Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę Słoneczko,że będziesz jako druga tulić swojego maluszka 😉 . Ja się wkurzyłam na mojego..tak więc posprzątałam kuchnię(nie mam jakiejś ogromnej-nazwałabym to aneksem kuchennym)..no i podloge umylem w niej i na przedpokoju..male i to,i to a się narobiłam 😜 ale podlogi na kolanach ze szmatą. Mam zamiar posprzątać całe mieszkanie,ale jak to wyjdzie - nie wiem,bo na 16:15 do lekarza..tylko nie wiem po co,bo moje dziecko ma się świetnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tez dola zlapalam ale tylko dlatego ze chcialam kuzynce oddac rzeczy ktore ona nosila w ciazy z tym ze ona byla duzo wieksza, tak ni sie wydawalo. No ale ze juz powoli sie nie mieszcze w swoje rzeczy to mowie a przymierze zobacze czy nie pasuja czasem. No i co?? Pasuja!!! Delikatnie sa za duze ale dluzsza bluzka i jak ulal. Ja patrze na metke a tu 42 ciazowe no tak sie zalamalam z 34-36 na 42 przejsc to juz masakra. Z tym ze nie widac tego po mnie, wszystko mi w uda i dupsko.poszlo.
Jak ja tesknie za bluzkami, spodniczkami i szpilkami! 😉 ale.juz niedlugo mam nadzieje 🙂

Osasetkao ja bym chyba mu wazon na lbie rozwalila jakby mial czelnosc przyjsc i prosic o widzenie dziecka,wypial sie w najtrudniejszym dla Ciebie momencie a teraz ma wymagania? Bezczel!

Mamy dzien marudy widze mimo.ze u nas pogoda piekna i.ide zaraz na dwor pranie wywiesic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki..
Jestem po wizycie u gina, malaa podobno wazy 3600 i troche mnie to przeraza i cos mi sie wydaje ze to jakis blad w obliczeniach..mam ochote pojsc do innego gina i sprawdzic..pozatym wszystko oki, szyjka szczelnie zamknieta, wiec jej nie spieszno no i gbs ujemne..
Sloneczko mykaj na prodowke, bo moze to juz, niecg chociaz sprawdza czy wszystko oki...
Dolaczam sie i jednocze w bolo
I cierpieniu z tej juz naszej niewygody i niedolestwa:-(
W piatek mam pogrzeb babci...jakies fatum.. w ciagu 2 m-cy pozegnam obydwie babcie i to jeszcze z brzucholem ....tesciowa znowu jaloes teksty ze nie powinna, pewnie znow jakis zabobon,a ja sobie noe wyobrazam tam nie pojsc:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
osoasetka nie denerwuj sie bo nie warto szkoda ciebie i dzidziusia. Na chwile obecna to ty potrzebujesz spokoju a nie użerania sie ze swoim byłym... Pozniej jak sie dzidzius urodzi i emocje opadną to podejmiesz właściwa decyzje juz bez emocji życzę ci zeby sie wszystko ułożyło 😉
Zobaczymy co i jak teraz czekam zeby Polozna oddzwonila bo była na drugiej lini jak do niej dzwoniłam
A wlasnie jak kichnelam to mi ten cały czop wyleciał a teraz jak chodzę to co jakis czas cos mi tam leci i to mnie najbardziej drażni bo wtedy szybko do łazienki muszę lecieć ;(
Tuska to dobrze ze Mlody sie lepiej czuje 😉 oby tak było do wizyty u lekarza 😉
Dobra to ja lecę do położnej bo dzwoniła żebym przyszła bo chce zobaczyć co sie dzieje
Dam znac jak wrócę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sloneczko3004 decyzję podjęłam już jakiś czas temu i jemu ona bardzo nie odpowiada, bo będzie miał zerowe prawa do Maluszka, teraz się obudził i chce walczyć. Mam zamiar nie wpisać go nawet jako ojca aby tylko nie uczestniczył w Naszym życiu, tyle problemów narobił, starczy a nerwów to już na długi czas limit wykorzystany.
Daj znać co tam powiedzieli! 🙂

tuska8 miałam ogromną chęć wstrząsnąć Nim albo cokolwiek innego aby mi się na oczy nie pokazywał wrrrrrrr! Jak to jeden człowiek potrafi zepsuć dzień, to brak słów.

