Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Na noc dostaje AR z tego powodu, ponieważ nocą często wylatywało jej mleczko noskiem i tak nam doradziła lekarka, zeby na noc AR ale w ciagu dnia zwykly enfamil.
No wiem wlasnie ze malo juz robilismy badania krwi malej i wyszlo ze ma bardzo nisko hemoglobine bo tylko 9.0.
Lekarka mowi, ze z tego mogla stracic apetyt no ale nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej !

Leniuch trzymaj się kochana, kurde zawsze coś. Mam nadzieje, że poradzicie sobie z karmieniem piersią po tej przerwie.

ja dostałam okres ://// myślałam, że skoro karmię to chociaż kilka miesięcy będę miała spokój ale nieeee... wyczytałam w necie, że jak jest przerwa nocna w karmieniu dłuższa niż 6 h to właśnie może ten okres powrócić 😞 z dwojga złego wolę go mieć niż częściej się budzić :P
w weekend popracowałam na działce i dziś tak mnie boli blizna,że chyba lekarz miał rację z tym kiedy mogę wrócić do ćwiczeń..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izuska ja uwazam tak jak Ania ze to moze byc od tego mleka AR.
a wode robie tak jak Ty z kranu do dzbanka z filtrem a pozniej gotuje

Justyna to faktycznie dziwne z tym okresem. Ja sie zastanawialam czy teraz dostane jak odciagam rzadko. A co do prac wysilkowych to uwazaj na siebie. Ja juz bym dawno zaczela cwiczyc ale przeczytalam to co napisalas zeby trzy miesiace odczekac wiec czekam cierpliwie 🙂

Dzis jeszcze nie dalam rady ale jutro jak juz bolec nie bedzie to mam zamiar (a nawet musze) pojechac zrobic badania tzn wypic ochydna glukoze bleee... dla sprawdzenia czy cukrzycy nie mam. Mialam to zrobic 6 tyg po porodzie ale jakos nie moglam sie zebrac a wizyta juz w srode/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja okresu jeszcze nie mam..a dosc czest opobolewa mnie na @..ja mam nadzieje,ze wkladka niezasxfankowala i nie okaze sie,ze w ciazy jestem 😜
Ja Alana karmilam 7mcy,a okresudostalam pierwszego juz w 6tyg.po porodzie..i pozniej regularnie co 28dni,a to u mnie dziwne bylo bo ja nigdy rwgularnego okresu nie mialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie skonczylam pierwszy okres, a nie karmilam.
Musialam zainwestować w probiotyki ginekologiczne bo ciąża i później antybiotyki strasznie mi wyjalowily pochwę 🥴
Używała któraś lactovaginal albo lacinios femine? Ja właśnie to sobie kupilam, i polecam choćby nawet na jeden dzień po okresie zaaplikowac. Wyrównują poziom pałeczek kwasu mlekowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki, ja walcze z kupami, nie zalatwia mi sie porzadnie tylko na raty i malo. Nie chce tez jesc bo ja gniecie, pare lykow zrobi i ryk, a drugi raz nie chwyci chyba ze po pol godziny. Dalam jej troche wody, moze ja przeczysci. Jem jablka i nie wiem.od czego.. w sumie.pokazaly sie jagodzianki a ja uwielbiam i nie powiem bo przez 3 dni codziennie jedna buleczke zjadlam, wiec moze to jest przyczyna?

Ja okresu nie mam i przyznam.ze troche sie stresuje ale cierpliwie czekam:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinga moj maly tez tak ma ze normalne kupki robi i raz na jakis czas po troszeczku i tylko sie prezy jakby nie mogl zrobic. Wsadzam go do lezaczka i wlaczam wibracje i dlugo tam go trzymam i pije herbatke z kopru wloskiego ale z tym trzeba uwazac bo pobudza laktacje. A jak go pusci to sie zawsze tak osrywał ze ciuszki do zmiany :p
Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska mojemu czasem udaje ssie zasmiac w glos jak mu dotykam buzi jego stupkami 🙂 a co do podnoszenia sie to Sylwek podnosi sie szczegolnie jak go trzymamy na rekach tak jak np do karmienia albo na pollezaco to wtredy glowe do przodu daje i sie podnosi ale jak dla mnie to zdecydowanie za wczenie za to na brzuszku dalej woli plackiem lezec a glowke tylko czasem doslownie na 2-3 sek podniesie

