Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej,
Jestem po usg i badaniach,mala wazy 2730g,wszystko ok,delikatni to oni nie są 😠
Lekarz powiedział ze mogę rodzic jak się pojawia jakieś skurcze,pytałam jak wiec powiedział ze się zobaczy,pytam czy mam leżeć czy mogę chodzić to odp ze ciąża to nie choroba 😠
A brzuch boli nadal 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renata35 napisał(a):
Hej,
Jestem po usg i badaniach,mala wazy 2730g,wszystko ok,delikatni to oni nie są 😠
Lekarz powiedział ze mogę rodzic jak się pojawia jakieś skurcze,pytałam jak wiec powiedział ze się zobaczy,pytam czy mam leżeć czy mogę chodzić to odp ze ciąża to nie choroba 😠
A brzuch boli nadal 😞

Tak to jest z nasza sluzba zdrowia 😞
Skoro mozesz rodzic jak dla mnie zalezy od Ciebie. Wiadomo im dluzej malenstwo bedzie w brzuszku tym lepiej. Ja bym chodzila ale sie nie przemeczaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renata najważniejsze ze z Wami wszystko ok. I z Tobą i z malutką. Juz nie taką malutką bo ładnie sobie waży. 🙂 Oszczedzaj się po prostu kochana.


Dziewczyny jak to jest z kapielami np w jeziorze w ciaży? nie mówie o pływaniu ale zamoczeniu się itp ? Jutro chcemy jechac nad wodę na grila i takie tam. A ja mam taka straszna ochote chociaż usiąść w tej wodzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikusss__ napisał(a):
Renata najważniejsze ze z Wami wszystko ok. I z Tobą i z malutką. Juz nie taką malutką bo ładnie sobie waży. 🙂 Oszczedzaj się po prostu kochana.


Dziewczyny jak to jest z kapielami np w jeziorze w ciaży? nie mówie o pływaniu ale zamoczeniu się itp ? Jutro chcemy jechac nad wodę na grila i takie tam. A ja mam taka straszna ochote chociaż usiąść w tej wodzie 😞

To jest tak jesli woda jest czysta to nie ma zadnych przeciwskazan (oczywiscie jesli Twoje samopoczucie na to pozwala).
Plywanie tez nie jest zabronione. Ja chodze w ciazy na basen i na Aqua Aerobic wiec nie ma problemu.
W wodzie chodzi glownie o to zebys nie dostala zadnej grzybicy itp. ale jesli masz pewnosc ze woda jest czysta to kap sie ile wlezie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie to że basen dobra sprawa to wiem. Ale niestety żadne jezioro nie jest czyste. 😞 to się ludzie tam załatwią to jakies stworzenia pływają itp. 😞 cholera nie wiem.. chciałabym ale jeśli mam dostać jakiegoś świństwa to ja dziękuje.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikusss__ napisał(a):
No właśnie to że basen dobra sprawa to wiem. Ale niestety żadne jezioro nie jest czyste. 😞 to się ludzie tam załatwią to jakies stworzenia pływają itp. 😞 cholera nie wiem.. chciałabym ale jeśli mam dostać jakiegoś świństwa to ja dziękuje.. 😞

Tu juz niestety wszystko zalezy od Ciebie. Ja ogolnie nad jezioro tez chodze, bo moj maly uwielbia wode. Ani jemu ani mi po kapieli w jeziorze nic nie ma, wiec sie tam kapie. No ale tak jak mowisz kazde jezioro jest inne. Mozesz sobie zamoczyc tylek a potem dokladnie sie umyc jak wrocisz do domku i nie powinno sie stac nic.
Aczkolwiek wybor nalezy do Ciebie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mikusss ja łapie wszystko co jest możliwe czy to na basenie czy jeziorze więc sobie odpuszczam do porodu... ale tak jak Basieńka mówie wszystko zalezy od ciebie ;*

cały dzień leżenia na działce a ja jestem padnięta... o.O ide umyc się i chyba spać 😜 opaliłam cycki i nogi 😉 ale tak spoko 😉 wstawiłam fotke na fb i dobijają mnie te komentarze czasem 😜 hehe ale z żartem to biore 😁

Renata może poczekaj jeszcze z tydzień dwa a potem rodz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!

A ja bym właśnie basen omijała. Wszystko przez sytuację jaka miała miejsce w mojej rodzinie. Ciotka złapała jakąś bakterię i potem miała ogromne problemy ciążowe. Ale nie będę straszyć.
Myślę, że zarazić się można czymkolwiek w każdym miejscu publicznym. Zresztą chodzą ciężarówki na basen i chyba nic się nie dzieje to czemu nie.