Mały się wierci jak szalony i uciska aż ciężko chodzić, ale to nic, kocham te jego wiercenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cos skurcze lapia mocniejsze,ale nie panikuje poki co. A jak skurcz toloda zasadza kopa albo raczka mnie boksnie..chyba ja to uciska.. choc mniej ruchliwa juz jest. Posprzatam do konca dzis porzadnie to moze sie co zacznie 😉 .
Meza raczej wieczorem nie wykorzystam,bo znow na pienku lekko ze soba mamy..ogolnie przeze mnie nerwowa atmosfera u nas..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Osasetka a nie masz tam jakiegoś silniejszego kolegi/brata a może taty, który by mu wytłumaczył po męsku co i jak? oczywiście bez przemocy ale może by się dupek opamiętał, że raz jesteś kobietą dwa jesteś w ciąży a trzy sam sobie nawarzył tego piwa to niech teraz pije. Trudny czas przed Tobą ale musisz być silna i staraj się jakoś wyciszyć bo nerwy na pewno Ci i Maleństwu nie służą. Trzymam za Ciebie kciuki 🙂

Summer osz fuck :/ współczuje Ci bardzo i jeszcze zbiegło się w czasie... kondolencje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justynaaaa do tego typu człowieka naprawdę dotrzeć to trzeba cudu. Miałam nadzieję że sobie sama z tym dam radę, żeby nie wplątywać w to nikogo ale chyba dobrze mówisz, że ktoś inny będzie musiał z Nim porozmawiać jak dalej takie akcje będzie robił.

Dziękuję Kochane za wsparcie! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak sam jest ulomny to trzeba mu klarownie powiedziec co jest na rzeczy no ale to juz nie Twoja w tym glowa. A sad niech sobie wsadzi bo jak zacznie mowic sedzi o wszytskim to go wysmieje:P po to tu jestesny zeby moc sie wygadac 🙂 takze no problem.

Summer wielkie kondolnecje. Niby mowi sie ze nie.powinno sie chodzic na pogrzeby w ciazy ale jak tu wlasnie.nie isc. Ja bylam na pogrzebie wujka mojego meza, ale tylko w kosciele na sama ceremonie pochowku nie poszlam bo czulam ze nie dam rady wejsc na cmentarz, ale babcia to co innego. Ja tamten rok taki pechowy mialam i mam nadzieje ze juz wyczerpalismy limit na fatum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
summer to rzeczywiście zbieglo Ci się tych niemiłych chwil 😞
osasetkao bez kitu koleś myśli że do wszystkiego ma prawo, a tak na prawdę to zapewne ty byś wygrała sprawę o pozbawienie praw ojcowskich. Moja kuzynka też trafiła na takiego drania, tylko że on calkiem odciął się od dziecka. Chlopy to czasem na prawdę porażka...
Slońce Tobie to pewnie już wody się sączą po wypadnięciu czopa 😉 oby do przodu!

co do niezdarności to ja wczoraj lazlam i źle stanęłam na jakimś kamieniu, noga mi się wykręciła to wieczorem myślałam że ją zwichnęłam tak mnie bolała - jeszcze tego by mi brakowało 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilee już wolałabym żeby się odciął i miała bym spokój a nie wysłuchiwać jego wrzasków i pretensji, które powinien mieć sam do siebie a nie do mnie, ale weź tu dotrzyj do takiego co widzi błędy wszystkich wokoło ale nie swoje.

No coś Nasze kwietnióweczki przyspieszyły tempo! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w sumie dużo z nas ma termin na początek kwietnia, ja liczylam na poród końcem marca, syn rez się 2 tyg wczesniej urodził, wole tak niż być po terminie. Z synem rez mi położna mówiła ze łożysko wygląda na 40 tyddz jakbym przenosiła. Nie wiem czym to idzie 🥴 dobrze się odzywialam, nie pale a tu takie klocki. Wiec teraz tez może tak być jak juz mi wyszło ze łożysko zwapnione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz jestem
polozna mnie zbadala sprawdzila wszystko no i odeszly mi juz wody.. powiedziala ze jak nie urodze w nocy to beda musieli mi jutro dac zastrzyk na wywolanie 😞 wolalabym aby sie bez niego oebszlo...
mam lekkie skurcze powiedziala ze to jest poczaetek i kazala mierzyc temperature co 4 godziny zeby byc pewna ze wszystko ok... moj brat jak tylko uslyszal to od razu powiedzial ze do mnie jedzie 🙂 ale powiedzialam zeby dal sobie spokoj bo idzie do pracy na 15 a taka droga do mnie zabierze mu z pol godziny

osasetkao faceci tak maja ze jak cos zrobia zle nigdy sie do tego nie przyznaja tylko beda szukac winnych w kim innym... a wiem to stad ze ojciec mojego starszego brata postapil tak ze nie chcial go znac.. przypomnial sobie o nim jak ten mmial 30 lat 😞
trzymaj sie i mysl o sobie i dzidziusiu bo to jest twoim priorytetem teraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczko u nas juz byś leżała na porodowce, jak nie masz wód to dziecko oddycha tylko przez pepowine, mówisz pilnować oddech swój. Mi położna mowila żebym regularnie oddychala bo tak dotleniam dziecko. Ja w trakcie skurczu wstrzymywalam oddech bo wydawało mi się ze mniej boli, a właśnie trzeba wtedy oddychać jakby się swieczke dmuchalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w szpitalu dziewczyna nie miała już w ogóle wód, bo miała małowodzie pod koniec to i tak jeszcze czekali aż termin minie i przeleżała kilka dni bezczynnie w szpitalu, nawet nic jej nie podawali.

