Skocz do zawartości

Lutoweczki 2013 | Forum o ciąży


innicone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja znałam tylko ten fragment, który zawsze mnie rozbrajał a właśnie dogrzebałam się całości 😁 łzy same idą z oczu 😉

Teściowo, teściowo, ty stary rowerze,
jak spojrzę na ciebie, cholera mnie bierze!
Jak spojrzę na ciebie, cholera mnie bierze!

U mojej teściowej wszystko po francusku,
zegarek na ścianie, piesek na łańcuszku,
zegarek na ścianie, piesek na łańcuszku.

Zegarek na ścianie godziny wskazuje,
piesek na łańcuszku teściowej pilnuje,
piesek na łańcuszku teściowej pilnuje.

Szła teściowa przez las, pogryzły ją żmije,
żmije wyzdychały, a teściowa żyje,
żmije wyzdychały, a teściowa żyje.

Teściowo, teściowo, a niech cię szlag trafi,
to, co ty wyczyniosz, diabeł nie potrafi,
to, co ty wyczyniosz, diabeł nie potrafi.

Teściowo, jo ni mom od ciebie korzyści,
dom ci rycynusu, może cię przeczyści,
dom ci rycynusu, może cię przeczyści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 🤪 🤪 🤪 to żeś Basiu mnie rozbawiła no i ech te teściowe..

Dziewczynki, dziś moje nogi przechodzą jakieś apogeum - ja już od jakiegoś czasu na nie patrzeć nie mogę, bo ona jakoś mi tak jak nigdy szalenie utyły w tej ciąży, ale dziś ma wrażenie, że są przeogromne 😲 a stopy to niczym płetwy, a bolą że hej, właśnie sobie je moczę i zaraz będę miała ciążowy masażyk stópek wykonany rączkami T, bo inaczej wydaje mi się, że one po prostu mi explodują 😮

pochwalę się - studniówkową Zuzą (zdałam sobie sprawę, ze moja Córka jest młodsza ode mnie o połowę mojego obecnego życia.. rany, dla mnie to nadal ta mała Zuzia 🤔 )
z Tymkiem:


z polonezowym partnerem:


no i z brzuchatą spuchniętą mamą 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi to się znowu tak napina brzuch, że aż strach 🤢 Chyba znowu rośnie ten szkrab w środku, bo on się wygina i macicia już się denerwuje chyba 😉 Tak co parę dni zapasy urządzają.. I zaczęły mi palce u rąk puchnąć.. Zawsze moja obrączka była trochę za luźna a teraz normalnie jest ślad, się odciska jakby była za mała.. Nie wiem, czy to od utycia, czy się woda zbiera w organiźnie.. pewnie trochę to i to razem 🙂

Za to jak dobrze pójdzie to uda mi się zamówić w końcu meble! Jedna z marcówek mi podesłała fajny zestaw, dokładnie taki jakiego szukam. Jeszcze się za bardzo wolę nie cieszyć, ale jest szansa 🙂

Smarkata się wcześniej zbieraj dzisiaj do spania żeby nadrobić 😁

Sonka jaka ta Twoja córka dorosła już 🙂 Urodę po Tobie odziedziczyła zdecydowanie i jest piękna 🙂 A synek to chyba tatusiowe włosy całkiem ma 😁 Dzisiaj jakiś dzień do puchnięcia jest po prostu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BASIU pioseneczka wyczesana hahahahaaa 🤪 😁 😁
BULECZKU tesciowo ty stary rowerze spiewal tez Bohdan Smolen 🙂swietne stare kawalki 🙂
HONORATKO mnie tez sie nudzi ale dzis wiecej leze ze wzgledu na bole podbrzusza i wciskanie sie w moja Grazynke 🙂
Ciekawa jestem jak moja noc dzis zleci bo wczorajsza to zgroza byla...poszlam spac o 23.55 i wstalam o 1.25 zrobilam obchod mieszkania i na dodatek wypilam cieple mleczko i zjadlam kanapke,obejrzalam jakis dokument i dalej spanko,ale nie na dlugo bo zas obudzilam sie po 3 i tak potem znow po 5-ej i pozniej juz o 6.30 aby dzieci do szkoly wyprawic...
Marzy mi sie takie spokojne wyspanie sie i wstanie rano rzeskim 😉
SONKA Twoja cora jest piekna i sliczna i nic dodac i nic ujac!!!Pewnie po mamusi odziedziczyla urode 🙂...a i synys tez 🙂...tez patzre jak mi latka uciekaja ,dziewczynki rosna najstarsza juz 11 lat w kwetniu skonczy a maluchy jeszcze troche i Komunia mnie czeka..masakrejszyn 🙂

A i juz nie wspomne ilu kawalerow przez prog sie przewinie hahaha 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha Mamuśka ja na Twoim miejscu to bym się już zaczęła bać o męża!!! Jak będzie musiał upilnować 4 panny przed kawalerami to myślę,że szybko osiwieje 😁 😁 😁 😁
a,że córcie Twoje prześłodkie i śliczniutkie to myślę,że będzie miał kogo w przyszłości poganiać 😁 😁 😁 😁 niech się biedak wyśpi teraz bo za kilka lat będzie mu ciężko!!

