Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Mój mąż się śmieje że pewnie nie urodzę wcześniej tylko dziecko będzie duże po nim bo jak on sie urodził to ważył prawie 5kg!!! Mam nadzieję że aż takie duże nie będzie 🙂

Aniu ja już się nie dopinam w swoje żadne spodnie i od tygodnia chodzę w ciążowych które podrzuciła mi koleżanka albo w sukienkach bo tak najwygodniej. Podobno przy pierwszej ciąży brzuszek później wychodzi niż przy kolejnej. Jeśli jesteś szczupła to na pewno już coś widać, ja mam trochę tłuszczyku ale mogę sobie teraz wmawiać że to nie tylko tłuszczyk hehe:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

5 kg wowww 😁 Strach się bać 😁
Ja jestem taka sobie ważyłam 58 teraz już 61 a nie jestem wysoka ale strasznie mnie już i wypielo i te piersi.. Też już ubieram ciążowe od 3 dni bo w nich wygodniej i brzucholka nie uciskam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie denerwujcie mnie,bo ja nic nie przytyłam:/ Zwaze się dzis jeszcze u lekarza na wadze, moze moja waga jest niewiarygodna...
Brzuch mi trochę wywaliło,bo nawet na głodnego chodzę do lustra i widzę, ze jest większy i taki inny- nie taka oponka tylko okrąglaczek 🙂 o piersiach tez nie wspomnę - są wielkieee a sutki ciemniejsze.
Zjadłam śniadanie godzinę temu, znowu jestem głodna i ja kurczę nie tyje?.. Cos czuje ze jak mnie weźmie to w tydzien 3 kg w drugim trymestrze zrobię 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny,
ja od rana taka zabiegana i dopiero teraz mam chwilke zeby zdac Wam relacje z wczorajszych wydarzen.
Z dzidzia wszystko w najlepszym porzadku. 7,2cm, wszystkie narzady prawidlowe. Nawet nie wiedzialam zanim tam poszlam ze maja jakis "super" sprzet na ktorym sa w stanie zbadac ryzyko przedwczesnego porodu, gestozy i zatrzymania wzrostu plodu (co w poprzedniej ciazy u mnie wystapilo) i jak narazie nic nie wskazuje na to ze mialoby sie to powtorzyc- wiec jestem cala w skowronkach, bo niespodziewalam sie az tylu dobrych informacji. Dodatkowo lekarka powiedziala ze w 13 tyg nie podaja plci ale jej ten moj maluszek tak sie ciazgle pokazuje z rozlozonymi nozkami ze z prawdopodobienstwem bliskim 100% twierdzi ze to chlopczyk. Ja narazie biore ta informacje tak tylko "do wiadomosci" i staram sie nie przyzwyczajac bo kto wie? To jest tak wczesnie ze moze sie jeszcze cos zmienic, choc zapewniala mnie ze na dziewczynke to ten moj maluch na pewno nie wyglada 🙂 🙂

Marta teraz czekamy na wiesci od Ciebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania31 napisał(a):
Marta ja tam bym się cieszyła na Twoim miejscu!! na kg jest jeszcze czas. Jak masz apetyt a waga ani drgnie to masz bosko!! Mogę się zamienić 😉


Dokladnie! szczesciara z Ciebie Marta... U mnie lodowka tez sie nie zamyka, mam wrazenie ze mam jakas dziure w zoladku bo jak tylko cos zjem to nawet tego nie czuje! ja poprostu nie pamietam kiedy ostatnio bylam najedzona. Apetyt mam mega! A na wadze 2,5 do przodu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pisze szybciutko,ze wszystko ok, maluszek ma prawie 8cm i wierzga jak oszalały,ze prawie nie mozna było serca zbadać ,bo tak sie ruszał. Pan doktor zbadał mi piersi i śmiał sie ,ze są napompomowane wiec powinnam mieć duzo pokarmu 🙂 następna wizyta 28.11 wiec za miesiąc i wtedy powie mi płeć..wiec bedzie idealny prezent ,bo 1 grudnia mam urodziny 🙂
Wogole gapa ze mnie ,bo on mowi ,ze tak jak rozmawialiśmy i miałam zapisane od 2 tyg.powinnam brać witaminy, wiec głupa przypalilam,ze owszem biorę, wiec w sobote jadę je szybko kupić 🤪
No i wazylam sie i nic nie przytyłam, ale pan doktor mowi,ze ważne ze dziecko rośnie - ja nie muszę ☺️
A teraz uciekam po męża , bo jest u fryzjera...3 majcie się !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie oby tak dalej 🙂
Madzia C Ty nie masz gdzies niedługo prenatalnych? Chyba, że mi się coś pokrecilo..
Caly dzien miałam sprzątać na tą niedziele i cały dzień mi tak zeszło, że nic nie zrobiłam tylko obiad ugotowalam. Dawno nie mialam takiego lenia 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania w zwiazku z tym, ze okazalo sie,ze moja dzidzia jednak starsza mialam przesunac badanie na ten, albo przyszly i mialam je we wtorek (bo oczywiscie z terminami masakra). No ale wszystko bylo w porzadku 🙂 parametry ok 🙂 moje 58 mm szczescia 🙂
Gratuluje pozostalym udanych wizyt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MagdaC- swietnie! Bardzo sie ciesze ze po USG genetycznym mamy kolejna szczesliwa mamusie 🙂
Malgorzatta- super masz z ta swoja figurka- teraz pewnie tez tak bedzie i bedziesz miala tylko sliczny brzuszek. U mnie poza brzuszkiem pojawily sie niestety boczki i ogolnie jakas tak okragla bylam 🙂 jak mala kuleczka 🙂 Grunt ze pozniej jakos poszlo ze zrzucaniem tych kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki!
Iwelina witaj, witaj 🙂 i opowiadaj jak się czujesz

Małgosia to Ty kobietko drobniutka jestes 🙂 tylko pozazdrościć! ja tyle ważyłam chyba w podstawówce 😁 a potem sadeło tu, sadeło tam 😉

Madzia C widzisz coś mi się pokręiło, ciesze się że i u Ciebie oki 🙂

Ja już w domu, wspominam sobie tych których już nie ma. Wierze, że nasi bliscy zmarli czuwają nad nami 🙂 Za to jak słyszę halloween to mnie mdli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam 12 tydzień i nie odczuwam tak już mdłości 🙂
Ani razu jak do tej pory nie wymiotowałam 🙂 ale miałam takie dni, że leżałam ledwo wstając do łazienki.
W poniedziałek mam badanie prenatalne i troszkę się stresuje 😉

Moja pierwsza ciąża: dlatego jak tylko coś zaboli czy zakłuje to jestem przerażona...

Przytyłam 200 gram czyli całe nic 😁 w poniedziałek się okaże ile podskoczyło.

Z tego co czytałam to wszystkie jesteście już po badaniu prenatalnym.

Miłego wieczoru 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...