Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mam nadzieje,ze bedzie dobrze bo nie chce miec skarpet z piaskiem 🙂)
Oglądam wlasnie Geslerową i tak patrze jak wcina barszcz z uszkami - BOZE juz nie moge sie doczekac jak sie dorwe do stolu 🙂 a pozniej bede lapala sie za glowe na wizycie u gina . 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adriana można powiedzieć że nie do końca, łożysko przodujące, mała nisko i to główką do dołu sobie wisi, załapałam jakieś zapalenie i na antybiotyku jestem i mam tak amoks 2x1, nystatyna 2x1, luteina dowcipna 2x1, żelazo 2x1, nospa forte 2x1, dodatkowo jeśli na kolejnej wizycie u gina tu 14 stycznia dalej będzie to samo to idę na sterydy c by płucka się dla maleństwa rozwinęły wrazie przedwczesnego porodu. A tak to do końca ciąży mam leżeć plackiem i się nie ruszać co bym nie wywoływała skurczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hej.... dosyć długo się nie odzywałam... brak neta robi swoje.
Aniu super, ze jesteś już w domu. to najważniejsze poza tym uważam, ze w domu człowiek szybciej dochodzi do siebie... odpoczywaj.
ja dzisiaj byłam na wizycie. Madera, ja przytyłam od początku ciąży 5kg... jak nie tyłam od początku prawie nic to teraz już waga rzeczywiście idzie w górę szybciej. z Małym wszystko ok. waży już 600g...SZOK 😁 jestem pod ogromnym wrażeniem jak przybrał na wadze. zdjęcie w 4D super... już widać twarzyczkę... lece robić bigos... czas zrobić coś na święta 😉
pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to jestem ciekawa ile Moja wazy dowiem sie dopiero czwartego ... ale troche sie martwie o ostatnio jak bylam 7.12 u gin. To miala 359 i powiedziala,ze troche za mala :/ a moja ginekolog jest dobra ale w szpitalu przy odbiorze porodu narzekaja na nia troche bo ponoc czasami przenosi dzieci zamiast odbierac porod a pozniej okazuje sie,ze maluszek jest normalnej wagi :/ w ogole po tych skurczach jestem strasznie przewrazliwiona ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Was pozabierało na te Święta !!! 🙂

Kochane Życze Wam Wszystkiego co Najlepsze w ten Piękny Czas, aby każde wasze marzenie nawet to najskrytsze się ziściło ! Aby każda z osobna do samego rozwiązania rozkwitala zdrowiem Wy jak i nasze małe szczęscia ! Dużo milości i radości - w swiateczny czas jak i w nowym roku !!!
Uściski dla Was i buziaki dla fasolek hm ... chyba już bardziej papaji ( http://dziecisawazne.pl/jak-duze-jest-twoje-dziecko/ )

PS : SMACZNEGO !!! 🙂)) tylko uważajcie bo waga w styczniu naprawdę zobaczymy na wagach - PROSZĘ WCHODZIĆ POJEDYŃCZO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że wy też wystraszone wagą.. 😜 Ciekawe co będzie po świętach.. 😲 W kuchni już stoją 3 rodzaje ciast.. A u babci jednej i drugiej też się coś znajdzie.. 🤪
Ja to mam nadzieje, że do końca ciąży nie przekroczę 50..

Wesołych świąt Mamusie! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja Wam życzę w te święta wszystkiego, czego zapragniecie,abyście potrafiły pokonać przeszkody kolejnego roku i mogły cieszyć się szczęściem nowo narodzonych maleństw. W końcu to jeszcze tylko 4 miesiące 🙂

W kuchni świątecznie i syf na kółkach, nie wiem kiedy to posprzątam 🙂 Za to pachnie ciastem i pieczonym mięskiem 🙂
Hania zrobiła tacie prezent na święta i obkopała go wczoraj za każdej strony- zachwycony 🙂
Lecę dalej gotować, trzymajcie się ciepło, brzuszki, u mnie -11st. na dworze, mam nadzieje, że święta będą zimowe.
Pozdrawiam i całuski w stópki dla maluszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapraszamy oczywiście 😉
dziewczynki jak po świętach? u mnie święta minęły pod znakiem leżenia na kanapie przed telewizorem. chyba za mało chodziłam a przez to za mało było bujania bo Synek tak dawał czadu w brzuchu, że cały brzuszek się ruszał 😉 to było urocze... a jak u Was? i jak samopoczucie?
Aniu, jak Twoje zdrowie??
pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy nową koleżankę.

Kasiu można powiedzieć, że jest dobrze chodź w święta był znowu atak po telefonocznej konsultacji z lekarzem poleżałam odpoczęłam się uspokoiłam i wszystko wróciło do normy.

Przed świętami nie zdążyłam tu zaglądnąć gdyż małż zabrał mi komputer bym się nie denerwowała pewną lalunią, ale teraz już wróciłam i będę na bieżąco. Mam nadzieje że święta wam dopisały, bo ja to boję się ustać na wadzę. ☺️

Obecnie sobie leżę i wypoczywam nie ruszając tyłka z łóżka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ja z nadzieją na" mniejsza wage niż przed ciąża" 🙂 wdreptałam pewnym krokiem na przedmiot,ktory w ciazy nie jest Moim przyjacielem WAGA i w całe 3 dni przytyłam 2 kg = 60 kg 🙂 a Moj brzuch juz wygląda jak bym miala dobrze wychodowaną dynie w brzuchu 🙂

Już nie mogę patrzec na zadne pierogi,bigos na samo jedzenie 🙂 wiec dzisiaj zaszalałyśmy na kebabie i macdonaldzie + małe zakupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj odwiedziłam swojego gina, na 100% Hanulka będzie, aktualnie 515g prawdziwej kobiety. USG 3d zrobione, oczywiście tatuś stwierdził, że same najlepsze cechy po nim. Mała przez całe badanie ziewała, w 2d wyglądała jak ten żółw mięsożerny 😆

Święta pełne obżarstwa i opijstwa, nic więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...