Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heh ja tez bylam o terminie, moj brat rowniez, a mnie lekarze wroza ze przenosze - no zobaczyczymy. 9.04 mam.ktg ciekawe czy cos sie zaczyna dziac. Klucie w kroczu czuje dosc czesto i ciezko mi sie z kolan podnosi. A o.spaniu nie wspomne. Mala sie rusza ale nie boli, gorzej jak.sie.przekreca to wtedy przyjemnie nie.jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wysprzątałam mieszkanie..siedzę masuje troche brzuchol,moj poszedl mi po ostrego kebaba i. Kebaba,a jeszcze pozniej go wykorzystam. Jak nie ruszy,to juz nic nie ruszy mojej Małej 😉 . Smialam sie z tej ostrej potrawy,ale moja siotka zjadla kurczaki z kfc okolo 16:00,a o 5:00 wody jej odeszly..to jedna sytuacja, ale ostatnio chrzestny od Alana mowil,ze jego zona zjadla pikantnego kurczakoburgera w Macu i tez w nocy sie zaczelo :O - sprobujemy,zobaczymy 😉 . Najwyzej grzecznie bede czekac na moment,w ktorym Lilianka sgwierdzi,ze wychodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak ja powiedziałam że umyję okna to może zacznie się coś dziać to dostałam taki ochrzan od męża i teściowej że zmieniłam zdanie 😉
no ciekawe tuska czy z tym ostrym to prawda czy po prostu przypadek 😉 no ale czasem na dziecko dziwne rzeczy działają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
osaseco ja chyba tez wezmę sie za okna może dzięki temu coś ruszy 🙂
dziś prasowałam ciuszki - nie chciało mi sie tego robic - żelazko trzymałam w ręku pierwszy raz od paru miesięcy - może jak mała zobaczy jak mama sie stara to doceni 🙂

leniuch powodzenia u lekarza

a propo szczepień
31.03.2014 r. wycofano z obrotu szczepionkę przeciw gruźlicy podawaną noworodkom w pierwszej dobie życia (BCG 10, BIOMED, seria 00513). Prosimy o zgłaszanie nam problemów zdrowotnych, które wystąpiły u dzieci. Jako przyczynę podano "brak jednorodności zawiesiny", co może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia. http://www.gif.gov.pl/pl/decyzje-i-komunikaty/decyzje/decyzje/568,Decyzja-Nr-14WC2014.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuszki 🙂

Powiedzcie mi czy Wy tez odczuwacie takie jakby szczypanie w kroku? Jakie to jest nieprzyjemne i zastanawiam sie skad to sie.bierze... moze jak.mala glowka kreci to takie odczucie mam.

Musze swoja torbe dopakowac dzisiaj i smoczki wyparzyc bo cos dziwnie.sie czuje ostatnio, a jak mi ciezko! Kregoslup po nocy boli, nerwy ucisniete ajjaj. Dobrze ze juz blizej niz dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tylko tyle ... jest mi strasznie ciężko! Tzn.brzucch jakoś dziwnie lżejszy..ale jestem wiwlja,wręcz ogromna i źle mi z tym..a moje cycki - o matko!
Jeszcze od wczoraj mam tyle pokarmu,że już by szło dziecko wykarmić..bluzkę,w której spałam,mamcałą w plamach!

Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi to już nawet pójście 400 m do lidla nie sprawia frajdy....
już rozmawiałam z Lenką i umówiłam się z nią na piątek - mój gin ma dyżur, fajna data 04.04.2014, w nd ładnie byśmy wyszły do domku, to już byłby prawie skończony 39 tc.....no ideał - ciekawe czy mnie posłucha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z moją Lilką nie umawiam,bo i tak ma mnie w nosie..strasznie chciałabym do pn urodzić..tylko tyle..ale myślę,że mimo rozwarcia,które niby jest na palec..tak było tydzień temu..będą mi wywoływać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂

widzę, że u każdej z Nas nastroje podobne... czyli bóle, kłucia i nieprzespane noce... jeszcze trochę i będzie po wszystkim. Niech siedzą Bąble ile potrzebują chociaż sama po sobie wiem jak na samej koncówce jest to irytujące...

