Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kamila no wlasnie nic mi wiekszego nie dolega dlatego byla kobitka zdziwiona skad ten wynik. Podobno jak zeby bola to tez moze sie crp podwyzszyc. Od czasu do czasu mnie cos tam zaboli ale raczej rzadko. ZObaczymy jakie wyniki beda po tym antybiotyku.

Kurcze tak zimno a ja powinnam pojechac do tej poradni diabetologicznej.... sama moze i bym sie zabrala i jakos by poszlo ale szkoda mi troche Olka ciagac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂

ja też nie miałam CRP zleconego ale musiałam za to np. przynieść zaświadczenie od dentysty, że mam zęby zdrowe 😲 w poprzedniej ciąży nie pamiętam żebym takiego potrzebowała.

u nas od rana Młody ma szał na śpiewanie piosenki "ógórek ogórek ogórek...", po 3 h ciągłego słuchania tego samego aż mnie już nerwy brały no ale co dziecko winne. przeczekałam jakoś do drzemki, może zapomni jak wstanie, jak nie to schizofrenii dostanę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my wlasnie skonczylismy robienie skarbonki. Bede wrzucac po pare groszy i zbierac na pieluchy. W tle leci Shrek (na razie pierwsza czesc) a my bierzemy sie za robienie zadan przedszkolaka. Wczoraj sie usmialam bo bylo zadanie aby narysowal babcie lub dziadka no i wybral mame mojego M. Śmiesznie mu to wyszlo ale musze przyznac ze nawet ładnie jak na jego wieczne bazgroły 🙂

Rozmyslam co tu na obiad zrobic bo skonczyly mi sie pomysly... dla siebie to juz nawet zamysl mam pewnie gotowany kurczak, troche ryzu i szpinak. Ale dla nich??? nie wiem...

Ostatnio coraz czesciej sni mi sie np porodowka albo moje dzieciatko 🙂 ale to raczej nie sa optymistyczne sny. Pamietam ze tak samo bylo z Olkiem a to ze przez kilka dni go nie karmilam i nagle sie ocknelam ze przeciez on glodny jest i taki słaby byl. Najlepiej jak myslalam o wygladzie (po kim bedzie mial oczy, po kim wlosy) to snil mi sie brunecik z niebieskimi oczkami a mam ciemnego blondyna z brazowymi oczami 🙂 i tym razem Sylwek tez przysnil mi ise jako niebieskooki brunecik ciekawe czy idac tropem moich snow ktore sa na opak to bedzie tak jak z Olkiem 🙂
Dzis snilo mi sie ze strasznie malutki byl moj skrab ze nawet nie wiedzialam ze juz go urodzilam. Znalazlam go w jakims malenkim worku i okazalo sie ze to dziewczynka. i wiecie nie mial ubrania a jedyne co na niego pasowalo to skarpeta... ech te mózgi... ale sie w nich wszystko mieli i takie głupoty powstaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila to jak sie juz przeprowadze to zapraszam do siebie 🙂 kazda para rak sie na pewno przyda 🙂 tylko ze w naszym przypadku chyba do pica herbaty i jedzenia ciasteczek 🙂
troche mnie zmartwila ta anemia i moj jak wczoraj woriclam z pracy powiedzial ze mi ja z wybije i kaze mi jesc mieso gdzie ja do miesa jakos nie moge 😞
wiec dzis kurczak z warzywami i brazowym ryzem.
jak sie obudzialm przed 5 na siusiu to dopiero poszlam spac przed 7. maly sie wiercil i dawal strasznie o sobie znac wiec nie ma ze boli musialam troche sie powyginac zeby mojego nie obudzic 🙂
u nas tylko zimno ale nie na minusie wiec zimy jak nie bylo tak nie ma 🙂
wczoraj tak sie obijalam w pracy ze az mi bylo wstyd 🙂 dzis postaram sie cos juz porobic zeby nie nazekali 🙂
milego popoludnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam troszkę zazdroszczę tego śpiewania,gadania,itp. 😉 - no ale cierpliwie czekam! Choć i tak już więcej rozumiem i idzie Go zrozumieć! Po swojemu śpiewa ropucha kłamczucha albo mowi w pokoiku na stoliku 😉 - oczywiscie ze mna! Ale za to piosenki takie dla nas,jak loca loca,my slowianie - bałkanica 😉 - jakby umiał po naszemu to chyba by cała zaspiewal z pamięci! :O a i lepiej wychodzi mu śpiewanie zagranicznych piosenek: now, one more, fire ... masakra jakaś! Muszę mu zacząć puszczać więcej piosenek dla dzieci..może złapie więcej słów

