Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WB, mega weeeeeeeeeeekend świąteczno-noworoczno-trzejkrólowy jest, może wszyscy pojechali na narty i nikt nie ma czasu się zajmować takimi głupotami jak informowanie o wynikach rekrutacji? A tak na serio, to bym się nie przejmowała po jednym dniu, chociaż domyślam się, że jako prawnika Cię trafia na taki brak dyscypliny u potencjalnego pracodawcy... No ale to ludzie tam pracują i też im się zdarzy jakąś fuszerkę odstawić.

Komsi, M ćwiczy wyłącznie na siłowni Staśkowej z wierzgającym hantlem prawie 7-kg 😉 Wcześniej chodził dużo ze Staśkiem w chuście, teraz jakoś polubiliśmy znowu nasz wózek czołg, któremu żadna zaspa nie straszna. W tej chwili jest już w fazie utrwalania (chyba 3. wg nomenklatury dukanowej) i musiał nawet ją nieco zliberalizować, bo nadal chudł. Na początek było 5 dni czyściocha a potem naprzemiennie 5+5. Generalnie spadniesz sporo na fazie uderzeniowej, potem na warzywach idzie się lekko do góry i nadrabia znowu czyściochem. U nas najbardziej w dół dawał dzień rybny, szczególnie ze M ryb nie lubi więc się nie obżerał 😉 Prawdopodobnie na skuteczność wpłynęło też to że całkiem zrezygnowaliśmy z soli.

A u nas piękna nocka, z dwiema pobudkami na jedzenie i powstaniem o 6 razem z Tatusiem 🙂 Teraz Stasiek znowu padł, więc może i jak trochę dośpię. Dziś kontynuujemy szlaban na dzienne spanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann napisał(a):
WB,

Komsi, M ćwiczy wyłącznie na siłowni Staśkowej z wierzgającym hantlem prawie 7-kg 😉 Wcześniej chodził dużo ze Staśkiem w chuście, teraz jakoś polubiliśmy znowu nasz wózek czołg, któremu żadna zaspa nie straszna. W tej chwili jest już w fazie utrwalania (chyba 3. wg nomenklatury dukanowej) i musiał nawet ją nieco zliberalizować, bo nadal chudł. Na początek było 5 dni czyściocha a potem naprzemiennie 5+5. Generalnie spadniesz sporo na fazie uderzeniowej, potem na warzywach idzie się lekko do góry i nadrabia znowu czyściochem. U nas najbardziej w dół dawał dzień rybny, szczególnie ze M ryb nie lubi więc się nie obżerał 😉 Prawdopodobnie na skuteczność wpłynęło też to że całkiem zrezygnowaliśmy z soli.

Ann no tak u Was Staskowe cwiczenia, u nas Maxymkowe i szczerze mowiac ja wiecej go tacham i sie wyglupiam bo przeciez kinolo ma druga zmiane 😉 U mnie waga hantla prawie 10 kg wiec muskuly to ja bede mala jak pudzian 😎Pamietalam ze zrezygnowaiscie z soli i od poczatku nie sole 😉 dzis trzeci dzien i 3kg mniej 😉 na sniadanie zamierzam zmontowac ten nalesnik dukana plus dwa jogurty (wynalazlam 0,1% tluszczyku 😉
kwasiek_ napisał(a):
Natka też na Dukanie jest 😁 😁 co Wy z tym Dukanem macie? 😉


chcemy byc szczuple mamuski na roczek naszych dzieciaczkow 😉 no i jak na razie to sie najwiecej wlasnie o dukanku slyszy i widzi ze ludzie chudna jedza i nie maja efektu jojo, tylko trzeba sie wziac porzadnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry ;*

mojemu dziecku albo ząbale idą i mu wszystko przeszkadza albo kij wie o co jej chodzi 😮 drugi dzień wstała równo o 4 gotowa na harce ale bardziej ją coś zbudziło (może jej za ciepło albo właśnie te zęby) bo wzięłam do łóżeczka i spała dalej a my kolejny dzień cholera nie wyspani 😞 tzn. mąż teraz odsypia a ja to co? 🤢 😞 pije kawe i jak do 12 nie wypije drugiej mocnej to bede zdziwiona 🤔

wszystkie na diecie a ja tam mam w dupie moje sadło :P jak jest to mi przynajmniej ciepło w zime 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zamierzam zmontowac ten nalesnik dukana