ja mam teraz też mega problem z teściami... chcą nas widzieć u siebie na święta i już. nie biorą mojej odmowy w ogóle pod uwagę... :/ odległość w jakiej mieszkają to ponad 300 km więc same rozumiecie, że pakować się tam w sumie w terminie porodu to absurd.. tylko po to żeby jajko z majonezem zjeść... no taka jestem wkurwio*a, że szok, znów wyjdę na wyrodną synową, która syna izoluje...ale nie pojadę choćby skały srały.
żadnej pomocy od nich nie mamy, nikt nawet z nich nie pyta czy trzeba nam coś pomóc czy teraz czy po urodzeniu Małej ( chodzi mi o opiekę ) chociaż nie pracują zawodowo już na etat.... Moja Mama żeby wyrwać kilka dni jak urodzi się córka prawie na głowie musi stawać ( pracuje w szpitalu więc ciężko o takie wolne na żądanie ) , mój tato też czynnie pracuje więc sytuacja może być taka, że z Młodym będzie musiał zostać mój a ja pójdę rodzić sama... no ale o tym to nie ma tematu , trzeba sobie radzić samemu. Wiem, że to nasze życie, nasze wybory a dzieci to nasza odpowiedzialność ale to, że ciągle sami sobie jesteśmy z dala od jakiejkolwiek rodziny to mi na psychę siada coraz bardziej :///////

dobra wyżaliłam się , wybaczcie ale pękłabym gdybym gdzieś nie upuściła tych moich frustrcji.

zjem sobie całą czekoladę chyba, po całej pewnie humor mi się polepszy a gruba i tak już jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakaś masakra z tymi teściami Justyna..jeszcze,żeby to bliżej było,ale 300km to kawał drogi. Tez raczej bym nie pojechala na Twoim miejscu. No a wgl teściowie powinni zrozumieć,że to przy terminie porodu..ech..
No my raczej Małą już będziemy mieć ze sobą,więc problemu nie ma,a poza tym ja do moich rodziców mam godzinę drogi,ok.60km..do teściów 10km,więc spoko 😉 . Najchętniej to bym w te święta w domu bym siedziała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna sorry ale chyba na glowę upadli skoro mają takie żądania....Ty już będziesz w 39 tc a oni nie biorą tego pod uwagę...przecież w każdej chwili możesz urodzić - w drodze (bo daleko), u nich albo jadąc z powrotem....co za myślenie. Może akurat do świąt się rozpakujesz i dylematu nie będzie 😉
my nigdzie w święta nie idziemy....bo mała będzie mieć najwięcej 2 tyg...więc takiego malucha targać nie będę....jak chcą niech do nas wpadną, a wałówką się podzielimy, z tym że ja zrobię najprostsze i już...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie, czasem mi się wydaje, że do niektórych to najbardziej oczywiste rzeczy nawet nie docierają.
teraz dla Nas wszystkich najważniejsze święto to narodziny dzieci a nie wielkanoc, niejedna jeszcze przed nami przecież :p

a w ogóle to mam pytanie bo dostałam ostatnio pakę ciuszków od koleżanki z pracy i dużo tam jest śpioszków i kaftaników - komplety a ja nigdy nie używałam takich zestawów :O i teraz nie wiem czy najpierw się zakłada kaftanik a na to śpioszki? czy na odwrót ? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice i tak w Wielkanoc idą na ślun i wesele,więc tam nie pojedziemy,no a do teściów mamy 10min.drogi autem..ale wlaśnie nie wiem czy nie wolałabym,żeby to teść ze szwagierką przyjechali,a nie my .. ach,okaże się.. bo może jeszcze do świąt będę chodzić z brzuchem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynaa olej tesciow...to Ty jestes najwazniejsza i zdrowie Twojego dzidziusia, skoro oni nie potrafia tego zrozumiec to ich problem..nie mozesz sie przejmowac ich opiniami.
U nas na swieta nie wiadomo jak bedzie, choc przeczuwam ze przechodze o dopiero po swietach wyladuje wszpitalu na wywolaniu..a wogole to i tak swieta w tym roku u tesciowki bo zjezdza sie rodzinka, no ale ja mam ich na moejscu:-) moja strona rodzinki niestety bedzie musiala poczekac jal dojdziemy z mala do siebie:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
Justyna pewnie że olej teściów - przecież to ryzyko w takim wieku ciążowym tak daleko jechać. Ja miałam 3 tygodnie temu do kumpeli jechać 80 km ale brzucho zaczęło mnie ściskac i zrezygnowałam.

Kamila faktycznie 4.4.2014 fajna data 🙂 pogadam z moją małą bo dziś chyba już nie wyjdzie... na razie ćwiczenia uprawia - tłumaczę jej że może najpierw niech wyjdzie a potem się porozciąga 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilee to widzę taka data jak i u mnie.. wizytę i termin mam na 04.04.2014 🙂
Noc prawie nie przespana tak mały dawał popalić i uciskał na dół brzucha że chyba niżej już nie mógł, znów biorę się za porządki to może do 04.04 wyjdzie, choć czuję, że raczej mu się nie spieszy na ten świat 😉

Miłego dnia Dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...