Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moja siostra tez prala w 40 stopniach z podwojnym plukaniem. Ja zamierzam tak samo.
My z mezem po reszte ubranek pojedziemy w nastepny weekend (o ile znow nie wezmie nadgodzin) i poczekam az te upaly minam, zeby wszystko wtedy poprasowac 🙂 jeszcze i tak nie mam szafki dla Dzidzi, bo sie nie moge zdecydowac 😞 mam tyle pomyslow, ze glowa mala i nie wiem co robic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wróciłam 😎 Szczawnica to super miejscówka

kajka ty to masz przerąbane z tą miednicą 🥴 , na szczęście już za 2 miesiące 🙂 będzie po wszystkim
jak przeczytałam co napisała stoktotka to aż mi ulżyło 😜 że nie tylko mój bąbel będzie duuży 😁
gigus zadecydujcie jak się urodzi - spontanicznie 🙃

oszczędzajcie się dziewuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bylam kiedys w Szczawnicy, tez mi sie podobalo 🙂
A z tymi biodrami, to zadnej z Was nie zycze, zebyscie cos takiego mialy (najczesciej rozejscie spojenia lonowego pojawia sie po 32tc, badz w momencie gdy dziecko wstawia sie w kanal rodny).
A ja dzis sie wzielam za pieczenie drozdzowek - maszyna do chleba wyrobi mi ciasto, ja uformuje buleczki na siedzaco i do piekarnika 🙂 dobrze, ze mnie cuda techniki w najciezszej pracy wyrecza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny
Giguś co do imienia mi się bardziej Hubert podoba :-)
Fajnie że masz jakieś opcje my mamy Zuzanne już w domu a drugie dziecko miał być Marcin ale że dziewuszka to do tej pory nie mam opcji.
Jaka u was pogoda bo u nas w Ostrowie Wlkp. nie za fajnie pada co chwilkę.
BUŹIOLKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
ja już po USG moja córa waży już prawie 2 kg dokładnie 1950 🙂 wszystko jest dobrze położenie główkowe więc oby dalej do przodu 🙂
GIGUS- mi się bardziej podoba Hubert chociaż Ksawery też ciekawe oryginalne imię 🙂
ja nadal nie wiem jak mam dać na imię mojej malutkiej nadal mi siedzi w głowie Liliana i żadnych innych pomysłów więc tak chyba zostanie...
A jak tam wy się czujecie ? bo ja coraz gorzej radze sobie z codziennymi rzeczami obowiązkami zaczynając od zakładania butów kończąc na myciu włosów a już nie mówiąc o podgoleniu się tam na dole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo. my bylismy w poznaniu na urodzinkach u bratanicy było fajnie, i jak wraclismy moj mąż tak mnie rozsmieszył ze ..... popusciłam 🥴 pierwszy raz mi sie zdarzyło.
ogolnie czuje sie ok co do golenia to Maciej obiął stery bo nie dosiegam. ale tak to robie wszystko. zalezy tez od dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja tam podgalam się za pomocą lustereczka 🙂 co prawda zajmuje mi to bardzo duzo czasu ale daję rade 🙂
ja też nie wiem jakie imię wybrać,chodzi mi po głowie... Nikola....Alicja....Hanna...Natalia...Anna...i nie wiem które wybrać jak mowie
Nikola to mi mówią ze bada wołać na nią koka kola ...
jak mowię Hania to się śmieją i nie wiem dlaczego...
Alicja bardzo mi sie podoba ale mam nieprzyjemne wpomnienia związane z tym imieniem ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Mnie w nocy dopadła okropna migrena normalnie mam dość.

Co do imion to ciężka sprawa,ale u mnie chyba jednak zostanie Laura.
Ewelina ja mam Nikole i nikt na nią nie woła koka-kola 😉 ja sama czasem dla żartów wołam na nia kolka 😜 ale to tylko w domu a tak to mówimy do niej Nikusia,Nikolka,Niki.
Gigus a co do twoich imion to oba sa ładne ale gdybym ja miała wybór to wygrał by Ksawery 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ja z imieniem nie mam problemów bo jeszcze przed "zrobieniem" dzidzi było uzgodnione :P jakby była dziewczynka - Martyna, jak chłopak - Tymon, jak bliźniaki Tymon i Szymon lub Martyna i Zuzanna

