Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Madalena wsum ie az tak strasznie mnie to nie niepokoi, ale to ze ma nie równa głowke, gołym okiem nie widac ale czuc, Kubus miał mniejszego krwiaka o polowe od piotrusia, ale bardziej z tyłu, niedługo na 10 mies pojedzimey sobie na bolans to lekarz zobaczy sobie i powie czy to cos groznego. nie bede na razie sie nie pokoic. Dobrze, ze Staskowi nie jest gorzej Ann 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madalena, no to nieźle wchłonął się ten krawiak, teraz już nic nie widać.

Po spacerku jak przebierałam Olcię to koło stopek wygładziła się skórka, ale jeszcze delikatnie widać różnice w tym miejscu w porównaniu z całą nóżką, ale trzeba naprawdę dobrze przyjrzeć się. Na rączkach odrobinę wyłagodziło się, ale jeszcze jest. Jednak częstsze natłuszczanie maścią witaminową pomaga.

Ann, dobrze,że u Stasia to tylko przeziębienie. Kurujcie się i dużo zdrówka!!!

Agulka, a Marysia ma mocno splaszczoną główkę czy tak trochę? Bo ja np. ma u góry z tyłu głowy (tak lekko po skosie) troszeczkę płasko i jest ok. OMG co oni nie wymyślą kask do kształtowania główki, pierwsze słyszę, ale jak miałoby pomóc to czemu nie, tylko szkoda że cholernie drogie.

Zresztą wszystko co dla dzieci i związane z nimi jest drogie lub mega drogie.

Dosatałam maila z info od Lenny lamb, że otrzymałam bon na 20 zł do wykorzystania w ich sklepie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ

a my zalaliśmy dzisiaj wreszcie fundamenty i coś wreszcie widać he he

a i warszawa zjeżdża teściowa wzieła sobie wolne i cały dzień prawie siedzimy na górze żeby na nią nie patrzeć i szykuje wszystko sama a ja mam to gdzieś nawet palcem nie kiwne jak taka wielce obrażona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawis ma tylko katar i tez oskrzela i plucka czyste 🙂 Ann zaraza od dziecka jest gorsza niz odwrotnie ale dlaczego tak sie dzieje nie mam pojecia 😮 😮 oby Stasiowi szybciutko minelo no i Tobie rowzniez 🙂

Kamiska dostala krople do oczu i juz o wiele lepiej 🙂

Jak pisze Agulka butelka od wina lub piwa i dasz rade 🙂 🙂

Anulka Olcia sliczna dziewuszka i taka widac radosna 🙂

ciekawe jak tam nasz Zuziek w pracy...i Komsola w ferworze pakowania 🤪

Kwasku i nam bedzie teskno no ale moze znajdziesz chociaz chwilunie na zdawanie relacji z przygotowan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Wszystkiego najlepszego dla naszej 10-miesięcznej Zuzi i 9-miesięcznej Igusi - zdrówka, uśmiechu i samych słonecznych dni!!! Buziaki od Olci i cioci Ani 🙂

W nocy 2 pobudki i na nogach od 6.30.

Agulka, to malutko, nie znam się na tym, ale chyba lekarka przesadziła, zresztą chyba nikt nie ma idealnie okrągłej głowy.

My dzisiaj jedziemy do moich rodziców na imieniny mamy.

Miłej soboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 😘 😘buziole dla mojej synówki Zuzieczki, Dawidek całuje soczyście razem z teściówką i dla Igusi naszej malutkiej co by rodzice szybko dom dla niej postawili 😘 😘 😘

Zuziaku gratulki dla dwójeczek Zuzki, heheh Dawid dalej łysol 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu weekendowa cisza...

Z tymi ząbkami to różnie bywa, u Olci wyszły jedynki, a teraz czekamy na górne 2.

