Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak w ogóle to dzień dobry 😉
my dziś nocowaliśmy u rodziców Wojtka bo oni są nad wodą... wkońcu spałam z moim mężczyzną 😁 😁 😁 😁 i nawet go dorwałam w nocy ale jakoś dziwnie było bo on się bał że za głęboko wsadzi i "nam" krzywdę zrobi strasznie mnie to irytowało... o.O też tak macie...??? (sorki za intymne pytanie i to z rańca) 😉

a pogoda ma być dzisiaj dziwna ma byc parno ale z burzami... własnie teraz pokropiło i wyszło słońce 😜 nawet dobrze bo w upał jechac do centrum mi się nie widzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny. 🙂
Bóle ustapiły i nie były jakieś mocne bym musiała jechać na pogotowie.
U mnie upał nieziemski. Czuję się co chwile klejąca i najchętniej non stop siedziałabym pod prysznicem. 🤔
Masakra w nocy spać się nie da grrr. Niby mają być dziś burze aaaa niech popada i to porządnie. 😉

U mnie z sexem też normalnie. Tylko coraz bardziej niewygodnie przez brzuch grrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też witam wszystkie 🙂
Mój się wreszcie odezwał wczoraj wielce skruszony,przepraszał za to co zrobił,mówi ze juz bedzie grzeczny;-) dzis z rańca był juz u mnie bo wczoraj przy sianie pomagał bratu,wiec ja mu powiedziałam ze w dupie mam siano i ze ja jestem ważniejsza i tesciowa powinna to wiedziec 😠
A tak po za tym to jak bedzie dobrze to prawdopodobnie w piątek wyjdę,lekarz mówi ze jest juz rozwarcie na 1palec ale jestem juz w bezpiecznym tygodniu i ze teraz mam przyjechać jak mi wody odejdą,a te bole to tak będą juz,wiecmikuss nie przejmuj się bo to są bole przepowiadajace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co? Po tym badaniu dzis jak mi wsadził te paluchy to teraz mam jakieś upławy brązowe i nie wiem czy mówić to siostrze czy lekarzowi czy nic nie mówić,jak myślicie?myślałam ze gałki mi wyjda z oczu taki był delikatny 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renata - oczywiście, że masz powiedzieć - pewnie to na skutek badania, ale nie zmienia to faktu, że KAŻDY ból i KAŻDE plamienie w ciąży trzeba obowiązkowo zgłosić lekarzowi.
Myślę również, że nie powinno się nikogo uspokajać, że "nie ma co się przejmować bólami, bo ja tak mam i to normalne", bo tak jak każda ciąża i każda z nas jest inna, tak i bóle z pozoru podobne mogą oznaczać co innego. I naprawdę wychodzę z założenia, że lepiej przejmować się za bardzo niż coś zaniedbać...
Dominika - wiem, że już pisałaś, że konsultowałaś te swoje kłucia z lekarzem, ale jeśli by się nasilały, to dobrze byłoby mu o tym powiedzieć - nawet tak dla świętego spokoju.
Justyna - gratulacje 🙂))

Ja mam przegląd w czwartek i naprawdę jestem ciekawa, czy coś się przez te 2 tygodnie zmieniło. Tym bardziej, że małego czuję już naprawdę nisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli będzie coś niepokojącego sie działo to oczywiście ze skontaktuje się ze swoim ginekologiem. Małego czuję mocno..bardzo mocno. Kopie niczym piłkarz. Juz nie mogę się doczekać aż go zobacze. A do 18 lipca jeszcze tyle czasu 😞 😜


Renata dziewczyny dobrze piszą. Ja bym powiedziała i to tak wprost \"że po tym jak lekarz wjebał mi paluchy zaczeły się brązowe opławy taki był delikatny. I że nie wiesz co się dzieje\"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ten mój lekarz ma poczucie humoru... Patrzy na brzuch i mówi pewnie że 6kg z czego 5kg to same jajka... Niech pani popatrzy i mi monitor a tam same jajka i siusiak... Hehe a tak serio to młody już 3100g termin przesunęło się na 28lipiec i oficjalną zgodę na rodzenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny zejdę na te ucho ból nie do zniesienia , antybiotyku mi nie zmienią bo się boją coś innego mi przepisać z powodu tego że biorę lek na nadciśnienie !!!!!!!!!!!!!nie mogę jeść , spać na lewej stronie ....apap mi nie pomaga ...szlak , mam dzwonić do laryngologa żeby to skonsultować .
Justyna wielkie gratulacje !!!!!!!!!!
Monia to super że po wizycie wszystko dobrze
Renata a może tobie czop odchodzi????powiedz to dla lekarza ....Ty się wybierasz do domu a może już dzidzia się spieszy na świat .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga- a moze sa jakies domowe sposoby na to paskudztwo???
Dziewczyny pomocy- pierwszy raz w tej ciazy wyszedl mi zle mocz- sa bakterie, leukocyty, nablonki plaskie i nawet ciala ketonowe jeden plus- czyli chyba dramat! az boje sie jutro pokazywac u gina z takimi wynikami, co bralyscie na takie cos???
A i jeszcze pytanie- po poordzie przenosimy sie na mamusie? bo tu nam watek zamkna chyba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Aga- a moze sa jakies domowe sposoby na to paskudztwo???
Dziewczyny pomocy- pierwszy raz w tej ciazy wyszedl mi zle mocz- sa bakterie, leukocyty, nablonki plaskie i nawet ciala ketonowe jeden plus- czyli chyba dramat! az boje sie jutro pokazywac u gina z takimi wynikami, co bralysci na takie cos???