Była u nas znajoma z córką Kaliną-w wieku Alana,z tym ze ona z 7.03,a Alan z 12.03 .. jejku Ona to juz wszystko powie,jak z doroslym sie dogadasz! Ale zaskoczylo mnie,jak zapytala: Kalina zrobiłaś kupę? :O dłużej chodziła w pampku niż Alan,ale wiem,że już spoko bez była..tylko miała tak,że póki pampka nie założyła to kupy nie zrobiła..no ale później jej to przeszlo,a teraz ponoć na nowo tak ma! W nocy bez pampka,ogolnie bez pampka..ale nie zrobi kupy i juz! Czeka az jej zalozy pampersa..a chyba wie,ze na spacer,zakupy jej zaklada! Bo ja to pierdziele nie zakladam. Alan to patrzyl jak zaczarowany,jak jej pampeersa sciagala..co to :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska to widze ze synus bedzie wiedzial o co chodzi jak zaczniesz zmieniac pampery maluszkowi 🙂
slyszalam od dziewczyn z pracy ze zekomo chlopcy torszke wolniej z mowa i reszta ale to chyba nie probelm 🙂 samo przyjdzie 🙂
ja wam zazdroszcze tych piosenek bo mi nie ma kto ich spiewac :/ chyba ze spobie sama wlacze na internecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska pewnie, że się nie ma co stresować, każde dziecko rozwija się w swoim tempie , najważniejsze, że Ty sama widzisz, że się uczy nowych słów itp. to wiesz, że wszystko jest ok a na płynną mowę ma czas 🙂
ja to czasem aż bym chciała żeby na chwilę przestał tyle mówić ☺️ no ale on ma to po mnie, non stop coś opowiada a ja tak robiłam odkąd go urodziłam, "rozmawiałam" do niego caaaaaalutkie dnie, nie mieliśmy wtedy przez 1,5 roku TV to byle nie oszaleć w tej ciszy śpiewałam, mówiłam itp.
i książek mu czytałam i czytam dużo, moja teściowa i część rodziny stukała się w głowę, że czytam miesięcznemu dziecku bo niby nic nie rozumie a okazało się inaczej bo teraz pamięta te wszystkie krótkie bajeczki i czytanki z wtedy jak był maleńki 🙂

a najbardziej lubię jak przyłazi do mnie rano cały taki jeszcze cieplutki z pod kołdry i opowiada sny... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justynaaaa napisał(a):
[
ja to czasem aż bym chciała żeby na chwilę przestał tyle mówić ☺️ no ale on ma to po mnie, non stop coś opowiada a ja tak robiłam odkąd go urodziłam, \"rozmawiałam\" do niego caaaaaalutkie dnie, nie mieliśmy wtedy przez 1,5 roku TV to byle nie oszaleć w tej ciszy śpiewałam, mówiłam itp.
i książek mu czytałam i czytam dużo, moja teściowa i część rodziny stukała się w głowę, że czytam miesięcznemu dziecku bo niby nic nie rozumie a okazało się inaczej bo teraz pamięta te wszystkie krótkie bajeczki i czytanki z wtedy jak był maleńki 🙂

