Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂

ale mialam nocke...wstaje o 4 zeby mlodemu zrobic mleko to na dzien dobry widze ze moja staruszka psina nie wytrzymala i narobila na przepokoju, mysle sobie oki zrobie mleko wcisne butle i posprzatam...podchodze do kuchenki zapalam swiatlo w okapie a tu jebut!!!! jak pierdolnelo!!!!oczywiscie wywalilo korki, Mirek patrzy na te w domu ni hu hu (ja juz robie mleko przy wu=yswietlaczu z telefonu a Dawid juz japke drze..) dopiero korki na korytarzu uruchomily swiatlo...ech pozniej spac nie moglam do 5 a jak zasnelam to mi sie znow smily bzdury 😞 jestem padnieta...nawet nie wyobrazam sobie co Wy macie po nieprzepanych nockach...
poklaszcze troche to moze mi sie lepiej zrobi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf, no to faktycznie dzień Ci się "miło" zaczął. Mam nadzieję, że później będzie już z górki, bez żadnych nieprzewidzianych wypadków 🙂

u nas nocka w miarę - wstałyśmy o 6:30. Aga w nocy średnio spała, często się budziła, płakała, kilka razy myślałam, że nie uda mi się jej uśpić, ale jakoś się udawało. Ale nie to jest ważne - ważne, że moje dziecko poszło spać o 20:00 i wstało o 6:30 ! 🤪 i ten fakt daje mi nadzieję, że się wszystko unormuje i że będziemy jako rodzina lepiej funkcjonować 🙂

Wczoraj przy okazji spaceru wstąpiłam do przychodni i zapisałam Agę na następną środę do pediatry - pogadam sobie z babką na temat tego niespania Agniesi. Dałoby radę wcześniej, ale zależało mi na tym, żeby iść do przychodni z dziećmi zdrowymi, żeby przez przypadek nie złapać kataru od jakiegoś małego zasmarkańca 🙂

A dziś nas czeka wizyta u ortopedy... 🤨 🥴 i powiem Wam, że stresik lekki jest 🤢

Ok, Młodej dałam na śniadanko trochę kaszki, zaraz wstawię pranie, dam Adze cyca i pójdziemy się jeszcze chwilę zdrzemnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kukłam tylko na chwilę ale jeszcze cisza.
Laaf aby reszta dnia nie była tak jak poczatek 🙂
Kwasiek oby u ortopedy wszystko było ok 🙂 napewno będzie 🙂
Ja biore się za przygotowania do wizyty księdza.. Odezwę się po wizycie. Pa Pa

Sylwaia My mamy dom z planem rysowanym na zamówienia, wiec się nie pochwalę 🙂
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka nawet dobrze bo szczerze to pamiętam z niej tyle, że dałam Marysi pić najpierw z jednej piersi a potem z drugiej... a jeszcze prz tym miałam oczy zamknięte 😁 więc su 😁per 🙂

Kwasiek, ja pracuje w banku 😉 z resztą tak jak mój m. 😁

Sylwia jest to projekt "dom w bergamotkach". Od dwóch lat mieliśmy wybrany inny, ale mąż natknął się na ten projekt i tak już zostanie tylko z małymi zmianami. A na dniach idziemy do architekta 🙂 chciałabym jak najszybciej zacząć z budową (chociaż fundamenty i ogrodzenie działki).

Ocho Marysia się już kręici w łóżeczku 🙂 pewnie obróciła się już o 180 stopni 😁 zawsze wtedy zaczyna arie operową 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

u nas mała drańska w nocy i pieronek koniecznie chce wstawać dochodzi do czegokolwiek żeby sie mogła złapać i klęka na kolankach na nóżki jeszcze się boi stawać ale wczoraj miał wypadek bo przy zabawce klękneła i nie złapała się obrze i poleciała do tyłu i stłukła główkę a krzyk był że szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
hej

u nas mała drańska w nocy i pieronek koniecznie chce wstawać dochodzi do czegokolwiek żeby sie mogła złapać i klęka na kolankach na nóżki jeszcze się boi stawać ale wczoraj miał wypadek bo przy zabawce klękneła i nie złapała się obrze i poleciała do tyłu i stłukła główkę a krzyk był że szok


no wlasnie teraz zaczną sie poobijane glownie glowki a poznije przyjdzie kolej na kolana i lokcie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
Kwasiek to moze Twoja przyjaciolka urodzi coreczke w tym samym dniu w ktorym Agusia bedzie obchodzic roczek 🤪


na to liczę - razem byśmy imprezę urodzinową urządzały 😁

fajna pogoda, Młoda wstanie, pobawimy się trochę i koło 13 pójdę z nią na spacerek, tym razem na pocztę - muszę dziadkom kartki powysyłać. Tylko najpierw będę musiała wózek z piwnicy przyprowadzić. Mam nadzieję, że mąż nie zabrał kluczy do piwnicy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

