Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

fałszywy alarm 😁 lekarz mowi ze jeszcze z 10dni juz mi wizyty nie umowił ale w zapasie mam pare dni bo zwolnienie mam do 27 i w razie co mam zadzwonic ale raczej juz nie bedzie to konieczne 🤪 myszka wazy 3kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki

No ja nadal za wiele nie wiem
We czwartek idę na ok 3 dni na patologię a tak nie chcę jak ja tam wytrzymam płakać mi się chce.
Ale w poniedziałek jak miałam usg to przez 11 dni Laura przybrała prawie pół kilo mi się wydaję,że spokojnie dojdzie do ok 3 kg ale dla świętego spokoju idę do tego szpitala niech zrobią wszystkie badania bo oni podejrzewaja hipotrofię płodu fakt ze jest małą bo w poniedziałek zaledwie 1900 ale jakby faktycznie ten termin mi się przesunął o 2 tyg to przecież ma jeszcze czas podrosnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też byłam dziś u lekarza 😁 malutki waży ok. 2340g i wszystko jest ok.

czy siedzę czy leże pocę się jak świnka 🙂
pobolewa mnie troche pod brzuszkiem wiec nie chodzę za dużo 🥴
byłam dziś oglądać łóżeczko i teraz zastanawiam się nad materacem - jaki wybrałyście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo dzis juz i sie wyspałam i jestem spokojna 😁 a we czwartek na posiew pojde jeszcze
co do materaca miałam razem z łóżeczkiem ale dwu stronny do pół roku mały bedzei spał na stronie kokosowej a potem odrwoce na strone z trawy morskiej nie wiem czemu tak jest ale przywozac mi łózeczko tak kazali 🙂 jak to fajnie jak człowiek wyspany kurcze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny.
wczorajsza wizyta u lekarza mnie troszkę zestresowała ...lekarz powiedział mi ze główka jest bardzo niziutko i szyjka się o wiele skróciła i że już niebawem się zacznie -przeraziłam się ale i ucieszłam ze to juz niedługo 🙂
następną mam na 27 moze jeszcze odwiedzę doktorka z dzidzią w brzuszku
a 19 mam pojechac do szpitalla moj lekarz bedzie mial dyżur na oddziale i ma mi robić KTG i pokaze mi dokladnie sale porodowe i wzystko
bo jestem bardzo ciekawa.
mala waży 2.5 kg i kopie bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. ja dziś pół nocy spędziłam w szpitalu niestety musiałam pojechać, bo od wieczora bolał mnie brzuch z lewej strony i co godzina to się nasilał coraz bardziej i do tego złapała mnie straszna biegunka, że z kibelka nie wstawałam wcale 😞 w końcu o 1 w nocy Sebastian zapakował mnie do auta i pojechaliśmy bo już myśleliśmy, że urodze...w szpitalu zrobili mi KTG zbadali mnie dokładnie i okazało się że moja Pani ginekolog się pomyliła i wcale nie mam rozwarcia szyjka jest zamknięta :/
no a brzuch mnie bolał od zatrucia ,,,przepisała mi leki i niedługo powinno przejść 🙂
co do materaca to ja też mam dwustronny taki jak mówi GIGUS 🙂 bynajmniej taki mi poleciła Pani w hurtowni powiedziała, że jest bardzo dobry i dobry dla alergików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia ie martw się wszystko będzie dobrze 🙂 mała napewno urośnie jeszcze ma pare tygodni 🙂
ja np. byłam przenoszona dwa tygodnie urodziłam się 2300 a moja siostra w 8 miesiącu 2400 nie ma reguły 🙂 może teraz zacznie więcej przybierać trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój chłopiec tez troche malutki jak na ten czas bo u mnie wg okresu wychodzi 38tc i 3kg to taki "obdarty krolik" bedzie urosna lekarz mi mowił ze teraz to nawet 400g tyg moze rosnac 🤪
a własnie miałyscie robiony posiew?? jesli tak to z czego brali probki?? bo ja mam isc jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej .
Ja sie dzis jakos dziwnie czuje moze to wina pogody ale jest mi dziwnie slabo brzuch mnie troche pobolewa ale nie wiem czy to przypadkiem nie od jablek bo kiedys czesto tak mialam .
co do materaca to ja dostalam razem z lozeczkiem i nie wiem jaki ma wklad ale wydaje mi sie ze taki standard gryka kokos itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja sie spakowałam tak : w walizeczke moje rzeczy (mała jest 🙂 ) a w torbę od wózka ciuszki dla małej 🙂
myśle ze mnie nie wyrzucą z takim bagarzem ze szpitala :P\\
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/u730.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6485/u730.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

