Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karola u nas te kapturki stosuje się bardziej jako ochronę przed popękanymi i pogryzionymi przez maluchów brodawkami, ale jak karmiłam Natusię to nie zdały egzaminu, nie chciała przez nie ssać, więc łzy leciały a ja karmiłam 🙂
A laktatory mamy takie same 🙂 Będziemy porównywały po porodzie jak się spisują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gusia80 napisał(a):
Karola u nas te kapturki stosuje się bardziej jako ochronę przed popękanymi i pogryzionymi przez maluchów brodawkami, ale jak karmiłam Natusię to nie zdały egzaminu, nie chciała przez nie ssać, więc łzy leciały a ja karmiłam 🙂


Wlasnie slyszalam, ze z nimi tak jest, ze jak juz sie karmilo normalnie, to dziecko nie chce przyjac tej nakladki, a jak sie zacznie karmic z nakladka, to po jakims czasie dziecko nie bedzie chcialo jesc bez nakladki.

A laktatory mamy takie same 🙂 Będziemy porównywały po porodzie jak się spisują 🙂


Zobaczymy. Obysmy tylko mialy pokarm i mogly karmic.
Na popekane sutki sa specjalne masci/kremy, a ja czytalam na forach jakis, ze matki czesto stosuja Bepanthen, ten ktory uzywaja na pupke maluszka i ze to pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja stosowałam Bepanthen i zdawał egzamin do tej pory go używamy i odparzeń moje dziecko nie miało.
Laktator mam ręczny z TT i też byłam zadowolona ale ja rzadko go stosowałam 😆
Gusia pięknie wyglądasz 😆
Wczoraj przyszły rzeczy dla małego 😆 radocha jak nie wiem dziś mąż ponad 2 godziny przy żelazku spędził a ja układam ciuszki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mogę się pogodzić z tym że nie mam wakacji 🥴 tak bardzo chciałam pluskać się z córcia w jeziorku a teraz muszę cały dzień leżeć aby mieć siłę pójść nad wodę 200m aby zobaczyć dziecko w wodzie.
Oczywiście oszczędzam się każdego dnia bo robię to dla mojego skarbeczka w brzusiu.
Córcia teraz jak nie może przytulać się do brzusia i jak mam nie nosi i nie przytula za często to traktuje mnie dużo chłodniej woli tatę który daje jej teraz miłości za nas oboje. Ja czasem mam gorsze dni i płaczę, że nie mogę przytulić porządnie dziecka położyć jej spać itd. Po chwili mi przechodzi i cieszę się tym, że Staś jeszcze siedzi w brzusiu a ja mogę być z rodziną w domku.
Od tygodnia mąż jest z nami w domu i się śmiejemy, że jest kurem domowym bo wszystkie obowiązki spadły na niego. Ja staram się przygotowywać obiady oczywiście jak jest dużo stania przy garach to on przejmuje stery.
Hania jak dorwie Stasia ubranka to próbuje zakładać je na siebie i oczywiście jej się nie udaje i jest wtedy pisk w domu 😆
Dziś już mogę spakować torby do szpitala bo mamy już wszystko 😆
Miłego dzionka Babeczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze troche i wszystko nadrobicie nawet bedzie miała jedno szczescie wiecej 😁
ja dzis miłam straszna noc, wczoraj wybralismy sie na spacer wieczorem krocze to mnie tak bolało ze myslałam ze sie wsciekne rano sie budze nadal cimoszka mnie boli mowie co jest?! robiłam siusiu i nagle tak mnie za bolało ze szok, wymacałam sobie jakas bolaca kuleczke miedzy wargami, po wgladzie za pomoca luserka okazało sie ze wyszedł mi wrzud taki duzy i bolacy. zdarzało mi sie wczesniej takie cos ale nie w takim miejscu, czyzby od zimna?! a boli jak jasna cholera 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za miłe słowa :*

Ewa wiem co czujesz, bo mnie się tez marzyło żeby choć na kilka dni nad morze wybyć ale nie odważyłam się niestety, a teraz to już za późno na podróże 🙂

