Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Stasiek właśnie zasnął, a ja ryczę przy kolędzie Pospieszalskich 😉
http://www.youtube.com/watch?v=ZYyyJdYjHbk&feature=related
Mamy ostatnio strasznie groźnego niemowlaka - krzyczy, ryczy, fuka i stęka na nas i na wszystkie swoje zabawki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aja próbuje uspac swojego marudę i od pół godz nie chce spać.
A ja już myślałm ze tylko ja mam takiego marudę a tu wszystkie się teraz męczymy z naszymi marudami.
Mi głowa nadal pęka a tu tyle roboty mam na jutro 9 wiency do zrobienia i nie wiem kiedy je zrobie bo Marek wymieni mnie dopiero około 16 więc do północy raczej się nie wyrobie 😞
A co do awatarku to taka mała zmina fryzury na święta. Kwasiek to dobry znak ze ledwo mnie poznałaś bo to znaczy ze w kocu co nieco sie zmieniło w moim wyglądzie 🙂

Kicia wszystkiego dobrego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙃

Aga zasnęła o 6:00, obudził ją budzik o 6:40, zasnęła znów o 8:00 i spałyśmy do 11. I to by było na tyle moich planów "obudzę Agę o 9, niezależnie od tego, o której pójdzie spać" 🤨

Kicia
, nie wiem jak wygląda Twój brzuch, ale nawet ja mam dość spory nadmiar skóry, więc uszy do góry : chyba żadna z nas w 100% nie wróciła do figury sprzed ciąży 🙂 ja mam ciut więcej cm w biodrach, niż miałam, ale mi to akurat sprawia radość 😁

mnie też dziś czeka sprzątanie, bo wczoraj miałam dzień lenia i nic nie zrobiłam 🤢

a co do mojej mamy, to z nią nie da się spokojnie pogadać. Ma strasznie wybuchowy charakter i jedyną opcją jest potakiwanie głową i ignorowanie. Jakbym jej coś powiedziała na spokojnie, to zaraz by się rzucać zaczęła, że ja nie doceniam jej rad, że nic mi nie pasuje itp. Kiedyś moja mama była dla mnie wzorem do naśladowania. Dziś od niej czasami mam ochotę uciec... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak tak Was czytam to zaczynam doceniać to ze jesteśmy sami i nikt się do nas nie wtrąca.
Tata nie bardzo się interesuje tym co robimy na szczęście jak wpadnie do nie udziela "dobrych rad" . Z reszta ja jestem taka ze wszystko puszczam jednym uchema wypuszczam drugim tak więc jak mi ktoś coś mówi to po prostu go ignoruje i się nie odzywam do póki nie zmieni tematu.
A mama była taka że nigdy nie wtrącała się do innych bardzo ceniła sobie naszą samodzielność.

Ide dokonczyc obiadek dzisiaj rosół z makaronem a na drugie polędwiczki nadziewane pieczarkami z ziemniaczkami i surówką.

Czy syrop Calcium to jest normalne wapno w syropie? Mam dawać Piotrusiowi przez tydz bo mu się główka poci i doktorka stwierdziła ze może miec mało Wapnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):

A mama była taka że nigdy nie wtrącała się do innych bardzo ceniła sobie naszą samodzielność.

wiesz, moja też kiedyś taka była. Zaczęła się tak we wszystko wtrącać, odkąd w ciążę zaszłam. Wcześniej było super, uwielbiałam z nią spędzać czas, mogłyśmy gadać godzinami. Moja wyprowadzka przecięła pępowinę między mną a nią, ale też się nie wtrącała. Dopiero odkąd Aga jest... dobrze, że mój ojczym ją czasami trochę przystopuje, bo byłaby masakra 🤢

No dobra, Aga marudzi. Chyba czas na drzemkę 🙂

aaa, co do wapnia, to tak, Calcium to zwykłe wapno w syropie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podciąga sobie gacie, no. Żeby nie spadły 😉 😁 😁 😁

Idę coś zjeść, dziś na samych ciastkach jestem. No i naczynia muszę w końcu pomyć..

wczoraj siostra cioteczna do mnie dzwoniła. Wygląda na to, że będą kupować mieszkanie w Krakowie 🙂 🙂 super, ona ma 29 lat, jej mąż 26 i wypadałoby się już jakoś ustabilizować, a nie mieszkać cały czas n wynajętym. Może wkrótce postarają się o rodzeństwo dla Agi? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzis na poprawe humoru skorzystalam z solarium, a wieczorem zrobie sobie wieczor pieknosci hihi i zadbam o swoje cialo a i tez na ta sylwestrowa noc walne se tipsy 🙂 ma sie rozumiec krotkie zeby Bartka nie zadrapac 😉

A i tez nad postanowieniami noworocznymi sie zastanowie 🙂

A wy kochane robicie jakies posatnowienia noworoczne 😉?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasku u mnie sie otwiera i dziala super 🙂Zebym miala tylko chwile na czytanie... 😉

Kicia postanoweinie noworoczne mam takie, po pierwsze zrzucic zbedny balast, ale czekam, az przestane karmic piersia, a po drugie byc bardziej asertywna, bo cholery dostaje juz ze soba.Generalnie nie lubie robic postanowien, bo pozniej trzeba sie z nich rozliczyc 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia szczerze dawałam Ci około 25 ☺️

Polędwiczki wieprzowe nadziewane pieczarkami.

1/2kg pieczarek
1 cebula
5 dkg żółtego sera startego
jajko
polędwiczki wieprzowe ( 2 srednie)

Cebulę pokroić w drobną kostkę i podsmażyć na patelni do cebuli dodać poszatkowane pieczarki i udusic. Do pieczarek dodac jako i ser , dokładnie wymieszać i przyprawić solą pieprzem.
W polędwiczkach zrobić otwór nożem i natrzeć środek Vegetą . Do środka nałożyć farsz.i spiąć boki wykałaczka aby farsz nie wyleciał. Nadziane polędwiczki oprószyć sola i pieprzem. Polędwiczki włożyć do rękawa i piec około 80 minut w temp 170 stopni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...