Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Martag napisał(a):
Małgosia ale mi się ta Mia spodobała. Ostatnio mowilam,że Sonia tez jest fajne albo miałam w Iskierkach Dziewczynkę o imieniu Ida. Jakos takie nietypowe imiona zaczęły mi się podobać,ale nie mowie o takich jak np. Jessica,którą mam w rodzinie, Kevina tez mamy,ale mieszkają w Niemczech,wiec jeszcze ok, ale chrześnica mojej teściowej wygrała- chciała nazwać córkę Sayuri,ale nie przeszło w urzędzie, wiec jest Elena Sayuri,nie mówiąc ze do tego wszystkiego ma na nazwisko Wilk-pasuje to wszystko jak nie wiem,no ale o gustach się nie dyskutuje 😲

Ciocia opiekująca się Kubą ma na imię Oriana to chyba najbardziej nietypowe imię na jakie trafiłam 🙂 a u mnie w rodzinie są kuzyni co się Słonina nazywają mam też kumpla "Torbe" także jeszcze jakby imiona mieli jakieś nietypowe to już w ogóle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dobre wieści o waszych maluszkach 🙂 oby same takie dobre były 🙂
Ja dziś się nalatałam po urzedach i teraz padam na ryjek więc zaraz chyba pójdę spać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosia ja miałam torbiel i w poprzedniej ciąży i teraz i obie się wchłonely 🙂
A wiecie dziewczynki jeśli będzie u mnie cc to jakoś zaraz po świetach .. Jejku to przecież już tak blisko .. I za tydzień mam już zupełnie odstawic magnez
A wracając na chwile do tych imion to my też dalej nic pewnego.. I ja już sama nie wiem. Cokolwiek postanowimy to powiemy w rodzinie i wśród znajomych już będzie Malutki bo tak to różne komentarze słyszę a przeciez slusznie Marta napisała każdy ma inny gust. Kubuś to tak strasznie popularne imię jak moje.. Anek było w mojej klasie 6, za to Mieszko mój brat był jeden na całą szkołę i też nie był tym zachwycony 😉 heh nie jest to łatwy wybór 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
U nas akurat zeby bylo zabawnie z wybraniem imienia bylo duzo mniej problemu niz z wybraniem koloru wozka :p Ja na poczatku bylam za Lilianna , ale po tym jak Moj podal swoj typ nie mialam juz watpliwosci 🙂 Prosto i niezbyt egzotycznie 🙂 Dzisiaj mala caly dzien daje mi konkretnie popalic 🙂Wiercipietka mala :p W ogole kobietki spakowallyscie juz ta torbe do szpitala ? Ile czego bierzecie dla siebie ? 🙂 Milego wieczorku...no w sumie juz nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsenność 😠 masakra
Małgosia to w takim razie chyle czoła że dajesz rade w takiej pracy.. Ja przyznaje bez bicia że do wszelakich patologii mięczak jestem, psycha mi siada totalnie 😞 miewam takich pacjentów na szczęście bardzo bardzo rzadko.. Nigdy nie zapomnę dziewczyny niewiele ode mnie starszej po trepanacji czaszki. Tak ją luby zlał że ledwo przeżyła. Miała malutką córke. Jak do niej szłam to miałam potem doła pół dnia ..
Fajnie że już zrobiłas zakupy 🙂 a imię hmm ja Ci tylko podpowiem że te Olgi które znam to świetne dziewczyny, Kamile też .. Róże znam jedną kłaniamy się sobie ale to taka Róża że ja tam się jej boje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Doti trzy głębokie wdechy silna babka przecież jesteś 🙂 Mam nadzieję że z dzieciakami lepiej.\\
Biorę się za pranie pościeli i może torbę do szpitala spakuję w końcu już mam wszystko to nie ma co odwlekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja ostatnio śpię jak zabita kładę się o 21 a rano o 9 wstaje i to nie koniecznie chętna do tego. O 5 tylko do toalety się przebudzam. Tak że nie mam co narzekać. 🙂 Ciesze się że u Was wszystko dobrze po wizytach.
Doti wracajcie szybko do zdrowia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super fotka Doti, Fajne te Twoje maluszki!
Ale mnie dziś w nocy zgaga wymęczyła, prawie wyczerpałam dobowy limit na Rennie a ulgi niepoczułam... Uff jeszcze chwila az brzucho się obniży i mam nadzieje że będzie trochę lżej.
Ania- "czyściłaś może już gondole? Da się jakoś ściągnąć materiał z tego naszego Xlandera? Czy tylko gąbeczka nam zostaje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Więc właśnie a naszych M nie możemy za bardzo liczyć muszą chłopaki pracować.Ja byłam teraz na USG to mi się termin przesunął na 17 maja. Wiec już bym chciał mieć wszystko spakowane ale muszę jeszcze parę rzeczy dokupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Hormony mi szaleją, wczoraj tak się poklocilam z M, ze az z nerwów kopnął mój stoper do drzwi w postaci pluszowej sowy i leży gdzies pod łóżkiem -nie mam siły jej siegnac 😆 On na prawdę rzadko się denerwuje,a ja potrafię dac w kość. Dziś rano Go przeprosilam,ale mowi,ze zdaje sobie sprawę,że to końcówka i juz sie stresuje,ale wyrzuty sumienia mam,bo ostatnio okropnie się czepiam. Zrobie dzis łazanki i babeczki czekoladowe,ale najpierw muszę ogarnąć ten syf w domu. Lenia mam okropnego,do tego po domu wyglądam jak wieśniak w najgorszych koszulkach, juz nie czuje się ze sobą dobrze 😠
Jutro jadę sama po wozek,moze teścia wezmę,zeby pomógł mi go zapakować do bagażnika-dobrze,ze mam kombi,bo podobno 3wielkie pudła przyszly 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...