Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wróciłam z wizyty - moje dziecko waży 3500 kg 😲 😁 nic nie zapowiada, że niedługo urodzę, szyjka sformowana. pobrał mi gbs i umówił na 22go na ktg z wizytą a potem na 29tego i to będzie dzień przed terminem więc pewie dostanę skierowanie na CC. historia zatoczy koło bo znów urodzę klocuszka z tego co widać. a na usg pukała się w czoło 😁
powiem Wam, że mimo, że myślałam, że może coś wcześniej, no miałam nadzieję to jakoś podbudowała mnie ta dzisiejsza wizyta, że wszystko jest dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki i Mamuśki, jak tam u Was?

Mój Maluch śpi i czekamy aż się obudzi żeby wykąpać, a tak to się męczę przez te szwy :? siku jak siuku ale na co innego nie ma siły...nie wiem co tu zrobić bo boli i spuchnięte eh. Nie ma z kim w domu pogadać to chociaż Was pomęczę.

Buziaki dla Mamusiek i Brzuszków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YJa mam co jakiś czas lekkie spięcia brzucha..zobaczymy czy coś się rozkręci, czy znów tylko nadzieje złudne sie robię. Póki co młody jeszcze nie śpi,a chciałam tego xboxa załączyć.. ale już mi się pokłada. Ogląda bajkę i już się układa do snu.

Osasetko kup sobie tantum rosa i rób sobie nasiadówki,przemywaj...mnie pomogło naprawdę,opuchlizna zeszła. Ach i ja też miałam problem z "dwójką" po porodzie,jak miałam szwy.. ja dwa tygodnie nic nie robiłam 🤢 - później jeszcze zorientowałam się,że dodatkowo hemoroidy mi uniemożliwiały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie 5 dzień tylko z siku. Ja przemywam korą dębu albo rumiankiem żeby to się jakoś goiło i schodziło bo chciało by się a nie da rady bo boli :/ ale chociaż powoli już mogę siadać normalnie i chodzić.

Uuuu to spory chłopak u Ewelki! Gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska to ja juz po kapieli zaraz herbatke sobie zrobie i mozze bedziemy szli lulu. Moj ma teraz II zmiane wiec bedzie pozno a ja jutro jade do tego drugiego szpitala na 10. Ciekawe co mi tam powiedza i jakie beda mieli podejscie.

a tu na mily wieczor
https://www.youtube.com/watch?v=bJSoh1_gy1I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelka gratulacje duzo zdrowka dla was 🙂

Kingasz trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie 🙂 zeby malutka byla z Toba jak najszybciej 🙂

Ania dzis byla u nas babka taki domowy wizytor czy jak to sie mowi opiekun ona bedzie sie nami teraz zajmowac az maly skonczy 4 latka czyli do momentu jak nie pojdzie do szkoly. Wazyla go i w ciagu 2 dni przybral 100g czyli wazy juz 3900 i dzis go mierzyla i ma juz 54cm 🙂
robila mu badanie sluchu ale musimy powtorzyc bo cos nie tak byl z prawym uszkiem 😞 wiec za tydzien beda robic na nowo...a dla mnie to juz stres czy wszystko jest ok...
jutro chyba sie w koncu wybiore do pracy bo juz mam dosyc sluchania ze nie dosc ze powiedzialam wszystkim ze nie przyjmuje gosci do momentu jak maly nie skonczy 2 tygodni (chociaz niektorzy wcale nie wzieli tego do siebie) to jeszcze nie wrzucam zadnych fotek nigdzie no i narzekaja...nie rozumieja ze to przeciez moje dziecko....ach szkoda slow...
spokojnej nocy dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Ewelka gratulacje !!
mama76 jak się czujecie?

dziewczyny ja już też powoli załamkę zaliczam.. dziś czyściłam wykładzinę, porobiłam pranie, mycie podłóg... niedługo to będzie chyba można jeść z podłogi u nas tak jak u mojej kumpeli 🙂

a młoda nic...
i czasami przez kilka godzin jej nie czuję i świruję
potem nagle mnie kopie oddycham z ulgą i zwijam się z bólu...

ja chcę już mieć to za sobą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kingasz napisał(a):
Dziewczyny kochane informuje ze po calodniowej i calonocnej meczarni Nadia jest z nami od 4.20, przyszla na swiat przez cc wazy 2600 i ma 50 cm, zdjecia po 13 bo sie ruszac nie moge. Zmeczona ale szczesliwa, kimne sie troche 🙂


Kingasz Gratulacje !!! 🙂 Wypoczywaj bidulko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kingasz, ewelka gratuluje!!! duzp zdrowka dla Was!!!! :-)
Leniuch powodzenia aby wiZyta w szpitalu odbila na Tobie pozytuwne wrazenie..bo narazie to masz pod gorke...a mialam sie pytac, Tobie wyrownali pensje?
osasetko tak jak pisze Tuska, tantum rosa bardzo pomaga...mi rowniez mocno po niej ulzylo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
summer wyrownali 🙂 nawet z nawiazka bo chyba jakas premia mi sie nawet dostala zreszta nie wazne, wazne ze usmiech na twarzy od ucha do ucha patrzac na cyferki 🙂

jade niestety sama do tego szpitala i tak sie jakos boje... nie chce nic na sile ale juz przyzwyczailam sie do mysli o CC. jeszcze w dodatku czytam jakies glupoty na necie i nie potrzebnie sia nakrecam.
najbardziej martwi mnie ta zakrzepica ze jak bede rodzic SN to mi powylazi i popeka a wtedy znowu ten okropny zabieg mnie czeka a przeciez jak bede karmic piersia to nic przeciw bolowego nie wezme...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
summer napisał(a):
Leniuch..to prosze nie czytaj netu bo niepotrzebnie sie nakrecasz i denerwujesz..bedzie dobrze..a i uwazam ze w Twoim przypadku cc to dobre wyjscie..sama bym tak postapil..no ale wiem ze to Twoj wybor..


summer wlasnie obawiam sie ze to nie bedzie moj wybor tylko lekarza... i to mnie martwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...