Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wczoraj chyba serwer padł i dlatego był problem z wejściem na stronę...
My mieliśmy ciężka noc małego bolał brzuszek i nie mogl zrobić kupki praktycznie nic nie spałam ;(
A rano zwymiotowal 😞 tak mi go szkoda bo nie wiem jak mu pomoc...
Kamilee strasznie upierdliwi sa Twoi znajomi, chyba jak powiedziałaś ze dasz znac jak urodziwa to sie odezwiesz a nie męczą Cie codziennie... Wytrwałości kochana 😉
Kingasz jak tam u Ciebie cos sie ruszyło? Trzymam kciuki zebys szybko wyszła ze szpitala 😉

Mój ma 3 tygodnie wolnego ale najlepiej to by grał na komputerze do 3 w nocy, najadł sie, i spał do 12 a ja nie dość ze w nocy prawie nie śpię jak małego cis boli czasem jak go karmie to głowa mi sama leci a oczy zamykają sie automatycznie...a on jeszcze czeka zeby nad nim skakać bo on teraz musi odpocząć... Powiem wam ze szczerze wolałabym zeby juz wrócił do pracy i tak mi w niczym nie pomaga, jak mały zrobi kupkę to on pampersa nie ruszy z sikami zreszta tez nie ;( a ja juz nawet śpię w okularach zeby widzieć małego bo mon wzrok to katastrofa... Sutki mam tak poranione ze jak biorę młodego to sie modlę zeby nie bolało ;( mały urwis nie da zeby sie zagoily 😉
Sory za smety ale musiałam sie ze tak powiem wygadać ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wlasnie ja tez nie moglam wejsc, juz sie zmartwilam ze strone zamkneli.

Dzis rano ktg mialam ok, popoludniu kolejne i jeszcze wieczorem mam miec robione. Wlasnie po to mi oksy podali zeby zobaczyc jak.ona sobie radzi przy skurczach i tetno bylo dobre wiec watpie zeby cc bylo. Tym bardziej ze mam dwa tygodnie jeszcze na rospoczecie sie wszystkiego, rozwarcie itd. Opuszek palca z trudem wchodzi na razie. Trzeba chyba meza w domu zwerbowac do masazy:P mala ma 2800 na dzien dzisiejszy takze chyba wielkoludem nie bedzie 🙂

Mama jak sie czujesz? Czyli co zadna na razie sie nie zbiera?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kingasz kiedys taka waga dzieciaczkow byla norma 🙂 tak wiec nawet dobrze ze tyle wazy to sie nie nadzwigasz od razu 🙂

Słoneczko trudne sa poczatki macierzynstwa niestety... czasem partnerzy zamiast wspierac jeszcze bardziej dobijaja. Moze teraz chce to wszystko odreagowac albo boi sie zblizyc do takiego malenstwa. A pozniej sie wszystko naprostuje zycze Ci tego z calego serca 🙂 musisz go ciagle nagabywac zeby probowal sie zajmowac malym poniewaz istnieje ryzyko ze dziecko sie uzalezni tylko od Ciebie bo nie bedzie znalo innych ciał, innego zapachu. Dobrze ze Twoja mama niedlugo przyjezdza to troche Cie odciazy. Powodzenia!

a do mnie wlasnie zadzwonil moj Father ze niestety nie da rady przyjechac na 11 wiec bede musiala Olka zabrac ze soba do pracy ech... 🤨 ale powiedzialam mu ze musowo musi do mnie po dojechac zeby go zabrac bo nie bedzie ze mna w szpitalu siedzial i czekal ze 2-3h albo i dluzej. Mam nadzieje ze zdazy.... faceci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mama76 gratuluje, jestem dla Ciebie pełna podziwu 🙂 dużo zdrówka dla Was 🙂 ps. nasze córeczki będą miały tak samo na imię 🙂

Kinga może po tej oksytocynie coś się ruszy i ze szpitala wyjdziesz już z Maleństwem ? 🙂

Słoneczko zabierz mu zasilacz od kompa albo w czasie gdy trzeba zmienić pieluchę idź weź prysznic i podejdź go pod włos, że chyba nie chce by synek się odparzył? faceci często się boją albo myślą, że nie zrobią tak dobrze jak my - mamy ale raz, że to nie prawda a dwa Ty też musisz odpoczywać ! i nie daj sobie wmówić, że to tylko Twoj obowiązek.

