Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dorotex - bardzo dziękuję z całego serduszka. Akurat koszule nocne też potrzebuję i chciałam kupować na ryneczku. A widzę, ze jest naprawdę tanio. Akurat myślałam nie o takich rozpinanych na środku, tylko takich, gdzie uwalnia się jedną pierś, ale widzę też czapeczki i inne dobra. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paula - ja ze 3h temu brałam 1 paracetamol bo mi gorączka skoczyła i nie chciałam czekać aż do 38 wzrośnie no i mi ładnie zbiło na noc sobie jeszcze jednego łyknę ...dzięki Anita przekonałaś mnie 😆...

Wrzuciłam link do wyprawki z jednym cudeńkiem co na allegro dzisiaj wynalazłam.
Mykam pod kołderkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka na pewno znajdziesz odpowiedniego dla siebie sprzedawcę 😜 jest tak duży wybór na allegro, że nie ma problemu 😉 zależy co Ci brakuje i pod jakim kątem będziesz szukać, bo wiadomo że u jednego np wanienka będzie tańsza a u drugiego butelki 🙂 ja właśnie musiałam kupić wanienkę i resztę powiedzmy drobnych, pielęgnacyjnych rzeczy dla małej i kilka do szpitala dla mnie, a i tak wyszło prawie 240 zł 😲 a to dopiero połowa rzeczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka ja wybrałam takie bo mi kumpela mówiła że w nich lepiej bo właśnie rozpinasz na tym cycu na którym Ci pasuje a dwa że kładziesz sobie dziecko na piersi i nie leży buźką na guziczkach i to mnie przekonało w sumie. Kupiłam u nich sporo "ciuchów" i jak dla mnie jest ok stanik ii szlafrok ten najtańszy z wykończeniem w grochy i leginsy też ekstra mogłabym ich z tyłka nie zdejmować ogólnie jestem mega zadowolona chociaż wolałabym kupować sobie innego rodzaju garderobę 🙂 😁....bedzie tej reklamy 🙂hyhy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka ja wybrałam takie bo mi kumpela mówiła że w nich lepiej bo właśnie rozpinasz na tym cycu na którym Ci pasuje a dwa że kładziesz sobie dziecko na piersi i nie leży buźką na guziczkach i to mnie przekonało w sumie. Kupiłam u nich sporo "ciuchów" i jak dla mnie jest ok stanik ii szlafrok ten najtańszy z wykończeniem w grochy i leginsy też ekstra mogłabym ich z tyłka nie zdejmować ogólnie jestem mega zadowolona chociaż wolałabym kupować sobie innego rodzaju garderobę 🙂 😁....bedzie tej reklamy 🙂hyhy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka ja wybrałam takie bo mi kumpela mówiła że w nich lepiej bo właśnie rozpinasz na tym cycu na którym Ci pasuje a dwa że kładziesz sobie dziecko na piersi i nie leży buźką na guziczkach i to mnie przekonało w sumie. Kupiłam u nich sporo "ciuchów" i jak dla mnie jest ok stanik ii szlafrok ten najtańszy z wykończeniem w grochy i leginsy też ekstra mogłabym ich z tyłka nie zdejmować ogólnie jestem mega zadowolona chociaż wolałabym kupować sobie innego rodzaju garderobę 🙂 😁....bedzie tej reklamy 🙂hyhy

If you dokładnie tak się dobiera dobiera i nagle nie wiadomo skąd wychodzi 200-300 zł...ale chyba się musimy przyzwyczajać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski;D
Ogladalam ta wyprawke od sprzedawcow. Ja tam wole kupic sama osobiscie tzn widziec i dotkac 😉 zamowie jedynie co to butelki jak beda tansze.. a takto wole z R na spokojnie;D
Widze niektore juz pakuja torby? ee gdzie sie mamuski wybieracie jeszcze czas nie stresujcie.. Cos czuje ze pierwsza polece na porodowke 😜
Jutro ide do emi na odwiedzinki do Bianeczki 😁 😁 ide spac zaraz 😉
Dziewczyny zdrowia zycze i tym co maja katary goraczki i tym co maja rozwolnienia itp..wspolczuje...
Buzka miych snow 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula ty tez sie boisz? 😁 byloby mi prosciej jakbym wiedziala jakiego bólu sie spodziewac.. moja położna powiedziala ze bol obrzydliwy jak spytalam 😁 ale to mi nic nie mówi.. hahaha z tym barszczem to prawda czuje ze maluszek nam pod choinke zrobi prezent.. 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka, mąż Ci do szpitala podrzuci karpika 😁 tylko będzie miał go to kto usmażyć jak ty będziesz w szpitalu? 😁
A ból, jak to ból, parę godzinek i po bólu a jak zobaczymy dzidzie to już pójdzie w niepamięć 🙂
ej no mój mały o czkawki nie miał nigdy!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

