Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Prezenty...pewnie zacznę je kompletowac przed świętami 🙂
U mnie Piotrek nagrzal w domu do 24 stopni ,bo wszędzie piszą ,ze w Szczecinie brakuje prądu,wiec jak nam wyłącza to zamarzniemy,ale w takiej duchocie ledwo żyje!
Dobranoc brzuszki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ehh jaka cisza... dzieci śpią od 19:30. M jeszcze w pracy... ja mam spokój... Mój Groszek nie chce do mamusi zapukać 😞 Pewnie za jakieś 2-3 tygodnie się odezwie....
zapomniałam.... mamusie które czują już ruchy dziaciaczków - jeśli jest długa przerwa w ruchach i się niepokoicie polecam zjeść coś słodkiego, np kostkę czekolady. Cukier pobudza 😉 A nasze maluchy to teraz w sen zimowy powinny zapadać hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Was nadrobić to wyczyn 🙂 Ja jestem właśnie po nalocie rodzinki jak to milo jak ktoś odwiedzi 🙂 Co do ruchów to to mój lekarz się zdziwił że już czuję skoro to pierwsza ciąża i powiedział że silny dzieciak 🙂 Niektóre mamy czują dopiero w 21-22 tygodniu ale nie mam zilonego pojęcia od czego to zależy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Ehh jaka cisza... dzieci śpią od 19:30. M jeszcze w pracy... ja mam spokój... Mój Groszek nie chce do mamusi zapukać 😞 Pewnie za jakieś 2-3 tygodnie się odezwie....
zapomniałam.... mamusie które czują już ruchy dziaciaczków - jeśli jest długa przerwa w ruchach i się niepokoicie polecam zjeść coś słodkiego, np kostkę czekolady. Cukier pobudza 😉 A nasze maluchy to teraz w sen zimowy powinny zapadać hahahah


wczoraj pozwoliłam sobie na 2 łyki coca coli i po tym malutka fikała jak nigdy 🙂 ja tez tak mam ze kilka dni nie czuje ruchów ale to chyba zależny od tego jak sie dziecko ułoży przecież nasze dzieciaczki to jeszcze takie kruszynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie dopadła ZGAGA!! Nawet nie widziałam co to jest bo nigdy w zyciu tego nie miałam i trudno mi było opisac wgl ale to podobno zgaga... 🤢 średnie uczucie...mam nadzieje ze przejdzie, myslałam że skoro nie miałam do niej tendencji wczesniej to w ciąży tez mnie omienie ale jak widac sie nie udało...
Ale co tam, przetrwam wszystko zeby tylko miec juz swoje sliczne zdrowe maleństwo 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho Brzuszki 🙂
Byłyście grzeczne i był u Was Mikołaj 😎 ? Nade mną dalej myśli.. mam nadzieje że do Świat się ogarnie bo przecież przeważnie byłam grzeczna 😎
Jednak największy prezent mam w brzuchu i w domu 🙂 ale jakiś drobiazg od M i i od babci grosik na waciki byłby całkiem milutko widzany 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha Aniu... 😁 to Ty czekasz na babcie i męża czy na moikołaja?? 😎
Mnie mikołaj wysłuchał bo spadł u mnie wkońcu śnieg, a o tym marzyłam 🙂 zeby sie rano obudzić i zobaczyc że jest biało 🙂 no i drugie marzenie z ubieraniem choinki 🙂 juz samo to ze stoi rozłożona w salonie i czeka na ubranie a za oknem śnieg powoduje u mnie motylki w brzuchu 🙂 Marze jeszcze żeby dostac kopa u maleństwa mojego ale na ten prezent to raczej bede czekac pod choinke na wigilie 🙂
Boże jestem taka szczesliwa ze nie wiem jak mam dziekować 🙂 siedze sobie z BRZUSZKIEM koło choinki i okna i świat chyba nigdy nie był piekniejszy 🙂 jeszcze mąż wróci i wgl bedzie głębia głębinowa szcześcia 🙂
Takiego uczucia Wam wszystkim życze na Mikołaja jakie mam ja w serduszku 🙂 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie dupa...xawery wieje,a śniegu ni ma:/ Sąsiadka widzę okna myje,a ja mam je tak brudne, ale Piotrek obiecał, ze w weekend pomyje ,bo wstyd.
Mała puka odkąd zjadłam śniadanie. Odzywa się coraz częściej wiec jestem mega spokojna 🙂 Prezentu nie dostałam 😞 ale tak jak Wy najpiękniejszy prezent mam w brzuszku 🤔 Dobra przed weekendem poogarniam trochę mieszkanie 🤢

