Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laaf 🙂 znów gadasz do siebie? 😁

ja pożarłam kolację (rzuciłam się na chleb słonecznikowy - zachciankę miałam 😜) i jak tylko Aga uśnie (a zrobiła już 3 zmyłki), to tez się położę. Jutro trzeba będzie wstać o 7, bo ta koleżanka mamy ma przyjść o 8:30. A w zlewie stos naczyń (nie chce mi się już dziś myć) i w ogóle jakoś tak niezbyt czysto w mieszkaniu.

Kicia
, Bartuś super chłopak 🙂 🙂 i fantastyczną stópkę ma! 🙂 🙂

wywietrzyliśmy znów pokój, Młodą położymy pod kocykiem, zjadła sporo kaszki i popiła cycem. Może będzie spać 🙂

A właśnie, nie chwaliłam się - Aga pije już z niekapka! 🤪 🤪 🤪 Ja się myłam, a mąż z głupia franc dał Adze wodę w niekapku. Na początku nie wiedziała co z nim zrobić, ale jak Tatuś jej pokazał, jak się niekapkiem posługiwać, to Młoda bez problemu się "zaciągnęła" 🤪 🤪 i znów ma fazę na robienie pierdziuszków buzią 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂

Olcia spała od po 20 do po 6 🙂 A u mnie mała śpi w samych pajacykach ze stopkami lub bez albo w takiej piżamce w myszkę Mini, jak ma bose stopki to wtedy skarpetuńcie wkładamy i przykryta jest kołderką, śpi pod nią całą noc, więc jest ok. U niej w pokoju mamy rozkręcony kaloryfer na 3, do tego wietrzę u niej po spaniu 1-2 w ciągu dnia i przed snem, dodatkowo kilka razy włączam nawilżacz powietrza.

Ponowie moje pytanie, bo chyba w tym moim długim poscie umknęło: Jaką herbatkę i kaszkę poleciłybyście na pierwszy rzut? Nie spytałam się doktorki, to może wy mi doradzicie?

Z mięskiem to jeszcze poczekam do końca m-ca albo z początkiem roku wystartuje, bo chcę małej jeszcze jakieś inne warzywko poza włoszczyzną wprowadzić.

Nasze relacje przed ślubem i po ślubie właściwie są takie same, znamy się na wylot, jedyne co zmieniło się po ślubie to to, że zamieszkaliśmy razem 🙂 Teraz to Olcia wywróciła nam świat do góry nogami 🙂 A jeżeli chodzi o okazywanie uczuć to codziennie mówimy sobie Kocham Cię, buziaczki i inne takie tam 😉 trzymamy się za rączkę (teraz z Olcią wygląda to tak jak razem idziemy na spacer jedną ręką trzyma się wózek a drugą rękę rekę) o ile droga na to pozwala, bo przy przechodzeniu przez ulice i krawężnika lub pięknych krzywych chodnikach trzeba już oburącz prowadzić wózek.

Lecę bo maleństwo paszczę rozdarło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla nas tylko zapazac słabiej i jak chcesz to dosłodzic ja nie dosładzam i mały pije i bardzo lubi te granulowane sa nie zdrowe dla maluszka i zakwaszaj tylko brzuszek nieporzebnie 😉
Ale numer , ja wydaje kazse na cuda nie widy (zabawki) zeby dziecko sie zajeło , a wystarczyło kupic zestaw łyzek drewnianych do kuchni i dziecka niema 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, no tośmy się rozminęły w fazie 😉
U nas nocka wróciła do normy czyli 2 pobudki na karmienie. Wyspałam się 🙂
Kaszki wczoraj Stasiek wciągnął tylko 20ml, ale jakoś nie udaje mi sie na razie utrafić w dobrą konsystencję. Będziemy próbować aż do skutku.
Acha, wydaje mi się, że u nas wieczorna kaszka ma skutek taki, że Stasiek dostaje dodatkowy zastrzyk energii i na dłużej wystarcza mu powera. Wczoraj strasznie szalał gdzieś do 22:30, potem nagle zorientował się że jest zmęczony i głodny, więc w ułamek sekundy zmienił nastrój i z maty rozległ się straszliwy ryk 🤪 Przystawiłam, zasnął i już tak spał aż do pierwszej pobudki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂

a mnie od wczoraj nie było bo poszłam na kawke do kumpeli wróciłam ok 21 i juz potem mi się nie chciało wchodzić na brzuchacza 😁

dzisiaj przychodzi do nas pani z MOPR-u zrobić wywiad środowiskowy... czy przyznają nam zasiłek na posiłek i rodzinne... i muszę ogarnąć mieszkanie... do tego Zuzka zrobiła bombe do pampersa więc idę to przebrać 😁

Kicia śliczne fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki

laaf u nas dobre wieści uda nam się odzyskać allegro i pocztę tak pisali przynajmniej musimy przefaksować dokumenty firmy i z policji zaświadczenie że zgłosiliśmy włamanie

u nas 2 pobudi o 2 i 4 i o 7 pobudka teraz mała pełza po pokoju a wczoraj weszła mi pod bujaczek he he szkoda że jej fotki nie pstryknełam ale bardzo się darła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, kiedy urodziła się Julka Waji? Może 11.06?

Spisałam wszystkie daty ur. maluchów mam, które udzielają się na naszym forum częściej lub rzadziej, ale udzielają się i w wolnej chwili zrobię tabelkę urodzinkową i zamieszczę nad lub pod suwaczkami link, więc będzie łatwiej pamiętać o miesięcznicach naszych bobasów, a potem corocznych urodzinkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak ale jak pisze sie o jakies zapomogi to zawsze na pierwszy raz przyłaza do domu i patrza czy czasami za bogato nie jest na wszystko patrza i natuja i np powiedziała ze jak syn ma swoj komputer to niemamy tak zle ale nie dopisała ze dostał go od rodziny 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Więc ja tego nie rozumiem, bo przeciec w domu mozna miec calkiem ladnie i czasem wcale nie duzym kosztem, a po drugie jak komus troszke gorzej sie wiedzie a rodzina wyrozumiala jest, to duzo tez mozna dostac od rodziny np jakies calkiem fajne nie zniszczone meble itd.
Wiec dla mnie przychodzenie do domu i patrzenie jak sie mieszka nie jest jednoznaczne z sytuacja finansowa, a poza tym daje sie przeciez z urzedu skarbowego dokument w ktorym jest podany roczny dochod wiec po tym powinni przyznawac. Przynajmniej u nas tak jest i przyznali nam to tzw drugie becikowe w kwocie tys zl i odrazu rodzinne tez dali 🙂
A rodzinne wplacamy Bartusiowi na konto bo to jego pieniazki a jak bedzie mial 18 lat to zdecyduje na co je przeznaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tzn wywiad jest na ten zasiłek na posiłek a pomoże nam załatwić rodzinne bo za późno złożyliśmy wniosek i nam przepadło 🤢
Kicia i tak jak piszesz my tak mamy meble dostaliśmy od ciotki Adama a mamy telewizor LSD który kupiliśmy za weselne pieniądze i ja se pomyślałam że jak zobaczy to to w ogóle nie przyznają nam nic 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek chowaj telewizor przed nimi 😉 i to co wartosciowe 🙂 HIHI

