Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Brzuszki
Chyba się zarazilam od Doti bo nie mogłam dziś spać. Nie nowość ale dziś to już apogeum budziłam się z tysiąc razy. Jeszcze rano mały dosypiał z nami w łóżku i dostałam takiego kopniaka z półobrotu że aż zadzwoniło 😉 W ogóle coś miał dziś ciężki poranek, przyszła ciocia, jak codziennie ide dac mu buzi i powiedzieć że ide do pracy a on się rozplakal, wtula się i prosi żebym nie szła, po czym ze smutną miną poszedł kleic autka 😞 ajc nie bede pisac jak mnie to rozczuliło. Biorąc pod uwagę że teraz rycze o byle co to takie akcje mnie rozwalaja.. Co się dziecku dziwić, wracam z pracy to zazwyczaj śpi do 17 -stej, taty nie ma do 19stej. Stesknione, ale już niedługo
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oo 😮 a co tu tak cichutko? Jak się czujecie?
Jesteście już moim stałym punktem programu jak jadę do i z pracy a tu nie ma co czytać 😉
Marta ja tak lubiłam ba uwielbiałm słodkie z Kubą i teraz.. Mały stoi pod barkiem i prosi o "kawałek" i ile bym mu nie dała tyle by zjadł 😉
Gdzieś ostatnio czytałam że jak lekarz w okolicach tego usg genetycznego stwierdzi że chłopczyk to jest bardzo duże prawdopodobieństwo że to się potwierdzi, " dziewczynce" może jeszcze coś urosnąć 😉 Dziś żona pacjenta mi opowiadała że jak była w ciąży jej bratowa to tak się nakręciła że będzie mieć córeczkę że jak urodziła kolejnego syna to pierwsze co do niego powiedziała " no wiesz.. Ciebie to się nie spodziewałam" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja podejrzewam,ze mój lekarz widział już płeć,ale moze nie chciał powiedziec,bo nie był pewny... 😞
Z utęsknieniem czekam na ten 28,by się tego dowiedzieć 🤨 Mój mąż jak dzisiaj zobaczy ile zjadłam cukierków to się za głowę złapie 🤪
Ania a gdzie Ty pracujesz i co robisz jak mozna wiedzieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta ja skończyłam fizjoterapie i pracuje w zawodzie w Krk. Przed poprzednią ciążą pracowałam w przychodni a po macierzyńkim przeszłam na tzw rehabilitacje domową, dojeżdżam i rehabilituje ludzi którzy nie są w stanie dojść do przychodni, w praktyce to są zazwyczaj dziadzie i babcie po wylewach i .złamaniach czy pacjenci z sm ale mam też niestety młode osoby. Tu mam trochę bardziej elastyczne godziny pracy, a 3 lata temu wyprowadziłam się za miasto i każda godz jest na wagę złota 😉
P.s zleci do 28.11 najfajniesze że na ur już będziesz wiedziec 🙂 ja się pewnie dowiem w połowie grudnia na połówkowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz fajnie Marta że już niedługo się dowiesz 🙂 ja pewnie jak Ania dowiem się w grudniu na połówkowym. Dzisiaj szykuje urodziny mężowi i tak się nalatałam w ciągu dnia że padam, mam nadzieję że doczekam aż wróci z pracy a to jeszcze 4 godz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Wy Ania i Aga kiedy macie następne wizyty? Ja połowkowe tez mam przed świętami i myślałam ,ze na polowkowym dopiero lekarz powie mi płeć,ale powiedział ,ze już 28 mi powie...no ale to tez zależy od maluszka czy pokaże co tam ma,ale mam nadzieje,ze zrobi mamie miła niespodziankę. Wczoraj siedzieliśmy z mężem i szukaliśmy imion dla chłopaka i sie usmialismy strasznie z niektórych i w sumie nadal nie mamy pomysłu na imię dla chłopaka ...zmienia się to nam co chwila,ale dla dziewczynki ostatnio spodobała nam się Kaja...nie wiem czemu ale podświadomie czuje , ze bedzie chłopak,wiec bardzo sie zdziwię jak powie, ze dziewczynka,ale tez sie bede mega cieszyć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wizytę na początku grudnia ale już miałam 3 wizyty u tego lekarza i nie robił mi usg tylko badał więc zakładam że teraz też nie będzie robił, chyba że mnei zaskoczy i dowiem się juz na początku grudnia 🙂 Chodzę do poradni przy szpitalu i mówił mi że od połowy ciąży będzie mnie już przyjmował w szpitalu. Widocznie taką mają politykę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wizyta 20. 11 ale wątpię by mi zrobił usg.. W zeszłej ciąży z tego co pamiętam po tym usg genetycznym miałam dopiero połówkowe.