wiecie mamy maly problem bo Sylwek lezal ciagle na jednej stronoe i ma brzydko splaszczona glowke. podkladamy mu pieluszki i kocyki ale zastanawiam sie czy sa jeszcze ajkies inne sposoby? bo martwie sie ze mu tak zostanie. Jakby to byla dziewczynka to przy dlugich wloskach nie bylo by widac ale chopak to wiadomo w lato zazwyczaj na jeża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja z rana tak kręci się żeby zrobić kupę, a jak nawali to bokami wychodzi...
leniuch z tym zniekształceniem głowy to wiem sama po sobie, bo lubiłam leżeć na wznak jak byłam niemowlakiem i mam spłaszczoną z tyłu. Jak byłam teraz u fryzjera to pan delikatnie mi powiedział, że mam spłaszczoną "główkę" hehe to mi zrobi taką i taką fryzurę 🙃 także rzeczywiście lepeij coś z tym robić 😉
moja też się czasem głośniej zaśmieje, jak jej przy nóżkach majstruje albo rączkami macham
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuch mój starszy tez miał spłaszczona głowę po lewej stronie, lekarka kazała przestawić lózeczko i wszystkie wiszące zabawki na druga stronę. I samo sie mu wyrównalo jak miał 8 mies to zasypial sam na brzuchu. Tez straszyli ze chłopak będzie brzydko wyglądał. Ale teraz dobry moment żeby cos zrobic.
Tuska jaka laleczka! Urocza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka my juz po podaniu piersi ssac ssal tylko wkurzal sie ze malo leci. dokarmilam go nanem ale cyca mu bede czesciej dawac zeby lakyacje ppbidzic na nowo.

Ania na razie podkladamy mu stale cos pod glowe zeby sie odkrecal
ja mialam isc dzis pic ta glukoze ale znowu mnie zaczela noga bole wiec sobie darowalam bo balam sie ze moze sie pogorszuc i znow skonczyloby sie prochami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 leniuch ja mojej walki z pieluszek robilam i jak spala w dzien to jej podkladalam, z tym.ze ona je odpychala i i tak glowe.na prawo kladla. Jednak sprawe zalatawilo zmienianie stron lozeczka i zabawek a najwiecej dalo czeste kladzenie na brzuszku.

Dziewczyny a skad takie slinienie u naszych skrabow,.moja ciagle jezykiem.przebiera i wypycha sline, nis radzi sobie z nadmiarem?

A mnie dzis rano wylecial skrzep taki wyblakniety i mialam.rozowa wydzieline, czyzby zapowiedz okresu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak ja jeszcze mało wiem...

http://www.dobreszczepionki.pl/

a tu jest link z petycja dot protestu przeciwko usuwaniu Bozego Narodzenia z darmowego podrecznika dla 1 klasistow. Śmiem twierdzic że Boze Narodzenie obchodzi 90% naszego społeczeństwa (katolicy, prawosławni, prostetanci) a reszta to inne wyznania, ktore sa w zdecydowanej mniejszosci. Jesli macie podobne odczucie podpiszcie, bo widze ze teraz trzeba tolerowac wszystko tylko nie chrześcijan.
http://citizengo.org/pl/8994-nie-dla-usuwania-bozego-narodzenia-z-darmowego-podrecznika-dla-1-klasistow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey

Sorry że się nie odzywałam ale mam kosmos przed tym wyjazdem i jeszcze malutka zaczyna ząbkować 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 dziąsła rozpulchnione ale jeszcze ząbek się nie przebił 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 a ja już mam powoli dość ale jedziemy na urlop jednak miesięczny wyjeżdżam 15 w nocy a wracam dopiero w sierpniu koło 10 więc prawie miesiąc mnie nie będzie we Wrocku ale postaram się pisać w miarę systematycznie w końcu Wikusia będzie u babci to ja trochę odpocznę 😁 😁 😁 😁 😁
[IMG]http://i58.tinypic.com/dy7w9c.jpg[/IMG] to moja niunia
[IMG]http://i62.tinypic.com/2m7es8i.jpg[/IMG] a tak podnosi główkę
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Partyzantka ale masz kobietke! Taka duza jest jak.na 3 mce:p

Leniuch nie przestawiajcie lozeczka, ja tylko.podusie na drugi bok lozeczka kladlam i ona obracala glowke w nasza strone jak.nas slyszla bo.tak mi zalezalo zeby lewa strone cwiczyla. A u Ciebis ktora strona jest wydluzona? I kladzenie na brzuszku to.podstawa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piękne Dziewczynki w sukienkach 🙂 🙂


u nas normalnie rewolucja bo od 3 dni Majka nie śpi w dzień :O normalnie łącznie może z 30 min w ciągu dnia ma drzemki :O za to noc przesypia od 20 do 5 bez pobudki i teraz nie wiem czy to skok rozwojowy czy tak już będzie ale trochę słabo, że nie śpi :/ mój 3latek ma 3 godzinną drzemkę codziennie a niespełna dwumiesięczne niemowle w ogóle... na szczęście nie płacze wtedy za wiele, potrafi leżeć i obserwować wszystko no ale wiadomo, że co jakiś czas się nudzi i tak w kółko. oby to był skok bo zczeznę chyba 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śliczne dziewczynki, tuska Twoja to ma włosy super 🙂
moja też się ślini, jak siedzi w leżaczku to ma bluzkę pod szyją mokrą, oprócz tego się pieni i właśnie czasem krztusi...
za to moja spala w nocy ładnie, a teraz przebudza się co 2h bo mlaszcze na całe mieszkanie i liże rękę 🙃
partyzantka i na miesiąc zostawiasz małą u babci? a gdzie jedziecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...