Wczoraj po raz pierwszy od urodzenia Julki mialam wieczor dla siebie, Mala zasnela o 21.30 i spala do 7 rano, oczywiscie z pobudkami i znowu raz obudzila sie z placzem, ale ani nie chciala jesc ani nic wiec nie wiem o co chodzilo, no ale najwazniejsze, ze padla wczesniej niz o 23. 🙂Myslalam, ze posiedzimy z mezem, ale on padl z kolei o 20, bo ostanio malo sypia, zdolalam go obudzic na haslo "Wojtek obudz sie i nakarm ryby, bo za chwile im swiatlo sie wylaczy", wstal ryby nakarmil i powedrowal do sypialni...aby zasnac ponownie rzecz jasna 😉No nic dorwe go innym razem 😉

We Wrocławiu tragiczna pogoda, jest niesamowicie ciemno.Dzisiaj szykuje sie fajny dzien, bo przychodzi do mnie kolezanka, zawsze jakies urozmaicenie.
Dobra ide podszykowac obiad...Buziaki dla Was:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry ;*

ja dzisiaj nocka "koszmar" chociaż nie taki jak u np. Kwasiek :P Zuzka wstała o 3 i gotowa do rozpoczęcia dnia 🤔 🤔 wzięłam ją na ręce dałam herbatki 100ml wypiła zasnęła odłożyłam do łóżeczka i pobudka 🤢 wrrr... wściekłam się już ale to nic znowu usypiam ją i to samo... poirytowana wzięłam ją do siebie pokręciła się i poszła spać do 8:30 ale kręciła się po łóżku masakra 🤢 nic się nie wyspałam 😞
a i moje dziecko dzisiaj 5 kroczków raczkujących zrobiło ale spowrotem pełza... a wspina sie po wszystkim dosłownie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
waja napisał(a):
Laaf bardziej chodziło mi o cel rekreacyjny niz rozrodczy 😜


jedno czesto towarzyszy drugiemu 😜

Zuziaku a co sie Zuzce pochrzanilo??? ale powiem Ci ze Dawid tez mial dzisiaj lekki sen, ponoc pelnia jest...

milego dnia kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 😉 Waja dziś do mnie tez wpada kolezanka o 15, to sobie posiedzimy i porozmawiamy 😉 fajnie, a mój maz poszedł do pracy, teraz juz sie skonczy ze popilnuje małego czy cos, ale nic nie szkodzi, jak był bez pracy to zawsze i tak siedział całymi dniami garazu albo u brata w domu, bo kafelki kładli z wujkiem. A zaraz pojde scierac kurze, a o 12 Kubus dostanie jesc i pojdziemy na spacer, wczoraj była kolezanka i była z mała na na pol roczku i ma za duza głowke o 3 cm, ma miec usg i inne badania u neurologa...podejrzewaja wodogłowie ale mi sie wydaje ze sie myla bo ona taka drobna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Dzis nocka wzgledna ale za to brak sukcesow konsumpcyjnych (przy takiej samej kaszce i metodzie karmienia). Dzis idziemy do nowej lekarki na przeglad niejadka.
Dobrego dnia 🙂

WB jest taka ksiazka "Nie wiem, jak ona to robi" Pearson Allison - to taka troche Bridget Jones z dwojka dzieci - pamietnik kobiety z bardzo dobra praca ktora ma podobne przemyslenia do Twoich. Bardzo mnie swojego czasu ruszyla chociaz koncowe wnioski nie sa zbyt optymistyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, wodogłowie nie oznacza od razu całego dziecka dużych rozmiarów. Dziecko może być drobniutkie, a płyn mózgowo-rdzeniowy się zbiera w główce. 3 cm to nie jest duża różnica, być może wszystko jest ok 🙂 a jak nie, to też nic strasznego się dziać nie powinno. Jeżeli ta dziewczynka rozwija się prawidłowo, to nadal będzie się prawidłowo rozwijać, tyle tylko, że z zastawką wszczepioną w główkę. Niezbyt przyjemnie to wygląda, ale po jakimś czasie wszystko powinno wrócić do normy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
idę się wytapetować trochę. Nie wiem dlaczego, ale mam takie coś, że jak sobie zrobię delikatny makijaż (podkład + tusz do rzęs) to czuję się o niebo lepiej, niż bez makijażu 🤔 a dziś może nawet sobie oko podmaluję, a co 😜


jak szaleć to szaleć 😁 ja też się lepiej czuje jak się umaluje ale robie to tylko jak gdzieś wychodze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):
idę się wytapetować trochę. Nie wiem dlaczego, ale mam takie coś, że jak sobie zrobię delikatny makijaż (podkład + tusz do rzęs) to czuję się o niebo lepiej, niż bez makijażu 🤔 a dziś może nawet sobie oko podmaluję, a co 😜


jak szaleć to szaleć 😁 ja też się lepiej czuje jak się umaluje ale robie to tylko jak gdzieś wychodze :P


a ja właśnie lubię tak dla samej siebie się pomalować 🙂

no nic, zostawiam Małą na chwilę w łóżeczku i lecę biegiem do piwnicy po ten nieszczęsny wózek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...