Dziewczyny a mnie chyba łapie depresja PRZEDporodowa... normalnie z łóżka mi się wstawać nie chce a wszystko przez to, że jestem calutki czas sama z Młodym 😞 szef mojego męża chyba uznał, że skoro niedługo wybiera się na tacierzyński to teraz musi zachrzaniać za dziesięciu od świtu do nocy. Ja jestem wykończona opieką nad 3latkiem, który 10 min nie usiedzi w miejscu i codziennie czy to deszcz czy upały potrzebuje co najmniej 2 godzin spaceru i to aktywnego o chodzeniu za rączkę mogę zapomnieć. Mój też jest padnięty bo tyra jak wół i wzajemnie na siebie warczymy z bezsilności.
Prosiłam mamę czy mogłaby przyjechać choć na kilka dni ale jeśli odwiedzi mnie teraz to po porodzie nie dostanie już wolnego. Teściowa obrażona, poza tym jej pod opiekę nie powierzyłabym syna. Jestem załamana bo ciąży mi już ten brzuch, to, że od 9 mcy swędzi mnie cała skóra a ile jeszcze to kto to wie... dziś mam wizytę więc zobaczę co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinga sama bym się niezle wystraszyla tym tetnem.
Sloneczko, ja codziennie jestem sama z dwulatkiem i Zosia. Jakoś sobie dajemy rade, czasem wychodzi z siebie ale przez starszego, mała jakoś jest do ogarnięcia. A Ty musisz odpoczywać żeby mieć sile na produkcje pokarmu. Moja mała mnie dziś zaskoczyła i spala w nocy 4 h, AZ sprawdzała czy SPI. Nabawilismy się brzydkich odparzen przez wolne kupki malej. Macie jakieś rady? Przemywam przegptpwana woda i smaruje rznosciami, od bepanhenu, tormentiale, sudokrem i słabo pomaga.
Tuska na Ciebie to chyba wszyscy czekają, po Twoim zatrzymaniu skurczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No laseczki to chyba ja bede kolejna kwietniowka 😁 balonik mam zalozony na wywolanie, indukowanie czy cos. Lekarz stwierdzil ze lozysko nie dostarcza wartosci dziecku i przestala rosnac, wczoraj lekarz mowil 2800 dzis 2600 wiec nie ma.na co czekac bo brzuch jest zagrozeniem. Trzynajcie kciuki!! Na razie jestem.na ocp. Bede informowac na biezaco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przez to zatrzymanie skurczy wszyscy jeszcze bardziej czekają. Ja sprzątam,ale to takie mega porządki,nawet meble w kuchni u góry i wszystko co na nich leży. Później poukładam nasze ciuchy w szafie,bo wszystkie te ciuchy takie tylko wciepniete,ze tak napisze... 😉 .
Co do masażu szyjki nie było i raczej już nie będzie,bo ja prosić się nie mam zamiaru,a mojemu ponoć się nie chce. Ogólnie wkurzyłam się na Niego i się nie odzywałam..aż nie wytrzymałam i mu wygarnęłam-On niestety się nie przejął w ogóle..wręcz jeszcze chciał mi wmówić,że to wszystko moja wina..także mam to w dupie,posprzątam po raz kolejny i a może jednak coś euszy. Niestety po tej sprzeczce nawet nie miałabym chęci aby był przy porodzie..niestety muszę po Niego zadzwonić jakby coś się zaczeło..bo musi mnie zawieźć.
Najgorsze jest to,że On to chyba by chciał,żebym urodziła,ale tylko dlatefo,bo mógłby się WKOŃCU napić!! - kilka razy tak usłyszałam.
Widzę,że taki dzień dzisiaj żalenia,ale komu napisać/powiedzieć,jak nie Wam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila ja Ciebie też zamęczam kiedy urodzisz, więc to chyba normalne ☺️ 😁 rodzina mojego M potrafiła miesiąc wcześniej dzwonić i pytać czy już urodziłam 🤢 nadal nie można pisać pw także jakby coś się działo to mam nadzieję, że masz mój nr 😎
Ania jak najwięcej próbuj wietrzyć pupę, pampersy mają dużo w sobie chemii i to podrażnia skórę jak są odparzenia mimo kremowania. Mama gratuluję i ogromnie Ci zazdroszczę! Też bym chciała urodzić dziecko w domu, ale szkoda, że to tyle kosztuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kingasz to trzymamy kciuki aby wszystko bylo oki i zeby malenstwo bylo z Toba:-)
Tuska..chlopy czasami zachowuja sie jak najgorsi debile...
Moj maz tez ma czasami takie odpaly...dzisiaj ciezko remontuje nam gore.
Ostatnio tez sobie piwkuje wieczorem....i na moje prosby aby sie powstrzymal przez kilka dno bo to teraz noe wiadomo to jego odzywka byla taka ze przeciez lekarz powiedzial ze do swiat nie urodze..no ale przeciez lekarz noe jest wrozbita i roznie to bywa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pija radlera..nie codziennie,ale zazwyczaj dowiaduje się po fakcie,że wypił. Jak mu powiedziałam,że w każdej chwili może się zacząć dziać,jak kupił sobie piwo to usłyszałam,że za 2godz. Tego nie bedzie..ach,a o radlerze usłyszalam: To taki soczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinga może i słusznie postępują jeśli dziecko nie przybiera na wadze, ale może tez być z tych drobniejszych, pisalas ze od poczatku z waga było malo. Mi przed porodem zapisali wagę 3,5 kg a urodziła się 3,2 kg wiec niewielki błąd. Ja zawsze powtarzakam ze waga 3 kg to juz taka bezpieczna.
Sloneczko jak to u Was mierzą dzieci ze Filip ma 50 cm a wagowo jest dość spory,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
ja też miałam problem z wejściem na stronkę..

