Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ojejku Kwasiek jak tak piszesz to aż mi się nie dobrze robi ☺️ ja widząc zupe mleczną mam odruch wymiotny 🥴 ale wiadomo kwestia gustu 🙂 teraz się juz przyzwyczaiłam do mleka i kaszek Zuzki ale wcześniej to musiałam się przemóc bo zapach mnie odpychał w przypadku kaszki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bry, kurna chata wszystko bylo juz ok, ale dzis w nocy zaczal kaszlec brzydko. nie podoba mi sie to. ubralalm juz go, sama ide sie ogarnac lekarz przyjmuje od 8.30 zadzwonie i latwie termin natychmiast. ... no tak jak ma sie dziecku poprawic jak tata chyrla ja jeszcze nie doleczona;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi, trzymajcie się, mam nadzieję, że już wreszcie dobijecie gadzinę.
U nas dziś luksusy bo Stasiek pospał do 8:20 z dwiema pobudkami na karmienie dubeltowe z obu piersi 🙂 No i produkcja wieczorem poszła jak przetrzymaliśmy gagatka na huśtawce. Tam się najlepiej produkuje, jak nastanie czas nocnika, wystarczy wyciąć otwór w siedzeniu huśtawki 😉

Aaaaaaaa, Stasiek już nie chodzi spać o 19-20. Teraz chodzi spać o 22-24. I wstaje o 6-7. Dziś rano to był wyjątek, wczoraj poszedł spać ostatecznie o 23:30. Wrrrrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo halo Komsi 🙂 jestem i kawka ze mną juz też 😜

też się dzisiaj wybieram do lekarza miałam jutro iść na szczepienie ale młoda od wczoraj ma mokry kaszel i idę z nią to zobaczyć w sumie tylko ten kaszel ma bo ani gorączki ani katarku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

hehjeh Komsi ja ostatnio tez prowadzilam monolog na forum ale bylam po dwoch pifffkach ale Ty raczej z rana nie chlapiesz? 😜 😁
Maxym powinnien juz zdrowiec mimo ze Wy jestescie chorzy bo raczje macie te same wirusiki....no niech lekarz oceni bedziesz spokojniejsza 🙂

Zuziaku jak tam "stosunki" 😜 z mezem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Ja dzisiaj działam na automatycznym pilocie bo inaczej bym padła. W nocy mała budziła się z zegarkiem w ręku co 1,5 albo co 1h 🤢 jestem wykończona. Teraz ją położyłam i ma 45 min na drzemkę bo potem ubieramy się i jedziemy na kontrolę bioderek. Niby za każdym razem wszystko jest dobrze, a mimo to trzeba zaliczyć kontrolę. A wasze dzieciaki ile razy miały sprawdzane bioderka?

Dzisiaj już pierwszy gwiazdkowy prezent już zapakowałam 🙂 musze się zaopatrzyć w większą liczbę papieru i zrobie kolejne. A musze jeszcze wymyślić jak zapakować siostrze laptopa żeby się nie zorientowała co to 😜 w zasadzie ona nie ma kompa a u nas leży mój studencki teraz już zastąpiony nowym więc dlaczego miałbby się zmarnować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Kwasiek sorki że tak pisze ☺️ ale tak mam... 🥴


Zuziaku, spoko, ja mam to samo, jak gadacie o królikach 😁 😁 😉 więc rozumiem 🙂

Cześć kobiety 🙂 🙂

u nas dziś w nocy 4 pobudki,więc nie jest źle 😉 0*, odwilż, mokro, brudno, bleh 🥴 a o 14 mamy szczepienie 🙂 koło 15 podobno ma przyjść do mnie koleżanka mojej mamy ze swoją półroczną córeczką, więc będę musiała się spieszyć z powrotem do domu 🙂

ta moja koleżanka jednak nie dzisiaj, tylko jutro idzie na usg. Współczuję jej tej niepewności 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antoś! Zdrówka, szczęścia i radości! 🙂 🙂 🙂

Kicia, krew w katarku może być objawem przesuszenia śluzówki noska. Więc w tym przypadku trzeba byłoby nosek nawilżać jak najczęściej. A taki gesty katarek jest dużo bardziej niebezpieczny, niż lekkie krwawienie ze śluzówki, którego dziecko praktycznie nie czuje. No, chyba że tej krwi sporo było, to wtedy nie kwestia śluzówki, tylko jakiegoś większego naczynka.

I po raz kolejny polecam "katarek" - na gęsty katar jest niezastąpiony. Jak Aga była chora, to u nas tylko to pomagało... no i kropelki Nasivin.

A jak jest pogorszenie, to kicia nie czekaj, tylko idż jeszcze raz do lekarza z Bartusiem, żeby mu się na oskrzela albo uszy nic nie rzuciło 🤢 bo wtedy to będzie masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...