Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja kupiłam z emolium do kapieli i do ciala i dupa jasiu 🙂 ale kupie ten bio oil 🙂 mam z tego chyba z tego albo podobnej nazwy olejek zeby podgrzewac i lepiej sie oddycha 🙂
Ja tam nie wiem ile jest rodzajow wydaje mi sie tylko,ze nie wyczuje tych lekkich ze dopiero ogarne jak sie zesram z bólu 😜
Oj Anek przykre ale miłe z jednej str. u mnie zawsze dziadek był przez Moja Osobe postrzegany jako głowa rodziny 🙂 i tak jest do tej pory 🙂
A Ja w czarnej dupieee jestem ze sprzataniem 🙂 ale mam zamiar zamknac Kube w domu na weekend i Ja robie lazienke + wc a On kuchnie 🙂 O widzisz Aniu jak zostalo Ci gotowanie to Ja zamawiam pierogi z ziemniorami i maselkiem 😁 😘
Wiecie Ja nawet nie wiedziala,ze te płyny owodniowe co pija nasze maluszki to ich siuski hehe 😁
U mnie caly dzien pada snieg 😠 zygam juz ta pogada 🙂 chyba zaczne pomagac wiosnie i zaczne jesc snieg 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Haha ja to na kolacje robię dzisiaj makaron z owocami morza i się śmieję że to będzie mój ostatni normalny posiłek. Chodź siorka obiecała mi że pogada z swoją dietetyczką i dobierzemy dietę tak żebym mogła karmić i jeść większość rzeczy a przy tym schudnąć co jest mi mega potrzebne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to ciekawa jestem co My bedziemy jadły w okresie karmienia piersią 😮 nie wiem jak odmówić sobie bigosu, żurku itd. 🤨
Byłam w Naturi dokupiłam 2opak. chusteczek i narazie nie kupuję więcej bo czort wie czy mała np: nie będzie uczulona ( nie daj boże ) ...
Zjadłabym łazanki ale takie naprawdę dobre i tłuste 🙂 Ja na kolację zrobiłam racuszki ale juz nie z fixa 🙂 i kupiłam sobie babę piaskową omnomnom 😁
Moj Kuba im starszy tym głupszy 😜 dzisiaj kupil sobie simscity 😮 🙃 boże widzisz i nie grzmisz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też planuje korzystać z diety przygotowanej przez moją dietetyczkę (już kiedyś korzystałam z jej usług).

Tyle że ja tam nie chce schudnąć po porodzie raczej, bo 12 kg to lekarz mi powiedział że samo zjedzie wraz z porodem i oczyszczaniem się organizmu podczas połogu. Ale porostu tak abym Mała miała dużo witaminek.

Tylko nie wiem czy będę miała pokarm (jestem dobrej myśli), siary brak a jak pytałam swoją mamę to ona podobno miała na tyle mało pokarmu iż nie była wstanie karmić piersią.
Ciekawe czy to się dziedziczy, bo cycuszków po niej na pewno nie odziedziczyłam 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 byłam na usg i okazało się, ze młody 3kg wazy. Się tylko zdziwiłam i zapytałam czy to na pewno moje dziecko :P Wczoraj podjęliśmy ostateczna decyzje co do imienia i będzie Gustaw 😁 ogółem lekarz powiedział, ze moge rodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, swietnie,super wiesci.to sie mlodemu waga poprawila 😁 kiedy wychodzisz???
Agata wczoraj urzedowala dopoznej nocy na FB to teraz odsypia pewnie 😁
Ja wczoraj bzyknelam meza.Naszla mnie ochota pierwszy raz od ponad miesiaca chyba 😮
A teraz od rana sobie sprzatam, zmienilam posciel, ogarnelam u malej(zjebalam kontakt od lampki nocnej).Zostaje mi poprasowac, i jade pozniej na obiad do rodzicow 😜 Okna w dalszym ciagu nie pomyte-zalatwie to juz chyba po porodzie 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no nie mogłam jakoś 🙂 a teraz padam na pysk ale pierdziele spac nie idę 🙂 zaraz kąpiel a na 16 do gin. 🙂
Popatrzcie jaki doping daje seks 🙂 zaraz do każdej nas wpadnie z odkurzaczem i mopem 😁 Ja tam się nie pogniewam i przyjmę Adę z otwartymi rękoma 🙂 OD JUTRA DO NDZ. ZAMYKAMY SIE W DOMU I SPRZTANIE 🙃 nie chce mi się ale jak mus to mus 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doping??? 🤪 hahah a w zyciu! wczoraj caly dzien byczylam sie na kanapie, tak ze odgnioty mi sie porobily ze wszystkich stron wiec stwierdzilam ze dzisiaj trzeba cos porobic.Starczy tego gnicia...
Agata ale nie wykluczone ze bede w weekend przejezdzac przez Gryfino wiec ewetualnie moge Cie poratowac jakims KFC albo McD. 🙂czy co tam sobie zazyczysz innego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babki,

nocka w porównaniu do poprzedniej super.