A nie sorry, dostałam prezent,a właściwie dostanę - kurtkę zamówiłam sobie przez internet i przyjdzie w poniedziałek, to Św.Piotr zaplaci 😁 a w poniedziałek zamowie jeszcze buty 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc brzuszki 🙂
U mnie dzis pracowity dzis od samego rana. Sprzatanie, pranie, gotowanie i pieczenie 🙂 Dzis pierwsza fala gosci Mikolajkowych, jutro zas wpadaja moi rodzice z Mikolajem dla Hani i na szybka parapetowe a w niedziele znajomi... uff nie wiem jak przetrwam ten weekend, ale na szczescie juz robote mam prawie ogarnieta- tyle ze padam z nog.
U mnie narazie sniegu nie ma- cos tam niby padalo ale nic nie widac, za to nadal wieje i jest strasznie nieprzyjemnie. Ach jak ja nie lubie takiej pogody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś z Kubusiem urzeduje. Rzadko mamy takie dni tylko dla siebie. Wiem że zabrzmi to strasznie slodko i ckliwie ale w sumie takie słodkie to dla mnie jest..jak ten mój Malec obejmuje mi szyje i mowi " przytulaczek mama" to jakoś tak wszystko inne jest bez znaczenia. Śpi sobie wlasnie drugi plumka a ja się jakoś tak rozczulam.. hormony chyba 😉 Cieszę się że mogę być mamą.
Mieliśmy dzis jechać do rodziców ale M jeszcze w pracy. Poczekam jak wroci i niech podejmie decyzje bo zupełnie nie wiem jak jest teraz na zewnatrz
Marta nie szalej z tym sprzątaniem za bardzo by Cię znowu brzuch nie rozbolal :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, Monia pod Twoim natchnieniem ubrałam dziś z mężem choinkę nasza pierwsza w naszym własnym mieszkanku 🙂 i do tego pada śnieg i dzidzia podkopuje czy może być piękniej ehh... jak ja lubie święta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku Ania jak ja się tych przytulaczkow juz doczekac nie moge. Za rok o tej porze mała juz bedzie z nami i pewnie sto razy bardziej bede szczęśliwsza, choć dzis mi sie wydaje, ze juz bardziej byc nie mozna.
Czekam na Piotrka, moze ściągnie mi ozdoby choinkowe to cos juz poukladam-bedzie milej 😆
Jak ja lubie miec tak czysto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,

Byłam dziś, u koleżanki, która ma 4 mieś córeczkę i jest taka słodka. Juz nie moge się doczekać swojego chłopczyka dzidziusia 🙂 Martwię się ciągle, że mam maly brzuszek, wydaje mi się, że powinien byc większy, chociaż wszyscy mi mówia,że jeszce jest czas, że urośnie, że jestem szczupła itd..... Wy piszecie, że czujecie plumkania w brzuszkach...ja niby czasem tez coś czuję, ale nie wiem, czy to dzidzi...

Wspólczuję Wam niektórym, z tymi bólami brzucha, odpoczywajcie dużo.
Ja też mam co dugi dzien słabszy, albo wymiotuję, albo mi słabo i tylko czekam aż będzie wieczór i usnę. Muszę uważać na to, co jem. Nie mogę np wołowiny- fuj zawsze wymiotuję po niej masakra! W nocy się budzę, sny mam sraszne, nie mogę się ułożyć...bolą mnie plecy

DObra już Wam nie marudzę w Mikolłajki 🙂
Jak tam Wasze prezenciki Mikołajowe? Moja podusia rogal już przyszła 🙂
Buziaki dla Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz będziesz Marta 🙂 Będziesz też czasem wymeczona i poirytowana ale to wszystko jest do przejścia 🙂 Patrze czasem na mojego Małego i on nawet marszczy czoło jak ja jak mu coś nie wychodzi.. Teraz to się tylko modlę o ocean cierpliwości jak będzie ich dwóch bo wiem że będzie mi bardzo potrzebna 😉
Ja drobiazgi świateczne też dziś wyciągnęłam może poproszę Michała by kupił choinkę w tym roku trochę wcześniej bo tak jak Wy uwielbiam taki klimat.
Aga super że macie wlasne mieszkanko 🙂 ja się wyprowadziłam z domu 12 lat temu i wynajmowałam przez 9 lat mieszkałam w kilku miejscach i czułam się trochę jak pies bez budy 😉 teraz od 3 lat mieszkamy w domu po babci M ale to stary dom i nie nasz.. Tak mi się marzy nasz domek i nawet działka jest ale kasy brak a jakoś kredytu nie wiem czemu boję się jak ognia 🤨

Hoondi nic się nie martw wyskoczy Ci z dnia na dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pada śnieg, pada śnieg... do tego wiatr okropny...
Mnie już dzisiaj wszystko boli po atrakcjach mikołajkowych i testowaniu prezentów.
Dziewczyny powiedzcie mi czy na trądzik wywołany hormonami w ciąży są jakieś skuteczne sposoby???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki!

