Skocz do zawartości

Witajcie majóweczki | Forum o ciąży


martam83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja właśnie wróciłam z przychodni, a przed lekarzem wyskoczyłam z koleżanką na lunch i ploteczki. Olivcia została z tatą i teraz szaleje. Już nie wymiotuje, zobaczymy wieczorem czy jej się znowu nie pogorszy.
A tak poza tym to kocham moją lekarkę. Pobrała mi wymaz na tego paciorkowca i zbadała szyjkę. Także nie muszę już tego robić prywatnie 🙂 A szyjka długa i zamknięta, tak więc chyba drogi Rudzielcu nie będę druga 😉 Ja od 19 kwietnia mogę już rodzić, bo moja mamcia będzie już tutaj. A zawsze to jakaś pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus super ze lekarka zrobila Ci ten posiew..jakikolwiek by nie byl wynik bedziesz wiedziala na czym stoisz..
Obstawiajmy 😁 ktora bedzie ktora 😁 kwietniowki sie posypaly jak z rekawa 😜 moja szyjka tez dlugasna i mysle ze ja to napewno dotrwam do terminu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z becikowym to jest tak, ze:
a) liczy się 1922 zł netto na członka rodziny
b) po urodzeniu dziecka wlicza się dziecko jako członka rodziny
c) dochody przedstawia się z roku poprzedzającego pójście na L4 czyli jeśli poszłyście na L4 w 2012 to przedstawiacie zarobki wasze i mężów z 2011 roku

No ja z moim terminem na 30 kwietnia z om mogę załapać się na Maj 😁 tym bardziej, ze tydzień temu szyjka długa i pozamykana, skurczy brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
Martus super ze lekarka zrobila Ci ten posiew..jakikolwiek by nie byl wynik bedziesz wiedziala na czym stoisz..
Obstawiajmy 😁 ktora bedzie ktora 😁 kwietniowki sie posypaly jak z rekawa 😜 moja szyjka tez dlugasna i mysle ze ja to napewno dotrwam do terminu 🙂

Mi to kamień z serca spadł 🙂będę dużo spokojniejsza! Tym bardziej, że przyszły mi te próbki do pobrania, ale z formularzem do zapłaty gdzie trzeba było wpisać wszystkie dane z karty nawet z tym kodem zabezpieczającym! Gdzie ja nawet takich danych przez tel. nie podaję! Innej formy płatności brak. Podejrzane mi to było i szukałam innego laboratorium. Mojej lekarce nawet powiedziałam, że zapłacę, ale ona zrobiła mi to na NHS (NFZ). Cieszę się ogromnie. Wyniki ok. czwartku będą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martam83 napisał(a):
Tak sobie zerknęłam teraz na naszą piękną tabelkę i wydaje mi się, że malinka rozpakuje się pierwsza, a Ciebie Rudzielcu na 5 maja obstawiam 😁
No chyba,że 19 ja bzyknę się z moim i od razu na porodówkę pojadę 😜


No 5.05 piekna data 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
5.05 i 15.05 i 25.05 to moje 3 top daty w ktorych chciaabym rodzic 🙂 terimin mam na 18 🙂 Ja sie urodzilam 26.06 Piotrek 7.07 wiec same rozumiecie jak fajnie byloby wcelowac w cos z 5tką 🙂
A co do becikowe=zastrzyk energii to bardzo mi sie to spodobalo 🤪 no wiesz w sumie tysiac zlotych piechota nie chodzi wiec mysle,ze energii tez doda 🙂a co do tego czy dostane becikowe to myslalam,ze kazdy dostaje,poczytam o tym.Bo w swietle prawa to figuruje jako samotna,bezrobotna matka a umowy o dzieło itd chyba sie nie wliczają w dochody?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja obstawiam że nie doczekam maja chociaż bardzo bym chciała bo wtedy później wróciłabym do pracy.\

A teraz wcinam sałateczkę owocową własnoręcznie zrobioną, kiwi, jablko i banan z jogurtem naturalnym, miał być jeszcze grejpfrut ale nie chciało mi sie go obierać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martam83 napisał(a):
KOPYTKA?!!!!!!!!!!!MNIAM MNIAM MNIAM 🤪 jeszcze napisz, że do tego sosik grzybowy i suróweczka i jutro jestem u Ciebie na obiedzie 🤪


Sosik bedzie pieczeniowy i chude duszone miesko + marchewka w maslanym sosie 🙂 Zapraszam 🙂
no i najwazniejsze: rosół 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
martam83 napisał(a):
KOPYTKA?!!!!!!!!!!!MNIAM MNIAM MNIAM 🤪 jeszcze napisz, że do tego sosik grzybowy i suróweczka i jutro jestem u Ciebie na obiedzie 🤪


Sosik bedzie pieczeniowy i chude duszone miesko + marchewka w maslanym sosie 🙂 Zapraszam 🙂

Sosik pieczeniowy uwielbiam, marcheweczke też, więc o której tej obiad? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no u mnie 69-70 ☺️ ale w nosie mam teraz bede sie obżerać bo pozniej nie da rady...marza mi sie jeszcze tylko truskawki ze smietana 😎 ja mam nadzieje ze u mnie na 12 sie skonczy 😉
Marta kiedy przylecisz wtedy bedzie ..najwyzej sie odgrzeje 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...