Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my już po spacerku. Godzinkę połaziłyśmy. Kręgosłup czuję przy każdym ruchu. A nawet przy bezruchu 🤢 no ale nic to - ważne, że Młoda trochę na świeżym powietrzu była 🙂 zaraz polecę do sklepu po coś do żarcia, bo głodna strasznie jestem, a w lodówce pustki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez po spacerku. Byłam z Piotrusiem na naszej budowie zobaczyć co i jak. Ja powiedziałam mężowi ze jak się do nowego domu wprowadzimy to możemy pogadać o dziecku. A nawet pierwszego dnia w nowym domu może na mnie wejsc i mi bobaska strzelić. A on na to ze do nowego domu to ja już z brzuszkiem wejdę. 🙂
Tak teraz to troszkę małe to mieszkanie mi się wydaje ale tak czy inaczej nie dało by rady większego postawić.
Sylwia doczytałaś ile kosztuje elektryka. Ostatnio pisałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie nie dokońca pamiętam pisałaś że 6 tys ale za jaki metraż to nie pamiętam
to jakie stawiacie mieszkanie? ile m2? jest projekt w necie?

my wybraliśmy AN BERYL 113 m2 ale nie dokońca nam się podoba i będziemy robić przeróbki o taki http://projekty.nportal.pl/1009-beryl/rzuty-domu-odbicie-lustrzane/

ale przy jadalni nie będzie tego wcięcia, z pierwszego pomieszcenia przy drzwiach tam będzie ukradzione miejsce na szafe i zostanie śpiżarka w kształcie litery L i w dachu są po obu stronach takie jak ja to mówię "kurniki" i też ich nie będzie tylko normalnie dwuspadowy będzie dach i co najważniejsze w salonie są bardzo małe okna a ja chce takie na całą ściane praktycznie tak jak w innym projekcie
o coś takiego
[URL=http://img38.imageshack.us/i/3056odbtyltyl.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7807/3056odbtyltyl.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

troche kombinacji będzie bo jeszcze piwnica pod tym a w projekcie nie ma i musi nam koleś dorysować ale idealnego taki jak chcemy nie ma tymbardziej że mamy wąską działkę i nie mamy zbyt dużego pola manewru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeżeli chodzi o elewacje to ta pokazana na naszym projekcie też nam się za bardzo nie podoba ale to już wiadomo indywidualna sprawa bo pokazują przykładowo a podoba nam się coś takiego np
[URL=http://img573.imageshack.us/i/6335odbbigw1.jpg/][IMG]http://img573.imageshack.us/img573/8211/6335odbbigw1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piotrus wstaje o 8.30 i od razu pije mleczko.( po sniadanku lezy w moim łozku i sie bawi a ja leze i dzemie na jedno oko 🙂) Około 11 daje mu deserek a o 12 idzie spac. Wstaje przed 13 zje obiadek i sie troche z nim pobawie około 14 idziemy na spacerek. Po spacerku około 15,30 idzie spac. Budzi sie po godz i wtedy pije mleczko. Od 17 trzeba sie ciagle nim zajmowac bo strasznie marudzi. O 19 ma kapiel i jakos staram si go przetrzymac do 20. o 20 zje kaszkę z butelki i zazwyczaj przy jedzeniu zasypia. Przez dzien pije 2 razy herbatkę. Przez cała noc spi( nie wstaje do niego, nie daje mu nic jesc ani pic przez noc) budzi sie po 8 ale czesto lerzy w łózeczku i gada sam do siebie. Czeka az mamuska zwleczesie z łózka i da mu mleczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):
Komsi Sylwia ma takie ubranka z napisami. Tu jest Kocham Cię mamusiu.
http://allegro.pl/body-56-nowa-kolekcja-zima-2011-z-super-napisami-i1400418918.html

Pytam bo chodziłabym z Piotrusiem na basen ale u nas nie mam. A ta sa jakies specjalne baseny dla malutkich dzieci. A jak to wogule jest? Idziesz kiedy chcesz czy sa jakies grupy z malutkimi dziecmi?