Przestaję już za Wami nadążać 😞 Bardzo Wam dziewczyny współczuję, że tak bardzo się męczycie z tymi bólami. Ja mam szczęście, że jakoś bez tego typu akcji. Tam duuużo wcześniej jedna z was umieściła link do wózeczka. Bardzo mi się spodobał, choć jeszcze dokładnie w to się nie zagłębiałam.
Dzisiaj mam tak słaby dzień, że normalnie masakra. Najchętniej bym cały dzień przespała. Okropne są te spadki ciśnienia.
A mam w sumie jedno małe pytanie: czy któraś z Was borykała się może z nadmiarem żelaza? Max wynosi ok. 140, a mnie wyszło 206. To chyba już znacząca różnica. Orientujecie się czy to jest bardzo niebezpieczne? W necie w sumie spotkałam się jedynie z informacjami odnośnie niedoboru 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ja też 8 lat wynajmowałam i jak policzyliśmy ile kasy już na to poszło to stwierdziliśmy że wolimy spłacać kredyt w banku i w końcu mieszkanie jest nasze możemy remontować i zmieniać po swojemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie Aga! My na szczęście mamy swoje mieszkanie,ale 2pokojowe,w kamiennicy ,ale nie mamy na nie kredytu,wiec za rok planujemy wziąć kredyt, kupić 3-4 pokojowe,a to wynająć i z wynajmu spłacać ratę 🤢 Juz sie nie moge doczekac nowego mieszkania 😎
Dzis zaszalelismy z Mc Donaldem,, raz nie zawsze 😆 Ide sie kąpać i oglądamy film Ted - podobno fajny 😆
Miłej nocy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma jak na swoim 🙂 My coraz częściej myślimy co zrobić. Moglibyśmy sprzedać działke i mielibyśmy sporą część na mieszkanie. Tyle że działka jest w takim miejscu że żal jak cholera..no i ja wychowana w domu po tylu latach mieszkania w blokach i tak się nie potrafiłam przestawić 🤨 dom mi się marzy i nawet mój M się ode mnie "zaraził" gdzie całe życie mieszkał na 11 piętrze. Rodzice chcą nam pomóc i wystawili działki na sprzedaż tyle że nikt ich nie chce póki co 😠 więc tak tkwimy i czekamy aż coś z tymi działkami ruszy by mieć chociaż trochę gotówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

My tydzień temu właśnie wzieliśmy kredyt na 30 lat nna nowe mieszkanie 🙂 3 pokoje na parterze z ogródekiem 🙂 Dostaniey je pod końcem stycznia 🙂 Zdążymy przed dzidziuśkiem 🙂 się wprowadzić i urządzić 🙂 I też wynajmowaliśmy z 5-6 lat już czas najwyższy. Ja się w ogóle tego nie boję, pocieszam się, że mnóstwo ludzi jest w dokładnie takiej samej sytuacji obok mnie- nie jestem sama 🙂
Poza tym w razie jakiegos strasznego czasu w przyszłości zawsze można sprzedac mieszkanie i kupić mniejsze. Jest duzo rozwiązań.

Wieje strasznie i śnieg!!!! a ja muszę do sklepu! ojojojoj!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak to jest że w naszych czasach że mało kogo stać na kupno mieszkania za gotówkę więc kredyt to w większości przypadków jedyne rozwiązanie. Wiem że niektorzy się boją ale ja nie chciałam żeby dzidziuś się urodził jak będziemy wynajmować bo właściciel w każdej chwili może mieszkanie wypowiedzieć a przeprowadzka z dzieckiem to już większę przedsiewzięcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzuszki!
Hoondi to super ! gratuluje zakupu 🙂 fajny czas Cie czeka z urządzaniem mieszkania, strasznie lubię takie rzeczy.
Ja u rodziców, same pysznosci od rana na mnie czekają ... słodkiego tyle że to chyba jak na złość 🤨 no ale trwam
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...