Sonka Twoja Zuzia to rzeczywiście już kobieta! U Ciebie to też pewnie przemarsz kawalerów 🙂 Piękna Zuzia!!!
I jak się studniówka udała? A matura tuż tuż! Stres już jest? Z czego będzie zdawać.

Ja to mam taaaaakie uda,że aż sama się boję na siebie patrzeć w lustrze....i kolana mam takie pełne.... normalnie aż mi wstyd 😞 Ale jest nadzieja bo już 3 tydzień nie przybieram na wadze (jakieś tam grosze więcej ważę)....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żelazna, ja też tak miałam z obrączką, była lekko luźna, a od 34 tyg. dałam już sobie z nią spokój... 🥴
Sonka, naprawdę niezła laska z tej Twojej córy 🙂
Ja patrząc na moje stopy, też się nie mogę nadziwić 😮 jak miałam opartą jedną stopę o drugą (tak bokiem) to mi się aż rowek wgniótł... 🤢 😉 najgorsze, że ja tak lubię słone jedzenie... ☺️
Bulek, nie mów nic na temat ud...moje oblane są cellulitem aż do kolan 😮 🤢 😲 (zawsze miałam predyspozycje do tego dziadostwa, ale teraz to już przesada ☺️ )
Smarkatka, ja też się dziś nudzę 😞 i nawet nie mam o czym pisać... 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chce mi się ryczeć...właściwie to nawet spełniam tą zachciankę 😞 mąż poszedł do pracy, a ja chciałam obejrzeć ten film, który Smarkatka i Magda udostępniły na Fb...obejrzałam może pierwszych 13 minut i się poddałam, laptop wyłączył mi się w tym czasie 4 razy!!!!! co z nim jest?! I co ja mam robić...spałam do 18.30, więc mi się jeszcze nie chce...czytać też mi się nie chce...a w telewizji samo gówno... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylvie współczuję laptopa, ja ryczałam kilka razy jak mój był w naprawie i na takim co się co rusz wyłączał musiałam sobie radzić.. 😞

Kurde, coś mnie dzisiaj podswędza w miejscu wiadomym.. zadzwonię jutro do ginekolog, czy mam sobie coś aplikować dowcipnie jeśli się powtórzy. Na moje nieszczęście wyjeżdża na urlop, więc to ostatni moment, bo 2 tygodnie jej nie będzie i tylko w środę mogę do niej pójść jeśli będę musiała.. Ale może wystarczy obrazowo to opisać i powie mi na co mam sobie wystawić receptę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też się nudzi... 🥴 Małżonek właśnie wyszedł do pracy, kot wrócił z wieczornego sikania, pozamykałam drzwi, ale spać jakoś mi się na razie nie chce..

Moje uda też są w opłakanym stanie. Nie wiem czy to przez wodę, ale przez ostatnie dwa tygodnie zwiększyły swoją objętość o połowę! I do tego ten okropny celulit.. Mam nadzieję, że to wróci do normy? 🤢

Moja niunia też strasznie buszuje 🙂 Także chyba jeszcze się na ten świat nie wybiera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki, ja się od razu usprawiedliwiam na jutro. Jadę rano z mężem do pracy i wrócimy dopiero wieczorkiem po mojej wizycie u lekarza, więc proszę mi tu nie podejrzewać, że może przypadkiem zaczęłam rodzić 🤨 Chociaż nigdy nie wiadomo...

Sonka, śliczna ta Twoja Zuzia 🙂 Ja też chcę, żeby moja była taka lasencja 🙂

Zelazna, jak to fajnie móc sobie wypisać receptę, no nie? 🙂

Dziewczyny, moich ud to chyba żadna z Was nie przebije. Niedługo górny obwód jednego zbliży się do mojego obwodu spod biustu 😮 😮 😮 Masakra jakaś, ale ja zawsze miałam wielgachny zadek odkąd "dojrzałam" 😉 Trza będzie się porządnie wziąć za siebie, a szczególnie za te właśnie balerony! A cellulit to już u mnie chleb powszedni 😞

Słodkich snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIe rozumiem czemu ten laptop wyłącza się zazwyczaj przy oglądaniu filmów... 😮
Z tych nudów weszłam na inne forum, na którym jestem zarejestrowana, ale aktywna byłam może z miesiąc, mniej więcej na przełomie sierpnia i września. Ale tam jest tych lutówek 😲 chyba 46...i 3 już rozpakowane 🙂 dobrze, że wybrałam to nasze forum, bo jak ich tam tyle jest, to chyba bym nie ogarnęła wszystkiego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiazett napisał(a):
Sylwia, może się przegrzewa przy filmie. Mój brat miał kiedyś tak samo z laptopem. Może go trzeba przeczyścić, tzn. wentylatorek konkretnie.


