Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wróciłam z poczty masakra kolejki masakryczne ale odebrałam paczke dwa razy większa od tamtej poprzedniej w której był duży słoik obiadku kurczak z ziemniakami i pomidorami 🙂 dwie kaszki morelowo-brzoskwiniowe (w końcu nie banan albo jabłko) 🙂 znowu gratisy 25% rabatu tylko tym razem nie w rossmanie tylko w carrefour taka miarka na wzrost maluszka fajna bede jej zaznaczać co jakiś czas jak bedzie już stać 🙂 i znowu książeczka o żywieniu 🙂 zadowolona jestem z tej paczki :P mam dzisiaj obiadek dla Zuzki hehe bo mi się jej gotować nie chce :P a my obiad z wczoraj mamy :P

a co do pracy Adama to czekam cierpliwie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
laaf napisał(a):
Komsi pisze o tym szamponie o ktorym Ci mowilam...nazywa sie Elvital, granatowy z selenem (dawniej Elseve z selenem). Daj znac jak sie dowiesz cene 🙂


ciemny granatowy przeciwlupiezowy?? bo taki znalazlam w googlach, to teraz jak bede w drogerii lookne na cene i dam Ci znac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój maz chyba tez do Holandii wyjedzie, bo dostał telefon... kasa sie konczy i chociaz tam cos zarobi 😉 ciesze sie ale tez z drugiej stron y nie bpo znowu bedziemy sami 3 tyg ale to szybko zleci mam nadzieje. Ciekawe kiedy dostane znowu cos ostatnio jedno po drugim przychodziło i moze jeszcze cos przyjdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mi tez ktos ponad 20okalskow zapierniczyl-.... ot maja jakies dzkuski radoche...

Zuziek wiem o co chodzi daniel ostatnie tygodnie grudnia tez siedzial i czekal, wczoraj niby byl dzis pojechal al e nie wiadomo czy czesci starczy do pacy...wrrr nie cierpie takich sytuacji akcji.. albo ma byc albo byc 😎nc innego nie chce slyszec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 my już po drzemce. Aga zasnęła koło 8:30 i wstała o 12. Ja przez godzinę nie mogłam zasnąć. No ale później padłam jak zabita 🙃

Zaraz polecę z Małą na spacer do przychodni. -6*, bezwietrznie, więc można trochę połazić 🙂

co do drzemek, to Aga śpi różnie. Zwykle rano śpi 1-1,5 godziny, później koło 15-16 robi sobie 0,5 h drzemkę i koło 19 pada na pyszczek. Próbowaliśmy ją od razu wtedy położyć spać. Wstała o 23 i brykała rozbudzona prawie do 3. Rozbudzić jej się też nie da, bo strasznie ryczy i nic nie jest w stanie jej uspokoić, poza snem oczywiście. Więc ją kładę zwykle tak na 30-45 minut (ja się w tym czasie myję). Koło 22 znów jest senna, ale odkładana do łóżeczka momentalnie się wybudza. I szaleje...

Zuziaku, doskonale Cię rozumiem, tez bym się denerwowało, bo to jakieś takie dziwne. Albo się myśli o pracownikach, albo nie 🤨 mam nadzieję, że wszystko będzie ok i że firma sobie w kulki nie leci 🤔 trzymam kciuki 🙂

Ja kupiłam mężowi chlebek słonecznikowy, musli - i co? I sama to wszystko jem, bo on nie chce 😁 Helooooł, to nie ja tu chcę chudnąć! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, się jeszcze pochwalę, że Aga - mimo, że jeszcze nie raczkuje - próbuje już siadać z pozycji na brzuszku 🙂 🙂

intensywnie myślę nad rozkręceniem jakiegoś własnego biznesu. Mam kilka pomysłów, ale nie wiem jak by cała reszta mogła wyglądać - organizacja itp. Muszę trochę poczytać w wolnej chwili na ten temat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Komsi laska ma radoche 🤢 jakie to jest wkurzające... 😠

własnie gadałam z ciotka z Anglii i ma mi przysłać kubka nie kapka 😉 więc nie musze kupować a teraz jak Zuzka nie pije mleka to moge ją odzwyczaić od butelki... 😉

a i mam zamiar odstawić zastrzyki antybejbi z jednej strony ze względu na kase a z drugiej zainwestujemy w gumki na czas jak Adam bedzie wracał z Warszawy... za dużo to my się teraz brusić nie bedziemy więc szkoda troche tego a może i mój organizm wróci do normy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAAA ratunku!!! Marysia ma taki katar że niczym nie umiem go wyplewić 😞 sól fizjologiczna, potem aspirator, nasivin soft i po 5 min wychodzą takie glutki że hej. Aspiratorem nie umiem wszystkiego wyciągnąć. Mała się męczy bo nie może oddychać przez nosek no i co za tym idzie nie chce spać 😞 3 godziny nie mogłam sobie poradzić bo co ją położyłam to wrzask. Usnęła w końcu w naszym łóżku i śpi 10min. Macie jakieś sprawdzone sposoby na coś takiego?? Jak wyleczyć taki katar?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agulka83 napisał(a):
AAAA ratunku!!! Marysia ma taki katar że niczym nie umiem go wyplewić 😞 sól fizjologiczna, potem aspirator, nasivin soft i po 5 min wychodzą takie glutki że hej. Aspiratorem nie umiem wszystkiego wyciągnąć. Mała się męczy bo nie może oddychać przez nosek no i co za tym idzie nie chce spać 😞 3 godziny nie mogłam sobie poradzić bo co ją położyłam to wrzask. Usnęła w końcu w naszym łóżku i śpi 10min. Macie jakieś sprawdzone sposoby na coś takiego?? Jak wyleczyć taki katar?????


www.katarek.pl !!! sprawdz dostepnosc, podzwon, moze gdzies w okolicy uda sie kupic. kosztuje okolo 50 zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo jakaś wredna pipa czekała co 120min i mi je zabierała nie chciałam jej dać tej satysfakcji i zablokowałam ale teraz żałuje bo skończyła czatować na mnie i ma dużo wolnego czasu a szkoda... przywróce oklaski to zobaczymy muszę czekać 3 dni jeszcze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):




aaa właśnie, do tej pory nie dostałam od Lenny Lamb żadnego potwierdzenia wygranej chusty 🥴


Ciekawe czy to nie sciema.. wrrrr melduj sie kwasku tam, bo moze czekaja az sie odezwiesz, a potem Ci powiedza ze sie nie zainteresowalas a czas minal... cholera wie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
kwasiek a sprawdż sobie po jakim czasie ci napisali wcześniej o tych bonach bo ja usunęłam i nie mam jak sprawdzić


no właśnie jakoś późno, więc jeszcze afery robić nie będę. Ale jeżeli do czwartku się nie odezwą, to będę do nich dzwonić. Swoją drogą, ciekawa jestem czy da się zrobić tak, żebym mogła od razu zrealizować ten bon na 30 zł, "zamawiając" chustę tkaną bambusową - czyli tą droższą. Dla nich to chyba bez różnicy, czy bym wzięła wersję tańszą, czy droższą i do niej dopłaciła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...