Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
edithd napisał(a):
🙂)) ja w ciązy też duzo jeździłam, auto prowadziłąm do samego rozwiązania...a Kari NIENAWIDZI jezdzic utem. jeszcze z przodu da radę jak widzi wszystko, a z tyłu...masakrejszyn....


Ja z tyłu też nie nawidze 🙂 Mało tego odrazu jest mi niedobrze 🙂 Za to z przodu lub jako kierowca bajki 🙂 moge jechac i jechać...
Hehe znam ten bol z tylu i od razu kreci sie w glowie i ciaga na wymioty z przodu moge jechac na koniec swiata a za fajera bajki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale walnelam sobie drzemeczke z mezusiem po obiadku o ktorej ja teraz spac pojde? 🙂 ja sobie spalam a licytacja z allegro sie wygrala- z disneya spodenki i bluzeczka i przesylka wyjdzie drozej niz komplecik 🙂 i to fakt czasami mozna trafic na extra okazje a duzo jest fajnych z ciuszkami angielskimi i tez bylam jakos na nie na takie zakupy bo trafialam na doslownie szmaty ale doswiadczenie czyni mistrza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Ale walnelam sobie drzemeczke z mezusiem po obiadku o ktorej ja teraz spac pojde? 🙂 ja sobie spalam a licytacja z allegro sie wygrala- z disneya spodenki i bluzeczka i przesylka wyjdzie drozej niz komplecik 🙂 i to fakt czasami mozna trafic na extra okazje a duzo jest fajnych z ciuszkami angielskimi i tez bylam jakos na nie na takie zakupy bo trafialam na doslownie szmaty ale doswiadczenie czyni mistrza 🙂


Anula pokaz zakup 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ sie rozpisałyście, ja miałam dzis strasznie zabiegany dzień! Od rana goście, gościa a później wizyta u ginekologa. Moja królewna ma sie dobrze, wciąż jeszcze położenie nie takie jak powinno być ale pani gin mówi, że jest jeszcze czas na przewroty 🙂 Waży już 1400 g, co wg mojej pani gin rokuje na 3,200-3.400 😁 więc chyba takie normalne wagowo dzidzi , zobaczymy jak wyjdzie w praniu 😁. Szyjka się troszkę obniżyła, zakaz robienia czegokolwiek...

Poza tym, dzień strasznie męczący i zaraz ide do łóżeczka spać 🙂

ps. Super te ramki, idealny prezent pod choinkę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karusia83 napisał(a):
Baiser to super ze wszystko okey u malej, mam nadzieje ze moja tez nadrobi wagowo w ostatnich miesiacach....
p.s. powiedzcie mi czemu kalendarzu ciazy jest 26 tydzien a pozniej odrazu 31 ? nic nie dzieje sie pomiedzy u dzidzi czy ze jak ? dziwne...


ja korzystam z tego kalendarza http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79337.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Karusia83 napisał(a):
Baiser to super ze wszystko okey u malej, mam nadzieje ze moja tez nadrobi wagowo w ostatnich miesiacach....
p.s. powiedzcie mi czemu kalendarzu ciazy jest 26 tydzien a pozniej odrazu 31 ? nic nie dzieje sie pomiedzy u dzidzi czy ze jak ? dziwne...


ja korzystam z tego kalendarza http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79337.html

Ja korzystam jak mnie ciekawi co sie w danym tygodniu dzieje z http://ebrzuszek.pl/ lub http://www.dzidziol.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Ale walnelam sobie drzemeczke z mezusiem po obiadku o ktorej ja teraz spac pojde? 🙂 ja sobie spalam a licytacja z allegro sie wygrala- z disneya spodenki i bluzeczka i przesylka wyjdzie drozej niz komplecik 🙂 i to fakt czasami mozna trafic na extra okazje a duzo jest fajnych z ciuszkami angielskimi i tez bylam jakos na nie na takie zakupy bo trafialam na doslownie szmaty ale doswiadczenie czyni mistrza 🙂