W domu nie mam wagi, więc jak jestem u rodziców to zawsze ważę się i tu załamka - przytyłam 5 kg z 64 do 69 😮 Tak czułam, że tak może być, bo tu coś podjadłam, tu drożdżóweczka, a rzadziej karmię i poszło już w brzuch, w uda i trochę zaokrągliłam się na buzi...wrr. Trzeba brać się za siebie, koniec obiecanek cacanek - sio słodycze i podjadanie oraz muszę zacząć ćwiczyć. Chyba pierwszy raz mi zależy, żeby dobrze wyglądać na lato, a może tak działa na mnie zbliżająca się 30-tka 😎

Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej z rana 🙂
my na nogach od 6.30 ale Dawid mnie mega zaskoczył...wczoraj w ciagu dnia spal tylko pol h 😲 😲 😲 a zanal dopiero o 21.30 i spal kamieniem do 6.30 🤪 🤪
dzisiaj grila musimy zrobic bo bedzie piekny dzien 🙂

Anulka spoko odstawisz to i owo i bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

my wczoraj grillowalismy 😉 sezon rozpoczęty 🙂
dzisiaj na obiadek do teściów i po południu mąż już wyjeżdża do Wawy 😞
przyjedzie dopiero na świeta 😞
a zapomniałam dodac że Zuzka wczoraj sobie na ogórdku nabiła mega góza i ma mega sine 😞 wygląda jak by jej ktos piznoł 😮 🤢

aaaaa i Anulka mam złą wiadomość chyba Adam nie bedzie mial zlecenia w Gdańsku 🤢 ale nic straconego może się tam na wakacje wybiore z mamą i Zuzką 😉 do cioci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Wczystkiego dobrego dla Zuzki, Igusi i Olinki 🙂
U nas choróbsko w toku. Dziś Stasiek miał tak zabity nos, że nie był w stanie ssać mleczka, uruchomiliśmy katarek i jest rzeczywiście genialny 🙂 Oczywiście afera była i trzeba było stosować przemoc ale w sumie nerwów znacznie mniej niż przy fridzie i skuteczność dużo większa.
A dla mnie też noc atrakcyjna bo Staśka w chorobie nie interesują żadne tatusine czułości tylko chce CYCAAAAAAAAA! Więc siadam co godzina w swój fotel, mokra od potu, zalewająca się katarem i łzami bo oczy łzawią i nawet nie mogę wydmuchnąć dobrze nosa bo go wybudzę 😞
No ale teraz idę umierać, dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

U nas od wczoraj, dokładnie od 3 nad ranem horror bo Marysia nam gorączkuje. Nic więcej tylko gorączka 38,8 po zbiciu 37,4 i tak na okrągło 😮 kiedy zasypia na siedząco w jednym momencie wiem że temperatura znowu leci w górę... całą noc się męczyliśmy, ale o dziwo mała obudziła się na dobre o 9 🙂 oby dzisija było lepiej ☺️

Anulka nic się nie przejmuj 😉 ja na Wielki Post odstawiłąm słodycze w tygodniu i 1kg mniej 😜 heh zawsze coś 😉 a i tak niedługo zacznie pewnie Olcia chodzić to spalisz w gonieniu za nią 😆

I oczywiście wszystkiego najlepszego dla Olci, Zuzi i Igusi 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 Ja akurat Kubusia nakarmiłam i poszeł spac 😉 mąz poszeł do Kościoła, bo dzos jego kolej, na swieta pojdziemy juz w trójkę z Kubusiem 😉 mam nadzieje, ze bedzie ąłdna pogoda, u mnie waga stoi w miejscu, chcuiałabym z 3 kg jeszcze schudnąc albo 4 i byłobyu to 58 😉 wtedy byłabym zadowolona, ale idzie lato powoli i bedzioe wiecej ruchu, w sumie jzu sie zaczyna wiecej, bo duzo spacerujemy, oby Kubus był zawsze zdrowy, nasze Kochane maleństwo;* I wawsze dzieciaczki tez;* pozniej moja siostra wpadnie z mezem i kuzynka tez chce przyjechac, bedzie wesoło 😉 ciekawe jaka pogoda bedzie, jak na razie pochmurno, moze sie jeszcze rozpogodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...