Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Myślę, że faktycznie w tyg. będzie wysyp dzieciaszków. Ja korzystam jeszcze ile mogę bo w środę kładę się na oddział. Jeśli jeszcze nic nie ruszy do tego czasu to z mężem mamy pojechać we wtorek na kolację z okazji drugiej rocznicy ślubu. W piątek takiego złapałam doła, że mąż zabrał mnie na deser jogurtowy z truskawkami i gałkami lodu bo przez całą ciąże miałam dietę cukrzycową. Pomogło- humor sie poprawił. Niedługo dieta ze względu na karmienie piersią. Pewnie szybko wrócę do poprzedniej wagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
armiatka napisał(a):
I mnie brzuszek pobolewa jak leżę na plecach szczególnie, jak siedzę puchnie mi prawa noga w kostce, jak leże na boku to ciężko oddychać i piersi bolą. Mam już normalnie nawał pokarmu, leci strumieniem od wczoraj. Jutro na 14 wizyta u gina. Niech on coś zaradzi, bo tak długo nie wytrzymam. 😮
Mam nadzieje że w tym tygodniu to już będzie taki wysyp że hej! i że wszystkie się załapiemy!


Oj tak oby był wysyp w tym tyg. ja też chciałabym się załapać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Blue napisał(a):
fijolek napisał(a):
Agapit mnie czop w ogole nie wychodzi. ale w poprzedniej ciąży tez jakos mu się nie wyszlo :/

w nocy znowu obudziłam się z bolu który został wywolany przez skurcz. dziś czuje się zmeczpna, dol brzucha ciagnie i jakbym miała @ dostać.

Jutro do szpitala na 13.

Kiedy masz cc? 🙂


wtorek. ale godziny jeszcze nie znam.

Ah z cc to jest taka pewność, można się psychicznie przygotować, umówić z rodziną żeby mogła dziecko przypilnować itd. a sn to taka tykająca bomba. Tego właśnie najbardziej zazdrościłam kobietom, które miały cesarki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
armiatka ja tez mam tak od pewnego czasu ze jrdna stopa mi puchnie, wczoraj wieczorem pierwszy raz spuchly mi obie ale co dziwne od polowy stopy, kostki nie ale palce kialam jak banki! i brzuch tez czasem pobolewa. ciekawe kiedy sie wysypiemy, mam nadzieje ze faktycznie to bedzie ten tydzien!!!

hullu ty to musisz miec mega cierpliwosc,juz tyle czasu cie trzymaja w niepewnosci 😮

BLUE jeszcze gorzej jest jak do samego konca nie wiadomo czy bedzie cc czy sn no i kiedy to wkoncu nastapi?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hania83 napisał(a):
Dzień dobry 🙂 Gratuluję nowym Mamusiom 🙂Jest tyle nowych wątków, że nie nadążam gratulować 🙂

Mój okruszek waży już 3kg, czyli prawie dogania rówieśników 🙂

Pozdrowionka :-)

Hej , to już nie taki okruszek 😉 ładnie nadrabia zaległości !! Moja panienka też coraz grubsza się robi ostatnio jak ją ważyłam miała 4,4kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniutka102 napisał(a):
armiatka ja tez mam tak od pewnego czasu ze jrdna stopa mi puchnie, wczoraj wieczorem pierwszy raz spuchly mi obie ale co dziwne od polowy stopy, kostki nie ale palce kialam jak banki! i brzuch tez czasem pobolewa. ciekawe kiedy sie wysypiemy, mam nadzieje ze faktycznie to bedzie ten tydzien!!!

hullu ty to musisz miec mega cierpliwosc,juz tyle czasu cie trzymaja w niepewnosci 😮

BLUE jeszcze gorzej jest jak do samego konca nie wiadomo czy bedzie cc czy sn no i kiedy to wkoncu nastapi?!

To jest normalna procedura szpitala, moja ginka dla przykładu kazała mi się do niej zgłosić 10 dnia po terminie i wtedy by wypisała skierowanie, sama mówiła po co leżeć w szpitalu tyle czasu jak wszystko jest ok. No i miała kobieta rację. Moja koleżanka urodziła córkę sn dopiero 16 dnia po terminie 😮 także co szpital to inne zasady. Jedne czekają ile mogą a inne robią cc jak nic się nie dzieje. Hullu cierpliwości niedługo i tak zobaczysz malutką obojętnie czy przez sn czy cc, ale będzie obok Ciebie 🙂 czekam z niecierpliwością na Twój poród 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
Hej,my juz w domku. Wypisali nas po 13. Mama przygotowała pyszny obiadek i 3bita. Przyjechal moj brat z rodzinka, ale juz pojechali. Dzis Lilka ma dzien spania, oby w nocy tez tak chciala bo jutro na egzamin jade. O 12 trzymajcie kciuki.

Fajnie, że już jesteście 🙂 ja wczoraj dałam pod wieczór malej mleko modyfikowane to przespała mi 4 godz. bez marudzenia 🤪 także coś czuję, że w nocy będę robić mm, bo ładnie śpi po nim, a tak to się budzi co 2 godz. mąż jutro wraca do pracy to muszę być jako tako wyspana, bo będę z maluchami całymi dniami, bo teraz ma ciężki okres w pracy i będzie do późna siedział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cimyszka napisał(a):
hej dziewczyny 😉 Hania przyszła na świat 8 czerwca o godzinie 10:30 cesarskim cieciem. waga 3960, 57 cm dluga i dostala 10 punktow. od wtorku jestesmy w domu i uczymy sie siebie 😉 zycze powodzenia wszytkim Mamusiom


Gratulacje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...