Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania13 napisał(a):
U mnie narazie jest jasno żółty przeźroczysty i jednorazowo odeszło wielkości orzecha włoskiego, bardzo gęsta maź . Wydaje mi się na 99 % że to czop nigdy wcześniej nic takiego nie miałam 🤨 Oby do jutra wieczora.

Mi czop taki odszedł w poniedziałek 🙂 Położna mówiła, że poród może być na dniach lub nawet za 2-3 tygodnie. Mam się nie przejmować 🙂Czasami czop odchodzi, czasami nie.... czasami krótko przed porodem, czasami kilka tyg. przed porodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no to gratulacje dla kolejnych mamusiek!!! ja tez juz chce!!! dzis sie wkurzylam bo mialam miec jutro wizyte a zadzwonili z przychodni ze przekladaja mi na za tydzien i babka sie mnie pyta czy sie zgadzam a ja jej na to ze to juz 3 tyg od ostatniej wizyty za tydzien bedzie 4 wiec to za duzo po za tym musze porozmawiac z lekarzem i i tak jutro przyjade to ona mi mowi zebym jutro o 7 rano zadzwonila sie zapytac czy moge 😮 kur// mialam miec wizyty co tydzien a nie co miesiac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow ale się dzieciaczki posypały..super 🙂
Ja po wizycie niestety na dole nic się nie szykuje...a dobrze by było jak najszybciej urodzić bo mała waży już 3750 i jak jeszcze dwa tygodnie to będzie gigant....może macie jakieś sposoby na przyspieszenie porodu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita0707 napisał(a):
Wow ale się dzieciaczki posypały..super 🙂
Ja po wizycie niestety na dole nic się nie szykuje...a dobrze by było jak najszybciej urodzić bo mała waży już 3750 i jak jeszcze dwa tygodnie to będzie gigant....może macie jakieś sposoby na przyspieszenie porodu?

sex, sex, sex 😁

a tak do poczytania 🙂 http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/sposoby-na-przyspieszenie-porodu_35897.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane Brzuszki w koncu zostalam mamą! Kubuś urodził się dziś o 11:40 przez cc, ma 3920h i 56cm a do tego tylko jego slychac na całym oddziale, pokarm miałam od razu ładnie przyssal się już 2 razy 🙂 powoli dochodzę do siebie a jak będę w domku to wszystko opisze 🙂 pozdrawiam cieplutko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Byłam dziś u gina. Rano bardzo mi się stawiał brzuch, był bardzo twardy, ale dzidzia jeszcze nie weszła do kanału rodnego, brzuszek jest wysoko, dziś mnie cały czas mały kopał pod lewe żebro 🙂, Rozwarcie na 1cm i szyjka też skrócona do 1cm i już trochę rozpulchniona, ale czop nadal jest, wody są, dzidzia da się odepchnąć podczas badania więc jeszcze sobie poczekam troszkę. W końcu jeszcze 9 dni zostało 😆 Pozdrawiam Was cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe napisał(a):
Kochane Brzuszki w koncu zostalam mamą! Kubuś urodził się dziś o 11:40 przez cc, ma 3920h i 56cm a do tego tylko jego slychac na całym oddziale, pokarm miałam od razu ładnie przyssal się już 2 razy 🙂 powoli dochodzę do siebie a jak będę w domku to wszystko opisze 🙂 pozdrawiam cieplutko!


Gratulacje Beata!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe napisał(a):
Kochane Brzuszki w koncu zostalam mamą! Kubuś urodził się dziś o 11:40 przez cc, ma 3920h i 56cm a do tego tylko jego slychac na całym oddziale, pokarm miałam od razu ładnie przyssal się już 2 razy 🙂 powoli dochodzę do siebie a jak będę w domku to wszystko opisze 🙂 pozdrawiam cieplutko!


Gratulacje BettyPe nasza kolejna mamusiu 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Gratuluje wszystkim mamusią i zazdroszczę, że macie to już za sobą.
Mi brzuch też twardnieje, od dziś już nie biorę luteiny dopochwowo wg. zaleceń lekarza. Jeszcze 6 dni i do szpitala, chyba że wcześniej coś się zacznie dziać.
Teraz mam pawera takiego że szok, chciałabym szybko wszystko skończyć, naszykować itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
medli89 napisał(a):
Witajcie mamusie. Gratulacje dla tych co xostaly mamusiami. ja nie mialam jak sie pochwalic ale zostalam szczesliwa mamusia Szymusia. urodzil sie 31.05 waga 3600 g wzrost 56 cm. :-) dzis wrocilismy dopiero do domu bo maly mial zoltaczke.


medi89 tobie również gratulujemy udanego rozwiązania i szczęścia,które tulisz w ramionach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe napisał(a):
Kochane Brzuszki w koncu zostalam mamą! Kubuś urodził się dziś o 11:40 przez cc, ma 3920h i 56cm a do tego tylko jego slychac na całym oddziale, pokarm miałam od razu ładnie przyssal się już 2 razy 🙂 powoli dochodzę do siebie a jak będę w domku to wszystko opisze 🙂 pozdrawiam cieplutko!


BettyPe i dla was życzymy wszystkiego naj...GRATULACJE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe napisał(a):
Kochane Brzuszki w koncu zostalam mamą! Kubuś urodził się dziś o 11:40 przez cc, ma 3920h i 56cm a do tego tylko jego slychac na całym oddziale, pokarm miałam od razu ładnie przyssal się już 2 razy 🙂 powoli dochodzę do siebie a jak będę w domku to wszystko opisze 🙂 pozdrawiam cieplutko!

GRATULUJEMY buziaki dla Kubusia. Dużo zdrówka dla was. Czekamy na relacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś mi sie sniło, że czop mi odszedł i zaczęłam krwawić i się cieszyłam, że to juz zaraz się zacznie. Chyba za dużo o tym myśle 😜 wczoraj miałam skurcze i jak pomyślałam, że to może być już to się przeraziłam znów tego bólu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA napisał(a):
BettyPe napisał(a):
Kochane Brzuszki w koncu zostalam mamą! Kubuś urodził się dziś o 11:40 przez cc, ma 3920h i 56cm a do tego tylko jego slychac na całym oddziale, pokarm miałam od razu ładnie przyssal się już 2 razy 🙂 powoli dochodzę do siebie a jak będę w domku to wszystko opisze 🙂 pozdrawiam cieplutko!


BettyPe i dla was życzymy wszystkiego naj...GRATULACJE

Również gratuluję 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapit napisał(a):
Mamusie, które już urodziły, jak ubieracie w taka pogodę swoje maleństwa po domu a jak na wyjście na dwór?


Jak jest zimno, pochmurnie to nie wychodzę na dwór, a jak ciepło słonecznie to body/kaftanik z długim rękawem i półśpiochy na to kocyk albo tetra. W domu też długi rękaw i śpiochy/półśpiochy lub sam pajacyk z długim rękawem. Czapki jak jest ciepło nie zakładam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...