e-miilka - goń, goń, choć mam wrażenie, ze urodzę troszkę wcześniej. Tzn - termin mam na 20, ale czuję że będzie to 15 albo 17. Gdyby 17, to tydzień później jest dokładnie 24!! Więc lepiej bądź przygotowana na wszystko. Ja zresztą też się przygotowuję. 😉 Moja mama twierdzi, że to będzie 8 grudnia (bo taki termin mam z miesiączki). No pożyjemy, zobaczymy.
Paula - Ty jesteś rzeczywiście najbardziej zaawansowana. Może wyjdzie Ci nawet koniec listopada. To w sumie ciekawe.
Skwara - może Twój mały nie miał czkawki, bo nie jesz słodkiego. Najczęściej maluchy mają po słodkim, bo łykają słodkie wody płodowe - tak im smakuje. A żeby było śmieszniej, to pierwsza czkawka mojej małej była nie po słodkim, tylko po zupie-kremie ze szparagów i łososiu ze szpinakiem bez ziemniaków. To się nazywa upodobanie! 😮 😉
Czuję się dziś już dużo lepiej, choć nadal waga pokazuje ubytek płynów. Piję ile wlezie. Nie wiem jak anitek, bo coś się nic nie odzywa. No i dziś mam wizytę u gina wieczorem. Nie mogę się doczekać. Miłego dzionka brzuszki, papa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka ja też mam rocznicę ślubu 26go grudnia 🙂 w tym roku będzie czwarta 🙂

Swoją droga ciekawe czy któraś z nas ustrzeli 12.12.212 🙂 bo z tabelki to żadna na ten dzień terminu nie ma 🙂 no i miejmy nadzieje że to nie będzie koniec świata bo się nie wyrobię z terminem 🙂

Anitek powodzenia na badaniach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotex - hi, hi. Widzę, że nie tylko my wpadliśmy na pomysł ślubu w II Dzień Świąt. Przyjmij mnie do klubu. 😉
No mi się wydaje, że z tymi datami, to będzie jak w życiu. Jedna trafi, inna nie, jeszcze inna zupełnie się oddali od wyznaczonej. A ja zapomniałam, że rzeczywiście są przepowiednie końca świata na 12.12. Na szczęście nie daję im wiary. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry kobitki 😉

wstałam ale takkkk mi sie nic nie chce a tak ładnie za oknem :/

anitek powodzenia na badaniach 😉 mi jak zawsze pobiera krew z 2 ampułki to sie smieje i mowie do niej zeby cos dla mnie zostawila bo tego tyle zlatuje 😮

ja to ciekawa siebie jestem bo calkiem mam głupi termin haha niewiadomo jak to bedzie xD albo przenosze na swieta i tak sie najem ze szokkkk 🙃 🙃 🙃 albo pekne i dupa se nie pojem 😁
z reszta kazda z nas ma ten dylemat ktora ma termin w drugiej polowie grudnia 🙂

moja niuni takie szalenstwa zaczela odprawiac o 1 w nocy jak sie przebudzilam do wc ze mowie no nieeee 😁 az sie kilka razy tak sa,mowolnie skurczylam z bolu bo tak kopała skubana heh 😉

no nic pije kawusie szperam po netku i zobaczymy co mi sie zachce na dalszy kawałaek dnia heh 😁

aha zaarz zrobie zdjecie brzuszka i wrzuce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powysyłałam wam dziewczyny zaproszenia do znajomych bo nie widzę niektórych brzuchali sama też się z resztą zablokowałam dla znajomych jak zobaczyłam ile osób oglądało mój profil a ile jest aktywnych na forum....hmmm...delikatna różnica.W ogóle to niewiele nas zostało nawet na tabelkę patrząc. Mi tam z wami jakoś raźniej przynajmniej jest się komu wyżalić i jest ktoś a raczej ktosie które rozumieją problemy typu zgaga,sraczka i płaczka 🙂 🙂
Niebawem wrzucę jakąś samojebkę 🙂 bo męża się doprosić nie mogę żeby mi jakieś ludzkie zdjęcie zrobił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja paka dziś ma przyjść bo dostałam maila 🙂 zamówiłam jeszcze termometr, ale u innego sprzedawcy. A wy jakie kupujecie? Bo ja kupiłam TEN
No i już 300 zł poszłooo 😲 już nie licząc kwasów omega, które też musiałam zamówić za 50 zł , ale idzie na tego dzieciaczka 😲
Dorotex fakt kasa idzie jak woda, a jeszcze tyle musze kupić.. No i data 12.12 super, sama bym chciała tak urodzić 😁 ale to już 9 dni po terminie więc chyba nie przenoszę o tyle 😁 znając życie pod koniec listopada będę się chciała rozpakować 😁 a koniec świata podobno 21 grudnia a nie 12 dziewczyny! 😁
Paula ja torbę spakuje chyba w październiku pod koniec 😜 miesiąc sobie poleży 🙂 ja też mam przeczucie, że pójdę na pierwszy ogień haha 😁 jesteśmy we trójkę ze Skwarą z najwcześniejszym terminem, ciekawe jak to wyjdzie w praniu 😁 o święta się nie musimy bać 😁 będziemy już tulić prawie miesięczne maleństwa do sylwestra hehe 😁 (mam taką nadzieję 😁)
e_milka no to Cię pocieszyła 😜 obrzydliwy ból 😁 też jestem ciekawa, nikt mi nie umie do niczego porównać 🤨 podobno tylko zęby mogą boleć bardziej niż poród 🤢 gdzieś tak słyszałam w TV, no zobaczymy 😉
Anitek powodzenia i samych pozytywnych wyników 🙂

Ja sobie może jutro strzelę fotkę brzuszka jak to Dorotex określiła samojebkę 😁 albo jak ładnie wyjdę to i w całej okazałości się pokażę 😁 . Idę coś zjeść i czekam na kurieraaa 🙂 no i oczywiście wkleję dziś kilka rzeczy do wyprawki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...