Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dawidek na brzuszku polezy max 15 min i tez podnosi bunt 😉

Jak na opakowaniu jest napisane od 4 miesiaca to to oznacza od skonczonego 4 miesiaca 🙂 wiem bo pamietam jak sie pytalam w przypadku kamiski 🙂 ale trzeba pamietac ze sa to profilaktyczne terminy. jak podamy cos wczesniej a maluch zareaguje dobrze to bez obaw nic im nie bedzie. Ja mysle jablko wprowadzic jak maly bedzie miala okolo 3,5 miesiaca 🙂 Niech zaczyna nowe smaki 🙂 Widze po nim ze raczej uczuleniowiec nie jest. Skazy bialkowej nie ma a ostatnio kilka ciuszkow wypralo mi sie niechcacy w zwyklym prsze i nie zareagowal zadna alergia 🙂

A i Agusia tez dostaje oklaska od ciotki asi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej

my kąpiemy małą między 19,30 a 20 potem cycek i spać a wstaje później koło 1, potem koło 4 a potem to jest różnie he he czasami co godzinke chce cyca a czasami pośpi do 7

Anulka ja mrożę pokarm w woreczkach dostałam je od męża bratowej bo jej zostały jak skończe karmić małą to lukne jakie są bo akurat mała isi na cycu



co do butelek to ja mam 2 małe przeważnie do herbatki bo mleko rzadko jej daje z butelki
teraz zamrażam bo mamy wesele 11 września i chce coś potańczyć nie tak jak ostatnio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W Wawie są nawet specjalne sklepy ze wszystkimi gadżetami na chrzest 😉 Strach pomyśleć, jaki to przemysł 😞
A tak na serio, to widziałam sensowne zestawy na stronach angielskich MotherCare. Jak przyjdzie pora, zorientujemy się w pierwszej kolejności czy nie ma tego w ich sklepach u nas. Mnie się marzą po prostu jakieś białe portki z karczkiem (najlepiej sztruksy w takie grube prążki) i jakaś biała albo ecru koszulka / kaftan do tego, ewentualnie na to jakaś bluza jeśli będzie zimno, może być polarowa 🙂 No i buty chyba jakieś trzeba będzie kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,

Ann szpinak raczej Małemu nie zaszkodził. Zrezygnuj z czosnku, bo on zmienia smak pokarmu. Podobnie jak cebula.

Kwasiek oj widzę, że Twoja Mała tak jak mój Antoś. Fałdka fałdke pogania po maminym mleczku 🙂 Ale urocze są te wszystkie dołeczki i fałdeczki.

Ja mrożę pokarm w butelkach z Maedeli. Nic się z nimi nie dzieje bo woreczki z tej firmy wychodziły bardzo drogo, a tak przynjmniej się nie martwię, że się skończą 🙂

Kurcze fajnie macie. Dla mie karmienie w miejscu publicznym jest niewygodne i krępujące. Cyc jest większy niż główka Małego, muszę go Małemu podtrzymywać ręką bo inczej mu się wyślizguje. W domu mamy poduchę do karmienia i wygodną kanapę, bo tak z ręki jest mi ciężko szczególnie, że Antoś swoje już waży. Jeśli o to chodzi duże cycki nie są fajne. Także spacerki jedynie między karmieniami...

Kwasiek ja po karmieniu też już niewiele mam w cyckach, ale zdarza się, szczególnie w nocy albo nad ranem, że Mały zje z jednego cyca i zasypia więc wtedy korzystam z okazji i odciągam z drugiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf proszę bardzo: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5459474
jakbyście chciały jakiś inny wzór, inną kolorystykę lub cokolwiek innego, to daj znać 😉 mam jeszcze całe pudło różnych korali i kamieni, więc mogę się co nieco pobawić - jak Wam wpadnie w oko, to ok. A jak nie, to trudno się mówi 😉

koniecznka, ja w plenerze parę razy karmiłam, ale nie przepadam za tym. Zwykle się chowam w jakimś odludnym miejscu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf widzialam super gajerek na chrzest ale w Sycowie,ceno okolo 100zl.Ale byl boski, kolor srebny"normalnie marynarka, do tego spodenki w kant z mankietami i koszlua 🙂A co do prania to tez juz piore w proszku dla doroslych 😉Julci nic nie jest po takim praniu wiec jest ok 🙂