Oj Ania moja Hela dopiero co wyszła z choroby (do niedzieli będę jeszcze podawać jej antybiotyk) a Twój Bartek teraz zaczął gorączkować 😠 dla mnie nie ma nic gorszego jak widzę że moje dziecko się męczy.
Zawiozłam małą dzisiaj do przedszkola bo mają spotkanie z zającem, a na 14.00 jadę do niej malować wspólnie pisanki 🤪 ale będzie zabawa
A teraz leń na kanapie, trzeba odreagować po całym tygodniu, sprzątanie zostawiam na jutro 😁 Żeby tak nasze chłopy sie zdopingowałi i chwycili za mopy 😁 bym się nie obraziła

Sylwia to Ty już nie masz się czym martwić, Gustaw spory chłop, może przywitać świat 🙂

Ilona mamy tyle samo przybrane, ja też 12kg 🙂 I juz waga od ponad miesiąca stoi w miejscu. W brzuszku równe 100cm. Ale teraz chyba troszkę zaczynam puchnąć, bo nie mogłam wczoraj zdjąć obrączki 🤔
A wiesz ile waży teraz Twój maluszek?

Myślę co tu zmajstrować na obiad, żeby było dobre, a żeby za dużo się nie narobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki

Aguś na chwile obecną nie wiem. Tydzień temu ważyła 3 kg więc może coś jej się urosło.

Dziś widzę pierwszy raz męża od poniedziałku, więc mam dzień przytulania.
Trochę posprzątam, bo widzę że leń go opętał jak mnie nie było i nawet przez ten czas naczyń po sobie nie pomył.

A wczoraj był pogrzeb mego psa. Wyleciała na ulice i samochód ją trzasnął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł Dziewczynki 🙂
Syla rany to gdzie to Twoje Dziecię się schowało, że waży w 36 tc 3 kg a Ty brzuch masz jakbys fasolki za dużo zjadła 😮 😮
Ania zdrówka dla Bartusia
Agata niecny plan z zagonieniem Męża do roboty 🙂 tak trzymaj 🙂 tylko bacik jeszcze wykombinuj co by poganiać jak się obijał będzie. A kebaba to bym zjadła ale 😮 zgaga mnie przeraża więc odpuszczę. Ciekawe ile Lariska waży 🙂

A u mnie:
Wczoraj byłam na tym zebraniu wspólnoty - zachowanie ludzi na takich zebraniach jest przeurocze - nie wiem czy wpływa na to miejsce w którym je organizują ->szkoła podstawowa - bo nie odbiegają zachowaniem od pierwszoklasistów 😁 🙃
I Mąż wczoraj wrócił 🤪 hehe i śmiesznie było bo akurat rozmawiałam na tym zebraniu z kimś, patrzę kontem oka, co to za przystojniak stoi boku - a to mój Mąż był 🤪 ehhhhe.
Noc jakaś taka słaba była, spać nie mogłam, nie wiem czy ciśnienie czy co - miałam takie uczucie w żołądku jakbym się objadła czymś, a wcale nie jadłam na noc i jakby tam w środku było pełno powietrza - macie tak czasem ??
A i rano się uśmiałam z Męża bo w nocy idąc siku wywaliłam szklankę z wodą - a ten jak podskoczył 🤪 "co się stało!" przestraszył się mocno 😁
Dziś miałam też badanie na ten GBS z dupki i z cipki - Ilona Ty mówiłaś że w dupkę nic nie czułaś nawet ?? 😮 okropne to badanie było, bolało ☺️ i grzebania końca nie było widać 😞 nie polecam.
Ja dziś an obiad robię JAJO SADZONE i nie zamierzam się przemęczać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
atomota napisał(a):
Hej Dziewczynki

Aguś na chwile obecną nie wiem. Tydzień temu ważyła 3 kg więc może coś jej się urosło.

Dziś widzę pierwszy raz męża od poniedziałku, więc mam dzień przytulania.
Trochę posprzątam, bo widzę że leń go opętał jak mnie nie było i nawet przez ten czas naczyń po sobie nie pomył.

