Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jakbym ja chciała dojechać do szpitala gdzie mój gin pracuje w środku dnia, w godzinach szczytu to chyba bym w aucie urodziła... Ode mnie musiałabym się przez całe aleje przeciskać żeby na Galla dojechać... Dziewczyny z Krakowa wiedzą o co kaman 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzucholki,

załozyłam grupę dla nas Majóweczek na facebooku 🙂 łatwiej będzie sie pózniej wymieniac fotami i info 🙂 jest prywatna. Jak ktoś chce dołączyć to dawać na fb Honia Piestrzeniewicz albo Wy zapraszajcie dalej kogoś do grupy 🙂 Na razie nie obczaiłma ustawień wszystkich, tylko tyle, ze jest prywatna i nikt nas nie zobaczy 🙂 Pozdrawiam Was w ten pochmurny dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sluchajcie dziewczyny z jaką znieczulicą dzisiaj się spotkałam ;/
Siedzę w kolejsce na pobranie krwi pol godziny, wszystko zaczyna mnie bolec , wychodzi pielegniarka pozbierac skierowania wiec zapytalam czy moge wejsc poza kolejnoscia ,na co ona ze jak mnie pacjenci przepuszczą to moge.Dodam ,ze kolejka byla duza ,wiec zanim bym weszla minelo by pewnie jeszcze jakies 40min. Zapytalam wiec panie czy moge wejsc , pozwolila . Nagle slysze od jakies blond 50tki . "Ja pracuje na szpitalu ,tej Pani sie nie nalezy wejscie , ja wiem ,bo pracuje na szpitalu" .Ludzie mowia zeby sie uspokoila ,a ona dalej swoje, weszlam do gabinetu ,wychodze ,wyjelam ksiazeczke krwiodawcy i mowie do niej "Prosze bardzo jesli nie z tytulu ciazy to z tytulu tej ksiazeczki mi sie nalezy wejscie bez kolejki, dziekuje,do widzenia " Jej mina bezcenna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwia1452 napisał(a):
Sluchajcie dziewczyny z jaką znieczulicą dzisiaj się spotkałam ;/
Siedzę w kolejsce na pobranie krwi pol godziny, wszystko zaczyna mnie bolec , wychodzi pielegniarka pozbierac skierowania wiec zapytalam czy moge wejsc poza kolejnoscia ,na co ona ze jak mnie pacjenci przepuszczą to moge.Dodam ,ze kolejka byla duza ,wiec zanim bym weszla minelo by pewnie jeszcze jakies 40min. Zapytalam wiec panie czy moge wejsc , pozwolila . Nagle slysze od jakies blond 50tki . \"Ja pracuje na szpitalu ,tej Pani sie nie nalezy wejscie , ja wiem ,bo pracuje na szpitalu\" .Ludzie mowia zeby sie uspokoila ,a ona dalej swoje, weszlam do gabinetu ,wychodze ,wyjelam ksiazeczke krwiodawcy i mowie do niej \"Prosze bardzo jesli nie z tytulu ciazy to z tytulu tej ksiazeczki mi sie nalezy wejscie bez kolejki, dziekuje,do widzenia \" Jej mina bezcenna 🙂


Ręce opadają na takie coś...ja też ostatnio byłam niewidzialna w kolejce na poczcie jak wysyłałam L4 🙂 Jedna starsza Pani mnie poganiała żebym poszła pierwsza przed wszystkich i jeszcze na głoś mówi przepuście ludzie tą Pani w ciąży ale nikt się nawet nie odwrócił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hoondi od dwoch dni mam to samo 🤔 pierwsza noc bol plecow , a dzisiejsza z kolei biodra , ale podobno to normalne 🙂
Polecam jakies kocie grzbiety porobic , mi bynajmniej troche pomoglo 🙂 poza tym pogoda taka ze tez pewnie sie przez to gorzej czujemy ...

U mnie na szczescie czesi jacys bardziej litosciwi i od poczatku wszedzie mnie przepuszczaja jak widza brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agach86 napisał(a):
Mi od rana strona nie działała. Kurczę obudziłam się z okropnym bólem gardła piję herbatę z miodem ale nic nie daje. Macie jakieś złote rady?


Tantum verde do psikania-przejdzie Ci za chwilę 🙂 w ciazy mozna,ja mam ciagle w apteczce,,bo juz kilka razy mnie brało i zawsze pomaga 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie juz nieprzepuszczanie w kolejce wogole nie dziwi... Szybciej przepuszczą Cię młodzi niz starsi, babki przede mna w kolejce do KASY PIERWSZEŃSTWA udają,ze nie wiedzą o co chodzi,wiec ja zawsze na głos kwituje,ze PANIE pewnie są NIEPEŁNOSPRAWNE! Juz mam to w D...,bo szkoda nerwów,a same wiecie,ze juz jest cieżko stać w kilometrowej kolejce, bo zaraz nam duszno,gorąco,nogi bolą...
Jade dzis na 17 do lekarza,ciekawa jestem co powie,jak mała i jak moja szyjka. Wczoraj przepakowalam torbę na mniejsza,bo stwierdziłam,ze jak bede sama musiała zejść z mojej wizy do taksówki z ta torba to bedzie mi cieżko,wiec osobno spakuje torbę dla małej,ktora wsadze juz do auta i tata przywiezie 😆
Ide do sklepu,musze zrobic szybki obiad,dzis M w Berlinie,wiec mowie Kai zeby dzis nie kombinowala jakby co 🤢 😆
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć
Ja już po dentyście i zakupach. Niedobrze mi jak nie wiem, bo lekarstwo w zębie ma okropny smak i zapach...
Podczas borowania Groszek kopnął mnie pod żebro z taką siłą, że aż się skrzywiłam. Dentystka pyta czy boli, ja nieeee i położyłam rękę na brzuchu a ona pyta czy rodzić będę hahaha