Ciekawe jak Ci będzie smakować. Dla M to był/jest przysmak nad przysmaki 🙂 Mnie też nawet smakował 🙂 Raz robiliśmy sernik dukanowy ze słodzikiem - dziwne toto było ale smaczne nawet.
M od dłuższego czasu na śniadanie sobie montuje serek homo niskotłuszczowy z kakao odtłuszczonym, otrębami i słodzikiem, twierdzi że bardzo smaczne ale mnie jakoś ten smak nie podchodzi. Co do słodzika to jakoś mnie przerażają ilości które wciągnął w czasie tej diety, nawet mu kupiłam na mikołaja ksylitol żeby się tak już nie truł tym aspartamem. Tylko cholera drogi strasznie ten ksylitol, na codzienne jedzenie to się nie nadaje przy takiej cenie.

Apropos wygłupiać: ja to jestem sztywniak zasadniczo, ale nie sądziłam że się aż tak rozkręcę z wygłupianiem przy Staśku. Ale on się też wygłupia strasznie (skąd takie małe to już umie?), ostatnio babcia ledwo była w stanie go nakarmić, tak się zwijała ze śmiechu co wyprawiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

a mnie od rana glowa boli 🥴 nie wiem moze na pogode bo tak pochmurno, szaro, buro...

Zuziaku dobry tekst z tym sadelkiem na zime ale jak przyjdzie wiosna wymowki miec nie bedziemy 😉

Komsi to i Tobie pozabierali oklaski??? czy Ty i Zuziek udzielacie sie na jakims innym wspolnym forum?

WB jako radca prawny ciezko masz z praca? a tam gdzie pracowalas przed ciaza? czy poprostu mierzysz wyzej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! 🙂 🙂
u nas dziś super nocka. Aga zasnęła o 1 i obudziła się 2 razy na jedzonko 🙂 🙂 🙂 wstałyśmy o 8:30 🙂 więc dziś jest pierwszy dzień nauki zabawy w dzień i spania w nocy 🙂 trzymajcie kciuki, proszę! 🙂

Ja już po śniadanku (musli), właśnie piję sobie kawę, czeka na mnie jeszcze gorąca bawarka. Coś mnie gardło dziś pobolewa, więc będę się faszerować gorącymi płynami, żeby je "rozgrzać". Dziś mam trochę roboty, mam nadzieję, że uda mi się zrobić choć część. Spacerek chyba sobie dziś darujemy ze względu na to moje gardło (zapewne efekt wczorajszego wyjścia w chuście - niby się opatulałam, a jednak...)

Od kilku dni walczę z czerwonym tyłkiem Agi. Nic nie pomaga. Ani niezawodny do tej pory Nivea z cynkiem, ani Sudocrem, ani Bepanthen. NIC! 🤢 Więc dziś, zamiast tyłek natłuszczać, potraktowałam go pudrem. I zobaczymy jak to będzie. Mam nadzieję, że da się sytuację opanować, bo zbyt ciekawie to nie wygląda 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na razie kombinuje z jedzeniem zobaczymy 😉 jakie beda moje ulubione potrawy, na razie smakuje mi nieziemsko wszystko bo wiem ze schudne 😉 serek wiejski z tunczykiem albo z makrela mmmmm mniamusne 🤪

Dzieci nawet z dosc powaznej osoby potrafia zrobic malego szoguna 😉 I nawet przestalam zwracac uwage jak ktos idzie za mna czy przede mna 😉 dalej zachouje sie jak czubek, typu odglosy kosmity itd...

Tak Laafiku wpadalam czasmai na inne fora odnosnie konkursu Agniesi, ale nie czesto i nie na wszystkie wiec nie wiem... nie skojarzylabym ale bedac w pl widzialam ze nastukalyscie mi ok 220 a wczoraj lookam a tam 201... no wiec ktos ma zabawe... spoko rzucam klatwe na tego kogos, a ze jam czarownica to przesrane ma..hmm nad kara pomysle 😉