A wczoraj był pogrzeb mego psa. Wyleciała na ulice i samochód ją trzasnął.

Ilonka przykro mi 😞 smutne ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 😁 Adriana ja tez wczoraj baraszkowalam z S... ☺️ ale troszke bo to koncowka i w sumie to ja dygam...
Co do puchniecia... to ja tez sciagnelam z prawej reki pierscionek zareczynowy... zeby pozniej problemu nie bylo. Aczkolwiek nie widze zeby cos puchlo...
W brzuszku mam 100 cm 🙂
Ja dalej walcze z praniem i prasowaniem 🙂))
Ciekawe ktora z nas urodzi najwieksza dzidzie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyżby wczoraj był dzień baraszkowania 😜 U nas też zaliczone co nie co było w nocy ale to tak dziękowałam małżowi za pomyte podłogi w całym domu, prasowanie i całą resztę. Stwierdził że nie może patrzeć jak sama to robię i mi pomógł. A na kolacje jeszcze owocki morza zrobił a dziś śniadanie 😉

O Sylwia no to mały całkiem spory już.
Agnieszka nas zapalenie krtani złapało i mały biedulek się męczy a chrypi niesamowicie i najgorsza w tym wszystkim gorączka nocna....
Ada chyba serio po sexie powera jakiegoś dostałaś.
Ilona niestety pieski czasem nie myślą i żegnają się z własnym życiem.
Agata Ty rozpustnico a myślałam że już grzeszyć do porodu nie będziesz 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to nie wiem gdzie to 😜 wiem gdzie Chojna ale Jelenia nie znam 😜
Przemyśl ! Warto 😁
Aga zjedz kebaba nie narobisz się i w dodatku posmakujesz 🙂 przestań pościć 😜 co Ty w teściową Moją się bawisz 😜 jedz póki możesz 😜 potem tylko język do dupska będzie Ci uciekał 🙂))
12 kg 😮 chciałabym 🙂 Ja przytyłam ok 14 chyba dzisiaj mam sąd ostateczny na wadzę więc zobaczymy ile orka waży 🙂
Ja pierdziele ! Ja od kiedy mi pies zdechł na nosówkę innego nie chciałam ! A po Franku tfu tfu tez juz nie bede chciała kotków jednak człowiek się przywiązuje do tych czortów a później serce ściska :/
Kasiek bicza to lepiej nie bo jeszcze się podnieci i dupa ze sprzątania będzie 😜 posprząta mi komin i co 😜 hehe Ja pewnie tez bede miala zgage ale musze no musze nie ma bata ! Mam nadzieje ze mieso bedzie dobrze wypieczone takie moje marzenie 😁 O ! ... a dzisiaj pewnie mi nic nie powie o wadze Larisy bo dzisiaj mam badanie a w sobote bylo usg . i ważyła 2600 ale zapytam może zmierzy bo ciekawa jestem ile mogła przytyc przez taki krótki okres czasu hm ... ;> Tylko jak mi policzy jak za badanie i usg to jej najebie 😁
No mi właśnie tez jedni mowia ze to z dupki jest drudzy ze głupota bo z cipki jedni ze boli drudzy ze dupa jasiu 😜 ... ciekawe czy mi takie coś zrobi 🤨 jak mus to mus ale jak Ją złapię z palcem w Mojej szanownej to zabije ! 🤪
O proszę jakie baraszkownice 😜 To Ja moze tez dzisiaj zasiade Mojego K. 😁 Ja juz sie nie dygam tylko wole tak po wtorku zalicze szkole i moge rodzic 🙃 chyba nie wiem co pisze 😮
No Ja właśnie tez powinnam sciagnac pierscien mocy bo juz ciezko z nim jest 😜 ale jakos nie moge sie bez niego obejsc :/ jak go nie mam i ide gdzies to czuje sie jakby wszyscy na mnie patrzyli i mowili patrz nawet meza nie ma ani narzeczonego a z brzuchem biega hahaha 🤪
Bop to USG to chuj taki na wode a nie badanie !!! Ale jak urodze 4kg to ich zabije 😜
Sylwia jestem z Tobą rękami i nogami ! Ale jak bedzie boleć to uciekam 😜
A co sobie będę załowała 🙂 raz na jakis czas trzeba zejsc z tej drogi dobra 🙂 zjem kebaba na koniec dnia sie bzykne i luzik arbuzik 🙂 moze mi power przyjdzie na weekend 😁 dzizis czy Ona musi trzymac te małe stopki na Moich zebrach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...