Laura właśnie karmi dzidziusia w brzuszku pistacjami - podaje przez pępek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki. U mnie z tym ustępowaniem kobiecie w ciąźy dokładnie to samo. Ostatnio czekałam w kolejce na pobranie krwi 1,5h...choć każdy widział ogromny brzuch to nikt nawet nie zaproponował...szkoda gadać. A już te emerytki to sie najbardziej śpieszą, ciekawe tylko do czego. Chyba żeby zająć dobrą miejscówę pod blokiem na ławce i poplotkować. Ja po kilku nieprzespanych nocach zmieniłam troszkę jadłospis. Po południu tylko nabiał, jogurty, owoce i warzywa. Tak żeby organizm nie musiał trawić pół nocy kolacji, i nocki narazie przesypiam w miarę. Ale co do snów....oczywiście związane z maluszkami, ciążą, porodem, wyprawką....zazdroszczę tym które mają już tylko 3tyg do terminu. Ja coś czuję ze urodze w czerwcu. No nic trzeba czekać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
?..Ja jeszcze tych starszych to jestem w stanie zrozumieć, całe życie prawie za nimi, mają prawo być zmęczeniu.... ale goście 30 - 40 letni! Ci to mają tupet!


Dokładnie, ostatnio w galerii parkowalam na miejscu dla kobiet w ciazy, patrze,a przede mną facet staje taką wypasioną audi na tym miejscu i ma wszystko w D... Spojrzałam tylko i pokiwalam glową 😞 co maja czuć niepełnosprawni jak im taki bydlak zajmie miejsce 🙃
Znowu niosłam zakupy do góry i tak mi ciągnie brzuch. Dobrze,ze M nie widzi...biorę tylko to co najlżejsze,ale jednak juz chyba za mało zostało zeby tak dźwigać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzuszki
U nas dziś średni dzień 🥴 Małemu leci z nosa jak z kranu i ogólnie jakiś taki niewyraźny. Po południu spalismy z 3 h do południa myślalam że będzie chodził po ścianach tak dawał popalić a ja sie ruszam jak słonica w składzie porcelany.
Sylwia nie przejmuj się tą kobietą. Wiem że to aż przykro się człowiekowi robi ale są ludzie i ludzie. Tak jak przeczytalam to pomyślałam że pewnie jakaś najważniejsza w służbie zdrowia rejestratorka. Nie chce nikogo obrażać ale pracowalam jak dotąd w 3 przychodniach i nie były to przychodnie prywatne gdzie kultura obsługi jest zazwyczaj wyższa.. oczy widzialy, uszy słyszały a mi już nie raz po głowie kursował tekst \" są takie chwile w życiu żółwia że musi komuś dac w morde\" sorry 😉
Humor mam kochane do doooopy... i tak sobie dziś w nim trwam zajadam go czekolada więc zza kare zajada mnie zgaga pali i pali zolza jak diabli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania łączę się w doooopnym humorze. Też zajadam go czekoladą i też mnie zgaga męczy. Wymięta jestem jak nie wiem...
Po wizycie u dentystki boli mnie głowa, w buzi śmierdzi lekarstwo i powoduje mdłości.... Do tego dzieciaki jak zawsze dają w d.... przy takiej pogodzie. A jeszcze na zakupy na wieczór jedziemy...
Tak w ogóle to też mam morfo i mocz do zrobienia i do tego ten GBs...

Marta ja to bym się gościa spytała na kiedy ma termin porodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie wiem czy wchodzilyscie na fb. Nasza Marta dodala posta że jest w szpitalu przez ciśnienie i trochę spuchla, muszą ją poobserwowac. Także trzymamy kciuki. Ja się też zastanawiawiam co z Kangoor bo wcz miała chyba tą cotygodniowa wizytę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie ciężarówki,
ja też dołączam się do doooopnego dnia. Mało, że spałam do 12, to jeszcze na dodatek nie zdążyłam zrobić rozliczenia, a po wizycie wylądowałam w szpitalu 😠
jestem załamana, jutro ma zapaść decyzja czy wypuszczą mnie w poniedziałek, czy będą trzymać aż do rozwiązania. Lekarz mówi, że jakbym wytrzymała do 37 tygodnia to nie byłoby problemu, ale nie wyobrażam sobie siedzenia tutaj prawie 2 TYGODNI! KURDELE MOL!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szysza trzymaj się i dawaj znać. Trzymam kciuki byś nie musiała aż tyle siedziec, ale najważniejsze byście były obie bezpieczne
Mój Mały ma gorączke 😞 bida moja. Zbijam ją zobaczymy jak to się potoczy najwyżej jutro czeka mnie przychodnia pełna chorych dzieciaczkow.
Aga mi też tantum verde do psikania zazwyczaj pomaga. Tylko dobrze jest psikac tak często i tyle razy ile każą na ulotce. Ja jeszcze kupowałam sobie te cukierki ziołowe verbena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...