Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):

Jedna ma skurcze druga tez a Ja nawet jak mam to nie wiem jak rozpoznać he 😁

Mam tak samo 😜 ha ha a tak pozatym nie moge rodzic bo jeszcze wszystko niepoprasowane i torba calkowicie niespakowana :p a i kolyske trzeba umyc i "ubrac" jutro jade kupic ostatnie pierdoly do szpitala ;/ Agentka ze mnie 😁
Od dzis zostalo mi tylko 2 tyg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja dziś wysprzątałam jedną łazienkę. Na kolanach figi czyściłam, osapałam się przy tym co nie miara 😮.
Szkoda że została mi jeszcze jedna do sprzątania i pralnia :P.

Dziś pod prysznicem zrobiłam tyle figur zanim uporałam się z depilacją nóg. Niech mała szybko wychodzi, bo jeszcze trochę i będę pierdzielić depilacje obrastając przy tym jak małpa.

Magda ostatnio jak oglądałam \"dlaczego ja\" czy coś w tym stylu to był odcinek o rodzinie z Bolesławca i o Tobie sobie pomyślałam 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ja się wczoraj bzyknęłam i dzisiaj zamiast mieć mega powera to gnije caly dzien w łóżku 😮
I jakoś dziwnie się czuję . A larisa wczoraj i dzisiaj to MASAKRA wczesniej jej tak nie czułam bo wiadomo ona wieksza mniej miejsca to sie nie rusza ale od wczoraj to prowadzi bardzo intensywny tryb zycia 😁 aż Kuba poczuł jak go przytulałam od tyłu he 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
atomota napisał(a):
Na kolanach figi czyściłam, osapałam się przy tym co nie miara 😮.
Szkoda że została mi jeszcze jedna do sprzątania i pralnia :P.

.


Ilonk a jaki eto FIGI czyścilaś ?? :P może w FIGACH fugi czyściłaś ?? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki
Dziękuję za gratki 😘
Staram się wad czstać na bieżąco ale z tek ciezko pisać
Jutro będziemy już w domku więc postaram wam sie coś nskrobac
Agata dzięki ze zajęłas sie zdjęciem z fb bo ja to jestem w ciemniej dupie sto lat za murzynami z tym dodawanie zdjęć na brzuszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"Jingle bells, jingle bells Jingle all the way
Oh, what fun it is to ride
In a one horse open sleigh lallalllala"
"Last Christmas I give u my heart...lalala"
Słuchajcie kraków znowu zasypało i sypie dalej, ale takimi płatkami ogromnymi, ze jak tak dalej pójdzie to znowu 30 cm nasypie 😮 😮 😮
Na szczeście choinkę mam na balkonie, co prawda trochę umarła, ale jak się pomaluje na zielono to się nada 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma problemu 😜 ale mogę też ukraść a co mi tam 😁 swoją się narazie nie mogę chwalić to chwalę się waszymi 😜
Kasiek u Ciebie chociaż śnieg bo u mnie z nieba leci gównoooooo ! śnieg z deszczem 🤢 Ja mam choinki w ogródku więc też spoko 🙂 tylko nie ma komu ich ubrać 😜
Wczoraj wiosna dzisiaj zima marzec w chuja Nas przycina hehe 😜
Koniec końcem ciązy Ja w kurtki się nie mieszczę buty tez juz muszę szersze nosić a tu kuźwa takie rzeczy :/ żebym Ja w domu siedziała w marcu ...
Ale za to przyszedł w końcu Mój leżaczek bujaczek 😁
Bardzo fajny i jestem zadowolona 🙂 Miły materiał, spokojne melodyjki + regulowanie ich dzwięku, buja się fajnie i delikatnie na boczki, można zmienić kont położenia lezaczka itd ....
zaś ma dla mnie 2 wady,które nie powinny być biorac pod uwage cenę za niego : Gdy wkłada się leżaczek na bujaczka to nie zatrzaskuje się, niby wbija się głeboko i jakby patrzec nic nie powinno się stać ale mimo wszystko człowiek lepiej by się czuł gdyby to jednak mocno siedziało 🙂 no i jeszcze jedna wada gdy się buja mocniej na boki to słychać troszkę jak mechanizm śmiga :/ niby lekko ale mnie irytuję 😜 ... czy wasze maluchy tez tak intensywnie się ostatnio ruszają ? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie tak pada, 10 cm śniegu już mamy.
Dziś mój mąż zaczął zdejmować lampki z choinki którą mamy na dworze i o co go prosiłam już pół roku.
Jak zobaczył śnieg to stwierdził że lampki trzeba zdjąć aby sobie nikt z bożym narodzeniem nie pomylił 😁.

Ja rano znów skurcze, teraz mi trochę przeszło.

Ada ma śliczne te maleństwo, ale jej zazdroszczę że ma to już za sobą.

Jedyny plus dwupaku na święta to mąż nie będzie pił całe święta aby być w pogotowiu 😁.

Kasiu miało być "fugi" moje przejęzyczenie 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja narazie nie kupuję :P zostaje przy swoich suteczkach jak nie ogarną sytuacji to wtedy zaopatrzę je w moherowe berety 🙂
Jezusie a mnie tak dziwnie łapie na dole w brzuchu i ona od razu sie rusza i nie wiem czy to cos czy ona mnie kopie i gnebi 😜
Ja pieprze miałam dzisiaj myc okna a one "umyły" się same :/
Rozmawiałam z koleżanka u nas na porodówce jest nowe łóżko hehe chociaz cos 🙂 wbijam sie na niego o ile nie bedzie zajete :P a jak bedzie to tez sie wbije 😜
Mówi,ze piguly nie sa takie zle jak mowia wszyscy wystarczy z nimi współgrać to bedzie okej 🙂
Ale mnie irytuje dalej te kłucie jakby w cipke :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata, też mam takei kłucie. Ale też od razu czuję ruch Młodego więc wydaje mi się, że to jego sprawka 😠 Nie przyjemne w każdym badź razie.

A ja mam zatkane ucho 😠 😠 byłam u laryngologa i powiedział, że mam obrzęk na ślimaczku ...cokolwiek to oznacza, ale przepłukał mi to ucho - JAKIE DZIWNE UCZUCIE, okropne. Wziął strzykawę napełnioną wodą i wparował mi tą wode do ucha 😮 przedziwne..
W każdym bądź razie jest zatkane 😠 i słyszę się jakbym mówiła przez mikrofon 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ohoho nastepny dzidziol się szykuje 🙂))
Ty Anek nie strasz mnie tu żadnym rozwieraniem 😜
Kasiek Moja Teściowa to miała ale od razu zaczęła słyszeć ... więc nie wiem .
Ja zaś na zatkane i bolące ucho dostałam krople i pomogły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...