Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
zuziek napisał(a):
Dobry dziewczyny 😉
co ja wczoraj miałam za wieczór... zamówiliśmy kebaba i strasznie miałam smaka na sałatke z kebabem i zamówiłam \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"kubek średni\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (sałatka,kebab, frytki i sos) i mi przywieźli kebaba tylko z frytkami... ( już drugi raz) wkurwiłam się rzucilam tym kubkiem i zaczęłam ryczeć... o.O momentalnie odechciało mi się jeść Wojtek nie wiedział o co kaman a ja byłam zdolna jechać i zje*ać tych z kebaba... kebaba zjadł Wojtek a ja poszłam zaparzyć se melise... :/

Basieńko 3mamy kciuki :*** jesteśmy z tobą 😉
mph brzusio zacny 😉
katiaa gratuluje 😉

ja wczoraj musiałam zestresować tego mojego dziubka najpierw rano u dentysty potem wieczorem dziwnym zachowaniem że skakał cały dzień już mocno je czuje i nawet Wojtek dostał z kopa od syna w końcu udało mu się wyczuć... 😉


Ja bym ich zawiadomila ze to juz nie pierwszy raz i ze co to ma znaczyc zamawiasz jedno przynosza inne. Trzeba to zglaszac.


i tak zrobie jak tam będe albo przy nastepnym zamowieniu nie chciałam rozmawiać przez telefon rozhisteryzowana i szlochając 😜 teraz jak se to przypomne to mi się śmiać chce a wczoraj mega powaga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
zuziek napisał(a):
Dobry dziewczyny 😉
co ja wczoraj miałam za wieczór... zamówiliśmy kebaba i strasznie miałam smaka na sałatke z kebabem i zamówiłam \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"kubek średni\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (sałatka,kebab, frytki i sos) i mi przywieźli kebaba tylko z frytkami... ( już drugi raz) wkurwiłam się rzucilam tym kubkiem i zaczęłam ryczeć... o.O momentalnie odechciało mi się jeść Wojtek nie wiedział o co kaman a ja byłam zdolna jechać i zje*ać tych z kebaba... kebaba zjadł Wojtek a ja poszłam zaparzyć se melise... :/

Basieńko 3mamy kciuki :*** jesteśmy z tobą 😉
mph brzusio zacny 😉
katiaa gratuluje 😉

ja wczoraj musiałam zestresować tego mojego dziubka najpierw rano u dentysty potem wieczorem dziwnym zachowaniem że skakał cały dzień już mocno je czuje i nawet Wojtek dostał z kopa od syna w końcu udało mu się wyczuć... 😉


Ja bym ich zawiadomila ze to juz nie pierwszy raz i ze co to ma znaczyc zamawiasz jedno przynosza inne. Trzeba to zglaszac.


i tak zrobie jak tam będe albo przy nastepnym zamowieniu nie chciałam rozmawiać przez telefon rozhisteryzowana i szlochając 😜 teraz jak se to przypomne to mi się śmiać chce a wczoraj mega powaga...


tez tak reaguje jak cos nie po mojej mysli a narobilas mi smaka tys niedobra ja chce kubelek miesa z kebaba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesczzuziek napisał(a):
za mną dalej chodzi i pewnie niebawem zaś bedzie akcja... :P

se meliski zaparzyłam wczoraj stwierdziłam że jedną dziennie na hormony se będe pić...


no wez tak chodzi za mna kebab a maz mi odmowil i nie chce kupic buuuu az musze cos zjesc ma kupic zapiekanki lub pizze ale i tak chce kebab. mdli mnie z glodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
wczoraj kompa nie wlaczalam. Amnio nie bolalo. Pani bardzo fajna powiedziala ze wyglada ok. poki co leze dalej jak zalecili i biore 3x2 magnez i 3x2 no-spa. lezec mam jeszcze dzis i jutro. Moge wstawac tylko na siku.
poki co czuje sie spoko. Przez 2 dni moge miec uczucie igly wbitej, wody nie ciekna i krwawic tez nie krwawie, wiec super. Odpoczywam dalej. Nie moge dotykac brzucha ani podnosic rak do gory. Masakra. Nie wiem juz jak lezec.... do tego dostalam kaszlu wiec lezenie w lozku mi sie przyda 🙂
Teraz 3 tygodnie czekania na wyniki. Oby byly dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienko zuch dziewczyna 🙂 odpoczywaj dużo :*