Normalnie na basenie (taki maly aquapark, jest mniejszy basenik i jest w nim cieplejsza woda, niz na plywalni i to tyle, jazda prowadzi ktos z pojeciem, ale chodzi przede wszystkim o wspolprace pomiedzy matkami badz tatusiami, dzieci w koleczko itd, kregoslup sie cwiczy i dzieciaki maja radoche z innymi sie podotykac, pokopac itd 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny rozwala mnie ta piosenka 😜 Gummi miś po Hiszpańsku 😁 http://www.youtube.com/watch?v=b-w41bhesPE&feature=related

a u mnie dzień wygląda tak: ranow staje mniej więcej ok. 8/9 kaszka o 9 potem buszuje po podłodze kładzie się przeważnie 10:30 śpi z 30min. potem o 12 danonka i znowu buszuje po podłodze dżemka ok. 14 śpi 30/45min. i o 15 obiad albo spacer albo idę gdzieś do koleżanki czasem zostaje w domu to Zuzka albo baje ogląda albo buszuje na podłodze 😜 o 17 dżemka ostatnia też od 30min. do 45min. i potem budyń lub deserek i znowu bawi się na podłodze 😁 hehe albo siostra ja porwie i o 20 kapanie 20:45 kaszka o 21 śpać 😉 tak wygląda dzień Zuzki właśnie się kapłam że moje dziecko cały czas lezy na podłodze 🤔 (a ja się dziwie czemu ona taka brudna po całym dniu 🤢 ) hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam pelno takich z napisami, siora gdzies mi z netu kupuje przez kolezanke. Ale cigle jest problem z mamusiami. Wszystko tylko o tatusiach. Mam nawet -jestes moim szczesciem babuniu- ;D
terrorysta jest tez byl malutki teraz jest duzy 😉
Tata na prezdenta, jak ja nie spie nie spi nikt, za kazdy usmiech chce buziaka, cukiereczek mamusi i tatusia, wasz syneczek, ojj no to tyle mi sie przypomina co mam 😉
farmazonio malo spal dzis a jeszcze zywy siedzi w kojcu i sie bawi, wode juz mam w wannie, pokoj wywietrzony i sie grzeje, a ten napiernicza we wszystko w najlepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje dziecko chyba zaczyna kombinować coś do raczkowania jak stoi na czworaka to rękami próbuje do przodu ale jeszcze nie udolnie :P a i wstawać próbuje wspina się właśnie po moich nogach i jej to wychodzi 🤪 na nogach stoi 🤪 o boziu zaczynam się bać że chodzenie przychodzi dużymi krokami 🤨 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1. już któryś raz z rzędu dochodzę do wniosku, że za nic na świecie nie jestem w stanie pogodzić pracy z dwójką dzieci i mężem(laff jak TY to robisz??????), ja po prostu wszędzie pędzę. Do domu się śpieszę, do pracy się spieszę, ciągle coś jest nie zrobione, zapominam po połowie rzeczy, ponieważ nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć. i mam wrażenie, że wszystko robię na pół gwizdka, w pracy myślę o domu, w domu o pracy... szlag !!

2. wszystkiego najlepszego dla siedmiomiesiecznych chłopaków dla Dawidka i Gerdzika

3. u nas gondola ciągle w użyciu (choć jak trzeba używamy również spacerwóki-parasolki), gondola służy do spania

4. bębenek cudny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor dziewczynki 🙂

Dawiś z rodzicami jeszcze raz dziekuje wszystkim ciotkom klotkom za zyczonka 🙂 😘 😘

