Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

mi też mówią jak długo jeszcze 🙂 bo ja mam maluszka strasznie nisko od samego poczadku trochę to denerwujące jest ale już jakoś przezyje, narazie póki co pobolewa mnie wszystko i nie ruszam się z domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie
Mam prośbę do dziewczyn które kupowały wyprawkę na allegro. Podajcie nazwę sprzedających których polecacie.
Ja postanowiłam na przyszły tydzień uciec do dziadków i posiedzieć nad jeziorem. Na urlopach będą moje dwie siostry więc dzieckiem się zajmą 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 😆
ja jeszcze nie zamowiłam ale mam upatrzone "my baby love" "kaja" "emka" 3 lata temu zamiawialiśmy dla bratanicy z tej pierwszej i bylismy zadowoleni 😁

Dziś oglądałam swoj brzuch w lustrze i wygląda to tragicznie 🥴 no ale trudno pod koszulka nie widać, mąż mowi mi że nie mam się przejmować ale serio dosłownie odrzuca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to po Ewie przyszła kolej na mnie ..................
Całą noc miałam takie skurcze, że wyłam z bólu ... O 2 obudziło mnie siku- miałam pełny pęcherz i jak kończyłam sikać to nagle złapał mnie taki skurcz ze nie potrafiłam z ubikacji wstać ...
Mąż mnie doprowadził do łóżka ale żadna pozycje nie przynosiła ulgi... Brzuch twardniał jak kamień.. Stres nie do opisania ... ok 3:30 wzięłam nospę i po ok pół godzinie przyniosła mi ulgę ...
Zasnęłam po 5 tej na dwie godziny, po czym poszłam siku i znów mnie złapał skurcz ale już taki delikatny.
Cały czas leżę w łóżku i ani nawet się nie ruszam, teraz już lepiej, ale wzięłam jeszcze jedną nospę na wszelki wypadek.
Zmierzyłam tętno małego wyszło 132. Za dwie godziny zmierzę jeszcze raz.
a wieczorem do lekarza ..
Cały czas go czuję , także mam nadzieję, że wszystko jest ok.

Jak o tej 2- giej mnie złapało to mały mocno się rozpychał i zastanawiałam się czy aby przypadkiem wtedy się nie obracał - bo dotychczas miał ułożenie pośladkowe ...
No ale to wszystko przypuszczenia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewyczyny 🙂 wczoraj wrocilam z wyjazdu zanudzila sie tam jak nie wiem ale odpoczelam tyle ze... w poniedzialek popoludniu dopadlo mnie jakies zatrucie okropne wymiotowala i tym podobne strasznie sie denerwowalam bo nie chcialam do szpitala jechac na szczescie do rana mi przeszlo tylko w kosciach lamalo ledwo sie mogla ruszac . Myslicie ze musze powiedziec o tym mojej ginekolog? wizyte mam 10 lipca .Nigdy w zyciu sie tak nie martwila jak o mojego synka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie dostałam tel z mojej przychodni, że coś nie tak wyszło w moich badaniach krwi - przez tel nie chcieli powiedzieć - we wtorek mam powtórzenie badania. Pamiętam, że próbki brali na grupę krwi, na cukrzycę i jeszcze coś, ale nie pamiętam co 😞 ach te ciążę nasze. Niemalże każda coś ma. Trzymajcie się dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jest nas wiele 😁 już teraz damy radę, my sie jutro wybieramy nad morze na weekend wlasnie sie pakuje mam nadzieje ze tamtejsze powietrze mi posłuzy 😁
no te pare tyg te nasze dzieciaczki niech jeszcze posiedza i nie wymyslaja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki trzymajcie się tam w kupie.
Gusia jak tam po wizycie?
Mi też ostatnio brzuszek spina się coraz częściej i w ogóle ciężej zaczyna być. Ale teraz to już chyba trzeba się przyzwyczaić, że będziemy się czuć coraz gorzej. Byle maleństwom było dobrze. A upały też swoje robią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie piękne te body 😁
ja dzis juz po sniadaniu jest tak goraco ze spac nie mozna okno otwarte, wiatrak chodzi i nic a śpię tylko w bokserce i spodenkach od pizamy, nakrywam tylko brzuch 🙂
jedziemy dzis nad bałtyk to moze sie ochłodze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam wczoraj na basenie 😜 widziałam nawet babeczkę z 8-9 miesięcznym brzuchem 🤪

znajomy przyniósł pare rzeczy po swoim szkrabie z lutego żebym sobie wybrała co ładniejsze... oczywiście wziełam wszystko 😁 mąż załamał ręce. w sumie jedyne czego mam deficyt to bodów z długim rękawem i kaftaników.