Anula pokaz zakup 🙂

[IMG]http://i47.tinypic.com/wurrlg.jpg[/IMG]
spodenki i bluzeczka za 1 zł 😉 tak sie zasmialam jak aukcja sie skonczyla a przesylka 7 zl 😉 jeszcze licytuje u tego sprzedajacego 3 rzeczy ktore koncza sie w niedziele wiec moze sie uda za 3 zl wiecej rzeczy zakupic i jeden koszt przesylki 7 zl hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba nie anka, pierwsza idzie chyba alice, pisała kiedyś ze ją wcześniej biorą....chyba ze mi sie to śniło.... ja nie wiem czemu ale sobie wbiłam do głowy zeurodzę z koncem października, ok 26go. zaobaczymy...

w ogole to czesc!!!!!! u nas nocka w miare, ok 23 dałam Kari antybiotyk, obudziła sie o 3ciej na picie, o 5.20 zjechała bidulka z łóżka jak szła do nas, na szczescie niewysoko a na dole wykładzina.... ale popłakała troszke w sumie nie z tego upadku tylko ze bółu gardła - nie potrafiła nic powiedziec, ale NUrofen przeciw - b. zdziałał cuda 🙂 juz jest ok. dospałyśmy do 9tej. teraz sniadankujemy

G ma L4 na Kari, spedza całe dnie na budowie, mamy taką darmną firmę, tzn sa ok w robocie, ale mają pozaczynane 6 domów i jeżdza miedzy tymi budowami, zamiast sie skupic na jednej i dokoczyć. u nas to jest ważna keestia, bo mieli skonczyc do soboty, potem to miałą tydzien postac i od 10.09 miał przyjsc murarz...a na pewno to sie nie uda... i boimy sie ze murarz powie ze nie zdązy poźniej bo ma inna robotę

Mały strasznie szaleje. brzuch mi chodi we wszystkie mozliwe strony. jak sie poloze na prawym boku to szału dostaje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
a ja właśnie od dwóch dni przesypiam prawie całe nocki wczoraj i dzisiaj wstałam tylko raz na siusiu 🙂 a nie tak jak wcześniej jak w m ...strzelić co 2 godziny przez cała noc...to była katorga...na szczęście już mały nie uciska na pęcherz i mamusia jest zadowolona 🙂 a ja wczoraj zakupiłam na allegro 2 pary spodni jedną przez kup teraz a drugą przez licytację 🙂 za jedne muszę zapłacić 49 zł a za drugie 16,49 🙂 musiałam już coś zamówić bo przecież nie mam już w czym chodzić a wrzesień i październik przed nami a leginsy nie zdadzą egzaminy na bank w październiku 🙂 tak więc myślę że 2 pary wystarczą mam jeszcze jakieś spódnice ciążowe i jakoś się przechodzi te ostatnie 2 miechy...kurcze ostatnie 2 miechy jak to szybko zleciało...szok...już bym chciała tulić Maciusia w ramionach karmić go i przewijać 🙂 słonko za oknami świeci ale na krótkie spodenki za zimno...już trzeba spodnie dłuższe zakładać i te co koszulkę na krótki rękaw...ale ja nie narzekam dobrze że nie ma skwarów 🙂 mały kopie cały czas najbardziej mnie boksuje pod prawą piersią bo jest położony skośnie prawa pierś i lewy jajnik okopane na maksa 🙂 spadam o muszę jechać zapłacić za zakupki w banku 🙂 do miłego później pa
a tu podaję linki jakie zamówiłam spodnie:
http://allegro.pl/soutch-spodnie-ciazowe-jeansy-wygodne-guma-pas-42-i2587521835.html
http://allegro.pl/rurki-jeans-ciazowe-z-regulacja-pasa-34-44-tu-44-i2572792517.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka, tak czytam i w sumie nie zazdroszcze, ja na szczescie nie wstaje w nocy, nie mam takiej potrzeby co nie znaczy, ze sie nie przebudzam. Spanie to moj zywiol, ja po prostu koooocham spac 🙂 Wstawanie rano to dla mnie katorga, zawsze sobie wtedy mysle, ze jak tylko wroce z pracy to od razu myk do lozka, ale jakos w ciagu dnia mi przechodzi. Duże te Wasze Dzieciaczki, ja w pt lub w pon mam wizyte, ciekawa jestem ile moj Dzidzius przybral na wadze. Miesiac temu wazyl malutko bo 740g. Ja sie urodzilam z waga 3900g a moj Karol ponad 4kg, wiec nastawiam sie na giganta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edithd-a no moze i Aallice idzie pierwza bo cos tez mi zaswitalo jak napisalas ale jak ty sie nastawiasz na koniec pazdziernika hihih to poczekamy zobaczymy wy juz porodzicie a ja w polowie to sobie poczekam 😉 udziela sie emocje na bank bo podczytuje wrzesniowki i tam temp rosnie z dnia na dzien 😉 Gwiazdeczka-ja mam takie rurki sa zajebiste wiec i ty powinnas byc zadowolona choc kazda inna i nie kazdej moze pasowac ale mi je podeslala linkiem kumpela ktora takich miala z 5 sztuk i byla bardzo zadowolona i cena korzystna.A ja siedze i szperam z nudow na allegro probowalam przysnac ale Lenka mi nie daje bo sie kokosi z jednej strony kopniak z drugiej poprawka a na plecach jak sie poloze to juz calkiem galareta z brzucha-ona chyba wcale nie spi ostatnio 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
anula4ever napisał(a):
edithd napisał(a):
moj króelwicz ułozony gwiazdeczka tak samo jak twój. smyra mnie własnie nogą.... 🙂

