Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kobietki czy któraś z was wie kiedy kończy się ten okres marudzenia u dzieciaczków 🙂 ?

Moj Bartek był dziś spokojny tylko w momencie kiedy był w łazięce i patrzył jak myje włosy i maluje sobie urode, wręcz piszczał z zachwytu, no ale przecież cały dzień nie będe siedzieć z głową pod kranem aby mieć zachwycone dziecie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia ja byłam przekonana, ze masz 25 lat 🙂

Julia poszla spac, posmialysmy sie, poturlalysmy po lozku i padla 🙂Cos to moje dziecko malo rozgadane, ale moze nie ma jeszcze nic do powiedzenia...No i Julka zaczela gardzic matczyna piersia i zamiast niej zdecydowanie woli obiadek wciagnac, Julka odstawi sie sama od piersi w sumie fajnie by bylo, bo troche mnie ta kwestia martwi czy bedzie to dla niej ciezka sprawa czy sobie ladnie poradzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kicia22 napisał(a):
Kobietki czy któraś z was wie kiedy kończy się ten okres marudzenia u dzieciaczków 🙂 ?

Moj Bartek był dziś spokojny tylko w momencie kiedy był w łazięce i patrzył jak myje włosy i maluje sobie urode, wręcz piszczał z zachwytu, no ale przecież cały dzień nie będe siedzieć z głową pod kranem aby mieć zachwycone dziecie...



😁 😁 😁 Wyobrazilam to sobie 😁 😁

Ja nie chce zapeszac, ale dzisiaj z Julka szlo sie dogadac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wiem, ale Kubus az tak nie marudzi, tylko chce zebym była blisko, akiedys robił wszystko sam, oprócz jedzenia i przebierania 😜 hi hi, no ale dobre czasy sie skoncyzły 😉

Ja w lazience spedzilam czas jak Kubus teraz spi, wykapałm sie i nasmarowałam samoopalaczem z Lirene w musie, bo daje super efekt i ładnie pachnie niz inne, i nie drogi, awygladam jakbym była naturalnie opalona 😉 a lubie byc, ana solarium szkoda mi teraz skóry, kiedys to normalnie zawsze solarka, przynajmniej 2 razy w miesiacu jak byłam juz dosc opalona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mialam juz dawno napisac znaczy podac linka do piosenki, ktora dzialo uspokajajaco na Julke moze na Wasze dzieciaczki tez podziala Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

jak bedziecie mialy kiedys chwile czasu to przesluchajcie sobie dokladnie piosenke "w czasie deszczu dzieci sie nudza".Ja do przed wczoraj sadzilam, ze jest to kawalek dla dzieci, ale jej slowa to istna makabra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KwasekPielęgniarka / Pielęgniarz - Hiszpania



Pielęgniarka / Pielęgniarz - Hiszpania

Thu, 2010/08/26 - 3:35pm • Hiszpania
C.K. Marine Pracownik będzie odpowiedzialny za opiekę zdrowotną pasażerów amerykańskich statków wycieczkowych. Rejony kursów statków to m. in.: Karaiby, Bahamy Floryda ...


co Ty na to?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
waja napisał(a):
KwasekPielęgniarka / Pielęgniarz - Hiszpania



Pielęgniarka / Pielęgniarz - Hiszpania

Thu, 2010/08/26 - 3:35pm • Hiszpania
C.K. Marine Pracownik będzie odpowiedzialny za opiekę zdrowotną pasażerów amerykańskich statków wycieczkowych. Rejony kursów statków to m. in.: Karaiby, Bahamy Floryda ...


co Ty na to?? 🙂


oj, bajecznie! 🙂 🙂 ale szczerze mówiąc wątpię w tego typu ogłoszenia. Zbyt pięknie to brzmi 🙂

akurat myślę o pracy... znów przyszedł nam ciekawy rachunek do zapłacenia 🤢

Koniecznka
, Tobie wysłałam w pierwszym rzucie 😉 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia najlepszego!!!!!

