Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniu czapeczka rewelacyjna uwielbiam takie cuda ale niestety nie jestem tak zdolna jak Ty 🥴
Michalina unikaj soli i pij dużo wody może to troszkę pomoże.
Ewelina super wieści 😆
Asia rano nie napisała 😮 być może się u niej zaczęło 😆
Dziś moja kochana córeczka o 7:20 skończyła 1,5 roczku 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejooo nie Ewuś prawie nic sie nie dzieje 🥴 miałam skurcz w nocy ale tylko jeden... poprostu dzis SPAŁAM nawet głodna nie byłam 🙂 ale śluz od wczoraj mam biały brzuch nisko czekam na połozna co mi powie mam nadzieje ze w tym tygodniu sie rozpakuje bo do soboty ma czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszędzie chodzą przed porodem no nie??
no moja dzis mowiła ze jest bardzo niziutko i na dniach mam sie spodziewac nawet dzis 😜 ale nie robie nadzieji bo juz za bardzo chce 🙂 czekam czekam na tego mojego pierworodnego juz wszystko przygotowane nie mam co robić...

a lody były bardzo pyszne ajerkoniak-czekolada 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, czy Wy też miewacie mdłości? Ja od jakiegoś czasu mam powrót do I trymestru... Mdli mnie niemożliwie. Przechodzi dopiero ok 16.00 😞 No i cały czas czuje takie ciągnięcie w dół w okolicy spojenia łonowego, jutro idę do lekarza, bo bóle przypominają te które miałam przy skracaniu się szyjki macicy w 23 tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chodzą jak zgłosisz ja się za to jeszcze nie zabrałam 🥴
Mdłości nie mam czasem zgaga ale to głównie po pomidorach, cebuli i czosnku.
Obżarłam się tak leczo i teraz się boję, ze pęknę. Dobrze, ze mąż nie widział ile ja tego pochłonęłam. Aby nie mieć zgagi dodałam trochę siemienia lnianego mam nadzieję, że pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja wlasnie wrocilam z wyjazdu bylo super odpoczelismy troche ,swierzym powietrzem pooddychalismy 🙂
Kurde 2 dni mnie nie bylo a tu tyle do nadrobienia mialam 🙂
przed wyjazdem mama mnie nastraszyla ze za 2 tygodnie moge urodzi i z tego wszystkiego w 10 min sie spakowalam do szpitala 🙂 wiec zostalo mi tylko jedno prasowanie i finito bo lozeczko tez juz gotowe 🙂
Ewellina super wiesci gratuluje 🙂 ja tez czekam az moj sie oswiadczy moze wkoncu sie doczekam 🙂 🙂 🙂
Ja czuje sie ogolnie dobrze chociaz mdlosci tez mi sie zdazaja a stopy,lydki i dlonie mam mega spuchniete wogole cala sie czuje spuchnieta juz nie moge sie doczekac az urodze i bede chudnac bo dla mnie moja waga jest teraz tragiczna 😞 niby przytylam 15 kg ale przed ciaza tez ie troche uzbieralo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziewczynki fajnie ślub piekna sprawa i tak suknia och chciałabym to jeszcze raz przeżyć 😜
no mnie cos dzis muli, nie wiem czy juz sie nakrecam czy poprostu tak ma być
wkurzają mnie z zusu dodzwonić sie do nich nie moge a przelew powinnam miec juz w zeszłym tygodniu 😠 czekam na auto i skocze ale to ich tak opier... ze szok 🙃
dzis musze męża porosic o depilacje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ani raz jeszcze nie miałam zgagi. Czy to normalne? Pewnie dziecko będzie łyse, bo słyszałam taki przesąd że jak kobieta w ciąży ma zgagę to dziecko rodzi się z niezłą czupryną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy już wszystkie takie przygotowane na przybycie bobaska a ja... Jakoś nie mogę sie zabrać. Q sumie wszystko mam po starszej corci 2,5 roku i od mojej siostry która w styczniu urodzila ale trzeba to wszystko przygotować... No cóż chyba jeszcze zaczekam do 38 tyg żeby nie "zapeszac" przy pierwszym porodzie też tak miałam i pakowalam sie do szpitala gdy już pojawiły sie pierwsze skorcze. Chyba jestem jakas nienormalna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kami jesli chodzi o śluz to ja cała ciaze miałam taki jak mocz i leciało ze szok, ostatnio nawet na podłoge mi poleciało ale akurat sie myłam jak do lekarza szłam i mowil ze to musi tak na prawde mocno leciec...
ja cos jestem obolała nie spokojna połozna narobiła mi nadzieji i teraz tak czekam 😜 pobolewa mnie tak jak na okres mały sie wierci no bo to juz juz juz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do sluzu przezroczystego, bezwonnego to moga byc wody plodowe. Na jednym z forum, na kotrym jestem, jedna z z kobiet miala jakis czas grzybka i pozniej wlasnie taki sluz. Kilka tygodni w sumie go miala i w tym tygodniu dzieciaczek przestal byc tak aktywny jak powinie. Pojechala do szpitala i okazalo sie, ze to tak po trochu jej sie saczyly wody plodowe i osiagnely juz minimalny stan do utrzymania dzieciaczka. Teraz jakos co dwa dni ma miec usg i jak wod ubedzie, to mam miec wywolywanie porodu, ale ona jest juz tylko jakos 2 tygodnie przed terminem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tomasina napisał(a):
a powiedz mi kochana czy orientujesz się czy u nas w UK robią wymaz z pochwy na obecnośc bakterii???


To zapewne bylo do mnie 🙂 Nieszlyszalam o takich badaniach tutaj. A jesli chodzi o np badania na grzybka, to jak masz podejrzenia, ze cos jest, to mozesz powiedziec midwife o tym i powinna Cie skierowac na dodatkowe badanie badz do lekarza.

Sorki, ze dopiero teraz odpisuje, ale mam gosci i teraz dopiero usiadlam przed kompem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a ja mialam takie rzadkie bezwonne prawie przeźroczyste upłąwy przez całą ciąże aż do teraz,bo teraz zamieniły się na białe,trochę gęste i też bez zapachu...nie wiem co to oznacza,
dziś byłam na KTG wszystko pięknie
27 teraz mam wizyte myśle ze juz urodzę do tego czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂 Musiałam nadrobić trochę stron.
Ja całą ciążę miałam sucho, i jak mi zaczęło coś wyciekać okazało, się, że to infekcja. Lekarz zapisał PIMAFUCIN i po kilku globulkach minęło jak ręką odjął, znów czyściutko i suchutko.
Warto więc zbadać.

Jeśli chodzi o GBS .. dzwoniłam przed chwila po wyniki, okazało się, że jest bakteria 😞
Jutro z samego rana pojadę i zobaczymy co to za dziadostwo się mnie trzyma 😞
Ech ...

Ewelinka - gratulacje 🙂 Super wiadomość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 🙂 a jak tak zyje z dnia na dzien, z nocy na noc 😜 a ten mój syneczek nic...
Już normalnie nie moge wytrzymać chciałabym wiedziec kiedy to nastąpi ale narazie nie mozemy sie dogadac synuś mało rozmowny jest mam nadzieje ze po porodzie sie dogadamy.
U nas dziś deszczowo wiec zrobie sobie pranie troche sprzatne ugotuje obiad i będe czekać na małzonka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...