A moja caly czas poprzecznie dupka do drzwi 😉 jak to nazwal lekarz 😉


wypięła się na wszystko 🙂

Lekarz na ostatniej wizycie opowiadal mi o swojej coreczce(3letnia) ze tez tak sie ukladala tylkiem wypinala miala wszystkich w d.... a teraz chodzi swoimi drozkami ma swoje ale na wszystko maly terrorysta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha będzie dobrze 🙂)) Pisz co i jak 🙂

Ja po śnaidanku, dziś pospałam dłuzej, mąż dalej na zwolnieniu, ale dziś już znacznie lepiej, zabiera się za koszenie trawy a ja prasowanie rzeczy na wyjazd..

Ciągle się zastanawiam ile potrzeba tych rzeczy, wydaje mi się że mam tyle, że powinno starczyć, ale sama nie wiem, najwyżej się coś dokupi jak z mojej królewny będzie brudasek :P

Co do położenia to moja tez poprzecznie, ale czasami kopie mnie po żebrach jak jej noga tam zawędruje, ale ręce pod żebra wkłada z prawej strony, strasznie boli...

Oj dziewczyny z września faktycznie szybko rodzą 😁 zobaczymy 😁 Ja od końca września przestaje brać tabletki na podtrzymanie, ginekolog mówi że można spodziewać się wszystkiego, bo mała jest bardzo nisko i krótka już szyjka, zobaczymy, ale wcześniej niż przed 20-tym października to nie chciałabym rodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Doobry Wszystkim. 🙂
U mnie dzisiaj znowu slonce swieci 🙂 ale goraco nie jest ( pogoda taka jaka lubimy) 🙂
Edithd fajnie ze Karla dochodzi do siebie.
Baiser super wiesci.
Anulka fajne te spodenki a cena smieszna 😉 ale takie lubie i ja 🙂 niestety nie posiadam konta na allegro a pozatym wiekszosc sprzedajacych i prowadzii wysylek zagranicznych wiec klops
Andziucha zazdroszcze wizyty pochwal sie pozniej co u malego
Gwiazdeczka twoje zakupy tez udane ja cale szczescie zaopatrzylam sie w spodnie juz jakis czas temu wiec mam to z glowy do listopada jakos dam rade.
A ja jutro mam wizyte z polozna wiec poslucham sobie serduszka dzidzi (dobre chociaz i to) a w niedziele jedziemy odwiedzic szpital w ktorym mam rodzic bo dostalismy zaproszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirko super, ja juz byłam na takich dniach otwartych, bardzo fajnie opowiadają o wszystkim co i jak od strony medycznej 😁

A ja tez wczoraj zaopatrzyłam sie w długie spodnie plus bluzka z dlugim rękawem na chłodniejsze dni, mam nadzieje że przetrwamy te 2 miechy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...