WB spróbuj sie lepiej zorganizowac...najlepiej rozpisz sobie swoj dzien. Ja mam taki:
rano wstajemy, mlody butla jesli nie jadl w nocy to je nad ranem. Pozniej albo bawi sie w lozeczku albo na koc al;bo chodziku (wiem ze Anusia juz smiga to troszke ciezej) zabieraj ja wszedzie ze soba. Ja ode gotowac mlodemu zupke i nam cos na obiad a Dawis caly czas mi towarzyszy. Pozniej bioer prysznic i robie cos kolo siebie (Dawid caly czas ze mna. Wychodze okolo 10.30-11.00 maly zostaje z babcia, wracam okolo 18.30 kapiel (na zmiane z tatusiem), pozniej najczesciej jeszcze z nami dokazuje na kanapie i tak najpozniej o 21 spanko 🙂 nie wiem jak bedzie jak ten moj maly szkrab zacznie raczkowac ale to mniej wiecej u nas teraz wyglada 🙂
a ile godzin dziennie pracujesz?

a i doczytuje ze moja synowka juz do boju rusza 🤪

MAdalen widze ze Piotrus uwielbia nowa zabaweczke 🙂

Sylwia moim zdaniem sliczny ten projekt ale tak na pierwszy rzut oka, pewnie jak bym na swoje potrzeby ogladala to bym tez pewnie co nieco pozmieniala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WB tak się ostatnio zastanawiałam jak pogodzę dom z pracą, do której mam wrócić już w lipcu. Z jednej strony w domu wszystkie obowiązki na mojej głowie, w pracy dość duży stres... dobrze że chociaż Marysia w tym czasie będzie w żłobku bo nie będę musiała się o nią martwić 🙂

M.znowu na siatkówke pojechał, mam nadzieje, że tym razem skończy się bez kontuzji (ostatnim razem źle skoczył i miał problem z kostką, łydką i kolanem).

A może ja też się pochwale naszym małym marzeniem 🙂 http://archon.pl/images/products/m4bfa716d8c5ff/289.jpg

Jak to też u Sylwi niektóre rzeczy są do poprawy, np. balkony:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka, nie takie małe to marzenie... 🙂
a co do pracy... mogę zapytać, gdzie pracujesz?

Ja najpóźniej w wakacje chciałabym cv roznosić, bo boję się, że z wprawy wyjdę i pójdę zielona, a u mnie odpowiedzialność jest spora i trzeba wiedzieć co i jak...

Uwierzycie, że Aga padła o 20? 😮 obudziła się o 21:30, wypiła 70 ml mleka z kaszką i znów poszła spać. Ciekawe o której wstanie i czy dzisiaj, czy już jutro. Ja póki co też idę spać.

Spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

wszystkiego najlepszego dla Dawidka i Gerarda !!!


Kwasiek jeśli chodzi o nasz dzień, to ostatnio Małemu się poprzestawiało i wygląda to tak. Wstaje tak koło 9, dostaje cycka, później butle i się bawi, między 12-13 idziemy na spacer, podczas którego śpi (czasem 0,5h a czasem 1,5), wracamy o 14.30, jemy obiadek i znowu się bawimy. Jeśli Mały na spacerze śpi pół godziny to koło 17-17.30 jest tak padnięty, że pozwalam mu na pół godziny drzemki. Kąpiemy się o 19.30, cyc, później butla i jeśli po południu miał drzemkę to wojuje do 22, a jeśli jej nie było to często zasypia przy butli. No i śpi i nie wstajemy do niego. Jak do tej pory przy ząbkowaniu też się nie budził.
Wcześniej Mały spał do południa pół godziny, a po południu tak około 1-1,5 godziny i najpóźniej budził się o 17.
Generalnie Mały już w 2 miesiącu przesypiał 6-7 godzin będąc na samym cycu więc taki egzemplarz nam się trafił 🙂

Trzymam za Was kciuki. Niech Aga śpi, śpi i śpi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz ne=ie pisalam jak wyglda dzien Dawidka bo powiele sie z tymi co tez spia dobrze w nocy:0
Kwasku i ja zycze co by Agusia dala Wam wypoczac 🙂

Achas WB ja mam dwojke dzieci ale ta starsza juz samodzilena to skupiam sie na juniorze 🙂

spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...