zmaina pogody bedzie wiosna idzie moze temu glowa lupie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 No tak dieta numer 1. tylko trzymac sie jej długi czas a nie tylko kilka dni hi hi 😉 jak bedzie głodzik to zaraz bedzie wiecej jedzenia 😜 ale tak serio to trzeba cos schudnac do lata żeby widzieli ze mamuski rzadza, moga laepiej wyglądac jak panny bez dzieci 😉 Kubus zasnac kolo 22, obudizl sie po 3 i wstał kolo 8 na mleczko i lezy w lozeczku znowu, chyba juz spi, bo sie nie odzywa, ide zobaczyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, my smarujemy Staśkowe pusko taką robioną maścią, strasznie śmierdzącą, ale jest niezawodna, dużo lepsza niż te wszystkie kupne gotowe. Jak chcesz, mogę spisać skład, można ją zrobić bez recepty, ale wtedy kosztuje drożej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasku Maxymolowi sie zaczerwienil podczas drgi do polandii, walczylam chyba z tydzien sudocrem pomagal, ale najlepsza metoda to po posmarowaniu czekalam niech wsiaknie i pooddycha ta pupka, no ale maxym oblewal mnie dosc czesto przy tym.... po tygodniu zeszlo. pierwszy raz mial pomidorka na dupci, i bylam przerazona.... no ale wszystko zawsze musi byc pierwszy raz, mysle ze puder powinien wysuszyc najlepiej 😉ja nie mialam ze soba...

Maxym oglada z podlogi dzien dobry tvn... laski mu sie podobaja...kasanova maly 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf racja nie bedzie ale ja mam pało sadełka więc może do lata ciut zejdzie bieganiem za Zuzką bo ja wiem że do wiosny to ona bedzie zapierdalać za przeproszeniem po dworze 🤢
a chyba faktycznie taki dzień bo mnie od samego rańca też głowa boli... 😞

aaa i może się ta trzepnięta się na Komsi uwzięła bo też coś tam pisała jak czatowała już co 120min. i jak zablokowałam to się na nią przerzuciła 🤔

Kwasiek super że Agniesia ładnie przespała noc trzymam kciuki aby się udało przestawić ją :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi czarownico TY 😁 😁 😁 😁 oj ma dziewczyna przechlapane 😁 😁 😁
Kwasku z calych sil trzymam kciuki aby Wam sie z Agusia udalo...jak opisujesz jakie ona ma godziny zabwa to mi Was zal 🥴
Co do odparzonego dupska za wiele sie nie wypowiem bo tylko raz podczas drogi z wawki lekko mial odparzone to zwykly krem nawet bez cynku pomogl ale wiem ze odparzenia moga byc grozne. Mojej kolezanki syn (uczuleniowiec) dostal jakies toksycznej sraczki i az mu sie ranki na dupsku i pod jajkami zrobily...no i wyladowali w szpitalu...moze ta masc Ann rzeczywiscie bedzie dobra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ide podbudzac kindzie bo trza sniadanie zjesc 😉 a samej mi sie nie chce bo obiad i kolacje sama jem, to chociaz do sniadania towarzystwo bede miala no i taki rarytas dzis ten nalesnik z jogurtami zjem 😉 dobrze ze kawe moge pic bez ogrnaiczen 😉heh juz druga poszla 😉 tak sobie z Wami kawusie trzaskam 😉Maxym ma nowa jazde jak go tak mocno przytulam i moiwe przytulic mamusie, to piszczy i mine fajna robi i na buziaczka mamusi tez 😉aaa jaki on jest zajebisty 😉 no to tak se poslodzilam, do kindzi wlasnie dzwoni szef...mam nadzieje ze idzie dzis do pracy a nie ze nie ma co robic.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do tej pory żadnego problemy z czerwonym tykiem nie mieliśmy. Zaczęły się jakieś 2 tygodnie temu, jak zaczęliśmy używać pampersów Pampersa 😮 więc się szybko znów na Dady przerzuciliśmy, ale problem nie znika. Ostatnio miała aż krostki między pośladkami - z tymi Sudocrem szybko sobie poradził, ale tyłek jak był czerwony, tak jest 🤔 wietrzenie nie pomaga (wietrzę ją przy każdej zmianie pampersa, czyli tak co 3-4 godziny). No i w ogóle we wszystkich fałdkach ma zaczerwienienia - niewielkie, ale są. Za grube jest to moje dziecko i tyle 🤢

Ann, jakbyś mogła wrzucić skład tej maści, to będę bardzo wdzięczna 🙂 i napisz mi proszę, czy z tym składem ja mam iść do apteki, czy jak? 🤨

Młoda leży w łóżeczku i delikatnie sobie marudzi (gada, zawodząc) - fajnie by było, gdyby zasnęła sama, ale to byłby istny cud, a na cuda to ja nie liczę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...