Zuziek widziałam, piękny brzusio 🤪 😁

Renata ja niechcący kiedyś w szpitalu kopnęłam lekarkę bo taka przyjemna była... 🙃 Musisz to przetrwać i szybko zapomnieć... Trzymam kciuki by wszystko było dobrze. Bo nie może być inaczej!


Jak u was nocki? Bo ja coraz gorzej. Nie dość, że nie śpię bo nie śpię to jeszcze brzuch boli jak na okres, kości odpadają. Ehhhh czas się przyzwyczaić ale tylko na chwilę. Może po całym dniu się nazbiera to w nocy wychodzi? Wydawało mi się, że mi się w nocy też brzuch napinał. Ale bezboleśnie. Może to dzidzia się wypychała, ciężko mi stwierdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 😉
ja dzisiaj plany na ogródku a tam wcale tak super ciepło upalnie nie jest :/ chmury przyszły a miałam wózek krzesełko wyprać :/ ale jestem zła... wrrr... ehhh jakoś dzisiaj wszystko mnie denerwuje od rana bez powodu...

idę coś zjeść bo to może z głodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
a u mnie dzisiaj upał,ale jest też przyjemny wiaterek do tego - to mnie ratuje 🙂
Uczę Alak drugi dzień bez pampersa,sika mi po kątach jak mały szczeniak 😉 Ale już przynajmniej zauważa,że coś się dzieje,bo jak sika to kuca żeby butów nie zamoczyć a po wszystkim ściąga mokre majtki i zanosi do łazienki 🙂 Kilka dni,tygodni i mam nadzieję,że pożegnamy pampersy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziek napisał(a):
mph napisał(a):
witam.
ja wykorzystuje pogode na pranie ciuszkow 🙂 3 pralka idzie:P
ja dzis mam wizyte wiec dowiem sie ile mala wazy. 😉


mph gdzie ty masz tą pogode???


U mnie też wszystko się pięknie suszy, piętnasta para zasikanych majtek Alka spokojnie wysycha na takim słońcu i wietrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Ja sie dzis nastawilam na 30 stopni wsadzilam do pralki ciuchy, napompowalam basen w ogrodku, nalalam do niego wody i.... Zaczelo padac :-( jakas masakryczna pogoda dzis.... A ja tak chcialam sloneczka :-(
Mam nadzieje ze choc jutro bedzie bo planuje nad jeziorko isc :-)
Maz pojechal z kolegami do Wroclawia na rowerach... A mi nudzi nie chce mi sie ani sprzatac ani nic. Mam dzien lenia :-D i w sumie dobrze mi z tym :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie coś dziś skłamali z tą pogodą ;p ja rano ubrałam koszulkę na ramiączkach i krótkie getry a tu zaczęło padać 🤔

Wczoraj spędziłam pół dnia na all, a dziś byłam jeszcze w sklepach i kupiłam chyba wszystko co potrzeba do wyprawki, żeby już potem się nie stresować. Czekam tylko aż dojdą staniki do karmienia, łóżeczko, pościel i chyba będzie już wszystko. Ubranka poprałam, teraz czeka mnie góra prasowania ale to po następnej wizycie bo teraz staram się odpoczywać jeśli sytuacja nie zmusza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
mph napisał(a):
witam.
ja wykorzystuje pogode na pranie ciuszkow 🙂 3 pralka idzie:P
ja dzis mam wizyte wiec dowiem sie ile mala wazy. 😉


mph gdzie ty masz tą pogode???


no na rudzie 🙂 grzeje bardzo -wrecz duszno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
zuziek napisał(a):
mph napisał(a):
witam.
ja wykorzystuje pogode na pranie ciuszkow 🙂 3 pralka idzie:P
ja dzis mam wizyte wiec dowiem sie ile mala wazy. 😉


mph gdzie ty masz tą pogode???


U mnie też wszystko się pięknie suszy, piętnasta para zasikanych majtek Alka spokojnie wysycha na takim słońcu i wietrze 😁


hihihi no pieknie 🙂 powodzenia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
ja po wizycie
mala wazy 2200 🙂
szyjka dluga wszystko pozamykane
cc kolo 25 sierpnia (w sierpniu bedzie dr miala grafik to sie ze mna dokladnie umowi na dzien)
to piekna waga 😆 rosnie Ci duza dziewczynka :-)
Ja mam wizyte 18 lipca wiec jeszcze jakies dwa tygodnie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...