Też miałam takie przeczucie z Kubą było tak silne że graniczylo z pewnością, czarownica hihi 😉 oczywiście tak jak piszesz gdyby się okazało że dziewczynka też byłabym szczęśliwa, ale ja tam wiedzialam ze chłopczyk i już 😉 Z imieniem dla chłopca nie było problemu bo Jakub to od zawsze moje ulubione imię szkoda tylko że Kubusiow już tyle co Anek w latach 80\'. Jak pójdzie do przedszkola wątpię by był jedynym Kubusiem w grupie 😉 z imieniem dla dziewczynki to już trochę gorzej było. A teraz to już w ogóle co chwile nam się zmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania to w sumie przydałaby się teraz dziewczynka...Ja marzę o trójce dzieci,ale nie wiem jak to bedzie skoro z pierwszym było mi tak bardzo cieżko zajść w ciążę.
Mam znajomą,która ma dwóch synów i zaszła w ciaze po raz trzeci licząc na córeczkę,a tu bach- bliźniaki,chłopcy- płakała 3 dni 😎 cieszyła się - wiadomo,ale tak bardzo chciała już córkę 🙂
Mojego męża nadal nie ma w domu:/ Pewnie znów wróci o 21. Strasznie mi Go brakuje od poniedziałku do soboty jak wychodzi z domu o 7.30 tak wraca miedzy 19-21- nigdy wcześniej. W sumie cieszę się,ze ma tą pracę,ale to już pracoholizm 😞 ja żyje tylko do weekendu,a już teraz wogole się cieszę na wolny poniedziałek i chce jechać do Niemiec na jakieś zakupy ,bo mamy tylko 30km,a ja lubie kupować niemieckie proszki, płyny do prania- całkiem inaczej pachną 😮
No to miłego wieczorku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta szczerze wątpię byś miała jakiś problem z zajściem w kolejną ciążę skoro teraz się udało 🙂 Ja wiem że będę musiała bardzo uważać. Bo w tą moja pierwszą ciążę co Wam pisałam, tą drugą z Kubusiem i teraz też zaszłam już w drugim cyklu. Po cesarce lekarz chciał mi przepisać anty bo przez pół roku nie wolno zachodzić i bardzo się na to upierał ale ja nie chciałam, jak bedzie teraz zobaczymy. Tak czy siak też mogłabym mieć trojeczke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

No więc ja chciałabym się przyłączyć 🙂 Witam serdecznie, Mam na imię Natalia i również termin na maj 🙂 Tyle że ja przebywam i rodzę w holandii, tylko dla siebie robię badania u lekarza w PL tak dla spokoju ducha 🙂 czytałam że niektóre kobietki macie problem ze spaniem, otóż ja również i kompletnie nie wiem co robić, do połowy 3 miesiąca mogłam spać non stop a teraz sie ciągle budzę. Nie wiem jak u Was ale ja miałam w pon wizytę u położnej ale tylko posłuchałam serduszka, a usg dopiero na połówkowym ok 10 grudnia i wtedy też dopiero mogę tu poznac płeć 😞 strasznie ciekawa jestem co będzie 🙂 a jak Wy się czujecie? pozdrawiam i jeszcze raz witam serdecznie wszystkie majowe mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie wizyta 13, więc już niedługo. Też chciałabym już znać płeć, no ale też pewnie dopiero w grudniu się dowiem, jak nie później 😉 Nie wiem czemu, ale wydaje się nam, że chłopak będzie 🙂
Imion nie mamy wybranych jeszcze żadnych, bo na nic nie możemy się zdecydować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki.