Maxym przeziebiony, kaszel, katar, bylismy w slupsku z tesciowa i jedna siostra daniela 🙂 babski wypad, no i ksiazki do odchudzania mam, krem na zmarszczki...bo sie pojawila na siweta tak w prezencie ta od usmiechania...w morde jeza,....

no mam nadzieje ze sie maxymkowi sie poprawi... jak nie jutro pojdziemy gdzies do pediatry...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Panie poświatecznie,

nie odzywałam się bo Marysia ściągnęła paskustwo z przedszkola i sprzedała go Ani, w efekcie skończyło się na antybiotykach i masakrycznym kaszlu Ani. Dusiła się w czasie kaszlu plus temperatura, musiałam spać przy jej łóżeczku (baliśmy się że coś się jej stanie) W efekcie noce to była istna masakra. Ale od dwóch dni jest lepiej. Teraz dopiero wracam do siebie.

W nagrodę myślę sobie, że w nowym roku strzelę sobie kwas hialuronowy (wypełnię zmarszczki mimiczne które mi się pojawiły 😠 😠 😠:angry 🙂

(...)Iniekcje z kwasu hialuronowego są do tej pory najczęściej stosowaną i najbezpieczniejszą metoda wypełniania zmarszczek. Za ich pomocą można dokonać korekcji zmarszczek, przywracając młody wygląd skórze.

Zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty, niemniej jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy raz na zawsze. Po 9-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji na dwutlenek węgla i wodę i ulegają całkowitemu wchłonięciu. Należy wówczas zabieg powtórzyć, co z jednej strony uznać można za wadę, z drugiej zaś za zaletę, ponieważ dzięki temu są to zabiegi całkowicie bezpieczne.
(...)

zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo hejo ale sobie dzisiaj wyprawe życia zrobiłam 🤢 z wózkiem... poszłyśmy z kumpelą po zakupy na sylwka ale taki mróz i zakupów pełno że masakra...

Kwasiek lekka przewaga w konkursie do jutra na pewno utrzymamy 🙂 :* ale się cieszę że udało nam się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WB, tylko przygotuj się na siniaki 😉 moja oddziałowa kiedyś sobie kurze łapki wypełniła - chodziła w okularach przeciwsłonecznych na pół twarzy, bo wyglądała, jakby ją ktoś z bejsbola zdzielił 😉

Waja
przepraszam, że nie odezwałam się na facebooku - myłam naczynia, a mąż siedział na moim koncie 🙂 🙂 więc.. nie, Aga nie śpi. Marudzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, podejrzewam, że już nas nie wyprzedzą 🤪 🤪 Kochana jesteś 😘 😘 😘 😘

Aga marudziła, bo była śpiąca. Ale ją jakoś rozbudziliśmy 🙂 🙂 wczesniej, niż o 22 jej spac nie pozwolę. A jeszcze kaszkę muszę jej dać, zapomniałabym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiejsza sesja urodzinowa mamuśki 🙂
[URL=http://img811.imageshack.us/i/dsc03876m.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5269/dsc03876m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img709.imageshack.us/i/dsc03884lz.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/7849/dsc03884lz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śliczna solenizantka 🙂

a właśnie miałam wam napisać wczoraj dostałam próbki z gerbera i dałam Zuzce mleko to że zjadła 30ml mnie nie zdziwiło zbytnio ale potem to zwymiotowała 🤢

Kwasiu nie ma za co 🙂 ale mam satysfakcje za wygrałaś 😁 bo możemy już tak powiedzieć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.

Ewcia wszystkiego naj, naj 🙂

Nie zaglądałam tak długo bo niestety się rozwodzę. Nie daję rady już dłużej żyć z tym człowiekiem. Niestety mój ostatni dzień roku będzie okropny a pierwszy podejrzewam że nie lepszy. Nie wiem jak sobie ze wszystkim poradzę. Już nawet nie mam siły na płacz. Mam ochotę piznąć se w łeb i nie cierpieć już tyle ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...