Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A dajesz do niej trochę soli. Moja doktorka powiedziała ze można dac do tych zupek odrobinkę soli żeby dziecko to jadło. Piotruś tak tą zupkę pluł aż ja byłam opluta. Jak mu ją dałam do buzi to puszczał sobie z niej bańki jak ze śliny a ze nie bardzo się dało to wszystko lądowało na mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie Laaf moja Zuzka jest wyjątkiem i deserki wielkie bleeeee 🙂 a Zupki aż się trzęsie 😉 przed chwilką dostała gęściówe kaszki aż łyżka stała na baczność i wtrąbiła super ale na koniec zrobiło się rzadkie mleko... i już ni hu hu wypływało jej bokiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):
A dajesz do niej trochę soli. Moja doktorka powiedziała ze można dac do tych zupek odrobinkę soli żeby dziecko to jadło. Piotruś tak tą zupkę pluł aż ja byłam opluta. Jak mu ją dałam do buzi to puszczał sobie z niej bańki jak ze śliny a ze nie bardzo się dało to wszystko lądowało na mnie.
Moj Gerdzio robił to samo ale jak zaczełam trosze doprawiac to teraz zaczoł zjadac, ja gotuje warzywa wyciagam przecieram a puzniej dopiero dolewam tej wody zebu było zadsze i masełko na koniec i gotowe wczesniej miksowałam wszystko razem to było czuc tylko sama woda a nie warzywami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę a raczej slyszę że ZUzka ogląda TVN 🤪 😁
jakbym Dawida widziała tyle że on prawie cały czas japke drze tzn. tak wlasnie sobie gadulcuje. Napewno Zuzka wiecej gada (jak dziewczyna wyczuła że ją kręcisz to jak to zawsze z nimi bywa przestają się popisywać) 😜 Zawsze jak chce nakrecic Dawida jak cos nawija to oczywiscie staram sie robic to ukradkiem a on i tak nagle przestaje. I tez wszystko w gebusi laduje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, szczególnie te karmiące piersią: zastanawia mnie kwestia dopajania przy wprowadzaniu nowych pokarmów. Przy karmieniu wyłącznie piersią niby nie daje się niczego dodatkowego do picia. A jak np. przy jednym posiłku innym niż mleko? Czy wtedy do każdego takiego posiłku trzeba dać dziecku coś do picia? Co najlepiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
l
Igusia już po spacerku a rodzinka po obiadku dzisiaj były placki po węgiersku z sosem pyychaa !!!


cholera, znów to samo dziś jadłyśmy! 🤪 🤪

my niekapka nie mamy jeszcze. Ale trzeba będzie kupić, skoro mówicie, że zdaje to egzamin 🙂

Sylwia, co do krzesełek, to ja póki co Młodą karmię na leżąco albo półleżąco (na kolanach). Mamy drewniane krzesełko do karmienia, ale na to jeszcze ciut za wcześnie 😉

Byliśmy dziś na tym ślubie znajomych - wygląda na to, że się obrazili, że nie poszliśmy na wesele. Trudno się mówi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek wiem wiem ze jeszcze za wcześnie tylko pytam jakie macie lub macie zamiar kupić bo babcia się zaoferowała że kupi małej pod choinke i tak się zastanawiam

jak na razie to jestem za takim zwykłym drewnianym bo po pierwsze nie jest drogie a po drugie podoba mi się to że później maluch ma krzesełko i stolik do zabawy a jak trzeba to przeklręcasz i jest krzesełko do karmienia i dostawiasz do stołu

Igusia jak na razie jeszcze nie śpi opróżniła już chyba oba cycole i bawi się na całego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia też mi się właśnie takie krzesełko podoba 🙂 i fartem takie mamy - dostaliśmy od koleżanek mojej mamy - w pracy się zrzuciły i kupiły krzesełko i matę edukacyjną 🙂

Ann nam pediatra ostatnio mówiła, że przy podawaniu zupek (itp.) trzeba dziecko przepajać. Ja moją Młodą przepajam cycem, bo nic innego do buzi nie weźmie 🤔

no dobra, zeżarłam kolację i idę nakarmić Agę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli Młoda zajada podwójnie: zupkę i cyca 😉 ? Dociera do mnie, że trzeba się przygotować logistycznie, bo to już trochę tylko ponad 2 tygodnie do pierwszej marchewki 😉 Jakoś tak się nastawiłam, że jeszcze czasu że ho ho 😮
Ja chyba będę Młodego karmić na huśtawce albo na leżaczku. Jakoś nie widzę żebym umiała poradzić sobie jedną ręką, drugą blokując wierzgające dziecię żeby nie spadło z kolan 😉 On już się tak potrafi wyrywać, że mam problem z utrzymaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękujemy wszystkim ciociom, koleżankom i kolegom za wczorajsze życzenia 🙂 🙂 😘 😘 😘

U nas nocka standardowa - jedno karmienie 🙂

Ann też myślałam, że nie dam rady utrzymać Małej, ale okazało się, że moje dziecko podczas jedzenia deserków i obiadków rusza jedynie buzią 😁 😁 😁 ręce wzdłuż ciała, totalnie nieruchomo, więc problemu żadnego z nią nie mam 😉 je leżąc na kanapie albo na moich kolanach 😉

Kkasia trzymaj się. Czym się tak załatwiłaś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...