Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ann napisał(a):
Miłego dnia 🙂
A miałam jeszcze pytać: tak z ręka na sercu, myjecie dzieciom zębiska po każdym jedzeniu? Bo ja ciągle zapominam i mam z tego powodu kaca moralnego 😮


🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨
Zuzce myje po kapieli i to jak se przypomne.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej a my nie myjemy zębów bo ich jeszcze nie mamy he he

Iga śpi a ja działam paczki

u nas 2 pobudki ale znośne i wstałyśmy 6,30 rono byłam na zakupach i w strostwie i biurze rachunkowym i w tym ostatnim mnie wkurzyli bo mieli przygotować zaświadczenia do kredytu i jeszcze nie zrobione opierdzieliłam ich że co sobie wyobrażają czekamy już prawie tydzień ech biurokracja

a brzuszek super mały szok przy wejściu myślałam że fora pomyliłam he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też zębów cala paszcza ale myje mu tylko raz dziennie 🙂
Ja po zakupach, musiałam szybko na miasto skoczyć bo muszę upiec torta dla 6 latki dzis ma urodzinki 🙂

Kupiłam sobie sukienkę czarno zieloną 🤪 nie wiem co mi odbiło 🤪 🤪 🤪
ja nie lubię zielonego a w sukienkach prawie nie chodzę


A tak właściwie to czym myjecie te ząbeczki u dzieciaczków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ząbki Marysia myje sobie sama 😉 ma 3 szczoteczki: dwie do masowania dziąseł a jedną taką typową i nią jeździ po kiełkach. W zasadzie ma dopiero dwie dolne jedynki. Rumiankiem kiedyś coś jej przemywałam i dostała masakrycznego uczulenia więc go nie tykam...

No spacerek my też zaliczymy na 100% chociaż jest 6*C muszę ją ubrać w kombinezon bo mnóstwo śniegu tutaj mamy. Kiedy mam wyjść z Marysią wolę ją ubrać w kurteczkę albo polarka wtedy ma nieskrępowane ruchy i może wszystko oglądać a w zimowym kombinezonie leży jak w gipsie i płacze bo nie może się ruszyć a taki spacer to żadna przyjemność i dla niej i dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na spacer przy powiedzmy 12*C Mrysia ma na sobie body z krótkim rękawem, rajstopy, bluzę, spodnie, buciki albo węłniane skarpety, kurteczkę i czapkę. Jeśli troszkę wieje nakładam jej na nogi kocyk ale wtedy nie dopinam do wózka pokrowca na nogi. A jak jest chłodniej to dokładnie tak samo tylko zamiast kurteczki/polarka zakładam kombinezon.

A i poklaskałąm Wam troszkę 🙂 Angela dlaczego masz wyłączone oklaski?? A Zuziek widzę że olała tą kobitę, która zabierałą jej oklaski- i bardzo dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chodzi mi głównie czy zakładacie kombinezony i ziowe czapki?

my już ubieramy kurteczke myśle że ciepłą z takim futerkiem że wygląda jak miś a czapke mamy jeszcze zimową muszę gdzieś pochodzić i poszukać jakiejś wiosennej ale nie zacienkiej

a tak to body bluzeczka rajstopki spodenki i odaśki nie mamy ochraniacza na nóżki więc bierzemy kocyk bo jak ma portki cienkie to zawsze coś cieplej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie sobie uświadomiłam, że obiecałam fotelik kuzynce dla jej dziecka które ma się urodzić na początku czerwca, a Stasiek prawdopodobnie nie dorośnie do tej pory do wagi minimalnej następnego fotelika 🥴 Teraz ma 7 kg z groszami, jak dobije do 8kg to będę szczęśliwa, a te większe foteliki są od 9kg 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann myśle że 1kg nie robi wielkiej różcicy a głównie to chodzi o to że rocznemu maluchowi nogi wystają z nosidełka a skoro umie już samo siedzieć to nie ma potrzeby czekać aż wyrośnie z małego i wozić go na półleżąco
Iga waży 8 kg i w nosidełku ma mnóstwo miejsca ale jeszcze troszkę się wstrzymamy gdzieś do maja ale nie dłużej bo w tym to nic nie widzi i w jedną stronę to np śpi więc nie ma problemu ale w drugą to jej się nudzi i podnosi się żeby przez okno wyjrzeć he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja, doczytalam wszystko od wczoraj. Chlopaki na dworze, wiec ogarnialam prasowalam, zaraz lecce na dol po pranie...
Ja myje maxymkowi zabki najpierw sama jego szczoteczka ma takie 3rozne jedna do dziasel, 2ga do pierwszych zabkow taka gumiasta tez i 3cia normlana, ale tej jeszcze nie uzywamy. no i mamy paste do zebow elmex od pierwszego zabka 😉 staram sie myc dwa razy dzeinnie choc ale przewaznie myjemy rano... choc lepiej byloby wieczorem 😉

stroj do chrztu Agniesi bosssski!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moje kochane.

Dostałam dziś okres i byłam u gina. Nie jestem w ciąży. USG mam 11 kwietnia bo zakładam spirale hormonalną.
Adaś miał dziś kiepską noc ale tata wziął go do drugiego pokoju i pozwolił mi pospać.
Teraz leży na macie i uczy sie raczkować i całkiem fajnie mu to wychodzi 🙂
Ja nie myję jak na razie ząbków Adasiowi bo po prostu zapominam ale się poprawię, obiecuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...