Katiaa już czekam w poczekalni 🙂

Zuzia zdrowa w poniedziałek do przedszkola (hura) 😉 bylam tam dziś i chwilę gadalam z wychowawczynią i mówiła żebym sprawdzała włosy często młodej bo wszawica panuje 🤢 bleee...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuziek,niestety to norma w przedszkolach,ale mało kto o tym mówi. warto kupić taki specjalny szampon na \"to coś\" i co jakiś czas stosować przez całą rodzinę. Tak samo jak z robakami. Rozmawiałam o tym ze swoim ginekologiem i on odrobacza sie z rodziną 4 razy do roku. Wiadomo my w ciąży nie możemy,ale często te kaszle dzieci, pseudo alergia jest wywołana po prostu przez pasożyty. Ja się martwię co z tą moją glistą 🤢 a doktorek do mnie,że co 4 w szpitalu ma robaki na oddziale i o tym nie wie. Mam normalnie żyć,wyniki mam ok więc odrobaczanie czeka mnie dopiero po porodzie albo karmieniu piersią.

czekamy na relację dziewczyn po wizytach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej co do wizyty ja nie mam co powiedziec bo USG nie mialam tylko badanie ginekologiczne. Jestem zawiedziona bo sie nastawilam ze bede cos wiedziec ale coz. Po badaniu bolal mnie brzuch i mialam mini skurcze ledwo po mala poszlam i doszlam do domu, ale polezalam i przeszlo.

Zuziek a co u ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAm nadzieje ze po wizytach wszystko ok dziewczyny....
Basieńko trzymam mocno kciuki....odpoczywaj kochana
Czy oprócz Kasi macie może skurcze bo mi dzisiaj tez się przydarzyły ????
Czy nadal tak często chodzicie siku ????
Czy twardnieje Wam brzuch ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak u lekarza... no to tak przybrałam 900g 😜 luzik w miesiąc ale za to mam \"leżakowanie\" bo macica mi się stawia i boli za wcześnie na to jak mam twardy brzuch to koniecznie leżeć i znowu duphaston mam brać i nospe forte jak nie bedzie przechodzić mam wrócić a jak bedzie lajtowo to widzimy się 4.04 a i nystatyne zaś mam brać bo znowu upławy... :/ i zakaz seksu Wojtek chodzi i cały czas mówiłem ci że nie możemy... buuu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
MAm nadzieje ze po wizytach wszystko ok dziewczyny....
Basieńko trzymam mocno kciuki....odpoczywaj kochana
Czy oprócz Kasi macie może skurcze bo mi dzisiaj tez się przydarzyły ????
Czy nadal tak często chodzicie siku ????
Czy twardnieje Wam brzuch ???


brzuch twardnieje, siku chodze czesto nawet bardzo czesto chociaz ostatnio troszke mniej. Jak brzuch mi twardnieje klade sie na lecach i odpoczywam. Planuje kupic mg bo pamietam w poprzedniej ciazy bralam na brzuch i skurcze lydek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny

A mi się znowu szyjka skróciła i ma tylko 28 mm, więc mam już na wszelki wypadek skierowanie na założenie szwu, a póki co wizytę co tydzień, znowu luteina i bezwzględny reżim łóżkowy... Nie mam skurczów, czuję ruchy, brzuch mi nie twardnieje, ale nadal strasznie kłuje z każdej strony. Wyć mi się chce, wiecznie coś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam juz tyle tyle tych lekow przeciwskurczowych w sobie ze mam juz dosc 😉 3x2 magnezu jeszcze tylko 6 dni i no-spa 3x2 tabletki 😉

dziewczyny wszystko bedzie dobrze. W koncu kto jak nie my 🙂
U mnie poki co dobrze wiec u Was tez tak bedzie 🙂
Trzymam kciuki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Dziewczyny- odpoczywajcie a napewno bedzie dobrze 🙂 mi brzuch nie twardnieje, nie czuje skorczow i rzadko sikam- wszyhstko wskazuje na to ze znowu urodze 2 tyg po terminie 😞


Danusia na pewno lepiej donosić niż urodzić wcześniaka... ;*
mnie po lekach przyznaje brzuch się nie stawia... czyli jednak coś w tym było...

u nas ziiiimooo rano prawie 0 stopni... o.O Wojtek popołudnie ma wolne więc mamy w planie jechać do CH oddać L4 do smyka wymienić rożek i Zuzia chciała coś sobie kupić za kieszonkowe ze skarbonki 😉 zapowiada się miłe popołudnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny życzę Wam wszystkiego co najlepsze z okazji naszego święta ! ☺️ Abyśmy wytrwały w tym cudownym,ale również ciężkim stanie 😆
Wczoraj czytam o waszych skurczach i się cieszę,że mnie nic nie męczy. Spokój nie trwał długo,Mąż miał ochotę na tuli-tuli 😆 i zajął się mną a ja z tego podniecenia? aż poczułam skurcze w brzuchu. Raz,dwa przerwalam bo pdoobne skurcze czułam na porodowce. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 właśnie wróciłam z warsztatów po prostu położna, gdzie wygrałam wejście na 4 zajęcia tańca dla kobiet w ciąży do dbamy o mamy w poznaniu, (niestety nie mogę wstawić linka) Chodziłam tam na fajne ćwiczenia ciążowe, ale teraz mam już zakaz od lekarza niestety karnet ważny do 15.04 a jego wartość 100 zł,chętnie komuś odsprzedam w promocyjnej cenie. Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana, to proszę o konakt [email protected] pozdrawiami życzę dużo zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was,W tee najbliższy czwartek wychodzę wreszcie do domu:-)juz tu dłużej nie wytrzymam,zaczyna mnie to denerwować coraz bardziej,nic mi tu juz nie pomogą,fizyczni może trochę lepiej ale psychicznie nie za bardzo,nadal się boje i czasem wstydzę brzucha,ale próbuje walczyć z tym,nie wiem jak to będzie w domu,tu wszystko dadzą a ja tylko leze,w domu nie wiem czy wstane z wyra,boje się co będzie dalej,chce do domu a jednak się boje bo będę sama tam przez cały dzień dopóki maz nie wróci,
Mnie też czasem boli brzuch ale biorę nospe 3xdziennie,duphaston,jakieś witaminy,aspargin,kwas i żelazo,no i od depresji jakias mala dawkę,trochę jest tych tabletek:-)
Chce wrócić do świata żywych ale się cholernie boje,ludzi,tego ze wszyscy będą pytać,a mnie nadal to denerwuje,drazni,a szczególnie siostry,jestem tu po to żebym się tego pozbyć ale jeszcze daleka droga chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renata strasznie inne podejście masz po tym pobycie w szpitalu 😉 lepsze oczywiście słowa \"trochę lepiej\" albo \"próbuje walczyć z tym\" i \"jestem tu po to żeby się tego pozbyć\" to bardzo pozytywne hasła i świetnie się czyta ja widzę postęp po poście 😉 także super ;*

teraz ja pomarudzę 😉
ja chyba nie jestem kobietą... nie lubie zakupów!!! nigdy nie lubiałam ale jak jestem w ciąży to ich nienawidzę... :/ bleee jestem tak zmęczona że ledwo patrze na oczy... i nerwy jak nigdy w sklepie zawsze największe... 🤢

zdjęcie brzuszka dodałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...