Justyna na serio pamięta bajki które czytałaś jak był taki maleńki? czy czytałaś mu je później??
ale właśnie warto chyba dużo mówić do dziecka to się uczy mowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynk8i 🙂)

nocka ponownie cięzka... powieki mam na zapałki i najchetniej to bym sie połozyła spac 😞 no nic ale siedze w pracy i sie mecze....
wczoraj miałam telefon od taty, ze z babcią już nie zaciekawie.... 😞 ostatnio ją widziałam na wszystkich świetych... jeszcze była świadoma i wiedziała co sie dzieje wokoło.. mimo iż za chwilę potrafiła o tym zapomniec... od wczoraj tatko mówił ze brak z nią jakiegokolwiek kontaktu...chyba możemy spodziewać sie najgorszego... 😞 z drugiej strony to nieuniknione, przecież ma 91 lat, i staram sie do tego podchodzić racjonalnie, ale wiecie jak to jest.. człowiekowi siedzi w głowie....

tuśka nie stresuj sie.. zobaczysz jak mały szybko zacznie mówic... jak mu sie język rozplącze to jeszcze bedziesz błagała aby tyle nie mówił 🙂)
ja również bardzo wcześnie czytałam Jankowi.. myślę ze chyba pół roku miał...i do teraz bardzo lubi jak mu sie czyta bajeczki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska moja kolezanka tez przejmowala sie tym ze jej syn mało mówi. I tylko martwila się ze moj syn o rok młodszy od jej łobuza ma większy zasób słów. Wtedy powiedzialam jej ze po prostu chłopak nie będzie rzucał słow na wiatr 😉 miał wtedy 3 lata. Teraz ma juz 5 a jego mama już ma dosyc bo zrobil sie taki gadatliwy ze buzia mu sie nie zamyka. tak więc wrzuć na luz 🙂

summer wiadomo ze jak dzieje się coś z naszymi bliskimi to jest nam ciężko i wydaje mi sie ze lepiej jak się przeżywa takie rzeczy niż jak się próbuje udawać ze tak ma być. jak moja babcia odchodziła z tego swaita to strasznie płakałam (dlatego ze mnie wychowywała), w duchu jednak wiedzialam ze ona już woli odejść, że dla niej byłoby lepiej jak to się zakończy. Pamietam ze modlilam sie wtedy najbardziej o to zeby nie cierpiala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
summer z tym wiatraczkiem to typowo holenderski obrazek 🙂 widzę że tam bardziej wiosennie...
przejdę się dziś na targowisko i kupię jakąś rybkę i warzywa...noo chociaż pogoda lekko tyłek odmraża 😮
moja piękna ma bal we wtorek i się zastanawiam za co by ją tu przebrać małym kosztem....w sumie w domu mamy skrzydła, różczkę i koronę to chyba za jakaś wróżkę 😉 dokupię tylko spódniczkę tiulową i git.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamila u nas faktycznie o wiele zimniej....
pomysł na wróżke wyborowy 🙂) Maja napewno bedzie zadowolona 🙂
w zeszłym roku, w ostatniej chwili dowiedziałam sie o balu w przedszkolu Janka, na szczescie pożyczyłam od kuzynki strój pirata, fakt że był o wiele za duży, bo z kuzyna który ma 8 lat 🙂) no ale pokombinowałam i było git... bo np kamizelka piracka posłuzyła jako płaszcz pirata 🙂) w tym roku juz jestem mądrzejsza i zapytałam sie mojego syna, za co bedzie sie chciał przebrac na balu, to usłyszałam ze za spidermana.. no i zakupiłam na allegro strój.... kosztował 24 zł i mysle ze posłuzy jeszcze za rok 🙂

leniuchno właśnie, dlatego staram sie mysleć racjonalnie pod tym kątem, ze od września po udarze jest przykuta do łozka... i nie chciałabym aby juz cierpiała....a wiem ze nie bedzie lekko bo to jednak bliska osoba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila tyłek marznie i to niezle. bylam z rana w piekarni zalozylam dwie pary spodni. teraz termometr pokazuje -15C

ja od dwoch dni jestem po prostu wypluta jakas, nie mam ochoty na nic bo jakos mi smutno. dobija mnie chyba to siedzenie w domu... nie ma do kogo geby otworzyc. najchetniej to bym siedziala i jadla czekolade na pocieszenie. dzis od rana wzielam sie za porzadki ale znajac moj slomiany zapal szybko mi przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...