Giguś tak Ci się przyplątują te dolegliwości skórne, bidulko, dobrze, że to dziadostwo pękło, a z tego karku Ci zeszło już ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dostałam laktator MEDELA od przyjaciółki, która też go używała i poleca wszystkim bo podobno jest bardzo dobry 🙂
jasne, że nie ma co się przejmować wagą, ważne żeby nasze maleństwa były zdrowe i silne 🙂 a zbędne kilogramy jeszcze zrzucimy po porodzie, będzie więcej obowiązków sprzątania i ogólnie więcej ruchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zeszło mi 🥴 wygladam jak bym miała brudne od farby do włosów i miedzy piersiami tez mam ale lekarz mowi ze to od watroby i po ciazy powinno zniknac 🙂
ale mi leci z cycuszkow hihi mam nadzieje ze bede mogła karmic tego mojego Myszolka. Moj synus ma juz ksywke PORUCZNIK BOREWICZ 🤪 ogladamy teraz i moj kuzyn nazwał tak moje dzieciatko 🤪 ale chyba mu sie podoba bo reaguje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też nie leci. A ni to, że leci, ani to że nie leci o niczym nie świadczy. Każda z nas ma szansę na karmienie 🙂
Mi dziś dwie koleżanki powiedziały, że mam nisko brzuch! Mi też się ostatnio zdawało, że wygląda jakby się obniżył! To chyba nie za dobrze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też nie leci. A ni to, że leci, ani to że nie leci o niczym nie świadczy. Każda z nas ma szansę na karmienie 🙂
Mi dziś dwie koleżanki powiedziały, że mam nisko brzuch! Mi też się ostatnio zdawało, że wygląda jakby się obniżył! To chyba nie za dobrze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi pokarm leciał jak w szpitalu byłam podpięta pod KTG i teraz jak Hania mocno zapłacze a tak to spokój wolę aby tak zostało. Ma lecieć jak będzie Synuś teraz to mi tylko przeszkadza.
Moje dziecko dziś nam o 6 zrobiło pobudkę więc niedziela będzie długa 😆
Co do brzusia to mi siostra mówi, ze też mi się opuścił ale ja się nie przejmuje bo są kobiety którym w 6 miesiącu brzusio opada i nic się złego nie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny :-)
Jak tam po weekendzie?? U nas upały żeo hoho opaliłam sobie nóżki :-)
Kajkack nie przejmuj się obniżonym brzuszkiem, jak nie robi się rozwarcie to tak można do końca. Ja miałam tak z pierwszą córcią od 30 obniżony a urodziłam w 40 tygodniu :-)
BUZIAKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj znowu remontowy dzień.... panele na przedpokoju robimy, na szczęście większość sprzątania przejął mąż uff 🙂
dziś miałam gorszy dzień 🤢 mały obijał mnie gdzieś po dole, chodziłam do łazienki a pęcherz pusty, ciągnie w pachwinach, chodziłam pomalusiu... ehh mały ma już całkiem sporo siły 🙃 piersi znowu zaczynają mnie boleć i cieknąć.... jaki kolor macie tej siary? bo moja czasem jest brązowawa tak jakby troche krwi szło 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny znalazłam stronę z darmowymi próbkami 🙂

http://zafree.com.pl/index.php/oddam-za-darmo


Co do siary to się nie wypowiem niestety bo nie leci mi kompletnie nic 🙂
U nas dzisiaj lepszy dzionek, prawie cały spędziliśmy na ogródku. Dotelniona na maxa jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 u mnie weekend był super trochę odpoczełam bo się leniłam,,, wczoraj byłam nad jeziorkiem cały dzień i chyba za dużo na słońcu byłam bo od wczoraj wieczora brzuch mnie pobolewa z lewej strony tak jakbym miała pełny pęcherz i takie ciśnięcie myślicie, że to od tego ?
A MI TAM Z PIERSI NIC NIE CIEKNIE W DALSZYM CIĄGU...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka zółta? to juz chyba nie siara tylko mlesio 🙂

jak ja kocham lato 😁 pomimo ze za gorąco ale za to świezutkie warzywka owoce KABACZEK w kazdej postaci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
Co tam u Was slychac. U nas popsula sie troche pogoda. Brak slonca, straszne chmury, ale nie pada i dalej cieplo jest 🙂
no i mamy wielki news w Anglii, bo ksiezna Kate urodzila 🙂
mi sie strasznie nudzi w domu, ale nie mam pomyslu, co i gdzie moglabym zrobic. Maz spi po nocce, wiec mam do dyspozycji auto, ale boje sie, ze jak gdzies pojade, to kupe kasy wydam, bo mnie korci jechac do sklepu z zabawkami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...