Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu a mi to już obojętne czy święta w szpitalu czy w domku. Wole się tam nastawić 🙂. Na Boże Narodzenie bym nie chciała iść, bo wyżerka świąteczna by mnie ominęła 😮, ale święcenie jaj mogę sobie oszczędzić.
Agatko mi właśnie kazał brać scopolan zamiast no spy, bo po niej nie czuje ruchów. A już nie chce mieszkać leków rozkurczowych, aby sobie nie zafundować koktajlu wymiotnego.

Dziewczyny planujecie przyjęcie z okazji chrzcin dla Dzidzi?
Bo już wczoraj teściowa mnie wypytywała, a ja o tym nie za bardzo jeszcze myślałam 😮.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakoś Wielkanoc nie wzbudza tyle emocji co Boże Narodzenie, ale ja bym nie chciała w takim czasie (lub na majówkę- jak może mi przypaść) leżeć w szpitalu, bo te jędze pielęgniary pewnie by się wyżywały, że nie mają wolnego 😆
A chrzciny my planujemy po ślubie tydzień, więc to dopiero będzie wrzesień, ale myślę, że będą tylko dziadkowie, chrzestni i nikt więcej- po co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ,
a ja sie czuje jak z dupy.Tableki niewiele pomogly, zasnelam ok 4 nad ranem i o 7 juz sie obudzilam na dobre.
Jedziemy dzisiaj na ostatnie zakupy bo we wtorek rano moge juz sie stawic w szpitalu.Jakiegos stresa zalapalam z tego powodu 😮
Ilona my sie zastanawialismy nad tym i doszlismy do wniosku ze zaprosimy gosci do restauracji gdzie robilismy wesele, ale nie wiem kiedy dokladnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinko jak mam możliwość zminimalizować listę gości do takiej liczby to dobrze- też bym tak zrobiła.

Ada ja to będę za Ciebie trzymać kciuki aby wszystko poszło tak jak należy 🙂. I powiem szczerze że nie mogę się już doczekać pierwszego forumowego Maluszka. Ciocie forumowe czekają :P.

No właśni wczoraj był taki mały spór, bo ja pewnie bym chciała chrzest na mszy wieczornej w sobotę,wtedy jest mało ludzi i byłaby kameralna atmosfera. A potem już przyjęcie 🙂
Aleeee... no właśnie ale. Moja Teściowej nie za bardzo się to podoba, bo by chciała na głównej mszy niedzielnej (cały Kościół przepełniony masą ludzi) a potem tradycyjnie przyjęcie.
I chyba będę musiała się na to zgodzić :|. I u mnie to minimum 21 osób się uzbiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada jesteśmy z Tobą 😘

Ja swojemu prześwięcę oj prześwięcę dzisiaj palmę 😜
Co do chrztu to u nas w okolicach koniec sierpnia początek września i jak się uda to sobota wieczór potem grill i po wszystkim liczba gości hmmm to będzie problem przy Bartku w Niedziele Wielkanocną było nas 36 osób teraz bym chciała tego uniknąć......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo 🙂 Adriana wszystkie trzymamy mocno kciuki za Ciebie i malenstwo !!!! Ilona ja co dzien po kilkanascie razy sprawdzam czy ktoras juz sie nie wypakowala... Sama dygam ale chcialabym miec dzidzie kolo siebie... bo to jak dla mnie to takie "nasze" male CUDO <3 I tej chwili kiedy zobacze malego nie moge sie juz doczekac...
Ja wizyte mam dopiero 4 kwietnia... no chyba ze zacznie sie wczesniej.
chrzciny planujemy na czerwiec lipiec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co mnie skłonilo do tak wczesnego wstania ? Ktoś kto nazywany jest TESCIOWA ! 😮
Pozniej juz zasnac nie moglam bo Kuba zamiast wyjsc to wolał leżec obok mnie i oglądać F1 :/
A To masz jak Ania,ze po nospie ruchow nie czujecie ... Ja szczerze mowiac tez jeszcze o chrzcie nie myslałam ale wydaje mi się,ze jakies tam mini mini przyjecie sie zrobi 🙂 bo jak bym miala zaprosic cala najblizsza rodzine Kuby to od razu bym musiala z weselem połączyc 😮
Tesciowa dzisiaj nam zabrali 🤪 więc zeby nie marnowac dnia pojechali my cos zjesc na miasto ... i wiecie co ? Chyba sami na ten plan nie wpadlismy 🙂 polowa polakow byla z Nami 😜 nikt nie robil obiadu w ndz. 🙂 Kuba kupil sobie spodnie i ajkies pierdoly Ja Larisie czapke a sobie ? dupa jasiu 🙂 ale za to zjadlam pizze + grzanki czosnkowe + deser lodowy 😁 😁
Łaaaa będziemy Ciociami niedługo juz 😁 Ada jestem z Toba jak i z kazda bede przy porodzie ale jak bedzie już bolalo to mnie nie ma 😜
Się posikałam prawie ze smiechu az Kuba przyszedl i mowi z czego tak rżysz 🙂 swiec palemke swiec poki mozesz 😁 Ja dzisiaj tez ja prześwięcę 🙂 Ja nie wiem jak nasza grupa seksoholiczek da rade w czasie połogu 🙃
Ja tez bym juz mogla miec obok siebie Larise ale powiem wam szczerze ze troche sie cykam bardziej tego obowiązku i czy podolam niz samego porodu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się nie boję porodu, bardziej kieruje mną ciekawość (w końcu to coś nowego dla mnie). Zresztą co to jest parę godzin bólu na tle całego życia 😁.

U mnie na chrzcie ma być 20 osób i to tylko najbliższa rodzina, z czego 15 osób to rodzina mego męża :P.
Nie okroje listy bo się obrażą. Choć powiem szczerze że średnio chce mi to to wszystko przygotowywać.






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania to niezla biba szykuje ci sie na chrzciny 😁 tyleee osob 🤪
Zjebana jestem juz dzisiaj na maxa.Nie dam chyba rady poswiecic meza palemki.Posprzatalam w domu, popralam wszystko i poprasowalam zeby mieli co na siebie wlozyc jak mnie nie bedzie.Martwie sie jak oni sobie poradza beze mne 😁 glupia ja 🙃
a co z nasza Ola??? nic sie dziewczyna nie odzywa
chce sie wyspac dzisiaj, proszeeee
ide golic nogi i wskakuje pod kolderke. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka zeby sie dalo tak zapakowac do wora te wszystkie przespane nocki i trzymac na gorsze dni to juz dawno zaczela bym 😉
Jutro mam sie zglosic na IP na czczo ok 8, mam nadzieje ze nie beda mnie trzymac tam dlugo na glodniaka. 😮 i powiem ci ze co raz bardziej zaczynam chodzic obsrana 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola na takie wlasnie propozycje czekalam! podajcie adresy bede kurierem nadawac 😁
A wlasnie wczoraj do T mowilam, ze 3 lata szybko zleca i znowu bedziemy mieli luzik taki jak przy Mai teraz haha 😁
Ale juz niedlugo i Wy zaczniecie sie rozpakowywac.Bedzie wesolo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tobie Karolina ile sie marzy???
Mysle ze u nas optymalnie to wlasnie 2.Chociaz kto wie, moze po 30tce zachce mi sie, ale wtedy moj T bedzie troche wiekowy juz wiec moze sie nie zgodzic 😜 Zreszta na te lata mamy w planach odpoczynek bo dzieciaki podchowane juz beda troche 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...