Ja wlasnie docenilam ostanio karmienie piersia.raz zmuszona bylam julke nakarmic w aucie, bo juz nie wytrzymywala z glodu, nakarmilam, odbilo sie , spowrotem do fotelika i dalej w droge i raz jak wracalismy z parku to wiedzialam, ze do domu nie dojedziemy bez histerii wiec na laweczce, akurat nikogo nie bylo wiec mialam pelny komfort.Ja nie mam problemu duzych piersi, wiec Julcia soja glowka zakrywa mi wszystko wiec mam luzik.

Kwasiek mi tez po karmieniu niewiele zostaje w piersiach, wiec produkcje mam zaprogramowana na potrzeby Malutkiej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Kubusia już nakarmiłam i wykapałam i teraz lezy na macie, jak się zmęczy to do spania.
Byłam znim dzis na pogotowiu, bo miał prawdopodobnie kleszcza, ale całego nie usuneli, bo za małe i teraz musimy czekac aż samo wyjdzie i riwanolem na bandazu mu prztykleic, tak sie denerwowałam,że szok, ale juz lepiej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka mi na szczęście przeszło brałam antybiotyk masowałam pierś i okładałam kapustą i żadnych zatorów nie wyczuwam ale mam mniej mleka w tej piersi i ogólnie jest mniejsza mam nadzieję że potem się w miarę to wyrówna 😜

Angela to gdzie on złapał tego kleszcza?

ja w plenerze nie karmiłam raz w sklepie za ladą jak poszłam odwiedzić starą pracę a że zaplecza tam nie ma więc trzeba było tak dać ale ruch był akurat niewielki i raz na targu kupiliśmy garnitur i na zapleczu nakarmiłam małą he he a tak to w samochodzie albo w domku

co do odciągania to też nie mam tak bardzo nawału ale więcej mam w jednym więc czasami jak małej wystarczy to z mniejszego ściągnę ale niedużo jakieś 60 ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też czasami karmię w plenerze, raz też zdarzyło się w aucie 🙂

Sylwia ja też mam nadzieję, że te piersi wyrównają się, w staniku jeszcze wyglądają jako tako, ale bez niego porażka, ale co tam przeżyję.

Angela, no to niech ten kleszcz szybko wychodzi - będzie ok.

Dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ja mam pytanko jak u was z miesiaczka , ja dostalam ja 14.08 najpierw plamilam przez 7 dni teraz mam normalny okres tylko ze bardzo obfity od 3 dni, w sumie to mecze sie juz 10 dni i troszke sie martwie ze cos jest nie tak . morze ktoras mnie troche uspokoji 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!! Ale mnie tu długo nie było. Przeprowadzałam się i dopiero kilka dni temu podłączyli mi net.

Mój Adaś ma ma już 3 miesiące i tydzień. Waży 8 kg. Zjada 170 ml mniej więcej co trzy i pól godziny. Cały czas jest na mleku modyfikowanym. Ostatni na Enfamilu AR a teraz Na Bebilonie AR bo już tamtego nie chciał pić bo to bardzo śmierdzące i specyficzne mleko. Czytałam co nieco o waszych szkrabach ale wszystkiego nie dam rady więc napiszcie pokrótce jak wasze szczęścia jedzą.

Adam przed nocą zasypia około 19 -20 i pierwszy sen trwa około 5 godzin potem regularnie budzi się co trzy. A ostatni przyzwyczaił się że po 5 jak się obudzi to kładziemy go do siebie do łóżka i śpi z nami do 6:30 kiedy Tomek wstaje do pracy. Ogólnie jest spokojnym maluchem ale bardzo potrzebuje bliskości i ciepła i lubi się przytulać. Zazdroszczę Wam że te Wasze pociech tak ładnie przesypiają nocki. Dawno już się tak nie wyspałam 🙂 ale przyjdzie i na to kolej.

Adaś guga, śmieje się do nas i z naszych wygłupów (to ostatni tak zaczął). Rozwija się całkiem nie żle.

Pozdrawiam WAS bardzo serdecznie i teraz już będę częściej z Wami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...