Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
Hej, jestem po usg. Lili wazy ok 3470 więc już wiem czemu mi tak ciężko. Poza tym wszystko ok, łożzsko w 3st dojrzałe, przepływy prawidłowe. Te kłucie w pochwie to że szyjka sie skraca. Zaraz będę miała normalne badanie to zobaczymy co z tą szyjką. Dziś moja córa pojechała z przedszkolem do Strusiolandii autokarem. A ja siedze i myśle czy wszystko ok, matka kwoka ze mnie 😉

Kawał kluski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe - powodzenia! Kciuki zaciśnięte!
Julka prześliczna, jej zdjęcie cudne... i pomyśleć, że wszystkie w brzuszkach mamy właśnie takie maluchy (może ciut mniejsze czy większe) ale takie już ukształtowane.
U mnie ciągle pada, pogoda pod psem. W sumie do dobrze, łatwiej przetrwać tą męczącą końcówkę. 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
znalazłam jeden artykuł, do poczytania w wolnej chwili 🙂
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/56,79332,14004969,Porod_na_wesolo__WASZE_HISTORIE_.html


Nieźle te historie 😁 ale się usmialam 😁 niektóre aż nieprawdopodobne jak ta pierwsza z 666 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania13 napisał(a):
BettyPe napisał(a):
Dzień dobry brzuszki 🙂 Czekam w szpitalu na badania, mam nadzieje ze podadzą mi oksytocyne 🙂

Właśnie się zastanawiałam co u ciebie czy juz jesteś w szpitalu. Trzymam kciuki żebyś nie musiała długo czekać, napewno wszystko będzie dobrze i już dziś będziesz tulić maleństwo. Czekamy na wieści i przesyłam mega dawkę pozytywnych myśli 😆.
Dziewczyny napiszcie w co ubrałyście lub zamierzacie ubrać dzieciaczki na wyjście ze szpitala jak ta pogoda taka paskudna.
Mamusie które juz mają swoje szczęścia po drugiej stronie brzuszka pochwalcie się czy juz byłyście na spacerkach.


Aniu my wychodziliśmy ze szpitala w bawełnianym pajacyku i na to welurkowym dresiku.Przykryte kocykiem.Do tej pory nie byliśmy na spacerze,bo u nas od piątku leje bez przerwy 😞Już mnie nudzi ta pogoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe napisał(a):
Jestesmy już po badaniach, szyjka cała, oksytocyny mi nie podasza bo podobno nie ruszy, do tego maly wazy 4100, prawdopodobnie jutro cc 😞 boje sie... Tak bardzo chcialam urodzic naturalnie... 😞


BettyPe nie martw się-wszystko jest do przeżycia.Ja też marzyłam o porodzie naturalnym,a ze względu na poprzeczne ułożenie skończyło się cięciem.Dzisiaj jestem tydzień po porodzie i jest już prawie ok.Już prawie nie ciągnie ta rana i każdego dnia jest lepiej.A jak spogląda się na swoje maleństwo to jest sie pwenym,że watro było chwilkę pocierpieć 🙂Trzymam za ciebie kciuki.Łap oklaska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czas na budowę Arki Noego. U mnie ulicą to rzeka płynie. Tylko aby nas nie zalało. U mnie w domu to najbardziej pokrzywdzony jest moja suczka. Mała dama nie lubi moczyć sobie łapek.
Dziewczyny wasze maleństwa są cudne. Mój mąż się niedawno mnie zapytał czy będziemy umieli obsługiwać takiego małego bobasa. Ja mu powiedziałam, że zawsze można przecież zajrzeć do instrukcji obsługi. Do niego też zaczyna docierać, że czas rozwiązania się zbliża i też się chyba stresuje. Na szczęście swoja pracę wykonuje w domu więc zawsze mogę liczyć na jego pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe napisał(a):
Przespalam cala noc mimo stresu, a na sali mamy 2 sliczne dziewczynki ale takie grzeczniutkie ze szok 🙂 mam nadzieje ze Kubus pozna dzis swoje kolezanki 🙂 mam byc pustym zoladku i zaraz sie dowiemy co i jak 🙂


Trzymaj się!!! bedzie dobrze, już dziś będziesz miala swojego Kubusia 🙂
daj znać co i jak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe napisał(a):
Przespalam cala noc mimo stresu, a na sali mamy 2 sliczne dziewczynki ale takie grzeczniutkie ze szok 🙂 mam nadzieje ze Kubus pozna dzis swoje kolezanki 🙂 mam byc pustym zoladku i zaraz sie dowiemy co i jak 🙂


Trzymam kciuki i czekam na wieści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe napisał(a):
Przespalam cala noc mimo stresu, a na sali mamy 2 sliczne dziewczynki ale takie grzeczniutkie ze szok 🙂 mam nadzieje ze Kubus pozna dzis swoje kolezanki 🙂 mam byc pustym zoladku i zaraz sie dowiemy co i jak 🙂



Trzymam mocno kciuki! Ale Ci zazdroszcze, ze za kilka godzin będziesz tulić maleństwo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe napisał(a):
A my dalej czekamy 😞 podali mi jesnak oksytocyne i kazali obserwowac... Zwariuje tu 😞 cięcia dzis nie bedzie... Moze jutro...


właśnie dlatego nienawidzę lekarzy, tylko więcej stresu Ci dali ! co za fujary 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe wspolczuje ci tej nerwówki! ci lekarze mogli by wkoncu podjac jednoznaczna decyzje!!!
ale napewno robia wszystko dla dobra twojego i maluszka, wszystko bedzie dobrze.

hullu ty tez siedzisz jak na szpilkach?! gratuluje udanej wizyty, najwazniejsze ze wszystko jest ok

ja jestem po ktg i wszystko jest ok,ale maly akurat drzemke sobie uciął ! za tydz wizyta u mojego gina. chcialabym juz urodzic,moze zaczne sprzątać gruntownie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmmm.......... moja kluska też by mogła się pospieszyć, bo ciągle nie wiem co i jak. Tam mnie ciągnie, tam czasem zakuje, stresuje mnie to czekanie. Może jak by była pogoda to bym poszła na spacer i bym tak nie myślała o tym kiedy mnie weźmie. A tak to co z USG wynika, że termin na 08 a z OM na 13 i tak sobie czekam. Nie wiem czy w piątek iść na wizytę czy nie ? Lekarz też tak powiedział, że jak chce to mogę przyjść za tydzień. Z jednej strony bym poszła, a z drugiej to mi się wydaje że to będzie tylko wydanie kasy, której tak brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...