wyczytałam że po seksie brzuszek nie daje popalić w nocy - bzdura 😁 dzisiaj mały robił mega dyskoteke, ale na szczęście po brzuchu a nie po pęcherzu 🙃 chyba znowu jest poprzecznie

zapisałam się na 9 lipca na wizyte, znowu będzie video 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś mój mąż jak się rano położył koło mnie z reka na brzuchu Mała zaczęła harce, ale to takie kopniaki po brzuchu dawała, że cały brzuch podskakiwał, a mój mąż zdziwiony, że skąd ona tyle siły ma, że taka mała a siły jak u dorosłego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Kasia u mnie po wizycie super ! Okazało się , że ten ból był spowodowany obracaniem się Małego !
Jest już główką do dołu no, a że waży 1600 gram to nie udało się tego przejść bezboleśnie.

Dziewczyny jak któraś trafi ze skurczami do lekarza bądź szpitala mam ważną informację :

FENOTEROL został wycofany !!! Lekarz mi dzisiaj powiedział, że mają zakaz jego używania.
Powoduje skutki uboczne dla maleństwa i mamy.
Także pamiętajcie aby spytać co wam podają ... Bo wiadomo jak jest w szpitalach ...

Ależ Wam fajnie, że się pobyczycie nad morzem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

No ja też bym chciała juz złozyć łóżeczko,ale jeszcze poczekam bo teraz to by mi się tam Nikola wpakowała 😉
W ogóle to bardzo mało rzeczy mam muszę w końcu zmobilizować się i zacząć kupować bo w końcu będzie za późno 😉
Dziewczynki jak tam wasza waga??Dużo poszła w górę??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
]cześć dziewczyny 🙂 parę dni mnie nie było i widzę, że mam zaległości.
Miałam problem z internetem a poza tym kiepsko ostatnio się czuję mam wrażenie że moje dziecko robi mi na złość i cały czas siedzi mi na pęcherzu bo co chwila mi się chce siusiu. Mało tego dosyć często mam takie delikatne skurcze i teściowa mnie zamartwia bo mi mówi, że coś za mały mam brzuch i teraz się martwie, że dzidzia słabo rośnie 😞 USG mam w piątek więc zobaczymy . Oj a te skurcze łydek są nie do wytrzymania 😞 I do tego ta zgaga już mi nic nie pomaga na nią, a czasem tak pali że aż mnie zatyka w przełyku że oddechu złapać nie mogę 😞
U mnie 10 kg na plusie brzuszek 93cm 🙂
Wczoraj kupiliśmy łóżeczko nasz pierwszy zakup dla małej i teraz mnie korci, żeby je złożyć mój facet się zdeklarował, że to zrobi więc napewno trochę poczekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandra26 nie ma co się zamartwiać na zapas. Chodzisz regularnie do lekarza? Lekarz był czymś zaniepokojony? Jeśli nie, to nie ma co słuchać innych, nawet najbliższej rodziny. Wielkość brzucha to rzecz indywidualna. Ja np od miesiąca mam brzuch jakbym była w ostatnim miesiącu ciąży i ludzie mi mówią, że to pewnie bliźniaki, a ja będąc w Pl byłam na usg 4d i mam jedną maleńką dziewczynkę 😁
Ale koniecznie powiedz lekarzowi o skurczach brzucha i łydek. Z tego go czytałam to jeśli chodzi o skurcze brzucha to max 10 możemy mieć dziennie, bo to są skurcze przygotowujące macicę do porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my dziś znowu nad morze 😁 wczoraj jak byliśmy, to było niby 18 stopni, ale odczuwalna jak przy 25 stopniach w Pl. Jak wróciliśmy do miasta, to normalnie odczuwalna na jakieś 28 stopni, a dziś ma być jeszcze cieplej, więc jedziemy na dużo dłużej. W ogóle ma być podobno najcieplejsze lato od 7 lat w Anglii 😁 lato tzn lipiec 😜 pamiętam, że dwa lata temu tutaj było gorące lato i znajomi mówili, że najcieplejsze jakiego doznali to pięć lat wstecz, więc by się zgadzało 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pozazdrościłam dziewczynom i wybrałam się wczoraj na ....... Basen 😁 😁 😁
Jejku ależ mi tam było dobrze ! Brzuch taki lekki w wodzie 😁 Po 2 godzinach nie chciało mi się wychodzić 🙂
Jadę dzisiaj po komodę kąpielową dla Maluszka 🙂 Także zostanie mi do kupienia tylko łóżeczko i gadżety do torby do szpitala 🙂 i Finito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...