Mama76 GRATULACJE !!! ale się uwinęłaś 🙂
Piłkę mam w domu i się bujam i mam nadzieję że jestem przygotowana na skurcze 🙂
Pisz jak malutka i jak się macie?

ja się dowiedziałam że we wtorek urodziła dziewczyna, która ma tę samą położną co ja - ona miała termin na 25 i przewidywane było opóźnienie a ja 7 kwietnia - przewidywane było że szybciej..
15 stego jest pełnia- może wtedy młoda się zdecyduje?

idę jutro prywatnie do lekarza sprawdzić czy wszystko ok... brzucho szura po ziemi, nogi opuchniete
w nocy spać nie mogę..
lenich jak śpisz na fotelu bo ja dziś na kanapie próbowałam - inna nawierzchnia trochę inaczej lepiej niz na łóżku.. boki mnie bolą - godzina 1.5 maks na jednym po 3 godzinach oba mnie bola i spać nie mogę 😞

uściski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoro podjeli taka decyzje to musi byc cos na rzeczy, wyraznie powiedzial ze brzuch juz jest zagrozeniem dla niej. Takze ja sie nie zastanawialam i wyrazilam zgode na wywolanie.

Miala ktoras balonik wogole? Ja mam takie bole brzucha ze tragedia i to ciagle, a to dopiero poczatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinga to powodzenia życzę, może jak dziś się wyrobisz to ciągłość utrzymasz hehe
Blue ale Ty mi na forum piszesz to wiesz 😉
Mama76 a wiesz, że urodziłaś swoją córkę w dniu jej imienin 😉 no co prawda na pewno są też inne daty do wyboru w razie co....

ja miałam to ktg i dopplera i wszystko jest ok. No i teraz znów w sobotę....już się ze mnie nawet lekarz śmieje że myślał że dziś nie przyjdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania na odparzenia ja stosowalam (i czasem stosuje) mąke ziemniaczana zawsze nam pomagała.
Ola co do spania na fotelu to mam taki z bokami wiec klade sobie z jeden strony poduche opieram o nia glowe (prawie na prosto) a pod nogi krzeslo i kimam.

Co do picia piwa to mój akurat nie jest jakos szczególnie chetny. Jak już dostal od kogos piwo to z dziesięć razy się pytal czy może wypic czy nie będę rodzic.
A po dzisiejszej informacji sama bym się chetnie napila tego piwa albi chociaż coca coli albo zeżarła cała czekolade!!!!!!!!!!!! Poszlam dzis na IP do tego szpitala w którym chce rodzic a tam kurna nie przyjmuja porodowka, polozniczy i patologia ciazy zamkniete do 20 kwietnia!!!! No zesz FUCK! Jutro musze jechac gdzies indziej na to KTG ale nie wiem gdzie. Najgorsze jest to ze ja już się pogodzilam z mysla o CC i oswoilam z tym szpitalem i lekarzami a tu mi się wszystko do gory nogami wywraca. Strasznie nie lubie zmian… i jestem podlamana. Możliwe ze TEN NA GÓRZE zaplanowal dla mnie cos innego cos co być może będzie lepsze niż to co mialam w zamysle ja ale kurcze tak się nastawilam ze ciezko mi się z tym pogodzic. Normalnie jestem zalamana i chce mi się plakac… z tej złości chyba ze nie pomysli idzie. Owszem mamy inne szpitale w Wawie ale tu wiedziałam jakie maja zdanie na temat mojej sytuacji i jak to wszystko wyglada od srodka. A teraz będę taka zagubiona w nowym miejscu ech…

kingasz
to czekamy na wiesci oby poszlo błyskawicznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leniuch współczuję .. nikt nie lubi,jak coś idzie nie po Jego myśli..kurde naprawdę pech!
Kinga skoro lekarze tak powiedzieli,tzn.że tak jest..dlatego życzę Ci aby wszystko poszło szybko 😉 .

Ja tak myślę i mnie wychodziło na pierwszym usg,że ciąża jest młodsza 5czy6dni..więc może zacznie się coś dziać niedługo 😉 . Ja to wgl pamiętam,że śmiałam się,że Alan ma urodziny 12.03,a Malutka urodzi się 12.04 😜 no i oboje wtedy urodziliby się w sobotę 😉 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny nie wiem czemu zamykaja choc rozmawialam z polozna ale z tego wszystkiego zapomnialam spytac.
wlasnie wrocilismy z mlodym bylam na kebabie a co! potem troche spacerku zeby cukier spalic mam nadzieje ze nie za duzy mi wyjdzie. Moje dziecko jest biedne dzis bo nie mam do niego szczegolnej cierpliwosci przez ta zlosc... wczoraj byl aniolem a dzis akurat jak ja nie jestem w sosie to rosna mu rozki. Nic to gadam z Sylwkiem zeby moze zechcial juz wyjsc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...