Kto wie...może 🤔 Mąż chce póki co sformatować...ale to co Ty mówisz wydaje się bardziej logiczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pewnie sie przegrzewa, sylvia. nie trzymaj go na płaskiej powierzchni i jak np trzymasz go na stole pamiętaj żeby zawsze coś podłożyć z tyłu laptopa pod spód wtedy lapek może swobodnie się chłodzić. możesz zrobić defragmentację dysków (w narzędziach systemu) i mnóstwo innych rzeczy ale to za dużo gadać;p


a ja też mam wielkie nogi i spuchnięte obłożone celulitem fuj fuj ale spoko zrzucimy wszystko, nie?

nie spałam w ciągu dnia więc mam nadzieję że teraz jak już zasnę to będę miała spokojną noc w końcu. pozdrawiam kobitki udanej nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiazett napisał(a):
Dziewczynki, ja się od razu usprawiedliwiam na jutro. Jadę rano z mężem do pracy i wrócimy dopiero wieczorkiem po mojej wizycie u lekarza, więc proszę mi tu nie podejrzewać, że może przypadkiem zaczęłam rodzić 🤨 Chociaż nigdy nie wiadomo...

🙂


USPRAWIEDLIWIENIE PRZYJĘTE 😁


Nie to żebym była wredna ale to pocieszające,że nie tylko moje uda takie "piękne" są 🙂

Wczoraj wieczorem zauważyłam,że zniknęła mi zgaga.... 🙂 Jupiii! już od kilku dni nie mam 😁
tylko czy to oznacza,że brzuch mi się opuścił?????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niby dobrze ale jakiś taki strach się wkrada,że to już!
I tak już strasznie nie mogę się doczekać Zosi a z drugiej strony tak fajnie jest z nią w brzuszku 🙂

A też tak macie,że ciągle sprawdzacie tą torbę czy wszystko na pewno jest i czy czegoś nie zabraknie? 😁 😁 😁 ja już chyba z milion razy uzupełniałam, zmieniałam 🙂 o np. znalazłam te majteczki siatkowe w sklepie to je podmieniłam, tamtum rosa też dołączyłam 🙂

A cio Ty Sylwia spać nie możesz? teraz Twój dyżur się zaczyna ? bo jakoś lepiej śpię ostatnio 😉


Madziu strasznie męcząca ta niepewność,co? Fajnie byłoby wiedzieć,że to tego a tego dnia będzie 🙂 Chociaż wtedy to na dzień przed to bym chyba umarła ze strachu hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja spie w nocy jak nimowle... 😎 teraz Kluska buszuje mi w brzuchu a ma bardzo malo miejsca a tak sie wierci ze az mi slabo sie robi...wczoraj byla bardzo grzeczna to dzis szaleje...

wiecie ze u mnie taka pogoda ze sie wyjsc nie da, ze powietrze okropne to juz norma ale jest tak slisko wszedzie, ze sie nie da chodzic...moj maz powiedzial ze mam nie rodzic bo samochod bedzie do skrobania na godzine bo taka warstwa lodu jest na nim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój Dziubasek tak się wierci, że już nie wiem jak go opanować 😉 wypina się ze wszystkie strony a brzucho twarde ... oj chyba na prawdę kwestia kilku dni jak się rozpakuję 😉 chociaż dzisiaj on rana dziwnie spokojnie, ale wczoraj daj popis możliwości 😉 co gorsza od rana jakoś dziwnie mnie podbija na wymioty 🤢

kładę się spać z dziwnym niepokojem czy wyłapię skurcze i raczej to nie spanie w czuwanie 😉 ale całe szczęście rano budzę się wyspana 🙂 no i chyba zaczynam czuć lekkiego stresa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia na pewno skurcze nie dadzą Ci spać...ja miałam małą próbkę tych bolesnych zanim trafiłam do szpitala i uwierz mi że nie ma szans ich nie zauważyć albo pomylić z czymś...tylko kwestia co ile występują. Ale rozumiem Cię doskonale bo myślę że to już ten stres związany z porodem...

Ja też mam cały twardy brzuch przez to buszowanie Kluski bo ona biedna też już nie ma tam miejsca a jeszcze musi tam posiedzieć chociaż 2 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...