Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ania1301 napisał(a):
Witam Was 🙂
Sprzedaję ubranka po mojej córci. Może któraś z Was byłaby zainteresowana to zapraszam 🙂

http://allegro.pl/zestaw-markowych-ubranek-dla-coreczki-0-3m-ca-i2991676491.html


B.ładne 🙂 jakby Aga mogła to pewnie były by jej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj głupolu chodziło mi o to, że jesteś wielka sercem i charakterem a nie ciałem 🙃
wiem,wiem droczysz się ze mną :P nie przejmuj się ze mnie dzisiaj się koleżanka śmiała jak wysiadam z samochodu 😁 otwieram drzwi w sumie odpycham potem prawa noga na zewnątrz odpycham się od siedzenia i hoop jestem poza samochodem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi lekarz mówił że jest mała...ale rośnie, poza tym wszystkie organy pracują prawidłowo wiec nie robi problemów.

USG też często liczy źle 🙂

Jutro brat mi przywiezie ultrasonograf do domu na kilka dni więc sobie będę podglądać Małą.Zobaczymy ile na tym sprzęcie będzie miała wagi.

Adrianna mi lekarz mówił, że w szpitalu i lekarze biorą pod uwagę termin z OM, nie sugerują się terminami z aparatury. Mi raz wyszedł termin z USG 20 kwiecień :P.


Karolinko najważniejsze żeby mała przy porodzie miała więcej niż te 2,5 kg 🙂 teraz jest intensywny okres wzrostu więc wszystko sie może zmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adriana dzieki za kciuki 🙂
Mi druga gin powiedziala ze troche maly ale dalej tematu nie rozwinela... wiec chyba jest w normie mi sie tak wydaje, zobaczymy co dzisiaj mi powie. Boje sie ale musze byc dobrej mysli, mam nadzieje ze maly wkoncu 4 litery ustawil na swoim miejscu.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,
Mi na każdej wizycie mówi, że większy niż powinien być i a pro pos tego co napisałam wczoraj o wzroście i wadze urodzeniowej mojego M. to wczoraj Pani Doktor pocieszyła mnie właśnie mówiąc " no ale Państwo sa obydwoje bardzo wysocy więc pewnie mały tez będzie " 😮
Dziś moje kochane poszłam w ślady Ilony i pożeram właśnie ZDROWE śniadanko : jogurcik + słonecznik + żurawinka + płatki razowe + kiwi + bananek i sok pozreczkowy 🙂

A dziś w Krakowie czyściutkie niebo i SŁOOOOŃCE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To widzę, że wszystkie dzisiaj mają porządku 🙂 Ja już posprzątałam teraz tylko czekam na szwagierke aż przyjdzie pomoc mi w sprzataniu i wyrzucaniu gratów z teściowej pokoju bo bedzie remont 😮 juz 2 remont w ciazy nie wiem jak Ja to przezyje !!! Mi za kazdym razem mówi, że malutka ... ;/ dlatego mam nadzieje,ze teraz w sobote zmieni sie cos aczkolwiek nie licze na to,poniewaz nie ma za bardzo po kim urodzic się duża 🙂 Kuba jak się urodził ważył 2200 czyli prawie nic a Ja 3300 wiec tez wielka waga nie byłam 🙂 Irytuje mnie tylko mysl,ze mogą mi przeciągać poród o pare tyg . ;/ Bo słyszałam,ze Moja gin. czasami przeciaga ciąże bo jest za mała a chwilami jest tak ze przeciagnie a dziecko rodzi sie ponad 3kg bo to zjebane USG sie pomyliło . A Ja nie chce mieć nie chce nawet słyszeć o przenoszeniu Larisy dłużej bo wiem jakie są czasami skutki ;/ ... więc mam termin na 15.04 jeżeli do tej pory nie urodzę a będzie po terminie i Ona nie bedzie chciała to jade do innego szpitala ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
atomota napisał(a):

Jutro brat mi przywiezie ultrasonograf do domu na kilka dni więc sobie będę podglądać Małą.Zobaczymy ile na tym sprzęcie będzie miała wagi.

nie ma udowodnionego klinicznie negatywnego działania usg na płód ale wiadomo że usg zwiększa temperature wewnątrz organizmu matki i może negatywnie wpływac na płód, więc dobrze jest wykonywac to badanie jak najrzadziej - dla dobra dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie jest to wypowiedz z jakiegos internetowego forum a babki która mnie uczyła radiologii i zna sie na swoim fachu. Jest to promieniowanie, i tak naprawde kazde promieniowanie jest dla organizmu w jakis sposob szkodliwe mimo, że niektóre na coś tam pomagaja ale na inne szkodza. Ogółem nie zaleca sie czestego podgladania dziecka.. a co do lekarzy to oni robia rozne rzeczy... ja unikam usg i chodze na nie tylko wtedy kiedy naprawde jest potrzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kupiłam butelki z Avant i Tommee Tippee ale powiem szczerze że mi się średnio podobają- bo są takie surowe :|

Te zwykłe rossmanowskie Babydream są tańsze ale ładniejsze bo takie kolorowe i atrakcyjne dla dziecka mi się wydają :| Ciekawe jak z jakością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...