olejek kamforowy ale to nic nie daje , bol cały czas jest
Danusia co do wyników nie pomogę ...ale musisz je pokazać dla gina ....lepiej żebyś się spakowała kochana bo to nie są żarty ....pewnie Ci przepisze antybiotyk albo połozy na 3 dni do szpitala żeby to sprawdzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do mamusiek to decyzja będzie należała do większości ale ja przeniosłabym się na forum prywatne ....o wszystkim można pisać wiadomo że oprócz nas nikt tego nie przeczyta ....ale tak jak napisałam decyzja należy do większości ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja akurat na mamusiach piszę ale dopiero teraz jak mam czas przez jakieś 2 lata była tam cisza a teraz kilka dziewczyn urodziło albo jest w ciąży i coś się dzieje... mnie lepiej się piszę na forum niż fb jakoś nie wiem czemu... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj się z rana 😉
macie jakieś pomysły jak przeżyć ten dzień? co by coś zrobić ale się nie narobić ?? ? 🤢
wczoraj miałam spuchnięte kostki (pierwszy raz w życiu!!!) ale dziś już zeszły ufff... wiem że teraz bedzie tak co wieczór ale byłam zdziwiona że moje nogi mogą tak wyglądać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,
Wczoraj nie pisałam bo byłam zła a dzis jeszcze bardziej,wczoraj na o chodzie mówiłam ze jakieś upławy mam po badaniu a on ze nie ma czasu bo leci na operacje,dzis przed chwila na wizycie usłyszałam ze "w sumie po co panią badać,czekać trzeba na skurcze,do 15sierpnia nikt panią nie bedzie ruszał", potem przyszedł ordynator znów mu mowie o uplawach no to ten chociaż zapytał czy dzis też i żeby zgłaszać jakby co
Wiecie co? Mam tego dość,jak pójdę do swojego to sie poskarże na wszystko i nie wiem czy tu chce trafić znow 😠 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renata35 napisał(a):
Hejka,
Wczoraj nie pisałam bo byłam zła a dzis jeszcze bardziej,wczoraj na o chodzie mówiłam ze jakieś upławy mam po badaniu a on ze nie ma czasu bo leci na operacje,dzis przed chwila na wizycie usłyszałam ze \"w sumie po co panią badać,czekać trzeba na skurcze,do 15sierpnia nikt panią nie bedzie ruszał\", potem przyszedł ordynator znów mu mowie o uplawach no to ten chociaż zapytał czy dzis też i żeby zgłaszać jakby co
Wiecie co? Mam tego dość,jak pójdę do swojego to sie poskarże na wszystko i nie wiem czy tu chce trafić znow 😠 🥴


Renatka - możesz się złościć i skarżyć, ale taki stosunek lekarzy to raczej norma i gdziekolwiek trafisz, to może Cię spotkać jakaś nieprzyjemna sytuacja. Oczywiście nie uważam, że to w porządku, ale jeśli chcemy być inaczej traktowane, to niestety pozostaje opcja: zapłacę kilka tysięcy i pójdę do prywatnej kliniki 🙂 A w zwykłym szpitalu, gdzie nie ma się konkretnego lekarza prowadzącego, tylko decyzje podejmuje ten, co akurat ma dyżur, a potem idzie do kolejnych 50. pacjentek, to nie ma co liczyć na cuda, lecz trzeba głośno i wyraźnie komunikować, co się dzieje, co boli i często jeszcze pilnować, żeby dostać swoje leki 😁 😁
W związku z powyższym weź się zrelaksuj, mów lekarzom, jeśli coś się dzieje i korzystaj z ostatnich chwil, kiedy to możesz odpocząć, bo za chwilkę życie przewróci Ci się do góry nogami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...