Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja chciałabym też byc kwietniówką najlepiej 27 kwietnia bo mój M kończy 30 lat ale to prawie 4 tygodni przed terminem więc troszkę za wcześnie...Dluuuuza się strasznie tę tygodnie do spotkania z bobaskami 🙂
Marta mi najbardziej dokuczaja silne bliźniaczki i przeciąganie małej Ale nas dzieli kilka tygodni. Pewnie u Ciebie to już tuż tuż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę ile kwietniówek się szykuje, ja tam będę na bank majówką coś czuję że młodemu wygodnie w brzuchu 🙂 zazdroszczę Wam dziewczyny że już wiecie dokładnie kiedy będziecie tulić maleństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martag napisał(a):
Ja nie mowie,ze ma sie cos dziać,ale nie wiem jak wytrzymam tak jeszcze ponad 2tyg. Chociaz powiem Wam,ze przynajmniej jeszcze troche sie wyspie,bo teraz weszłam w etap,ze mogłabym spac spac i spac 🤢


pisze ci zebys sie nie martwiła ze to oznaka zblizajacego sie porodu.. lekarz mówił mi ze to kolka i wiele kobiet to ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny 🙂 Mnie na wieczór to zawsze bierze niestety,więc szybciej chodzę spac 🙂 po 22 śpię juz jak zabita,ten szpital mnie tak znużył.
Jade jeszcze do sklepu,bo zamowilam buty,ale mi sie nie podobają i jade je oddać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc, jestem po wizycie u gina. Okazało się, że w ciągu ostatnich 5 tygodni nic nie przytyłam, a wręcz waga spadła o 0.5kg w ciagu ostatnich 2 tygodni. Dostałam skierowanie na dodatkowe USG, żeby sprawdzić czy Groszek prawidłowo rośnie. Gin był wyraźnie zmartwiony tym brakiem przyrostu wagi zwłaszcza że to końcówka ciąży. Ujście szyjki się powoli otwiera - ostatnio było na opuszek palca a teraz już jest spokojnie na palec. Następna wizyta za dwa tygodnie.
Mam nadzieję, że uda mi się jak najszybciej USG umówić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti patrząc na to ile miałaś ostatnio na głowie to nic dziwnego że waga spadła. Groszek na pewno rośnie zdrowo i wyciąga z Ciebie także na pewno wszystko jest w porządku. Trzymam kciuki żeby USG to potwierdziło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta o ile życie byłoby łatwiejsze gdyby każda z nas wiedziała dokładnie kiedy urodzi 🙂 termin porodu i pyk dziecie na świecie 🙂 ja dzisiaj jadę wieczorem z M na zakupy i mam nadzieję że to już ostatnie przed porodem takie większe, w końcu trzeba coś na te święta też przygotować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
USG mam mieć 23. kwietnia. Zobaczymy co wyjdzie. Staram się nie martwić na zapas. Fakt, że wolnego czasu to ja za wiele nie mam, okazji do leżakowania też brak, ale patrząc na to ile jem to naprawdę powinnam choć trochę przybierać a nie tracić na wadze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki,

Jak samopoczucie dzisiaj?

Wczoraj była pełnia- żadna z nas nie urodziła 🙂 NAstępna dopiero w maju 14 chyba...heheh
Ja jutro wybieram się do lekarza, zobaczymy, co u Patynia słychać, mało go czuję ostatnio, jakby przestał sie tak często ruszać..nie wiem , czy mam się martwić tym, czy to normalne...bo ma mniej miejsca..już nie mogę się doczekać jutra....
Ja też poznałam Marta wiele przykrych przypadków kobiet, jak byłam w szpitalu...Ciężkie doświadczenia...później się dużo o tym myśli...dużo się można nauczyć, przemyśleć, docenić.
Życie jest cudem natury.

Miłego dnia dla Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Widze ,ze u niektorych zaczyna sie robic naprawde powaznie 🙂
Doti na pewno wszystko jest w porzadku 🙂Ja tez raz bodajze w 30 tygodniu wybralam sie do lekarza dodatkowo, bo po miesiacu tez u mnie waga w ogole nie skoczyla , ale jak sie po badaniu okazalo malutka przybierala 🙂 Podobno w ostatnim miesiacu tez juz przestaje sie produkowac taka ilosc wod plodowych przez co w zasadzie wiekszosc z nas juz nie bedzie za bardzo przybierac. Jak Groszek sie rusza to znaczy , ze jest wszystko ok 🙂

Ogolnie tez wczoraj wybralam sie na zakupy jakies takie ostatnie niby , chociaz pewnie mnie jeszcze poniesie i znowu moj portfel ucierpial , bo mieli takie wyprzedaze w Kik na takie piekne ciuszki , ze nie podolalam presji:p Moj juz zly byl jak nie wiem co bo to zawsze trwa i trwa u mnie , ale pocieszyl sie faktem ze za troszke juz nie bede miala tej mozliowsci latania po sklepach za bardzo :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyle tylko, że w 30 tygodniu dziecko inaczej przybiera na wadze niż w 35-36. Ja w 27tc miałam 73kg, w 30tc 74,5 a teraz w 35 tc 74kg... Czyli przez 8 tygodni przybyło mi tylko 1kg. Tyle co nic... Chyba że faktycznie Groszek wyżera moje zapasy. Ale ja wcale nie czuję się szczuplejsza! Nie widzę żeby tłuszczyku gdziekolwiek ubywało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti a ja Ci coś powiem nie wiem czy to pocieszy czy nie ale mój lekarz wogóle mnie nie waży, mówi że jeśli z dzidzią jest wszystko ok to nie ma co się stresować że ja nie przybieram i odkąd jestem pod jego opieką ani razu nie stałam w gabinecie na wadze. Ufam mu bardzo ma wieloletnie doświadczenie i pozytywne opinie więc coś w tym musi być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga ale ja nie mam USG na każdej wizycie, więc tak naprawdę nie wiem czy w ciągu ostatnich tygodni coś nie nie zmieniło (np łożysko przestało być tak wydajne jak powinno albo coś). Ostatnie usg miałam w 31tc i pewnie gdyby nie ta waga to następne byłoby przy okazji porodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...