Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nawpierdzielałam się i mi teraz niedobrze 😮 już jak zamówiłam to miałam jakieś mdłości,ale stwierdziłam,że pewnie przejdzie,a teraz nie wiem cxy nie zwroce 🤢

obaczymy jak to z Nami będzie 😉 . Już na pewno bliżej niż dalej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska trzymam kciuki zeby to w końcu był Rwoj dzien 😉 i dzidzia wróciła z Tobą do domku 😉
Mnie łeb pęka mały znowu sie najadł i dobrze ze go wyjęłam z łóżeczka bo zwymiotowal całe mleko ;( kolejny dzien z rzędu mamy jakaś taka niespodziankę ;( naje sie lapczywie maly lakoczuch a ja sie pozniej stresuje ;(
Spokojnej nocy dla Wszystkich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
Ola co do wiercenia sie to moj syn tez mi daje niezle popalic. Walcze z nim strasznie bo mam czasem wrazenie ze mi dziure zrobi tak mocno wbija te swoje konczyny. A teraz jak robi jakas krotka chwile przerwy to zaczynam sie stresowac bo nadaktywnosc to jego domena.

Ja wlasnie probuje zasnac na fotelu ale tak.mnie plecy bola ze nie daje rady. Nawet glebszego oddechu wziac nie moge bo mnie a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Ja w nocy spac nie moglam,bo rozmyslalam..kuzwa i takie glupoty przez to wszystko przychodza do glowy,ze hej!
Ide sie kapac i oczywiscie pogimnastykowac,bo trzeba sie ogolic :/ pozniej spakuje sztućce kubek,coś do jedzenia,tzn.kupilam sobie banany i jabłka,no i wodę..torbę mam już full,więc muszę do jakiejś reklamówki 🤢 .
Niech mi któraś poda nr telefonu na priv to jakby co będę pisać,bo nie wiwm jak z netem..na ile mi go wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo

a mi sie dzisiaj śniło ze mleko mi ciekło z piersi i miałam plamy na bluzce, no i tak szłam przez miasto i było mi wstyd 🙂 🙂 matko te sny to juz masakra 🙂
Tuśka trzymam kciuki i czekamy na wieści...
Ola.. brzuchem też nie ma sie co sugerowac.. ja też myślałam ze brzuch musi sie obniżyć, ale w pierwszej ciąży miałam do konca wysoko, i przez to był problem przy porodzie bo nie był ustawiony w kanale rodnym.. wiec wysoki brzuch to nie reguła... każdy poród jest inny .. 🙂
jutro kalendarzowy termin.. hehe.. ale nie wierze ze bede w tych 5 % 🙂 wiec szykuje sie do swiat.. bo zapewne zjem jajeczko i białą kiełbaske no i przykładnie tak jak Tuśka stawie sie siódmego dnia po terminie z torbą w szpitalu hehe...no i jeszcze w środe mam wizyte i KTG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Summer u mnie to samo brzuch wysoko do samogo konca byl.

No ja tez nastawiam sie na Świeta juz czesc zakupow zrobione, jeszcze tylko miecho musze kupic w razie co wczesniej upieke i zamroze. Bo kto wie moze wczesniej mnie zlapie.
W tym tyg musze jeszcze badania porobi na hiv wr i zapalenie watroby typu b/c i chyba nie musze przy nich byc na czczo? dodatkowo czeka mnie mocz i morfologia ale to albo pojde tu do przychodni i zaplace albo nie zrobie wcale ( i tak przy przyjeciu do szpitala robia?). A jak długo czekalyscie na wynik GBS? Mi pobrali we srode i do tej pory nie mam informacji.
Ach i jeszcze gdzies musze naktg pojechac chyba wybiore sie tam gdzie ostatnio rodzila moja kolezanka. No i podobno jak nie urodze wczesniej to w dniu teminu porodu mam sie zglosic do szpitala i klada mnie na patologie ciazy... musze o to gdzies jeszcze dopytac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

jej a ja dziś wstałam i od rana mam rewolucje żołądkowe, nie wiem czy to przez te truskawki czy co :/

Tuska powodzenia, oby szybko i bezproblemowo poszło 🙂

Leniuch mi mówił, że na gbs tydzień gdzieś się czeka czy coś wyhodują czy nie

a na święta to w ogóle nie wiem co naszykować i ile i kiedy. czarna dziura normalnie jakbym co najmniej zaskoczona była, że zaraz wielkanoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna ja duzo nie szykuje bo gosci sie nie spodziewam a cokolwiek chce zaproponowac to moj M mnie hamuje. Lubie celebrowac swieta jakimis szczegolnymi potrawami a nie tym co na co dzien. Ale chyba tym razem zrobie standardowo czyli upieke mieso (karkowa i cos tam jeszcze) czesc bedzie na kanapki do czesci bedzie sos i na obiadek. Na pewno kielbe biala kupie, zakwas na zurek juz mam, salatka jarzynowa, jaja w majonezie ew faszerowane pieczarkami, rosol dla Olka i jakies kotlety dla niego bo przeciez to niejadek jest. Cos tam zrobie w galarecie (kurczaj, jajko, marchew, groszek) bo bede mogla zjesc w wiekszej ilosci, no i cos slodkiego czyli blok czekoladowy w wersji mini (bo po nim Olkowi nic nie wyskakuje), pewnie wafle przekaldane masa kajmakowa, chcialam jeszcze jakies ciasto ale nie wiem co wyjdzie z moich checi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna ja nie mocze miesa. Nacieram przyprawami i siedzi w lodowce 1-2dni wiaze zawsze sznurkiem a miech wazy ok 1-1,5kg. Wsadzam do piekarnika i pieke bez przykrycia. W polowie pieczenia przekrecam zeby sie ladnie opieklo z drigiej strony. I pieke tyle ile wazy miech taki przelicznik 1kg=1h albo yroszke dluzej. Jaj chcesz zeby bylo soczyste mozesz podlewac albo piec w rekawie albo w keksowce. Moja ciocia wogule nie wiaze ale mnie tak babcia nauczyla i tego sie trzymam jak nie mam sznurka to biore nitke bawelniana ale z tym troche roboty jest. Miecho pieczone jest dobre bo jak sporo zostanie to zawsze mozna zamrozic albo uzyc do sosu, bigosu czy gulaszu. Ale zglodnialam :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No fakt ladna szynka za duzo tluszczu nie ma moze dlatego taka bardziej wysuszona wychodzi. Ja zazwyczaj robilam karkowke i boczek a wiadomo tan zawsze jest tluszczyk. Szynke tez ostatnio robilam z tym ze byla mala no i tazem z karkowka wiec to co sie stopilosie ze schabu wciagnela co nie co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez na gbs czekalam tydzien rowny.

Mowia ze wypuszczaja w 5-6 dobie. Mala miala badania robione i glukoza ok, crp tez czekamy na morfologie, jak ta tez bedzie ok to odstawia jej antybiotyk. Ja juz mam zdjety opatrunek pojutrze zdejma szwy, dzis sie wykapac moge normalnie 😁 kisiel sobie zjadlam 🙂 tylko cos glowa mnie boli mam nadzieje ze to.nie od cesarki bo sie zapomnialan i glowe podnioslam:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...