Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mnie się cera wygładziła, choć ostatnio tak jak i Wy zauważam pare wyprysków.
Paznokcie zrobiły się takie, że mimo "nic nie robienia", no poza zwykłym manicure, wyglądają jak bym miała francuski zrobiony.
A odnośnie włosów, to mimo, że mam je dłuuugie, myje je codziennie, więc ciężko powiedzieć, czy przetłuszczają się bardziej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hejo. dzis moj wielki dzien jestem tak spanikowana ze od 4 juz nie spie ogladam tv laptok w ruch normalnie oszaleje 😜 ten mi tu chrapie ja pikole 😜
ale zaraz uszykuje sniadanie wezme jeszcze prysznic i jakos do 8 zleci 🙂 jeny jestem juz tak ciekawa jak to bedzie ale jeszcze troszeczke...
trzymajcie kciuki, czego pragne zeby mały był cały i zdrowy a reszte ogarnę 😁
jeszcze na koniec tak mnie zgaga pali ze szok 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia trzymamy kciuki 🙂
Mi powiedziała Pani doktor tylko żebym powiadomiła ZUS, że już jestem na macierzyńskim...
tu coś znalazłam na ten temat
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/911063,urlop-rodzicielski-i-urlop-macierzynski-2013-nowe-zasady-wazne-pytania,id,t.html?cookie=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GUSIA mnie też wszystko boli i nie śpię od paru dni ale jak masz jeszcze jednego bąbla w domu to musisz trzymać fason. Ja pomimo bólów prowadzam jeszcze małą do przedszkola i szef wydzwania bo pomimo że jestem na L4 to dalej pracuję. Głowa do góry. 😘
W Piątek do lekarza idę mam nadzieje że się nie powiększyło rozwarcie.

BUZIAKI DZIEWCZYNY TE CO BĘDĄ MIEĆ PIERWSZEGO MALUSZKA NÓŻKI DO GÓRY I RELAKS BO Z DWÓJKĄ TO NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia to twój dzień 🙂 życzę mało bólu i dużo radości 😆

Troche ci Kasiu zazdroszcze że znasz swoją godzinę zero 🙃

U mnie też kadrowa powiedziała że po porodzie dać znać to jakiś druczek prześle do podpisu.
Jakie macie sposoby na zgage? dziś w nocy nie mogłam przez nią spać 🤢
Wczoraj byłam u lekarza, mały się nie spieszy, aktualnie ma 3436g. Dziś jade do anestezjologa, ciekawe co powie bo badania słabo wyszły podobno 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...