Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry! Ja w pracy, jeszcze tylko 4 dni i zwolnienie, w sumie wczoraj mialam wolne i siedzac w domu tak sobie myslalam, ze chyba sie zanudze na tym l4 🙂 no ale codzienne wstawanie o 6 i dojazdy tez sa meczace, i tak zle i tak niedobrze heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja.
Edithd mam nadzieje ze juz w drodze do domu z Kari.
Megan super ze z synkiem wszystko ok i rzeczywiscie duzy chlopak z niego 🙂
U mnie dzisiaj ladna pogoda sie zapowiada wiec moze i pranie uda mi sie rozwiescic na podworku.
Thalia ja tez myslalam ze sie zanudze na zwolnieniu ale o dziwo jakos nie jest nudno. Mam mnustwo zajec a to trzeba posprzatac a to wyjsc cos zalatwic, ugotowac i tak dzien zlatuje wiec sama zobaczysz. Osobiscie chcialam pracowac dluzej bo do konca wrzesnia ale nie dalam rady.
Prace mam ciezka szefostwo nie chcialo mnie przeniesc na inne stanowisko wiec wzielam urlop maciezynski wczesniej niz mialam w planach i nie zaluje. Moj meszcyzna byl zly na poczatku ze tak wczesnie ale teraz uwaza ze dobrze zrobilam bo zdrowie moje i maluszka jest wazniejsze. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my w domu
noc średnia, Kari musiała lezec na boku bo na wznak ja bolało gardlo bardzo i sie budziła z płaczem, więc musiałam mieć oko na nią zeby cały czas był na boczku/ do tego w pokoju gorąco, ciasno, najwazneisjze ze jestesmy bez goraczki, gardlo sie goi i nas wypuscili
11.09 kontrola, wstępnie kari 12.09 idzie do przedszkola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
my w domu
noc średnia, Kari musiała lezec na boku bo na wznak ja bolało gardlo bardzo i sie budziła z płaczem, więc musiałam mieć oko na nią zeby cały czas był na boczku/ do tego w pokoju gorąco, ciasno, najwazneisjze ze jestesmy bez goraczki, gardlo sie goi i nas wypuscili
11.09 kontrola, wstępnie kari 12.09 idzie do przedszkola 🙂


Super 🙂 braawa dla dzielnej małej pacjentki!!!!!!!!!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry!Ja dzis pozniej niz zwykle bo spalam do 8 wstalam zjadlam sniadanko i przyjechala siostra i wyciagnela mnie na zakupy nie chcialo mi sie ale pojechalam.Kupilam dwa wieksze dresiki takie na 68 chusteczki pampersowe na promocji i pampersy tylko chusteczki w paczkach szkoda ze bez podelka bede musiala dokupic bo w pudeleczku nie wysychaja tak szybko.Edithd-super ze wy juz w domku-dzielna z Kari dziewczynka-pewnie po mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wam to fajnie przynajmniej sie rozkoszujecie ciaza w szerokim tego slowa znaczeniu 🙂... a ja ciagle w biegu i ciagle cos... wlasnie czekam na obiad ( tesciowa gotuje grecki specjal) a pozniej caly dzien na budowie albo lepiej remontowie....i tak prawie codziennie, w weekand czeka nas przeprowadzka wiec tez bedzie mega zamieszanie....a pozniej wiadomo cala maaassa roboty-rozpakowywanie kartonow i sprzatanie. Dobrze ze ciezsze rzeczy typu mycie okien kafelek i podlog zrobia za mnie inni ale pomimo tego hardcore...dlatego wam zazdroszcze siedzenia w domku gotowania i zakupow dla malenstwa- ja to musze wszystko jakos ekspresem po przeprowadzce zalatwic.....
p.s a ramki bardzo fajny pomysl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Dzien dobry!Ja dzis pozniej niz zwykle bo spalam do 8 wstalam zjadlam sniadanko i przyjechala siostra i wyciagnela mnie na zakupy nie chcialo mi sie ale pojechalam.Kupilam dwa wieksze dresiki takie na 68 chusteczki pampersowe na promocji i pampersy tylko chusteczki w paczkach szkoda ze bez podelka bede musiala dokupic bo w pudeleczku nie wysychaja tak szybko.Edithd-super ze wy juz w domku-dzielna z Kari dziewczynka-pewnie po mamusi 🙂


nie wiem zy po mamusi...ja nigdy zadnego zabiegu nei miałam w szpitalu. poród jedynie.... ale to racja ze im szybciej sie jakieś rzeczy załatwia tym lepiej. obok nas lezała dziewczynka 10-letnia to samo miala robione co Kari, to ma wys gorączkę, gadać nie potrafi, lezy plackiem, kari tylko gardlo boli....(i mam nadzieje ze nic nie dojdzie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Megan101 napisał(a):
Anula też to oglądłam 🙂 🙂 mam zamiar taką rameczkę sprezentować Mężowi pod choinkę. Ale troszkę inną.
http://allegro.pl/ramka-z-glinka-na-odcisk-imie-data-dedykacja-i2550667821.html
http://allegro.pl/ramka-ramki-zdjecia-glinka-odcisk-imie-data-abi-i2552330521.html
http://allegro.pl/ramki-zdjecie-glinka-odcisk-imie-data-na-stelazu-i2552905371.html

Wyłapałam pierwszą lepszą ale fakt wybor jest bombowy -i dobry pomysł walniemy prezenciki dla mężusiów pod choinkę ja tak wymyslilam ze Lence kupie taki malutki stroj mikołajka wsadze w nosidelko pstawie pod choinke i podpisze jako prezent dla meza-na bank mnie z prezentem nie przebije hihihih


Ja dla małej kupiłam sukienusie mikołajową na świeta z cienkiego polarku 🙂 wygląda super - w swieta bedziemy sie prezentowac całej rodzinie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciesze sie Edith że u Kari w miare dobrze po zabiegu - super dzielne dziewczyny z Was 🙂
Kurcze nie było mnie jeden dzien bo byłam w drodze po dwutygodniowym pobycie u mamy a tyle napisałyscie 🙂 jest co poczytać 🙂 Ramki super pewnie tez bedzie prezent moze dla dziadków....? Albo tatusia na biurko 🙂 Megan dobrze ze z dzieciatkiem dobrze i ze rosnie zdrowo 🙂
Anula ja tez kupowałam szlafrok do szpitala w lumpeksie i tez jestem super zadowolona - zapłaciłam jakies smieszne pieniadze a superasnie mieciutki i przyjemny. I ostatnio kupiłam fajne półśpioszki nexta po 5 zł 🙂 Jakos nie byłam przekonana do uzywanych ale mozna trafic w naprawde super stanie perełki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj jechałam całe popołudnie i wieczór... prawie 6 godzin samochodzikiem 🙂 ale Olka super to zniosła 🙂 za to wieczorem jak zaczeła kopac i sie wiercic to myslałam że sie wsciekła 🙂 w samochodzie był spokoj - moze po mamusi lubi podrózować 🙂 Mały podróznik od poczatku ciązy zrobiłysmy samochodem pewnie kilka tysiecy km 🙂 w rózne strony polski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
🙂)) ja w ciązy też duzo jeździłam, auto prowadziłąm do samego rozwiązania...a Kari NIENAWIDZI jezdzic utem. jeszcze z przodu da radę jak widzi wszystko, a z tyłu...masakrejszyn....


Ja z tyłu też nie nawidze 🙂 Mało tego odrazu jest mi niedobrze 🙂 Za to z przodu lub jako kierowca bajki 🙂 moge jechac i jechać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...