A czy jesli nie przyzaja tego zasilku to mozesz sie Zuziek odwolac od tej decyzji? Przecież ty nie pracujesz nie wiem czy twoj maz ma umowe o prace? wiec chocby z tego wzdlegu nalezy wam sie jakas kasa, a po drugie jak bedzie ci sie pytac o mieszkanie, no to mieszkacie u twojej mamy ale warto bylo by powiedziec oczywiscie gdyby pytali ze ( nie wiem czy macie 2 kuchnie czy jedna) ale ze jestescie na swojej kuchni, czyli gotujesz dla was osobno a twoja mama i reszta rodziny zywi sie we wlasnym zakresie.
Tak tylko ci zasugerowalam bo kumela kiedys tez miala taki wywiad w domu i tez by jej nie dali z tego wzgledu za za bogato mieszka tzn mieli telewizor i komputer a jak na to stac to na zycie tez kasa powinna byc, a spytala jej sie jak gotuja to mowila ze kuchnia jest jedna ale gotuje osobno czyli nie z tesciowa. i wtedy jej przyznali kase, bo zawsze jest wiekszy koszt utrzymania bo trzeba jedzenie kupic dla siebie.
I tez mowila tej kobiecie co przyszla ze rachunki z prad gaz i wode dziela na pol i daja kase tosciom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zarty zartami ale ja bym schwała czego oczy nie widza temu sercu nie zal, , Zuziaku to piatka bo jez spuznialska jestem i decyzje odbieram dopiero 20 .12 o rodzinne 😆
Kicia to jest Polska a tu ludzia sie utrudnia zycie nie ułatwia dlatego kurna trzeba ich w hu.. robic bo inaczej nida rydy ,,,,masz łep to kombinuj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nawet nie mamy gdzie go schować 🤪 ale z chęciom bym to zrobiła 🤨

ehhh młoda ma ten katarek taki okropny że co chwile latam z aspiratorem 🤢 w nocy to myślałam że się dusi 🤔 ale na szczęście umie sobie poradzić bo sama obraca się na brzuszek i lepiej jej sie oddycha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tez trzeba miec na nich haczyki, chyli jak np przyjedzie i stwierdzi ze sie nie nalezy to niech uzasadnij dlaczego, dlatego bo lepszy telewizor stoi w pokoju... Absurd....
Niech uzasadnij decyzje odmowy od prawnej strony, bo chyba naja jakies wytyczne na jakiej zasadnie przyznawaja pieniadze, badz inne dotacje rodzinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek, może powiedz im, że telewizor dostaliście w prezencie ślubnym,bo inaczej nie byłoby Was stać na niego i gdyby nie to, wogle nie mielibyście telewizora. Trzeba kombinować. Komputer jest Twój czy Adama?

No my to jesteśmy za bogaci, bo od przyszłego m-ca bez mojej pensji i tak przekraczamy wymaganą kwotę, ale nikogo nie obchodzi, że ma się kredyt itd., a jakby zobaczyli telewizor w dużym pokoju, to wogle odrazu zakończyliby wywiad, a my wszystko kupiliśmy i remont zrobiliśmy z 3,5 letnich oszczędności. A teraz nie ma szansy żeby coś odłożyć,dobrze, że w miarę spokojnie żyjemy od 1-go do 1-go, ale jak wyskoczy coś nagle, to trzeba zacisnąć pasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki 🙂

Anulka- Waja, Angela (o ile dobrze pamiętam) i ja urodziłyśmy razem 11.06 🙂 ależ się złożyło hehe.

Zuziek tak jak pisze Anulka zawsze na prezent ślubny można zwalić jakieś lepsze rzeczy. Wszystko też zależy od osoby która przyjdzie. Przychodzi mi jedno też do głowy żeby się za łatwo nie zwieść że ktoś jest miły itp bo czasem bywa odwrotnie. Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło jak należy.

U nas nocka dzisiaj była rewelacyjan bo tylko dwie pobudki o 3 i o 6 🙂 ale za to obudził mnie ból brzucha sygnalizujący okres. Z jednej strony dobrze a z drugiej fajnie było bez niego 😉

Szukam teraz dermatologa dla Marysi 🥴 ale nigdzie nie mogę się dodzwonić. Na naczyniaku, który ma od urodzenia na łopatce zaczęło się coś zmieniać. Najpierw pojawił się jakiś strupek na tym a teraz zaczyna to ropieć 😞 kurde żeby to nie było jakieś świństwo!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...