Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
odstukuje sie, thx za zyczenia.
Te moje 7iesieczne to rozrabiak maly. waczylam sobie plyte zeby brzuch cwiczyc, ten w kojcu siedzial sie bawil, ja cwicze a ten zamilkl. ok wstaje zobaczyc co tak cicho, a ten mi listka z palmy urwal i skubie go zadowolony.... 😎
powiedzenie, ze jak cisza u dzieci to broja-sprawdzilo sie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepszego dla Farmazonia i Antosia 🙂

U nas szpitala c.d. chociaż generalnie chyba idzie ku lepszemu. Stasiek po długiej, zażartej i obfitej w łzy walce pozwolił sobie odciągnąć część glutów Fridą. Poza tym zalicza kolejne postępy transportowe. Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
hej 🙂

[size=3]Sto lat w zdrowiu i szczęściu dla Maxymka i Antosia!

nic nie daje 100% pewności, poza "Szklanką wody" zamiast 😉

u nas nocka średnio na jeżą. W sumie po co ja to piszę, skoro to "pewniak"? 🤔


albo zimny prysznic zamiast 😜

Zuziaku jak tam samopoczyucie bez m.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkiego naj naj dla Maksymka i Tośka!

Dziękuje za 100-ny oklask.

a my rozebraliśmy choinkę, Ania miała zabawę, bo łaziła ode mnie do Miska (MIsiek kropił choinkę na spalenie, a ja z odkurzaczem szalałam) fascynował ją dźwięk piły i dźwięk odkurzacza! spokój był przez całe półgodziny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
laaf napisał(a):

Zuziaku jak tam samopoczyucie bez m.?


a tak sobie w ciągu dnia jakoś mi nie tęskno ani nie myśle zbytnio o nim ale wieczorem jak już młoda śpi to mi tak smutno 😞 nie ma się do kogo prztulić... i odezwać się...


NO w sumie nie dziwne ze wlasnie wieczorem Cie tesknota bierze, jak piszesz masz czas dla siebie i zawsze mieliscie go razem....a jak on sie zaklimatyzowal? kiedy szansa na zobaczenie sie? jak czesto komunikujecie sie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ello 🙂

Wszystkiego naj najlepszego dla Maxymka i Tośka:)


A my dzisiaj regenerujemy siły po wczorajszym szaleństwie. Laaf to był bal szkolny na karnawał. Oprócz grona nauczycielskiego byli inni ludzie. Bawiliśmy się do 3:30 i do domku. Na szczęście na nogach mieliśmy dosłownie 5 min 😉 Marysią zajęła się teściowa więc mogliśmy chociaż do 9 pospać 🙂 Ale ciesze się, że poszliśmy bo wreszcie coś innego a i towarzystwo dopisało 😉

Spacerek już zaliczony, mała spała na nim non stop przez 1,5h więc teraz ja z nią siedzę a misiek osypia co by jutro w pracy być przytomnym 😎 a poza tym mój abstynent zaszalał wczoraj więc tym bardziej musi kaca wyleczyć 😁

Mam do Was dwa pytania:
1) po porodzie okresy macie regularne??
2) czy kupka dwa razy na dobe to coś normalnego jak na 7 miesięcznego bąbla??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
zuziek napisał(a):
laaf napisał(a):

Zuziaku jak tam samopoczyucie bez m.?


a tak sobie w ciągu dnia jakoś mi nie tęskno ani nie myśle zbytnio o nim ale wieczorem jak już młoda śpi to mi tak smutno 😞 nie ma się do kogo prztulić... i odezwać się...


NO w sumie nie dziwne ze wlasnie wieczorem Cie tesknota bierze, jak piszesz masz czas dla siebie i zawsze mieliscie go razem....a jak on sie zaklimatyzowal? kiedy szansa na zobaczenie sie? jak czesto komunikujecie sie?


bardzo mu się tam podoba 😉 praca rewelacja podobno a chłopaków w pokoju też spoko nawet jeden tam im gotuje więc chłopczyna bardziej nie schudnie 😁 hehe dzwoni do mnie przed kąpniem młodej a tak to eski dośc często zawsze o 5 mi wysyła "dzień dobry kochanie" itp. :P a potem jak ma chwilke albo przerwe... wieczorem oglądaja filmy na dvd albo pada ze zmęczenia... zobaczymy się dopiero 9 lutego bo 10 lutego jest sprawa w sądzie na której musi być i zostaje do niedzieli bo mamy wtedy 1 rocznice ślubu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka,
1) regularne byly juz dwa 😉
2) Maxym potrafi i 3razy walnac kupsztalanca 😉

Po wizycie laski, nauczyl sie nowej formy skrzeku i skrzeczy na chustawce wlasnie 😉

A no i od dzis duzo lepiej siedzi.To taki prezent sobie zmontowal na 7mieisac 😉

Angela to gratulacje dla siostry 😉 Bedzie Kubus mial komana bliskiego no albo kompanke na bale do niszy 😉

Zuziaku, mysl o chajsie 😘 to nie na zawsze, wiec na dorobku jak my wszyscy prawie trza roznych rzeczy i przyjemnosci sobie odmawiac, no ale pomysl sobie jak on wpadnie w lutym, jak sie wytarmosicie to bedziesz tydzien do tylu tylem chodzic 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka, ja okresu jeszcze nie miałam. Ani go widać, ani słychać. Zupełnie nic. Pod koniec stycznia pójdę na usg, bo się szczerze mówiąc trochę niepokoję 🤨
A co do kupki, to jest to normalne 🙂

A pokażę Wam jak mojej Adze się wygrana chusta spodobała 😉 od razu się w niej schowała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek jak fajnie Agusia wygląda 😁

Pytam o ten okres bo cholibka ja jeden dostałam 10.12 a teraz jeszcze go nie ma 😞 Mężulek się cieszy że może w ciąży jestem, a mnie to jakoś nie bawi bo jestem po cc 🤨

Dzisiaj stwierdziłam że Marysia ma usnąć bez butli w łóżeczku. Był strajk i marudzenie, ale zmartwiło mnie dopiero to, że wystarczyło małą pogłaskać po główce żeby usnęła. A jeśli ona w nocy budzi się tyle razy bo nie ma mnie obok?? Chyba zacznę męża włączać do usypiania córci bo tak nie może być!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoś dziękuje wszystkim ślicznie za życzenia 🙂

Kwasiek
od razu widać, że Aga w chuście noszona. Jak się tuli 🙂 Ślicznie.

A moje dziecko wczoraj poszło spać o 20 i spało uwaga!!! do 8.30. Śpioch się nam trafił...

Tak tylko na chwilkę dzisiaj tu zajrzałam, więc kolorowych i spokojnej nocki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...