muszę jeszcze dokupić kilka pierdółek ; podkłady higieniczne,szczotke do butelek waciki do przemywania pępuszka,coś zeby sie miec czym umyć w szptalu,herbatki laktacyjne,laktator,maść na bolące brodawki,....i to w sumie juz wszystko dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na tyle konfortowo ze pakuje tylko siebie dla małego mam miec tylko chusteczki mokre i recznik ale wziełam spakowałam czapeczki rekawiczki no i na wyjscie pampersiaka ciuszki ale to maciej przywiezie jak po nas przyjedzie.
Kurcze dzis tez latam do wc, i jeszcze zrobił mi sie wrzud na udzie tak wysoko az boli jak chodzę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gigus wspolczuje ci tych wrzodow raz miala i nie zycze tego nikomu bo az w szpitalu wyladowalam mialam to ciete i usuwane masakra jakas nigdy nie zapomne tego bolu jeszcze w takim miejscu ze siedziec nie moglam :/
U mnie w miescie do szpitala niestety trzeba miec wszystko swoje ale wszyscy chwala te szpital wiec chce tu rodzic mogla bym pojechac do Szczecina mam niecale pol godziny ale nie ma to jak u siebie w miescie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja do szpitala tylko na jedna noc ide, wiec tak duzo tych rzeczy nie potrzebuje. No chyba, ze bedzie sie cos dzialo w czasie porodu lub po, ze beda wskazania do dluzszego pobytu, ale wtedy to powiem mezowi co ma mi i dziecku przywiezc i tyle 🙂
Konefka a to tak mozna? Dziecko wywiezc osobno od matki. W Uk w moim szpitalu nawet jak kilkuletnie dziecko zostaje w szpitalu, to razem z nim nocuje w sali rodzic. W Polsce jak kolezanki polroczny synek trafil do szpitala, to tez z nim nocowala normalnie. Wiec cos mi sie nie podoba w tej praktyce, ze takie maluszki oddzielaja od matek. Juz nie mowiac o tym, ze po porodzie na nocke ze mna moze zostac normalnie maz.
A w ogole jutro ide do mojej poloznej i z tego co przeczytalam w mojej ksiazce ciazy, to powinnysmy pisac plan porodu, powinna mi wytlumaczyc dzialanie lekow przeciwbolowych i umowic mnie na zwiedzanie szpitala oraz na warsztaty z karmienia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby zadnej z nas to nie spodkało 🥴 tyle czasu czekamy na nasze pociechy...
a my dzis nie spimy juz od 3 🙂 a jakos goraco pomimo wiatrak chodzi, mąż sie rozpycha chyba go wygonie na podłoge 😜 zaraz wstaje do pracy to sie jeszcze połozymy 😁 no i w ogole byłam tez strasznie głodna zjadłam sniadanko bedzie mi sie lepiej spało 😁 kurcze w nocy myślałam o tym dzisiejszym badaniu zebym nic nie miała no i o ladach takich z automatu 🤪 sa ode mnie troche daleko bede musiala poczekac jak bedziemy ze szpitala wracac i wezme najwiekszego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...