Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Guniu, przepiękna córeczka.. gratuluje 😉 co do prasowania to możecie mi podrzucić. Nawet lubię tę domową robótkę 😉 chociaż najgorzej jest się zebrać. potem jakoś leci to prasowanie 😉 i jak z kolei mam tak, ze wolę cała stertę prasować niż wystawiać cały osprzęt do 2 koszul męża... ;] także jak coś walcie jak w dym do mnie 😉
jak Wam minął dzień? mi ogólnie na stękaniu.... jakoś bolą mnie plecy pod prawą łopatką... zupełnie nie wiem co to jest. I dzisiaj chyba zaobserwowałam bolące żebra od zaciasnego stanika - przynajmniej tak obstawiam... kurde.co chwila mam coś za małe... a chyba największy przyrost jeszcze przede mną... pozdrawiamy z zaśnieżonego Miasta Kopernika 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ja tam prasowania nie mam jeszcze - mam ciuszków ale narazie zbieram i zbieram a potem złapie sie za głowę po praniu i będę płakać 🙂

Ja dzisiaj po szkole się rozkładam ;/ wszystko zlatuje Mi do gardła i umieram przy połykaniu śliny ...
Przyszła paczka z allegro ciuszki ładne ale na pewno nie były po dziecku,ponieważ czuć zapach ciucholandu - to mało istotne ale powinno być zaznaczone,moim zdaniem bo kwota wtedy moze a nawet powinna byc niższa 🙂 jedne body mają 2 dziurki - ciuszków miało być 50 jest 51 + dwie czapeczki, i po sprawdzeniu zdj, raz jeszcze czy sa ciuszki takie jakie miały być nie ma 3 rzeczy w zamian za to nie wiem co jest na tą chwilę przypominam sobie tylko body . Opłaca się kupić,ponieważ mamy już 7 par spodenek ponad 5 bluz sukieneczki itd 🙂 tak więc na 0-3 potrzebujemy tylko czapeczki,spiochy,body,skarpetki itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klk, dziękuję za informacje w sprawie paczki z ubrankami 🙂
A mogę zapytać na jaką kwotę się "porwałaś" przy zakupie tych ciuszków?

Wydaje mi się, że 90% użytkowników poluje na ubranka w SH i zarabiają na tym, w sumie nie głupie, ale łaskawie mogliby poinformować 🙂
Sama wczoraj byłam na szopingu, obkupiłam się jak cza za całe 28zł, w tym 2 razy grube ponczo na lub pod kurtkę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helenka fajna, slodkie sa takie maluszki.
Noc fatalna, Majke w nocy brzuszek bolal wiec siedzialam i masowalam.
Zaraz ubieram sie i lece do sklepu po przecier pomidorowy co by sobie maseczke na wlosy polozyc 😜
W planach mam pozniej pieczenie pierniczkow i wyprawe do piwnicy po choinke.Bede miala swieta w domu 😁
Kurcze ja mam po Mai troche pol spiochow, body, jakies spodenki, bluzeczki, bluzy.Moge odprzedac za rozsadna cene oczywiscie.Jesli ktoras jest zainteresowana to moge foty przeslac na maila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Licytowana byla do minimalnej 350 zl . Napisalam,ze dam 250 za kup teraz bo licytacja dobiegala konca a kwota nie byla osiagnieta :-) zgodzila sie . Wczoraj napisalam jej,ze brakuje 3 bluzek ni piszac o tym,ze jest o jeden ciuch wiecej niz byc powinno :-) odp.ze przeprasza i,ze w tyg. Tym badz nastepnym podesle 4 ladne bluzki :-) wiec czekam wysle to dstanie pozytywa hehe :-) ale super sama bym sobie poszla na zakupki ale wszystkie dziewczyny juz z pustymi portfelami a sama chodzic nie lubie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm, to chociaż tyle, że zgodziła się dosłać.
Też mam na oku pakę za 250zł i kurde nie wiem...muszę to przemyśleć 🙂
Czekam też na promocję (chyba już wchodzi) na ubranka w Tesco. Kupiłam kilka bodziaków są całkiem fajne, z Disney'a chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja piszę z szpitala, dostałam takiego bólu głowy i brzucha że lepiej nic nie mówić zaczeło mi się w głowie kręcić, mało nie zemdlałam.
Obecnie dostałam zastrzyk w dupala i leże pod kroplówką jutro mój lekarz będzie więc dowiem sie więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia szybkiego powrotu do domku życzę.

A ja wczoraj byłam na glukozie.. Wypiłam, nawet nie do końca.. I może po niecałych 10 minutach wszystko zwymiotowałam 🤢
Więc muszę teraz to cholerstwo powtórzyć, ale pielęgniarka zaproponowała wypicie glukozy w domu i poprostu przyjazd do nich na pobranie krwi po 2 h. Ale na samą myśl picia tego znowu robi mi się niedobrze.. 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia trzymaj sie i szybko wracaj do zdrówka,
chciałam ponarzekać na ból kręgosłupa ale to nic w porównaniu z Twoimi problemami. Daj koniecznie znać co dalej, czekamy na pozytywne wiadomości, myślami na forum jesteśmy z Tobą.

Ubranka z tesco są dobrej jakości, bodziaki po wielokrotnym praniu dobrze się trzymają, tylko te z F&F są gorsze jakościowo, ale za promocyjną cenę warte też do noszenia tak na codzień. Ja Helce czesto bluzki w 3 pakach kupuję, opłaca się. I polecam dresiki Cherokee, szczególnie te z gumkami wciągniętymi na dole, super jakość i wygoda dla dziecka w noszeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia spoznione 100 lat!!!
Hancia oszczedzaj sie dziewczyno i tak jak mowia dziewczyny zaangazuj innych do przygotowan swiatecznych.
MAdera dasz rade, nie taki diabel straszny...z cytrynka gladko pojdzie.Najgorzej mi bylo jak zaczal spadac mi poziom cukru, spaaac sie chcialo 😁
Lenia mam, trzeba sie ubrac i wyjsc do sklepu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie straszne to picie glukozy tylko potem monotonne czekanie 2 godzin 🤢
Mi w grudniu gina odpusciła. Będę robic dopiero w styczniu.

Coś mnie dzisiaj mdli 😞 Idę na dwór z małą na sanki, może się rozruszam na świeżym powietrzu i się rozejdzie po kościach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, przejdźcie się na promocję do Tesco, Kupiłam dzisiaj kilka rzeczy za niewielkie pieniążki, Koszulki za 4 zł, body 2szt. za 12zł i słodkie skarpetki - z Disneya 🙂
Fakt, dla maluszków wielkiego wyboru nie ma, ale dla tych, które mają starszaki na pewno coś fajnego się znajdzie, słodkie płaszczyki widziałam 🙂

Syla, super, że maluch rośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...