Wróciłam właśnie z cytologii i bolało jak cholera... Szyjka mi się gdzieś schowała i położna nie mogła jej znaleźć 🤢 Do tego mam tak dużo śluzu że babka powiedziała, że nie wie czy badanie się uda... grrrr Zobaczymy co we wtorek powie gin..

Witam wszystkie nowe mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry mamusie!
Jak tam Wasz nastroj dzis? Mnie dzis od rana ciagnie do slodkiego, w sklepie nie moglam przejsc obojetnie obok marcepana- odziwo- bo wcale za tym smakolykiem nie przepadam. Dodatkowo musialam sie jakos odstresowac bo odebralam dzis wyniki i sie okazalo ze z tego mojego pH o ktorym Wam pisalam wczesniej to jednak wyszlo cos wiecej. Mam jakas bakterie i bede musiala posilic sie antybiotykiem. Umowilam sie z lekarka na 14 i zobaczymy co powie.. mam nadzieje ze to swinstwo uda sie jakos szybko i bez komplikacji wleczyc.
Witaj Natalia- fajnie ze jestes z nami. Podpatrzylam na Twoim profilu ze mieszkasz w Utrechcie- mialam tam kiedys znajomych -przeprowadzili sie juz do Niemiec- ale jak sobie tam mieszkali to bylam u nich w odwiedzinach 2 razy. Bardzo fajne miasteczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj kangoor, rzeczywiście miasteczko może i fajne, podobało mi się bardzo jeszcze przed ciążą, ale teraz jak wiem że mamy mieć dzidziusia i w dodatku jesteśmy tu we dwójkę zupełnie sami to już mi się tak nie podoba. Tęsknię za naszym krajem już trochę 🙂 ale cóż jeszcze przynajmniej 5 lat w Holandii przed nami tak planujemy a co będzie to się zobaczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martag napisał(a):

Mam znajomą,która ma dwóch synów i zaszła w ciaze po raz trzeci licząc na córeczkę,a tu bach- bliźniaki,chłopcy- płakała 3 dni 😎 cieszyła się - wiadomo,ale tak bardzo chciała już córkę 🙂
:

U mojej siostry bylo podobnie. Miala syna 6 letniego i caly czas marzyla o coreczce. Tatus na poczatku nie chcial sie zdecydowac na kolejne dziecko ale jakos go urobila i postarali sie... Okazalo sie ze beda blizniaki. (tatus w szoku ale przyjal to na klate 🙂) Pani na USG powiedziala ze u jednego dziecka nie widzi jaderek wiec stwierdziala ze najprawdopodobniej bedzie parka. No i przy porodzie- bylo CC- siostra relacjonowala tak ze jak wyciagneli pierwszego to zobaczyla ze caly i zdrowy- pomyslala SUPER a teraz- corunia... Oczywiscie wyciagneli kolejnego chlopaka. Nie zeby sie nie cieszyla ale pierwsze chwile byla jakos tak rozczarowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia- chyba wiem co czujesz z ta tesknota za krajem. Ja tez mieszkalam poza Polska przez ponad 7 lat. Na poczatku ani myslalam zeby wracac ale potem wszystko sie zmienilo- urodzilam dziecko i jak mala miala roczek to wrocilismy do kraju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia- chyba wiem co czujesz z ta tesknota za krajem. Ja tez mieszkalam poza Polska przez ponad 7 lat. Na poczatku ani myslalam zeby wracac ale potem wszystko sie zmienilo- urodzilam dziecko i jak mala miala roczek to wrocilismy do kraju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie.. hmm.. tez tak mam. straszna sprawa. W dodatku siedze sama w domu teraz całe prawie dnie, mój K wychodzi do pracy o 7 i wraca wieczorem dopiero .. i tylko myślę co bym robiła w pl kogo to bym nie mogła odwiedzić 🙂 kangoo powiedz mi kochana jak robicie te paseczki kolorowe na dole ile wam zostało do porodu? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...