Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry,
Pierwsza 🙂

Ola Amelka to u mnie nr 1 🙂

Ja wczoraj byłam w kinie 🙂 i wniosłam na salę nietypowy zestaw kinowy 🙂 gofr z truskawkami oczywiście 🙂 i sok marchewkowo-pomarańczowy 😁 Panowie na bramkach zlitowali się nad brzuchatką - a ja zdeklarowałam się, że gofr nie wyląduje na fotelu 🤪
mniami
Film Last Minute - hmm no nie najlepszy, ale były momenty gdzie się troszkę pośmialiśmy.

A Młody w kinie fiiiikał, jakby co najmniej widział to co my 😁
Dziś idę na wizytę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry dzien 🙂
Ja mam mega metlik juz z imieniem dla malca,dojdzie do tego ze jak zobacze to zdecyduje sie ostatnie chyba.
po kebabie cala noc mi sie odbijalo sosem czosnkowym, fee 🥴 ale juz jest ok
ide dzialac w domu-Agata dzisiaj tez bede proasowac, mozesz cos podrzucic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada podziwiam - kebab na wieczór z sosem czosnkowym, chyba umarła bym na zgagę 😮 🤢
u mnie cokolwiek co ma choć nutkę czosnku i cebuli... odpada z menu 😞 a lubie od czasu do czas czocha..
Ilona - jesteś dla mnie idolem w zachowywaniu spokoju 🤪
I czemu spałaś u rodziców ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu spałam u rodziców, bo mój mąż miał służbę 🙂 i to na jego życzenie.
Czasami mam wrażenie, że to on ma większe instynkty rodzicielskie mnie:|, albo przesadza.

Aniu mój maż się wycwanił i sobie ściągnął listę z neta "co do szpitala" i mnie sprawdził czy aby wszystko jest. Hahaha

Dziewczyny jaką macie dł. szyjki macicy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
atomota napisał(a):
Kasiu spałam u rodziców, bo mój mąż miał służbę 🙂 i to na jego życzenie.
Czasami mam wrażenie, że to on ma większe instynkty rodzicielskie mnie:|, albo przesadza.

Aniu mój maż się wycwanił i sobie ściągnął listę z neta "co do szpitala" i mnie sprawdził czy aby wszystko jest. Hahaha

Dziewczyny jaką macie dł. szyjki macicy?


🤪 🙃 hehheheh fajnie brzmi to pytanie " dziewczyny jaką macie dł. szyjki macicy ?" hehehe co najmniej jak dziewczyny jaki rozmiar buta macie 😁 😁 🤪
jakoś mnie tak rozbawiło heheheh 🙂
zaraz znajdę jakiś sprzęt ( chyba najbardziej przydatny będzie ten ze sklepu erotycznego 😁 ) i zmierzę 😉 hehehehe padłam 😁
Ilona właśnie zbieram się do lekarza więc specjalnie dla Ciebie zapytam 🙂
"Pani doktor jaką mam dł. szyjki bo koleżanka z forum pyta ? " :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia nie wiem co ja tam namieszalam na tym FB, postaram sie pozniej zmienic ustawienia.
Ilona mysle ze maz ma racje, nie ma co zwlekac tylko pakowac walizke.A dlugosc szyjki?nie pamietam, ale dl i tak mialam mierzona tylko na polowkowym, i tyle co palcami bada na fotelu 😜
Dziwne ale w zyciu zgagi chyba nie mialam 😜 i oby tak pozostalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez nigdy zgagi nie miałam dopiero w ciąży :/ nawet nie zdawałam sobie sprawy,ze to takie cholerstwo 😠 a teraz mam ja dzien w dzien na szczescie mam tabletki od gin. i pomagaja 🙂
Ja nie wyobrażam sobie jedzenia bez czosnku musi byc wszedzie i duzo ! 😁
o jej ale pytanie o szyjce 😮 nawet nie wiem i chyba nigdy mi gin. na ten temat nic nie mówiła :P
Oj Ada mam cały kosz aż się sypie z niego a przede mną jeszcze 2 prania 😞 za jakie grzechy ja sie pytam 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do długości dowiem się 1lub 4 marca bo jakoś nie chce mi się przed weekendem iść do lekarza, pozatym mam w weekend szkołę i nie chce żeby mi zabronił iść.....

Kocham czosnek, u nas do każdego mięsa trafia a nawet do zupy jak gotuję.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka laski. Co do dlugosci szyjki miesiac temu moja druga gin zrobila mi usg ale dopoch.... bo nie podobal sie jej twardy brzuch i po badaniu mowi ze szyjka jest dluga i ladna i nic wiecej na ten temat. ale przez miesiac wszystko moze sie zmienic.
Ostatnio z moim S zrobilismy pizze z sosem czosnkowym. a ze mi dwa kawalki bylo malo to zrobil dwie kanapki z nutella 😁 Mieszanka wybuchowa nikomu nie polecam. 🤪 Ja czosnku nie lubie ale sos czosnkowy od czasu do czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam pytanie 🙂 Bo nie pamiętam 🤨 która z Was miała persa ? Bo chciałam zapytać czy był może u fryzjera ? Bo moja ma baaaardzo długą sierść i czytałam że kot latem mając taką ilość sierśći strasznie się męczy. Tak po za tym to ona bedzie miała rok a wygląda na więcej w porównaniu z dwuletnimi kotami ona przewyższa dwa razy 🤪 😮 Z góry dzięki za odp 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂

byłam dzisiaj na ostatnich zakupach dla siebie i maleństwa. Już wszystko mam, wieczorem spakuję walizkę 😎
Nie byłam przekonana do Octeniseptu, ale jak przeczytałam ulotkę, to zmieniłam zdanie - nie jest taki zły i napewno w domu się przyda, nawet na zadrapanie od kota.
A wkłady poporodowe 5,90 za paczkę. Zdzierstwo biorąc pod uwagę jak mało są komfortowe.
Małej kupiłam 2 przecudne smoczki. Super wzornictwo, aż sama bym sobie takiego potitkała 😁
Teraz mykam po Helcię do przedszkola, starczy pierwszy tydzień 3 godzinki dziennie. Powiem Wam że chociaż kocham ją nad życie to duża ulga w ciąży móc chwilę odpocząć od trzylatka ☺️
Także bezdzietne dziołchy cieszcie się ostatnim miesiącem bez pociechy, bo potem już będzie zupełnie inaczej... 🙂 I nie mam tu na myśli "gorzej", ale inaczej...inne obowiazki i wydaje mi się że zupełnie inna hierarchia wartości.
P.S. Więcej prania i prasowania 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Ja pojadę w ten weekend albo następny 🙂
No wiem,wiem Ilonko ale samo powieszenie tych malutkich ciuszków zajmuje czasu :/ cała micha ciuszków aż się wysypuje a jedna jeszcze suszarka wisi i zaraz drugą powiesze bo pranie sie zaraz konczy 😞 teraz tylko szukam jelenia do prasowania ale nikt nie wykazuje checi hehe 🙂 Ja mam zwykłego kotka europejskiego tak wiec nie wiem 🙂 wiem tylko tyle,ze jest fajtłapą najgorszą na swiecie 🙂 wasze koty tez sa takie złosliwe ? ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia a jak Helcia, podoba jej sie???pamietam pierwsze dni Mai w zlobku, ja na stresie, ona oczywiscie troche sie mazala przy rozstawaniu.A teraz- w sobote nawet pyta czy jedzie dzisiaj do Kasi 😁 No i widze plusy tego, bo Maja zrobila sie bardziej zdyscyplinowana.A w kwietniu skladam wniosek do przedszkola-jejku jaka mam duza panne 😮
Ktoras pytala ostanio co z Sylwia??? tez zaczelam sie teraz nad tym zastanawiac, umilkla tak nagle.Miejmy nadzieje ze u niej wszystko ok.
Hancia moze pamietasz namiary na nia na FB?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj Franio jest taki złośliwiec straszny ... kiedyś z niego zrobię czapkę na zime 🙃
wchodzi do nas i patrzy czy leze w lozku potem drapie kanape i speprza pod łóżko ja za nim siedze cicho ten wygląda czy jestem zobaczy mnie i sie chowa, Ja sie schowam to ten wylazi nie ma mmie to drapnie i znowu pod kanape 😠 kiedyś nakrzyczałam na niego że tak długo kopie w kuwecie no chyba z 15 min a nawet nic do niej nie zrobil tylko babki budował ;/ to na zlosc zesral mi sie cham bezczelny za telewizorem heheh 😁 a jak mu Kuba kupy nie wyciagnie to zesra sie obok inteligent w dupe uprzejmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
Moj Franio jest taki złośliwiec straszny ... kiedyś z niego zrobię czapkę na zime 🙃
wchodzi do nas i patrzy czy leze w lozku potem drapie kanape i speprza pod łóżko ja za nim siedze cicho ten wygląda czy jestem zobaczy mnie i sie chowa, Ja sie schowam to ten wylazi nie ma mmie to drapnie i znowu pod kanape 😠 kiedyś nakrzyczałam na niego że tak długo kopie w kuwecie no chyba z 15 min a nawet nic do niej nie zrobil tylko babki budował ;/ to na zlosc zesral mi sie cham bezczelny za telewizorem heheh 😁 a jak mu Kuba kupy nie wyciagnie to zesra sie obok inteligent w dupe uprzejmy 😁


Wyglada na to ze Franio lubi sie z Toba bawic i walczy zebyscie pilnowali porzadku w jego kuwetce.

Ja bylam kiedys starszna kociara. 😁 Moj ostatni kot mial fiola na punkcie fajek.Nie mozna bylo zostawic nigdzie paczki albo nawet jednego bo lapal w pysk i latal z nimi po chacie.to dopiero wredota byla 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
Moj Franio jest taki złośliwiec straszny ... kiedyś z niego zrobię czapkę na zime 🙃
wchodzi do nas i patrzy czy leze w lozku potem drapie kanape i speprza pod łóżko ja za nim siedze cicho ten wygląda czy jestem zobaczy mnie i sie chowa, Ja sie schowam to ten wylazi nie ma mmie to drapnie i znowu pod kanape 😠 kiedyś nakrzyczałam na niego że tak długo kopie w kuwecie no chyba z 15 min a nawet nic do niej nie zrobil tylko babki budował ;/ to na zlosc zesral mi sie cham bezczelny za telewizorem heheh 😁 a jak mu Kuba kupy nie wyciagnie to zesra sie obok inteligent w dupe uprzejmy 😁


Rozwala mnie Twój kot 🙂
Nasz Mietek to nie rozrabia bo mały go zamecza to biedulek niema siły na harce.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...