na każdą przeszkodę dnia codziennego da się coś wykombinować 🙃 w łazience walczę z lusterkiem, buty rano daje radę sama a na wieczór to już maż mi wiąże, prasować uczę się na siedząco, a na zakupy chce sobie kupić ten taki "babciny" wózeczek na kółkach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas też były plany juz dawno imion ale czym blizej porodu to tych imon wiecej ale chyba zostawimy Ksawery (sentyment rodzinny) i takie rzadko spotykane. co do dziewczynek zawsze chciałam mieć Jagode ale podoba mi sie Agnieszka Magdalena Lena.
Alicja bardzo ładnie można wołać Ala, Alusia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas też pogoda kiepska, ale wybrałam się do ciucholandu i upolowałam fioletowy ochraniacz do łóżeczka 360cm x 30 za 7zł i śpiworek beżowy za 4zł 😁 super bo będę miała na zmiane

pare tygodni temu zarejestrowałam się na paru stronach "dzieciowych producentów" i dziś listonosz przyniósł mi płyte z kołysankami z Bebilonu i próbki z J&J 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio tez w ciuchlandzie kupilam spiworek za 7 zl 🙂 a dzis kupilam kilka spioszkow,kaftanikow juz do szpitala co bede barac i znalazlam super pajacyk na wyjscie ze szpitala cieplutki wiec pod spod zaloze tylko body i bedzie dobrze 🙂 a i reczniczek kupilam i myjke zakupy dla malenstwa daja strasznie duzo radosci 🙂 . za duzo nie kupuje bo jeszcze mam dostac od kilku osob ciuszki po ich dzieciach i znajac zycie polowy nie uzyje nawet.
Juz nie moge sie doczekac mojego Marcelka chce miec juz go w ramionach i calowac ta malenka glowke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio tez w ciuchlandzie kupilam spiworek za 7 zl 🙂 a dzis kupilam kilka spioszkow,kaftanikow juz do szpitala co bede barac i znalazlam super pajacyk na wyjscie ze szpitala cieplutki wiec pod spod zaloze tylko body i bedzie dobrze 🙂 a i reczniczek kupilam i myjke zakupy dla malenstwa daja strasznie duzo radosci 🙂 . za duzo nie kupuje bo jeszcze mam dostac od kilku osob ciuszki po ich dzieciach i znajac zycie polowy nie uzyje nawet.
Juz nie moge sie doczekac mojego Marcelka chce miec juz go w ramionach i calowac ta malenka glowke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie zebralam przez ostatni tydzien i porobilam wielkie zakupy. Juz prawie wszytko mam 😁 Brakuje mi tylko czapeczek na wyjscie, plynu do prania.
Kupilam taki cieply jak kurtka zimowa kombinezon, ale nasze dzieciaczki beda sie rodzic na przelomie sezonu, wiec jeszcze musze taki polarowy jakis kupic i nie moge namierzyc takiego w zadnym sklepie 🤢
Uwielbiam te zakupy 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamuśki 🙂
u mnie dziś słoneczna pogoda się maluje,będzie cieplutko 🤪
byłam rano na morfologii bo dzis na 17 mam wizyte u lekarza,zobaczę moją córunie 😘
mała jest od rana mega aktywna kopie i chyba fikołki tam robi bo przuch to cały mi faluje i podskakuje 🙂
tak czytałam o praniu ciuszków i stwierdziłam ze wypiorę je normalnym praniem w 40 stopniach i 2 razy wypukam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też się zmobilizowałam do zakupów 😁 siedzę przed kompem, oglądam, spisuje ceny, porównuje asortyment sprzedawców.... zakupy przez internet też potrafią zmęczyć 😮

dumam nad butelkami TT: kupić zwykłe (150ml 7zł, 260ml 11zł) czy na wszelki wypadek od razu antykolkowe (150ml 18zł, 260ml 18zł)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butelki antykolkowe z tt doprawadzały mnie do szału i ja ich nie polecam 😠 Strasznie dużo tych pierdołek jest w środku butelki ciężko się to myje a potem jak trzeba na szybko to poskładać to poezja. Ja miałam też szczotkę do butelek tt i butelki po 3 miesiącach używania wglądały brzydko porysowane i co gorsza chłoną kolorki z soczków 🥴
Butelka z nuka służy mi od 7 miesięcy i wygląda bardzo dobrze mimo tego że posiada nadruk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny

Ja się zaopatrzyłam w akcesoria i butelki z Lovi. Pojęcia nie mam jak się sprawdzą, ale przy Natalii miałam z Aventa i nie byłam zadowolona. Przeciekały skubane.
Zobaczymy czy te zdadzą egzamin - jeśli nie to będziemy na szybko szukać innych. Póki co mam dwie:150i 250ml.
Dziewczyny jak Wasze plecy ? Czy może tylko ja ze starości jestem taka kaleka ... 😞 Maluch mi na nerw uciska i prawie nie chodzę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...