W piątek mam wizytę, mam nadzieję, że zacznę się i ja w końcu powoli otwierać 🙂 brzucho coraz częściej twardy ale skurcze jakiekolwiek żeby poczuć to cisza..wieczorem jakiś delikatny.

Sloneczko3004 no to czekamy, trzymaj się Kochana 🙂 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słońce to dziwne że tam każą czekać jak wody odejdą 😮 mi w nocy o 2 odeszły wody, poszłam o 4 na IP i o 7 jak już działają na oddziale to podali mi oxy. Nie bój się zastrzyku bo to zawsze pomoże jeśli skurcze nie nadejdą. Tylko ja słyszałam że wody przez jakiś czas się uzupełniają i nie będzie tak że dziecko zostanie bez niczego...nie wiem.
U Was to chyba nie ma problemu ze znieczuleniem? Chcesz brać?
mi brzuch też coraz częściej twardnieje, a wieczorami bywa że mnie pobolewa brzuch jak na @
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilee tu daja rozne znieczulenia mozesz sobie wybrac co tylko zechcesz, ale w moim przypadku tylko gaz dostane bo jestem strasznym alergikiem i boja sie zeby nie bylo jakiejs reakcji i zeby mi nie zaszkodzic... dam rade 🙂
mam delikatne skurcze na dole brzucha ale siedze po turecku bo inaczej nie daje rady 🙂 i czuje je tylko troche...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słońce naprawdę dziwne,że od razu nie dali Ci oxy,tylko kazali jechać do domu i jakby co wrócić rano. Mnie wody odeszly 2:15,o 4:00 byłam na porodówce i od razu dali mi kroplówkę. Choć ja i tak miałam już lekkie skurcze wtedy.
Zazdroszczę Ci! Już za niedługo będzie Bobasek z Tobą 😉 . To pewnie to wczorajsze sprzątanie 😉 . Bo coś pisałaś,że porządki robiłaś,nie? 😉
Ja póki nie pójdę z Alanem do lekarza wstrzymałam się z pracami domowymi,bo mnie brzucho na @ pobolewa i krzyże. Wrócimy to sprzątam dalej. Mała się wierci,jakby mi się w krocze wwiercała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sloneczko3004 napisał(a):
Kamilee tu daja rozne znieczulenia mozesz sobie wybrac co tylko zechcesz, ale w moim przypadku tylko gaz dostane bo jestem strasznym alergikiem i boja sie zeby nie bylo jakiejs reakcji i zeby mi nie zaszkodzic... dam rade 🙂
mam delikatne skurcze na dole brzucha ale siedze po turecku bo inaczej nie daje rady 🙂 i czuje je tylko troche...

a to rzeczywiście gaz musi Ci wystarczyć 😉 u mnie to nawet takiej możliwości nie ma....a szkoda bo ciekawa jestem czy to trochę pomaga....
no właśnie muszę sobie wziąć jakąś matę do siedzenia bo czasem takie po turecku też mi pomagało a na piłce to nie zawsze daje się rade w tych boleściach kulać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja korzystałam z tego gazu rozweselającego i przez pierwszą minutę po wciągnięciu ma się wrażenie jakby się było moooocno pijanym, ja tak miałam przynajmniej 😁 może bólu nie uśmierza ale na pewno poprawia samopoczucie i sprawia, że się człowiek tak rozluźnia 🙂

ahhh już tak blisko Słoneczko u Ciebie 🙂 a masz mniejszy brzuch po tym jak odeszły wody? zawsze mnie to ciekawiło a jak było u mnie nie zarejestrowałam :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny pisze teraz z prosba. synek mojej kolezanki jest bardzo chory. prosba jest taka ze jakby mozna bylo wyslac mu pocztowke zeby jakos wspomoc go i jego rodzine w tych trudnych chwilach... wklejam post ktory koezanka opublikowala na facebooku gdyby ktoras z was mogla wyslac kartek bylabym bardzo wdzieczna 🙂
zwracam się z prośbą do moich znajomych tych bliskich i dalekich,nie którzy z was wiedzą ze w luty 2013 mój synek walczy z rakiem przysadki mózgowej,przez którego stracił wzrok.Oskarek marzy o tym że by mieć widokówki z każdego kraju,miejscowości bardzo was proszę o wysłanie jednej widokówki za granicy lub z miejscowości bardzo dziekuje już udało nam sie 2 zebrać szczęście jego jest bez cenne,tylko tyle moge zrobić dla niego ;
OSKAR PRUS
UL.STAROMIEJSKA6/17
72-400 KAMIEŃ POM


justyna moj brzunsio jest tak twardy ze hej... wydaje mi sie ze nic z niego nie zeszlo 🙂 ale wiesz ja sie widze codziennie wiec nie moge tego stwierdzic w 100% bo dla mnie kazdego dnia wygladam tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...